PDA

View Full Version : ЕДНА МНОГО ТЪЖНА ИСТОРИЯ ,НАПРАВО ЗА САПУНЕН СЕРИАЛ!!!



AnN_G
05-26-2006, 09:15
Така...дано да се намери някой който да прочете моя объркан проблем!
Преди време се събрахме много яка компания и започнахме да си излизаме заедно.На един купон дойде едно ново момче което не бях виждала преди,както и да е-той дойде пръв при мен и бяхме заедно...после ми звъня за да излезем-ходихме на кафе,но ми беше тъпо,а изглежда той доста ме беше харесал и искаше пак да излезем но аз си намирах извинения,докато един път вече нямаше накъде да се бяга и пак бяхме заедно(нз след като тогава не съм го харесвала защо съм позволила!Някъде дълбоко в мен още тогава съм го харесвала).После се разбрахме да се видим,но аз пак се измъкнах,с времето все повече мислех за него...и най-накрая разбрах,че МНОГО ГО ХАРЕСВААААМ :cry: :cry: :cry: И помислих,че ми се е разсърдил и може би се е усетил,че постоянно го лъжа че не мога да излизам и му писах,но отговор така и не получих!Звучи много тъпо нали!Ще си помислите как ей така съм разбрала,че го харесвам-ми ей така и аз не знам.
Преди няколко дни излязохме всички,абсолютно всички,а това става мн рядко защото той и още 2 момчета тренират волейбол и са напълно завладяни от него...за тях е на 1 място! :evil: и той дойде при мен и ми каза,че не се сърди просто е нямал пари да ми отоговори..и пак бяхме заедно :smt005 за първи път да бъда с него и да го харесвам!!!Той каза,че няма да може да се видим скоро защото имали състезания 2 СЕДМИЦИ и започна да мисли ден в който може да се измъкне.Беше ми наистина мн хубаво.
След 1-2 дни му писах,че имам нов номер и той ми отговори ,че мисли че не трябва да се виждаме повече!Направо лошо ми стана!Ей така без обяснение без нищо!А той всеки път идваше при мен-не аз при него!!!Отговорих му че съм съгласна,а вечерта една приятелка му звъннала без аз да знам и го попитала как така изведнъж...а той и казал цитирам:"аз искам с нея да си остана приятел,в смисъл здравей как си?Ама не мога сега да се виждам с нея,понеже си имам там мои неща!"
Много ми е гадно-не мога да мисля за нищо друго-само тва ми е в главата!НЕ ГО РАЗБИРАМ!!!Кво иска тоя човек!???Според мен тия негови неща са тренировките и съсътезанията...а а може би и приятелите...момчетата с които тренира хич не ни се кефиха ,а всички останали направо бяха на 7 небе като ни гледаха...
Ако може някой да ми каже защо според него той е постъпил така и какво да правя??????

my_immortal_f
05-26-2006, 09:37
e az ti prochetah istoriqta..naistina e kato za sapunka..emi sega ti se chuvstvash taka,kakto toi kogato si go lygala.zamisli se zashto go haresvash-za tova che veche ne ti obryshta tolkova vnimanie li?nikoi ne obicha da byde razigravan i predpolagam che mu e stanalo kofti kato vse si si izmislqla opravdaniq.ne moga da ti kaja toi kakvo iska i zashto go e kazal tova-moje da iska da si go vyrne,moje i da e razbral che s teb ne bi se poluchilo neshto,a moje i prosto da iska da proveri dali naistina go haresvash,dori e vazmojno da go pravi narochno za da zasili po toq nachin tvoite chuvstva kam nego..nz naistina nai-dobre ti lichno pogovori s nego.uspeh! O:)

e_l_i_z_a
05-26-2006, 09:45
Грешката ти е,че си се заблудила,че го обичаш,или изобщо харесваш.Щом в началото не си го харесвала-значи и все още е така.Просто си си сложила любвеобилните розови очилца.. :wink:
Това чувство не идва с времето и щом от самото начало го няма-всичко е заблуда.Просто щом си видяла,че той изпитва симпатии към теб,ти естествено не си му обърнала внимание,защото не го харесваш.Но естествено,като всяко нормално момиче,вътрешно си се почувствала поласкана.И щом той се е "отказал" от теб,на тебе това "ухажване" е започнало да ти липсва.Затова сега си заблудена,че го харесваш(най-малкото).Незнам дори как да ти го обясня.Опитай се да ме разбереш :D

AnN_G
05-26-2006, 10:23
Ми май не сте ме разбрали милички [-X ,когато последния път бяхме заедно преди 3 дни и аз го харесвах(все още е така)мислех,че и той ме харесва,не е било защоото съм изгубила вниманието му, той пак си ми обръщаше същото голямо внимание,а той се е отказа от мен така да се каже,вчера!И от вчера направо...Не е започнало да ми липсва ухажването,а той....
И пак ще повторя аз не започнах да го "харесвам"от вчера когато ме "остави",а още преди това и когато последно бяхме заедно и аз и той имахме едни и същи чувства!!!ако може да се нарекат чувства.

e_l_i_z_a
05-26-2006, 10:30
В такъв случай прочети темата Урок по раздяла (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39550) :wink:

05-26-2006, 13:06
Благодаря ти прочетох го,но все пак не намерих причината вътре,но поне реших едно-че ще му го върна!Ще съжалява,че не ми е дал никакво обяснение!!!

MI6LETO 92
05-26-2006, 13:49
A TAKA MACKO VARNI MUGO .TIA MAJE NQMA KAK PO DRUG NA4IN DA SE GOVORI S TQH .MAINATA IM.NAE6 LI KVO ZEMI GO VIKNI DA SE VIDITE I MU KAJI VSI4KO DOSLOVNO.A POSLE TOI DA TI KAJE,AKO NE ISKA MAINATA MI.SAMO PRO4ETI MOQTA TEMA ''LUBOV I PAK LUBOV''OT TOGAVA RAZBRAH KVI SA MAJETE.................. :lol: [-X NE IM SE VRAZVAI.E ONQ O6TE GO OBI4AI I O6TE SME ZAEDNO. :lol: :smt007 :smt008 :lol: :lol: :lol:

barbito
05-26-2006, 13:53
Грешката ти е,че си се заблудила,че го обичаш,или изобщо харесваш.Щом в началото не си го харесвала-значи и все още е така.Просто си си сложила любвеобилните розови очилца.. :wink:
Това чувство не идва с времето и щом от самото начало го няма-всичко е заблуда.Просто щом си видяла,че той изпитва симпатии към теб,ти естествено не си му обърнала внимание,защото не го харесваш.Но естествено,като всяко нормално момиче,вътрешно си се почувствала поласкана.И щом той се е "отказал" от теб,на тебе това "ухажване" е започнало да ти липсва.Затова сега си заблудена,че го харесваш(най-малкото).Незнам дори как да ти го обясня.Опитай се да ме разбереш :D
i az taka mislq

barbito
05-26-2006, 13:53
Грешката ти е,че си се заблудила,че го обичаш,или изобщо харесваш.Щом в началото не си го харесвала-значи и все още е така.Просто си си сложила любвеобилните розови очилца.. :wink:
Това чувство не идва с времето и щом от самото начало го няма-всичко е заблуда.Просто щом си видяла,че той изпитва симпатии към теб,ти естествено не си му обърнала внимание,защото не го харесваш.Но естествено,като всяко нормално момиче,вътрешно си се почувствала поласкана.И щом той се е "отказал" от теб,на тебе това "ухажване" е започнало да ти липсва.Затова сега си заблудена,че го харесваш(най-малкото).Незнам дори как да ти го обясня.Опитай се да ме разбереш :D
i az taka mislq

:-k

jadna_za_lubov
05-26-2006, 14:09
Грешката ти е,че си се заблудила,че го обичаш,или изобщо харесваш.Щом в началото не си го харесвала-значи и все още е така.Просто си си сложила любвеобилните розови очилца.. :wink:
Това чувство не идва с времето и щом от самото начало го няма-всичко е заблуда.Просто щом си видяла,че той изпитва симпатии към теб,ти естествено не си му обърнала внимание,защото не го харесваш.Но естествено,като всяко нормално момиче,вътрешно си се почувствала поласкана.И щом той се е "отказал" от теб,на тебе това "ухажване" е започнало да ти липсва.Затова сега си заблудена,че го харесваш(най-малкото).Незнам дори как да ти го обясня.Опитай се да ме разбереш :D
i az taka mislq

PleasureSeeker
05-26-2006, 14:24
Грешката ти е,че си се заблудила,че го обичаш,или изобщо харесваш.Щом в началото не си го харесвала-значи и все още е така.Просто си си сложила любвеобилните розови очилца.. :wink:
Това чувство не идва с времето и щом от самото начало го няма-всичко е заблуда.Просто щом си видяла,че той изпитва симпатии към теб,ти естествено не си му обърнала внимание,защото не го харесваш.Но естествено,като всяко нормално момиче,вътрешно си се почувствала поласкана.И щом той се е "отказал" от теб,на тебе това "ухажване" е започнало да ти липсва.Затова сега си заблудена,че го харесваш(най-малкото).Незнам дори как да ти го обясня.Опитай се да ме разбереш :D ...и мн кофти щом избира момичетата си спрямо приятелите..дори и тези момичета да са стойностни

05-26-2006, 18:04
Да но той каза на приятелката ми,че има негови си неща заради коиот "сега не може"да се вижда с мен.точно за това не го разбирам!!! ](*,)

KaRameL_f
05-26-2006, 18:29
Sa4uvstvam ti nai izkrenno .Qvno ne e darjal istibski na tebe,ne e bil seriozen.Ne se ot4aivai ste nameri6 dr po svesten.A za "negovite" ne6ta moje da e i sporta i gadjeta i nz si kvi o6te raboti.Ne moi6 gi razbra majkite.

AnN_G
05-27-2006, 08:48
Мда ама сме от една компания както вече написах... :-s и нз какво да правяяяя :-k

NeNo_pz
05-27-2006, 09:04
Грешката ти е,че си се заблудила,че го обичаш,или изобщо харесваш.Щом в началото не си го харесвала-значи и все още е така.Просто си си сложила любвеобилните розови очилца.. :wink:
Това чувство не идва с времето и щом от самото начало го няма-всичко е заблуда.Просто щом си видяла,че той изпитва симпатии към теб,ти естествено не си му обърнала внимание,защото не го харесваш.Но естествено,като всяко нормално момиче,вътрешно си се почувствала поласкана.И щом той се е "отказал" от теб,на тебе това "ухажване" е започнало да ти липсва.Затова сега си заблудена,че го харесваш(най-малкото).Незнам дори как да ти го обясня.Опитай се да ме разбереш :D
=D> =D> =D>

AnN_G
05-27-2006, 09:22
Ох май пак трябва да повторя,че когато се разделихме аз го харесвах а не съм започнала да го харесвам когато всичко е свършило,а вниманието пак си ми го отделяше дори ПОВЕЧЕ.проблема не е кога съм го харесала и защо,а какво да правя!!!

Ekita
05-27-2006, 10:27
Имам въпос-какво означава "бяхме заедно?!"-гаджета,секс,целувки...?

05-27-2006, 11:28
И аз точно за това писах "бяхме заедно"защоото нз как точно да го нареча!Не мога да кажа "целувахме се,натискахме се..."затова обединявам всичко под "бяхме заедно",не е имало секс.

AnN_G
05-27-2006, 11:30
Ох бе защо все забравям да вляза с регистрацията си!!!Тва горе бях аз

Sunny_stz
05-27-2006, 14:24
В такъв случай прочети темата Урок по раздяла (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39550) :wink:

Не съм съгласна!Зашо раздяла???Мом4ето сигурно още я харесва ,но по-рано тя го е отблъснала,не е знаела то4но какво иска!
Ето какво да направиш!Ако пак излизате компанията заедно говори си с него,зака4ай го там ,свалки ала бала,извикай го на кафе само двамата и тогава ве4е поговори с него сериозно!Дали наистина иска да е с теб или е било просто зарибявка..УСПЕХ!!!

AnN_G
05-27-2006, 20:52
Мда и това е идея,то наистина не си е раздяла!Ама не ми и каза защо постапва така!Просто никакви обяснения,а когато ми изпрати смс-а след последния път когато бяхме заедно аз не го бях отблъсквала...точно това ми е интересно,няма причина...точно и 2 бяхме започнали да си допадаме така да се каже ,защото първо аз не го исках,но когато това се промени и тъкмо мислех,че всичко ще е идеално и за него изникват "негови си неща,заради които сега не може"да се виждаме...????????????????????????????????? ????Това СЕГА ми се струва странно,да не би да е заради състезанията... ](*,) последния път като бяхме заедно си беше същия-миличък,сладичък...нямаше промяна или нещо заради което да се усъмня,че е номер...той не може да се прикрива и знам че е бил искрен #-o

AnN_G
05-28-2006, 18:44
Ох хора дайте някой и друг съвет де...адски странно се чувствам а след 2 дни ще излизаме всички и той може да е там./..нз дали изобщо има смисъл :smt010 :smt010 :smt010

R0lfc0pter
05-28-2006, 19:26
lol story..

ludamacka
05-29-2006, 16:09
ami moje bi my e pisnalo ti da se opravdava6 i sega znae 4e si hlutnala i ti go vru6ta tupkano

bmw_fenka
05-30-2006, 12:24
Mnogo dobre te razbiram!Az su6to sum bila na tvoe mqsto,i to ne edin pyt.Spored men ne e trqbvalo o6te ot samoto na4alo da go reje6.Za6toto vinagi taka stava.Ti ne go iska6 a sled izvestno vreme se poburkva6 po nego!Spored men e po dobre da se opita6 da go zabravi6.Znam kolko e trydno,vse pak ste v edna kompaniq!Nameri si nqkoi,koito da te obi4a istinski i dori ti da ne go xaresva6 budi s nego.Napravi si taka 4e ti da si 6tastliva.USPEX:)) :)

AnN_G
05-30-2006, 13:13
Ама как да съм с него от самото начало като не го харесвах?! :smt010 :smt010 От каде да знам ,че ще стане така...а при теб винаги ли не се получавало нищо после? Все пак нали където е горял огън ,пак може да гори.... :smt005