PDA

View Full Version : Тва и във филмите го няма!



ЖОРО
05-26-2006, 17:14
Здравейте, реших да пиша тук и да поискам съвет, защото имам чувството, че съм в някой тъп виц, ама от най-тъпите! Значи историята на кратко: Преди година и половина се влюбих много силно в едно момиче от мойто училище! Никога досега не бях се влюбвал така!!! Запознах се с нея и отначало си личеше, че и тя може би ме харесва, по държанието и с мен и т.н. Но с нея нищо не стана! Може би аз съм виновен, заради глупавото и страхливо държание, но не можахме да се съберем! Цяла година се опитвах да направя каквото мога, но не стана! Като ли че и двамата само се измъчвахме! По едно време тя си хвана гадже и аз осъзнах, че вече няма надежда. Но с нея си останахме добри приятели - всеки ден се виждаме, говорим си за най-различни неща, обсъждаме това и онова! Тя е с гаджето си вече пет месеца. Колкото и да я възприемам като приятелка все ми става гадно като ги виждам заедно с гаджето и! Рехиш и аз да потърся друго момиче за да "ми мине"! Има едно момиче, от училище, за което чух, че ме харесвала! И на мене ми е симпатична и то доста, така че реших да пробвам с нея. И нещата тръгнаха! Не сме още гаджета, но е почти готово! И аз започнах да хрътвам! И тук идва гадното - онова момиче, в което бях лудо влюбен(че и сега още ми е на сърцето) дойде при мен и ми каза, че много ме харесвала и била готова да скъса с гаджето и и да дойде при мен! Аз я питах защо тогава нещата не станаха още преди и тя ми вика, че нещо съм бил много странен и за тва! И вика, че не харесва гаджето си толкова, колкото мен и че къса с него до дни! И сега просто не знам какво да направя!!?! За това искам съвет! в главата ми се върти мисълтта "От двата стола на земята" и за това искам бързо да взема решение! Много благодарности на всички отговорили!

djigi
05-26-2006, 17:27
Ще направим филм и по тази история :D Сега сериозно:
Не е ли по-добре "От двата стола на земята", вместо това да тръгнеш с втората и непрекъснато да мислиш за първата.

ht_7j
05-26-2006, 17:32
Shto za prishtqvki sa tova otstrana na momicheto, v koeto si bil adski vliuben??? Zabeleji, che tq kazva, che SHTE skysa s gadjeto si, ako se syglasish da ste zaedno. T.e. iska da i e sigurno. Tq shte padna ot dva stola na zemqta, a ne ti. Zakysnqla e mnogo, ako pitash men. No krainoto reshenie ti si vzimash. I trygni s novoto momiche, zashtoto te kefi i si hlytnal, a ne za da "ti mine", zashtoto samo shte te zaboli nakraq i shte syjalish. Uspeh ti pojelavam i dano pyrvoto momiche reshi kakvo iska nai-nakraq. :!:

GreenLadyM
05-26-2006, 17:37
Ще направим филм и по тази история :D Сега сериозно:
Не е ли по-добре "От двата стола на земята", вместо това да тръгнеш с втората и непрекъснато да мислиш за първата.
Shtom tolkova si q haresval trugni s purvata,zashtoto ina4e cql jivot shte se obvinqvash 4e ne si opital!

Sladkoto_Barbie
05-26-2006, 18:12
:) Pi4,tva opredeleno e mnogo gotino,naistina go nqma i vuv filmite...
Ta moqt suvet e nai-ve4e da se vslu6a6 v surceto si i da preceni6 koq iska6 pove4e,no imai edno na um za onova purvoto momi4e....vse pak ne mi se struva mnogo u4tivo da skusa taka s gadjeto si....
Ti si znae6,ti i surceto ti...nie ne mojem ti pomognem :wink:
USPEH!!!

^sladyranka`
05-26-2006, 19:00
Ami 6tom s "novoto " momi4e vse o6te ne ste zaedno po-dobre ni6to ne zapo4vaite!Obqsni i 4e ne iska6 da zadalbo4avate ne6tata i tragni s tova momi4e,koeto si haresva6 otdavna!Taka 6te e nai-dobre spored men !Uspeh!

dumbo_s
05-26-2006, 19:20
Действай бе! :D

Подкрепа и от мен дерзай.

bluby
05-26-2006, 19:57
Pichaga fashtai starata lubov est tolkova da ste se haresvali tolkova da ste si razgovarqli nema kvo da si govorim tq e tvoeto f O:) O:) O:) O:) O:)

Labelle
05-26-2006, 20:03
Просто чудесно, невероятно. Помислил си си да зарежеш човек , който държи на теб и е точен (сегашното ти гадже), заради някоя , която и е хрумнало че те харесва и и ако се навиеш тя ЩЕ скъса с настоящето си гадже. Изборът си е твой, но помисли доколко можеш да имаш доверие на това момиче, което изглежда толкова повърхностно. Ако се събереш с нея и след 3 месеца тя направи същото, което смята да причини на приятеля си? И какво ще нараниш твоята приятелка заради прищевките на другата? Замислял ли си как ще се почувства тя?

sexy_dizzy
05-26-2006, 22:20
Ще направим филм и по тази история :D Сега сериозно:
Не е ли по-добре "От двата стола на земята", вместо това да тръгнеш с втората и непрекъснато да мислиш за първата.
Shtom tolkova si q haresval trugni s purvata,zashtoto ina4e cql jivot shte se obvinqvash 4e ne si opital!
Подкрепям. =D>

MC_JAMAL
05-26-2006, 22:24
Ще направим филм и по тази история :D Сега сериозно:
Не е ли по-добре "От двата стола на земята", вместо това да тръгнеш с втората и непрекъснато да мислиш за първата.
Shtom tolkova si q haresval trugni s purvata,zashtoto ina4e cql jivot shte se obvinqvash 4e ne si opital!
Подкрепям. =D>

И аз съм съгласен тука, тръгни с първата за да не съжеляваш после че не си опитал, успех ти желая и дано всичко стане както искаш, но винаги има едно НО...Успех пак

elti
05-26-2006, 22:29
А бе тая първата ти ми се виждя някаква к**ва с извинение. Гледа да не остане на сухо (сама) к'во е т'ва не мога да разбера - не и огаждай на прищявките , защото както заебава сега гаджето си заради теб , така ще заебе и теб заради дръг , та и помисли , че ще нараниш и момичето , с което си сега .- Тя те е харесвала , ти си и дал надежда , тя е повярвала и са ти да и срежеш краката все 1 . Недей така пич. Заеби старата и действай с новата , пък и старата ще види какво ти е било на теб като те е отрязала... Аре успех!

ani4ka18
05-26-2006, 22:34
според мен трябва да послушаш сърцето си. щом то те тегли към първото момиче, не се заблуждавай и не се притеснявай, а бъди с нея. няма смисъл да си с човек когото не обичаш, а този в когото си влюбен да е на крачка от теб и също да те обича :D

sometimes_
05-26-2006, 23:49
Просто чудесно, невероятно. Помислил си си да зарежеш човек , който държи на теб и е точен (сегашното ти гадже), заради някоя , която и е хрумнало че те харесва и и ако се навиеш тя ЩЕ скъса с настоящето си гадже. Изборът си е твой, но помисли доколко можеш да имаш доверие на това момиче, което изглежда толкова повърхностно. Ако се събереш с нея и след 3 месеца тя направи същото, което смята да причини на приятеля си? И какво ще нараниш твоята приятелка заради прищевките на другата? Замислял ли си как ще се почувства тя?
Мда, съгласна съм. Тя явно сама не се знае какви ги върши, след 1 седмица може да и скимне, че си иска бившия...

ElinoR
05-26-2006, 23:57
...Да да ти си намираш момиче (най-после) и тя се решава да ти каже,че имала по-силни чувства към теб отколкото към гаджето си-нещо те пързаля тази.До сега (цели 5 месеца) е предпочитала да сте си просто приятели и изведнъж,когато разбира,че и ти можеш да си щастлив с др момиче се връща към миналото. :shock: (Коварно!!!) Нооо...ти си решаваш...Според мен започни от начало с другото момиче-за мен това е правилният избор.
УСПЕХ!*

Sunny_stz
05-27-2006, 00:33
А бе тая първата ти ми се виждя някаква к**ва с извинение. Гледа да не остане на сухо (сама) к'во е т'ва не мога да разбера - не и огаждай на прищявките , защото както заебава сега гаджето си заради теб , така ще заебе и теб заради дръг , та и помисли , че ще нараниш и момичето , с което си сега .- Тя те е харесвала , ти си и дал надежда , тя е повярвала и са ти да и срежеш краката все 1 . Недей така пич. Заеби старата и действай с новата , пък и старата ще види какво ти е било на теб като те е отрязала... Аре успех!

Хммммм съгласна!!Тука има нещо гнило!Тая май само ги върти така!Или незнае какво иска!Абе слушай сърцето си,ама мисля 4е тази стара любов трябва да се забрави!Пробвай с новата!

e_l_i_z_a
05-27-2006, 07:23
По поста ти се личи,че харесваш много и искаш непременно да тръгнеш с първото момиче.Иначе изобщо нямаше да се колебаеш нито за миг,нали :?: :idea: .. :D Затова аз лично те съветвам да избереш нея,защото очевидно тя е "избраницата на сърцето ти".Явно и двамата много сте се харесвали,но никой не е бил сигурен в чувствата на другия и си е хванал "временно гадже" от типа "за да ми мине" :wink:
Е,сега е време да се съберете :) Така или иначе ти още не си тръгнал с онова момиче.Недей да го правиш,защото мисълта за първата няма да те остави на мира.Най-много наистина да останеш "от два стола на земята"...
И все пак ти си решаваш.Ние не можем да ти кажем какво да правиш. :-D

ЖОРО
05-29-2006, 22:10
По поста ти се личи,че харесваш много и искаш непременно да тръгнеш с първото момиче.Иначе изобщо нямаше да се колебаеш нито за миг,нали :?: :idea: .. :D Затова аз лично те съветвам да избереш нея,защото очевидно тя е "избраницата на сърцето ти".Явно и двамата много сте се харесвали,но никой не е бил сигурен в чувствата на другия и си е хванал "временно гадже" от типа "за да ми мине" :wink:
Е,сега е време да се съберете :) Така или иначе ти още не си тръгнал с онова момиче.Недей да го правиш,защото мисълта за първата няма да те остави на мира.Най-много наистина да останеш "от два стола на земята"...
И все пак ти си решаваш.Ние не можем да ти кажем какво да правиш. :-D


Да, вярно е, че искам първата доста повече, но това, че се държи по-този начин не ми вдъхва никакво доверие!!! Ами ако вярно след известно време направи същото с мен! Мисля си, че тя е момиче от типа "Не знам какво искам!" А за второто момиче, си личи, че е сериозен човек! Не вярвам тя да върти такива номера! Пък и тя ме харесва, а пък и аз вече чувствам нещо за нея! За това се чудя и още не мога да реша! Не знам ако тръгна с второто момиче, дали ще ми "мине" за първата...

05-30-2006, 11:29
Просто чудесно, невероятно. Помислил си си да зарежеш човек , който държи на теб и е точен (сегашното ти гадже), заради някоя , която и е хрумнало че те харесва и и ако се навиеш тя ЩЕ скъса с настоящето си гадже. Изборът си е твой, но помисли доколко можеш да имаш доверие на това момиче, което изглежда толкова повърхностно. Ако се събереш с нея и след 3 месеца тя направи същото, което смята да причини на приятеля си? И какво ще нараниш твоята приятелка заради прищевките на другата? Замислял ли си как ще се почувства тя?

Точно така :!:

05-30-2006, 11:37
Ако си истински пич неможеш да паднеш от тия с2 стола винаги ще има на какво да се подпреш так ада се каже.

ludamacka
05-30-2006, 16:03
ne pozvolqvai na tazi,koqto obi4a6(ili ti e ne6to kato fix ideq)da te razigrava,,iskam te,ne te iskam,,po-dobre trugni s drygoto momi4e i vij kakvo 6te izleze

strawberry1988
05-30-2006, 23:35
davai sus starata,6tom si q haresval tolkova vreme s neq 6te ti bude po gotino

06-02-2006, 21:35
Тая първата е ебати курвата! Тя те е усетила, че си влюбен много в нея и може да те манипулира много яко и го е правила една година! Сега е усетила, че и се изплъзваш и е решила да се доебава с теб! Ако бях на твое място, дори и за приятелка не бих я имал, колкото и да си влюбен в нея...

Тръгни с новата! Ще видиш, че с нея ще стане!

УСПЕХ!!!

Angel_Girl
06-03-2006, 02:01
moqt savet e badi s tazi, koqto ti e na sarce nai mnogo

06-03-2006, 08:07
Аве,пич гледай сега.Значи,според мен(Нямам опит,чисто теоретическо)по-добре тръгни с втората.Щото тая първата,както сега ше остави нейния,така след време ше остави и теб.Вече ако я познаваш и си сигурен че няма да го направи,то тогиз...аве кот ти си решиш!

queenlykate1
06-03-2006, 13:27
starata iska da e na 100% sigurna 4e 6te trugnete za da skusa s gadjeto si ...a ako ti trugne6 s novata zamisli se tq dali bi skusala gadjeto si -edva li... vrutka vi qko... no puk ako izpitva6 po-silni 4uvstva kum neq neka da e TQ ako puk ne, znae6 drugiq variant koi e... uspeh.... pi6i posle kakvo e stanalo \:D/ [-o<