PDA

View Full Version : pomo6tttttttttttt spe6no se nujdaq ot pomo6t !!!!!????:((((



obarkanaaaaaa
05-26-2006, 12:45
:shock: hora pomagaite stra6no sam obarkana predi ne mn vreme se haresvah adski mn s edno mom4e no posle se zapoznah s edni negov var i po4nahme da si pi6em i sledstvie na tova mom4eto s koeto se haresvahme se otdrapna i ne6to vze da mi prai nomera i re6ih da se otkaja ot nego no toi mai prodaljava da me haresva nz ( da poqsnq tezi dve mom4eta sa nai dobri priqteli) a sega priqtelq mu me svalq no az ne sam sig dali izpitvam nqkakvi 4uvstva kam nego ...6toto p1k mi e gadno za priqtelq mu s kogoto se haresvahme :( kakvo da pravq razdvoena sam m/u dvamata a i mi e mn stranno kak 6te pri4ini6 takova ne6to na nai dobriq si aver 6te mu otkradne6 momi4eto koeto haresva pod nusa :shock:

bluby
05-26-2006, 12:48
vij sega ako ne iskash nikavi emociii ne hodi s nikoi ili prosto tragni s tozi koito poveche haresvash :D

05-26-2006, 12:51
Доста е заплетено.Ако харесваш някой от двамата истински тръгни с него,макар че ще е гадно спрямо другия,но какво да се прави.А пък ако решиш,че не харесваш никой толкова силно просто не прави нищо.

a_curious_girl
05-26-2006, 12:54
Доста е заплетено.Ако харесваш някой от двамата истински тръгни с него,макар че ще е гадно спрямо другия,но какво да се прави.А пък ако решиш,че не харесваш никой толкова силно просто не прави нищо.
Тва го написах аз.Обаче ако не си сигурна в чувствата си по-добре остави нещата така и ако впоследствие решиш друго тогава действай

Nadelina
05-26-2006, 13:04
Ti ne znaesh kakvo iskash...nie li da ti kajem kakvo iskash? Ne mojem..Ti si haresvala uj ediniq .. sega ne znaesh dali haresvash drugiq .. ne iskash da prichinish bolka i na dvamata .. Ami spored mene ne tragvai s nito edniq .. ostavi gi...bydi im priatelka .. i ne razrushavai priatelstvoto mejdu tqh...prosto se otdrapni...nqma smisal...nqma da si shtasliva s nito edin ot dvamata..taka mislq az pone..:P{}

teenkopele
05-26-2006, 13:30
Според мен, не се занимавай с нито един от двамата- не тръгвай с нито един от тях, защото ще развалиш приятелството им, а съм почти сигурен, че не искаш да направиш това. :)
Успех. :wink:

KpuCuTo0o
05-26-2006, 13:38
Според мен, не се занимавай с нито един от двамата- не тръгвай с нито един от тях, защото ще развалиш приятелството им, а съм почти сигурен, че не искаш да направиш това. :)
Успех. :wink:


=D> =D> =D> =D>