PDA

View Full Version : Toi e ujasno vluben v men



05-26-2006, 19:09
Napravo nz kvo da pravq!!!Toi e super vluben v men!!!Az go haresvam no ne mnogo.Govori mi tolkova milo i takiva raztapq6ti svalki vadi ne e istina.Kazva mi 4e me obi4a.Iska da se vijdame lqtoto za da "ima ne6to hubavo okolo nego".Kakvo da pravq?Dali da stanem gadjeta ili ne?Az mislq 4e ne trqbva.Na 13 sam i dvamata sme otli4nici.Kvo da pravq.Malko go haresvam..no ako prodaljava s tezi svalki 6te se vlubq.

bluby
05-26-2006, 19:11
Napravo nz kvo da pravq!!!Toi e super vluben v men!!!Az go haresvam no ne mnogo.Govori mi tolkova milo i takiva raztapq6ti svalki vadi ne e istina.Kazva mi 4e me obi4a.Iska da se vijdame lqtoto za da "ima ne6to hubavo okolo nego".Kakvo da pravq?Dali da stanem gadjeta ili ne?Az mislq 4e ne trqbva.Na 13 sam i dvamata sme otli4nici.Kvo da pravq.Malko go haresvam..no ako prodaljava s tezi svalki 6te se vlubq.

kvo kato si na 13 i kvo kato ste otlichnici ?!?!?!? toi te obicha i ti go haresvash kazvash che sled malku she se vlubish zemai go che 2 takav deto taka da prikazva mb nema da vidish :)

05-26-2006, 19:13
Ne be prosto me e strah da ne se izdanq v u4enieto.

05-26-2006, 19:15
Pls help!

bluby
05-26-2006, 19:15
Ne be prosto me e strah da ne se izdanq v u4enieto.

samnqvam se pa i nema da umresh ot tova

takiva dumi sled vr she te napraaat zubarka she si mislish samo kak da si nauchish i prochie ot koeto ne pechelish kolkoto gubish ot mene da zn

05-26-2006, 19:20
Toi e ujasno vnimatelen.Kaza 4e sam edinstvenoto i nai hubavoto momi4e koeto nqkoga e obi4al.Pak i e mn gotin.

bluby
05-26-2006, 19:22
2 takav deto taka da prikazva mb nema da vidish :)

kolko pati da ti kaja we O:) O:) O:)

m1t3
05-26-2006, 19:31
Napravo nz kvo da pravq!!!Toi e super vluben v men!!!Az go haresvam no ne mnogo.Govori mi tolkova milo i takiva raztapq6ti svalki vadi ne e istina.Kazva mi 4e me obi4a.Iska da se vijdame lqtoto za da "ima ne6to hubavo okolo nego".Kakvo da pravq?Dali da stanem gadjeta ili ne?Az mislq 4e ne trqbva.Na 13 sam i dvamata sme otli4nici.Kvo da pravq.Malko go haresvam..no ako prodaljava s tezi svalki 6te se vlubq.

Не виждам проблем че сте на 13 аз парвото си гадже началото на 6 клас го забарсах.
Стига да се харесвате няма значение. Не му мисли толкова ще речеш ,че ши са жените вече.
А кат сте отличници таман сте достатъчно умни да не стоите разделени

black_dimond
05-26-2006, 20:58
ako mislish che ne trqbva da stava neshto mejdu vas ne trugvai s nego no nai dobre e da poslushash surceto si

elti
05-26-2006, 21:15
Тръгвайте няма лошо . Аз като тръгнах с мойто съкровище (от един клас сме ) даже ми се вдигна успеха :)) сега сме 4 месеца заедно (точно днес на 26ти :) ) и сме супер щастливи и мислим да си изкараме живота заедно :)

POLA^_^
05-26-2006, 21:19
Napravo nz kvo da pravq!!!Toi e super vluben v men!!!Az go haresvam no ne mnogo.Govori mi tolkova milo i takiva raztapq6ti svalki vadi ne e istina.Kazva mi 4e me obi4a.Iska da se vijdame lqtoto za da "ima ne6to hubavo okolo nego".Kakvo da pravq?Dali da stanem gadjeta ili ne?Az mislq 4e ne trqbva.Na 13 sam i dvamata sme otli4nici.Kvo da pravq.Malko go haresvam..no ako prodaljava s tezi svalki 6te se vlubq.

kvo kato si na 13 i kvo kato ste otlichnici ?!?!?!? toi te obicha i ti go haresvash kazvash che sled malku she se vlubish zemai go che 2 takav deto taka da prikazva mb nema da vidish :)
edno mom4e nqma da ti razvali uspeha ami daje 6te ima6 i malko relax! :wink:

Nask0`
05-26-2006, 21:38
Не съм чел мненията на другите(може да повтарям някой), но какво от това като сте отличници?
Ако не го харесваш толкова няма смисъл да тръгвате.По-добре го одрежи сега, отколкото да тръгнете и да не му обръщаш нужното внимание.

ycMuBkaTa
05-26-2006, 22:08
Не мисля, че баш на 13 можеш да си развалиш успеха в училище с една връзка...Щом се харесвате и двамата-вземайте се! А и лято идва, няма да сте на даскало. Изкарайте си го заедно яко, я после има време да му мислите за успеха в училище.

iskamTe_vednaga
05-27-2006, 00:53
Ne be prosto me e strah da ne se izdanq v u4enieto.

tva zvu4i se edno slu6am nqkoq zubarka #-o #-o

MI6LETO 92
05-27-2006, 04:05
Не мисля, че баш на 13 можеш да си развалиш успеха в училище с една връзка...Щом се харесвате и двамата-вземайте се! А и лято идва, няма да сте на даскало. Изкарайте си го заедно яко, я после има време да му мислите за успеха в училище.
BRAVO =D> TO4NO TAKA.SAGLASNA SAM

reason
05-28-2006, 14:43
Ако го харесваш тръгвайте,лошо няма.Обаче хубаво си помисли точно какво чувстваш към него за да не се окаже после,след като тръгнете,че не го харесваш.Случвало ми се е и мога да ти кажа,че после става много по-гадно,отколкото сега ако си изясните нещата.Казавам ти го,защото обикновено в тая възраст не знаеш какво искаш.Но ако наистина го харесваш зимайте се,едно моче няма да провали успеха ти.

05-28-2006, 15:49
Na 13 sam i dvamata sme otli4nici.Kvo da pravq.Malko go haresvam..no ako prodaljava s tezi svalki 6te se vlubq.


dobra dvoika 6te ste moje bi ..ili ne ](*,) ](*,)

AnN_G
05-28-2006, 16:15
Ми миличка и аз бях така!Само го харесвах в началото и се правех на ударена,а той тичаше след мен...и сега кво-аз съм сама!Ще се опитам да оправя нещата,но можеше да не се стига до тук ако просто не се бях замисляла толкова дълго време... [-X не чакай,какво лошо има в това да се влюбиш?!?По-добре тръгни с него ,сега те харесва!А знаеш ли кви са момчетата и колко лесно могат да решат че "сега не може да се виждате"!ОХ чак яд ме хваща...прочети темата ЕДНА МНОГО МНОГО ТЪЖНА ИСТОРИЯ,НАПРАВО ЗА САПУНЕН СЕРИАЛ!

ani4ka18
05-28-2006, 17:02
виж сега, скъпа... всяко момче сваля звезди, някой по-добре някой не чак толкова. ти си попаднала на такъв дето му идва тая работа от вътре. не казвам, че не те обича. може пък момчето настина да е влюбено в теб, ама ти си имай едно на ум- на момче не може да се вярва сляпо и безрезервно. може пък да преувеличава това което изпитва...

и какво от това, че ти само го харесваш?! във една връзка чувствата никога не са разпределени по равно

*AdDiCTeD*`
05-28-2006, 17:53
Какво толкова има да се чудиш? Харесваш го => тръгвай с него! Ако не ти харесва вече, можеш да скъсаш с него.
Защо ли имам чувството, че тази тема е поредният "бъзик" :? [/b]