PDA

View Full Version : КОСА ПОД НАЕМ?



05-26-2006, 21:18
Здравейте всички:)Искам да ви попитам за косата под наем-наи вече каква е цената й и дали някой е ползвал тази услуга

black_dimond
05-26-2006, 21:23
chestno kazano ne sum chuvala za kosa pod naem chuvala sum za prizadena kosa i znam che e mnogo skupo nad 500 i imam priqtelka koqto si sloji dopulnitelna kosa i be6e mnogo nedovolna no ti si reshavash

TSecret
05-26-2006, 21:38
ima kosa pod naem v dima stil i magama v sofiq! neznam kade drugade no ne e skupo pone taka mislia!

SheLLia
05-26-2006, 23:08
за такава коса под наем и аз не съм чувала,но бях с присъдена коса.не е чак толкова скъпо.мойта поне беше 300 лева,вярно стои невероятно , но повярвай ми трябва да отделяш доста внимание.или да я изправяш или да я къдриш иначе няма никаква форма.преди ч седмица исках да я сваля за около седмица и да я сложа пак.повярвай ми като видях колко коса падна от мойта не искам и да си помислям пак да я слагам.помисли си ако си заслужава да съсипваш твойта коса си сложи , аз се обедих в едно - че по-хубаво от естественото няма.дано съм ти помогнала

a_curious_girl
05-27-2006, 11:03
И аз не знам какво е това "коса под наем" сигурно присадена,де да знам,обаче по-добре не го прави!Плащаш към 400лв за да си увредиш косата.Заслужава ли си според теб!?

TSecret
05-27-2006, 11:34
xexexe poslednoto mnenie prosto e the best! vijte sia ima golqma razlika ot kosa pod naem do prisadena kosa!!!!! kosata pod naem nai 4esto e sas 6noli4ki koito se prekrepqt kam tvoite-3 lenti ti stigat da ima6 gusta i dulga kosa za niakolko 4asa-tova po nikakav na4in ne uvrejda kosata-drug e vaprosa da si sloji6 tri lenti posredstvom kapsuli,silikon ili za6ivane-togava ve4e e 400 lv i nagore i uvrejda6 kosata si!no vsi4ko e vapros na vkus i na gledna to4ka!

ninsy
05-28-2006, 19:19
xexexe poslednoto mnenie prosto e the best! vijte sia ima golqma razlika ot kosa pod naem do prisadena kosa!!!!! kosata pod naem nai 4esto e sas 6noli4ki koito se prekrepqt kam tvoite-3 lenti ti stigat da ima6 gusta i dulga kosa za niakolko 4asa-tova po nikakav na4in ne uvrejda kosata-drug e vaprosa da si sloji6 tri lenti posredstvom kapsuli,silikon ili za6ivane-togava ve4e e 400 lv i nagore i uvrejda6 kosata si!no vsi4ko e vapros na vkus i na gledna to4ka!

точно така е ..аз носкоро си удължих косата на кичури наистина много хубаво стои и даже понякога забравям че ми е прикачвана но само като се сетя че след около 2месеца трябва да ми я повдигат незнам как ще издържа ако скубе.. и ми се откъсне ест. коса
а ина4е тук има някфи цени за коса под наем http://www.geocities.com/gia_salon/kosa.html

TSecret
05-28-2006, 19:43
mili4ka niama da skube no se prigotvi da pada kosa ot tvoqta... :roll:

SheLLia
05-28-2006, 20:12
оххх не скубе ли????аз преди 2 седмици я свалих тази коса за да я повдигам,че нали на секи два месеца се повдига ....... само ако знаете как се беше заплела мойта коса ,едно че 4 часа не можаха да ме разрешат,друго че скубеше и болеше и трето че имах чувството че от мойта коса няма да остане нищо .... сега косата ми стои вкъщи в една чанта и не помислям и да я слагам пак .... помисли си добре.а за тая коса под наем не съм чувала,но едва ли ще е нещо напълно безвредно за твойта коса

TSecret
05-28-2006, 20:58
az imam takava fibi4ki i e napalno bezvredna...

ninsy
05-29-2006, 11:35
аз не търпя на болка много мразя някои да ми пипа косата ужас направо а след 2 месеца не ми се мисли.. дано не остана плешива поне :-k

a_curious_girl
05-29-2006, 14:17
Е няма да си плешива обаче наистина доста коса ще ти падне

Real^LOVE
05-29-2006, 17:52
Здравейте всички:)Искам да ви попитам за косата под наем-наи вече каква е цената й и дали някой е ползвал тази услуга
Присадената коса-бих казала от човек,който има от доста време вече няколко месеца и му е супер! Все едно си е нейна и няма никакви проблеми,но е много скъпо!