PDA

View Full Version : искам съвет за мазна коса



ashaly_90
05-26-2006, 12:32
Iskam da vi pomolq da mi preporychate nqkoi hubav shampoan za mazna kosa,zashtoto moqta e mnogo mazna i se nalaga da q kypq mnogo 4esto,koeto ne e hubavo.Znam che vsqka kosa se vliq razli4no ot shampoanite no vse pak preporychaite mi nqkoi po-hubavi :) Blagodarq predvaritelno!

bluby
05-26-2006, 12:43
vernu maj sam ama znam zemi si nivea ot lilavata seriika s rozovoto nadpishche :D ;-)

portokalkaa
05-26-2006, 12:44
probvai lorea`l elselve,dobyr e,ima i balsam kym nego :)

r_i_k_i_t_a
05-26-2006, 13:10
Vzemi si na Dove za izto6tena kosa sigyrna sum 4e 6te ti pomogne ;-)

a_curious_girl
05-26-2006, 13:11
Iskam da vi pomolq da mi preporychate nqkoi hubav shampoan za mazna kosa,zashtoto moqta e mnogo mazna i se nalaga da q kypq mnogo 4esto,koeto ne e hubavo.Znam che vsqka kosa se vliq razli4no ot shampoanite no vse pak preporychaite mi nqkoi po-hubavi :) Blagodarq predvaritelno!

Искам нещо друго да кажа - доколкото знам не е вредно да си миеш често косата.Аз си я мия лятото абсолютно всеки ден,а иначе зимата по-радко - прес ден,два и нищо й няма.Много си е хубаво да я миеш често.А по темата пробвай ако искаш на Avon има едни или пък на Shwarckow,не знам как се пише.Те са готини

KpuCuTo0o
05-26-2006, 13:30
Искам нещо друго да кажа - доколкото знам не е вредно да си миеш често косата.Аз си я мия лятото абсолютно всеки ден,а иначе зимата по-радко - прес ден,два и нищо й няма.Много си е хубаво да я миеш често.А по темата пробвай ако искаш на Avon има едни или пък на Shwarckow,не знам как се пише.Те са готини


[-X Az pyk znam che e hubavo da si miesh kosata =; 2-3 pyti nai mnogo na sedmica sys shampoan, \:D/ a inache samo s voda moje kogato si poiskash...
:smt016 O:)

05-26-2006, 14:05
na dove edin lilav

dan dan dan
05-26-2006, 20:47
Ami probvai na "heath&shoulders",za pyrhot i mazna kosa,mnooo e gotin!

rosskata
05-27-2006, 01:14
:? Моята коса също е ,мооого мазна, пробвала съм какво ли не, и най- добре ми се отразява на косата "Herbal Essences" - Може и да не се пише точно така. С него има обем и ако случааайно не мога да я измия на следващия ден, не изглежда мазна.

Иначе си я мия всеки ден косата, зиме и лете. Не ми е приятно да ходя с мазна коса, а и не изглежда красиво. Може би малко съм вманиачена на тая тема, защото ми се струва че изглежда мазна дор когато не е , ако не съм я мила на същия ден. Абе както и да е.
Препоръавм ти горещо този шампоан. Сънсилк за мазна коса също не е лош.

KaRameL_f
05-27-2006, 08:13
Produktite na ORIFLAME sa mn dobri ,na raztitelnma osnova sa.Vzema6 katalog i si izbira6 6anpoan4e za mazna kosa.Miiiq po rqdko 2-3 pati v sedmica za da ne se omazbqva mn barzo