PDA

View Full Version : pomo6tttttttttttt spe6no se nujdaq ot pomo6t !!!!!????:((((



obarkanaaaaaa
05-26-2006, 12:49
:shock: hora pomagaite stra6no sam obarkana predi ne mn vreme se haresvah adski mn s edno mom4e no posle se zapoznah s edni negov var i po4nahme da si pi6em i sledstvie na tova mom4eto s koeto se haresvahme se otdrapna i ne6to vze da mi prai nomera i re6ih da se otkaja ot nego no toi mai prodaljava da me haresva nz ( da poqsnq tezi dve mom4eta sa nai dobri priqteli) a sega priqtelq mu me svalq no az ne sam sig dali izpitvam nqkakvi 4uvstva kam nego ...6toto p1k mi e gadno za priqtelq mu s kogoto se haresvahme :( kakvo da pravq razdvoena sam m/u dvamata a i mi e mn stranno kak 6te pri4ini6 takova ne6to na nai dobriq si aver 6te mu otkradne6 momi4eto koeto haresva pod nusa :shock: :shock: :shock: :shock:

TheMaggie
05-26-2006, 13:39
Прецени на кой от двамата повече държиш и с кого се чувстваш по-добре.Направи си съответните изводи ивземи решение.

jadna_za_lubov
05-26-2006, 13:53
e glei sq izlaga6 se puskai si po vednuj temite!!! 8-[

jadna_za_lubov
05-26-2006, 13:54
=; tc tc tc tc :? :wink:
=; gledai da ne q pusne6 3 put ! :!:

PleasureSeeker
05-26-2006, 14:12
според мен те са поговорили за теб...така,че ако тръгнеш с приятеля му...не се обвинявай...направи си избора

ht_7j
05-26-2006, 14:25
Otdrypni se predi da padnesh mejdu dvata stola. S nikoi edin ot dvama nqmash silni chuvstva, koeto znachi, pone za men, che sled vreme vsichko shte mine i shte zagubish i dvamata. Nai-dobri priqteli nqma da pozvolqt edno momiche da gi razdeli.

djigi
05-26-2006, 16:07
Otdrypni se predi da padnesh mejdu dvata stola. S nikoi edin ot dvama nqmash silni chuvstva, koeto znachi, pone za men, che sled vreme vsichko shte mine i shte zagubish i dvamata. Nai-dobri priqteli nqma da pozvolqt edno momiche da gi razdeli.
Подкрепям! Освен, че от "Два стола ще останеш на земята" може да ти лепнат някой етикет - и защо ти е, заради някакво влечение.
А ако въобще ще имаш "вземане-даване" нека бъде с първия, все пак за него казваш, че преди време си го "харесвала адски много".