PDA

View Full Version : LUBOV I PAK LUBOV.GOLQM REVNIVKO E........



SLADKI64E 92
05-26-2006, 13:53
6te zapo4na taka :Az sam ludo vlubena v nego i toi v men,no(vinagi ima ''no'')toi me revnuva ujasno mnogo.Spored nego az flirtuvam s mom4etata s koito govorq.Ne e taka az sam si takava.Ve4e dva pati kasame to4no poradi tazi pri4ina .4uvstvam se ujasno .Vtoria pat skasahme iii imame edna ob6ta priatelka (golqma macka)tq ni sdobri.Toi si misle6e 4e sam k***a i mi go kaza v o4ite az si zamal4ah .toi se obarna za da vidi reakciata mi i az pla4eh .sled edin 4as doide i me pregarna ,kaza mi 4e me OBI4A i me celuna.edna salza se ste4e po buzata mi i toi q izbarsa s ustni.Gospodi kakva glupa4ka bqh.Pomognete mi .PLS!Kak da spra da govorq taka s mom4etata???
Zvu4i tapo,no ne moga pove4e taka ](*,) .HELP MOLQ VI . ](*,)

PleasureSeeker
05-26-2006, 14:19
не може бе човек...тва се променя мн трудно...и аз имам същия проблем...секи те мисли,че си за бройката...просто този пич трябва да ти има повече доверие...нали знаеш секи с характера си..ако те обича ще ти свикне :D

TheMaggie
05-26-2006, 14:25
Колко еднакви теми смяташ да пуснеш?
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39658

a_curious_girl
05-26-2006, 21:31
Може би ти трябва да започнеш да се държиш по-различно с останалите момчета доколкото е възможно и той все пак от своя страна трябва да те приеме такава каквато си

black_dimond
05-26-2006, 21:38
kakto veche sum kazvala mn puti revnosta e normalna i dopustima do edna stepen po natatuk stava psihoza ne trba da spirash kontaktite si s okoniq svqt pogovori s nego i mu go utotchni