PDA

View Full Version : Притеснявам се да не съм хванал болест



icetoo
05-26-2006, 08:50
Здравейте.Притеснявам се да не съм хванал болест.Сега ще ви разкажа ситуацията и ми кажете дали има опастност да съм пипнал нещо.Значи една вечер с едно момиче се елувахме цяла вечер след което тя се съблече и я целувах по онази и работа и по гърдите.Тя се е целувала с около 60 момчета вече и са я лизали отдолу поне 10 момчета,също така са и търкали пениси в оная работа няколко пъти.
Има ли възможност да съм хванал болест?Дори само с това че сме елували има ли такава опастност?
помогнете ми и моля не обиждайте момичето а ми помогнете да знам какво да правя.срам ме е да се изследвам...помогнете

05-26-2006, 09:19
PI4,
Sledvashtiq put celuvaii madamite s prezervativ
:lol:

05-26-2006, 09:21
[da ti kaja.......ne iskam da te plasha,no moje da si prihvanal neshto.

techCandy
05-26-2006, 09:38
Ми попринцип е възможно сигурно, за такава ситуация, май никога не
е било писано тука, или поне аз не съм виждала, ама освен грип.....нещо друго....малко вероятно, не невъзможно, но някак ми се вижда нереално. Ама ти имаш ли изобщо някакви оплаквания, или само те гони параноята. Ако нещо наистина те притеснява, иди да се изследваш, на никога нищо не си длъжен да обясняваш, освен ако "играта" не загрубее, така chill out.

`Death`Whore`
05-26-2006, 11:17
Гъбична инфекция може да има и в устната кухина. Тя ако има такава във вагината, ти я хванеш в устната кухина, тя те целуне и после ти прави свирки, ще имаш инфекция на пениса.
Срам те е да се изследваш, но не те е срам да целуваш момиче, което се е целувало с 60 момчета. Интересно.[/u]

batkodoki
05-28-2006, 18:35
възраст?


да може!!!


можеш да прихванеш всичко, от банален катар до спин

извода: ПРЕЗЕРВАТИВ при всеки контакт, и никакво "лизане" на Жена, ако не сте изследвана двойка от дълго време. презерватив има само за мъжката пишка. за женския клитор още няма....ergo..................