PDA

View Full Version : Да му се обадя ли?



05-26-2006, 15:01
"Проблемът" ми е следния:
Запознах се с него, запознанството (от общи познати) беше с точната цел да стане "нещо". Първия път нищо не стана, всъщност, аз как да знам искам ли нещо или не, останахме си с уворката с тези нашите общи познати да организираме нещо. Нещото се организира след два месеца, когато спретнах един купон и обаждайки се на общите познати ме попитаха дали да го доведат, тук да вмъкна, че още не знаех дали искам "нещо", но заради веселбата отговорих положително. Като краен резултат той ми поиска телефона, изпрати ме до нас и пак си остахме с уговорка, този път да се обади на следвашия ден, за да излезем (тук грешката си беше моя, ама.... казах му да не ми звъни, че не се знае дали ще съм свободна точно "утре") - не се обади въобще. Всъщност през следващите почивни дни имаше идея той, аз и общите познати да ходим на една вила, но на тях нещо им се случи и не отидохме. Обаче в продължение на времето (пак около два месеца): или започнах да си мисля, че го харесвам или няма значение... реших, че ще му се обадя да излизаме. Взех му телефона от общите познати, звъня - изключен телефон. И съвсем случайно след няколко дни го срещам и му обяснявам как съм му звъняла (може би малко се зачуди) и той от него страна ми казва, че този му телефон е изключен и ми дава друг, пак с уговорката да се чуем да излизем. М/у другото тогава ме канеше да ходим на кафе, но аз бях с мои си приятели, той с негови и реших, че ще се получи неприятна ситуация.
Така, още не се е обадил (той доста работи и са минали само няколко дни, но нека не се самозалъгвам) и ми е .... мислех си да му се обадя, защото след моята изцепка като ме изпращаше, може би да покажа, че имам интерес, но от друга пък страна - да не се подплаши, да не си помисли, че искам кой знае какво от него (аз още не знам точно какво искам, но определено вече искам нещо , а така като не се виждаме ми е по-трудно да реша)

^sladyranka`
05-26-2006, 15:17
Parvo si pomisli i re6i kakvo to4no iska6!Spored men i dvamata se haresvate samo 4e vse se "razminavate".Ni6to nqma da zagubi6 ako mu se obadi6 i se razberete ne6to.. :-)

xOtkiSsSs
05-26-2006, 16:06
Ами обади му се излезте и след това вече ще решиш какво искаш и тн не мисля, че той ще се стресне от едно кафе е да де то зависи кво ще го правиш там ама тва е др тема :P

ht_7j
05-26-2006, 17:03
Emi sled dva mesetza moje i da mu zvynnesh....nali vse na dva mesetza se zsichate...
az ne mislq, che ima smisyl. Ako imashe interes, shteshe da ti poiska i toi tel-a i da ti zvynne. Ne se hvashtai kato udavnik za slamka....Ugovorka za kafe e protokolna, osobeno ako ne ste se vijdali mnogo vreme. A i ti ne znaesg kakvo tochno iskash...."neshto" moje da znachi mnooogo razlichni neshta.....Zagubena kauza

Jane{}
05-26-2006, 18:24
Vij kvo dushko, napravi kakvoto ti idva otvutre! Samo tam e otgovora... I kolkoto poveche go mislish, tolkova poveche shte se zaplitash... Deistvai be macko! :)

bluby
05-26-2006, 18:48
Obadi mu se ti ili az she go napraa ot tvoe ime :D :D :D nema ot kavo da se pritesnqvash she se razberete mn barzu :)

a_curious_girl
05-26-2006, 21:27
След 2 месеца му се обади! :lol:

Ми.....смятам,че ако той имаше някакъв интерес би те потрърсил по-рано и би ти звъннал по телефона.Така че според мен трябва да го забрваиш.Но все пак не знам как стоят нещата между вас.

Sunny_stz
05-26-2006, 23:52
Ами явно когато си му казала да не ти звъни и си го отблъснала и не го е направил!И сега 4ак след 2 месеца си го потърсила ....Когато кажеш на един мъж не зна4и не,нищо друго :))) Ами потърси го пак!Пиши му нещо смс да се видите и .... good lock!!!;)

teenkopele
05-27-2006, 00:03
Ами обади му се излезте и след това вече ще решиш какво искаш и тн не мисля, че той ще се стресне от едно кафе...

И аз така мисля. :wink:

sometimes_
05-27-2006, 21:45
Като за начало реши какво искаш всъщност, после му мисли дали да му се обадиш. :wink:

fti4ka
05-27-2006, 21:53
бла бла бла мноу дълго бе не го прочетох докрая но ако ти е харесал му се обади..

NeNo_pz
05-27-2006, 21:56
Константин - Обади ми се.мп3

flying_girl
05-27-2006, 23:02
Vij kvo dushko, napravi kakvoto ti idva otvutre! Samo tam e otgovora... I kolkoto poveche go mislish, tolkova poveche shte se zaplitash... Deistvai be macko! :)
saglasna sam
kakvo go misli6 tolkova ne igrae6 6ah mila deistvai...parvo re6i estestveno kakvo iska6 i nedei da se dvoumi6 tolkova, kvoto stane... ne gubi6 po4ti ni6to
;-)

Krem4eto
05-29-2006, 19:42
Parvo si pomisli i re6i kakvo to4no iska6!Spored men i dvamata se haresvate samo 4e vse se "razminavate".Ni6to nqma da zagubi6 ako mu se obadi6 i se razberete ne6to.. :-)

no0k1e
05-31-2006, 15:58
няма да чета другите мнения,но пусни му един смс ..... нещо невинно....ако се навие излезте и се опознайте пък после му мисли...

thirteen
05-31-2006, 16:01
И аз мисля,че трябва да му звъннеш.

ludamacka
05-31-2006, 16:20
yay mnogo opletena istoriq :-k moje bi trqbva nai-nakraq da se zase4ete,ako ne stane,produljavai napred i zareji taq istoriq