PDA

View Full Version : дайте някое съветче плс



kiss4eto
05-26-2006, 09:07
Здравейте на всички!значи проблема ми ако може да се нарече така е следният:харесвам едно момче което е от моето училище и е от моята смяна.значи една моя приятелка която е от моя клас е от неговото село и му е фр и тя му каза че аз го харесвам и той е казал че знае коя съм и че сме били заедно на балкана(ходихме на балкана всички училища на спортен празник и той също беше там).и той ми хвърля някакви погледи като се срещнем по стълбите усмихва ми се.а аз когато го видя се срамувам да го погледна в очите и моите фр после казват че ме е гледал.сори ако това ви се струва тъпо но аз наистина съм мн объркана и търся съвет тук.тази моя фр която е от неговото село миналата събота и неделя си е ходила на село и той също е бил там и като я е срещнал я е питал за мен как се казвам и му е казала и го е питала защо се интересува как се казвам а той е казал че няма значение.незнам кво да си мисля и кво да предприема.помогнете ми с нещо ако можете.ще съм ви мн благодарна. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

TheMaggie
05-26-2006, 09:13
Ами 4естно казано може да те харесва,може само да го кефиш,но може и да се занся с теб.Аз ли4но познавам мом4ета и от трите вида и ти казвам:Бъдо по- смела!.Покажи му 4е искаш да сте поне приятели.
Отиди при него и се запознай!Вземи номера му,флиртувай.Покани го на кино или на кафе.Просто смелост и успех!!! :wink:

MC_JAMAL
05-26-2006, 09:15
Незнам какво чакаш 8) Явно и той те харесва, но голямата ти грешка е че се срамуваш. По принцип момчетата трябва да направят първата крачка, но ако толкова го харесваш може и ти да направиш нещо по въпроса. Не се срамувай от нищо, няма смисал, успех ти желая и стискам палци O:)

barbito
05-26-2006, 09:17
dokato 4etqx temata ti ne namerix nito edin vupros kam nas samo pomognete mi neznam kfo da praa abe mace ti v 4as li si kfo mojem da ti kajem nie mi estestveno da se zapoznae6 s nego to e logi4no abe ti da ne si na 10godini q davai po-smelo off da ti imam i problema.........

Krem4eto
05-29-2006, 17:58
Здравейте на всички!значи проблема ми ако може да се нарече така е следният:харесвам едно момче което е от моето училище и е от моята смяна.значи една моя приятелка която е от моя клас е от неговото село и му е фр и тя му каза че аз го харесвам и той е казал че знае коя съм и че сме били заедно на балкана(ходихме на балкана всички училища на спортен празник и той също беше там).и той ми хвърля някакви погледи като се срещнем по стълбите усмихва ми се.а аз когато го видя се срамувам да го погледна в очите и моите фр после казват че ме е гледал.сори ако това ви се струва тъпо но аз наистина съм мн объркана и търся съвет тук.тази моя фр която е от неговото село миналата събота и неделя си е ходила на село и той също е бил там и като я е срещнал я е питал за мен как се казвам и му е казала и го е питала защо се интересува как се казвам а той е казал че няма значение.незнам кво да си мисля и кво да предприема.помогнете ми с нещо ако можете.ще съм ви мн благодарна. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Като начало няма да е лошо да го гледаш в очите!!!И оттам нататък колкото и да ти е трудно започни с него да си говориш и после сама ще можеш да му кажеш че го харесваш!УСПЕХ!

limubai
05-29-2006, 18:18
Ами не се сдухвай, само това ще ти кажа. Не му показвай, че може да те води за носа. Недей да се срамуваш, след като момчето ти е хвърлило око, просто се наслади на вниманието му. Като го избягваш, той няма дълго да те гони.

krisi_love
05-29-2006, 20:17
запознай се с него и малко по малко ще разбереш какво иска :)