PDA

View Full Version : AVTOBRONZAT



05-26-2006, 09:14
Polzvali li ste avtobronzat (za izkustveno vremenno po4ernqvane)...Neka pi6at samo tezi, koito sa izpolzvali! Az sum dosta bqla i mislq da si kupq na Delial :roll: :)
Mojete li da mi preporu4ate druga marka, koqto da izdurja pove4e...6toto Delial izdurjat samo 3-4dena i sled tova stava6 na leki petna i pak si bql.
Dovolni li ste i kakvo mislite :)

Qgodka_
05-26-2006, 09:47
Аз преди ползвах, но вече съм на солариум. Не само на Делиал ами те всичките бързо падат, защото, особено лятото, човек се къпе 2 пъти дневно. Нормално е. А на Делиал би ли ми казала от къде си го взела? Много ти се моля, защото тя и братовчедка ми ползва такива неща и много добре и седи особено на Делиал. Ти просто не си го нанесла добре, при нея седи изключително равномерно и изглежда много хубаво. Има един, който се казва Venus и е Италиански, много добре се попива от кожата, без опасност за петна.

05-26-2006, 12:27
Na6te poru4vat Delial ot nqkakvi vnositeli, ne znam kakvi, i im izliza po-evtini...No az sama ne si gi kupuvam, za da moga da ti kaja kude da si vzeme6 :roll: No sum vijdala, 4e i v Billa ima \:D/
A tova Venus na kakva cena e? Az iskah da popitam za avtobronzant, koito izdurja malko pove4e ot 3-4dena? Ima li takuv?

P.P. A ti, qgodka__ kolko 4esto hodi6 na solarium i kolko puti ti trqbvat, za da po4ernee6, kolko pla6ta6 :)
Mersi predvaritelno :smt007

ashaly_90
05-26-2006, 12:28
абе струва ми се че и на Avon е хубав аз лично не съм го ползвала но една приятелка ми каза че бил хубав и мисля да си го взема :)

a_curious_girl
05-26-2006, 13:33
На Avon не е лош но ми се струва,че издържа по-малко време

Glezlata
05-26-2006, 15:29
Ou tezi raboti sa ujasni,izglejdat super izkustveno i nikoga nemoje da sa napulno ravnomerno naneseni.Otidi na solarium,az bqh mnogo bqla,vzeh si edna karta 100min za 40lv,hodila sum moje bi 50min i ve4e imam ten,ama solariuma trqbva da e silen,stava po burzo. \:D/

dan dan dan
05-26-2006, 20:43
Men me kefi tva na "avon",mnogo sa gotini,e estestveno ima i drugi produkti na po izvestni marki,ako ti se davat parichki...:)

fti4ka
05-26-2006, 20:59
много е рисковано да не станеш на петна.. по-добре отиди на професионалист или най-добре недей въобще да се пробвааш..

05-28-2006, 10:12
много е рисковано да не станеш на петна.. по-добре отиди на професионалист или най-добре недей въобще да се пробвааш..
Ti na petna stavala li si? Mnogo li e vidimo :shock:

ProstoAz
05-28-2006, 12:52
На мене майка ми ми донесе онзи ден на Dove и понеже не вярвах, че въобще действа си сложих само на едно място на дясното краче, а на сутринта като се събудих видях, че на същото място имам едно по-тъмно петно. :lol: Вчера вече си сложих на цялото тяло, но не си личи кой знае колко...сигурно е от къпането, ама какво да се прави... :?
А на петна не ми се вярва, че можеш да станеш. :lol:

a_curious_girl
05-28-2006, 12:54
ъъъъ........можеш да станеш на петна.Една прителка беше станала така и беше много гадно........така че е възможно

ninsy
05-28-2006, 19:09
да... и аз първия път станах на петна..но явно е било от това че несъм го нанесла равномерно..заштото втория път си беше окей.

TSecret
05-28-2006, 21:35
mnogo e kofti da si slaga6 avtobronzant za6toto v nai dobriq slu4ai samo parvite 2 dni 6te si s perfekten ten i posle zadaljitelno stava6 na petna osven ako ne go poddarja6 i vse pak e neudobno po dobre da hodi6 prez 2 dni na solarium(turbo) za po 5 min(4-5lv-ot hubavite) i sled 4-5 proceduri 6te si sas super ten i niama da e na petna!

Qgodka_
05-29-2006, 08:13
Na6te poru4vat Delial ot nqkakvi vnositeli, ne znam kakvi, i im izliza po-evtini...No az sama ne si gi kupuvam, za da moga da ti kaja kude da si vzeme6 :roll: No sum vijdala, 4e i v Billa ima \:D/
A tova Venus na kakva cena e? Az iskah da popitam za avtobronzant, koito izdurja malko pove4e ot 3-4dena? Ima li takuv?

P.P. A ti, qgodka__ kolko 4esto hodi6 na solarium i kolko puti ti trqbvat, za da po4ernee6, kolko pla6ta6 :)
Mersi predvaritelno :smt007

Въпросното Venus е на пакетчета за еднократна употреба и 1 е 1.60 ... издържа колкото и Delial, може и малко повече, професионалното пръскане е за 10 дни, но пак не е силно.
За солариума: ходя в Ялта и имам карта за 200 мин за 100 лв и понеже вече съм на 60 минута, а имам доста силен тен продадох другите 100 мин. на една приятелка, а останалите 40 ще ги ползвам просто за поддържане, наистина съм доста почерняла, повече не ми е необходимо( кожата попринцип ми е много бяла). Ако не си с карта 5 мин са 4 лв мисля. Солариумът е много силен. Първите 2 пъти бях по 5 мин, след това сичко останало по 8(не мога да издържа на повече).

fti4ka
05-29-2006, 14:33
много е рисковано да не станеш на петна.. по-добре отиди на професионалист или най-добре недей въобще да се пробвааш..
Ti na petna stavala li si? Mnogo li e vidimo :shock:

бе аз лично не ама ходих с една приятелка да си купува за бала и продавачката ни каза как няква се окепазила на една сватба и че е много рисковано.. но друга пък била много доволна но тя била ходила на професионалист.. абе щом приятелката ми се отказа дето беше толко надъхана да се праи на бронзова представи си..

liliana
06-10-2006, 07:39
az stanah ot avon na petna i sega ne znaq........kak da go mahna:(
pyk i e mn gadno-za kolko dni 6te se mahne