PDA

View Full Version : Абе що съм такъв ?



05-26-2006, 21:54
Значи то не е точно проблем, просто е свързано с любовта. Когато искам да си намеря приятелка, я намирам обаче доста трудно. Не съм човек, който тръгва със всяка втора ей тай за спорта, а си ги подбирам като качевства, отношения, интелигентност и външен вид. Приятелите ми казват, че такива като мене рядко се срещат, защото просто търсят подходящата и не намират такава, защото критериите им били прекалено високи..защо съм такъв ? Кво лошо има в тва ? Последната ми приятелка беше преди 2 месеца и бяхме заедно около 6 месеца и едвам я преживях като се разделихме. Просто като си намеря момиче се отдавам изцяло на него при което сигурно тя се плаши и ме отрязва...

black_dimond
05-26-2006, 21:58
principno ne e losho chovek da si podbira gadjetata v tova ne vijdam nishto losho daje e hubava zashto da trugvash s nqkoi shtom ne ti haresva ili ne e podhodqshtiq spored teb

ycMuBkaTa
05-26-2006, 22:02
За мен ти проблем нямаш. Който не може да те оцени...той е зле-то. Спокойно и за твоя влак ще дойдат един ден пътниците.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-26-2006, 22:09
Значи то не е точно проблем, просто е свързано с любовта. Когато искам да си намеря приятелка, я намирам обаче доста трудно. Не съм човек, който тръгва със всяка втора ей тай за спорта, а си ги подбирам като качевства, отношения, интелигентност и външен вид. Приятелите ми казват, че такива като мене рядко се срещат, защото просто търсят подходящата и не намират такава, защото критериите им били прекалено високи..защо съм такъв ? Кво лошо има в тва ? Последната ми приятелка беше преди 2 месеца и бяхме заедно около 6 месеца и едвам я преживях като се разделихме. Просто като си намеря момиче се отдавам изцяло на него при което сигурно тя се плаши и ме отрязва...

eii bravo taka trebva ei da ne si posmel da slushash priqtelite si i da stanesh skapan jenkar :wink:

Lord Vader
05-27-2006, 08:54
Ами това е хубаво бе, човек... нямаш проблем :-D

priti_kiti
05-27-2006, 09:23
Ами това е хубаво бе, човек... нямаш проблем :-D мхм..

NeNo_pz
05-27-2006, 09:25
Много хора искат да имат твоя "проблем" :wink:

bluby
05-27-2006, 11:42
Много хора искат да имат твоя "проблем" :wink:

nenu go e kazal O:)

LP_girl_14
05-27-2006, 12:05
Нямаш никъв проблем.тва че хората около теб не си подпират така гаджетата и че не гледат на нещата от твоя ъгъл,нямат твойта гледна точка съвсем не значи че имаш проблем.Просто не попадаш на подходящи или по точно попадаш на такива,които са свикнали да си карат на краткотряйни и авантюристични връзки.При тях просто няма да намериш чувствата и обичта ,които търсиш.Едва ли когато някоя се влюби в теб и иска да прекара всяка свободна секунда с теб би се изплашила от това че й се отдаваш изцяло.Напротив-би била щастлива че дава обич и внимание и получава същото в замяна :D

Sunny_stz
05-27-2006, 14:38
Значи то не е точно проблем, просто е свързано с любовта. Когато искам да си намеря приятелка, я намирам обаче доста трудно. Не съм човек, който тръгва със всяка втора ей тай за спорта, а си ги подбирам като качевства, отношения, интелигентност и външен вид. Приятелите ми казват, че такива като мене рядко се срещат, защото просто търсят подходящата и не намират такава, защото критериите им били прекалено високи..защо съм такъв ? Кво лошо има в тва ? Последната ми приятелка беше преди 2 месеца и бяхме заедно около 6 месеца и едвам я преживях като се разделихме. Просто като си намеря момиче се отдавам изцяло на него при което сигурно тя се плаши и ме отрязва...

Това е много хубаво!Това 4е си разли4ен и 4е не ги хващаш просто ей така да има е супер!Наистина трябва да има 4увства и вятност!Това е любовта,а не 4ук 4ук и 4ао!!!Пове4е не ме търси!!!Аз също много трудно откривам мом4е към което наистина да имам 4увства.Откривала съм го ,но уви.....е стига за мен ,няма нищо лошо в това 4е подбираш моми4етата RESPECT ти давам ;) Пожелавам ти да го откриеш!!!

dream_for_you
05-27-2006, 14:53
охххххх,защо повечето момчета нямат твоя "проблем" ](*,)
радвай се че си такъв пич, не някои мухльо \:D/

[UN]HappY
05-28-2006, 12:31
охххххх,защо повечето момчета нямат твоя "проблем" ](*,)
радвай се че си такъв пич, не някои мухльо \:D/
I neka tozi "problem" da ne mojesh da go reshish nikoga!!! Zashtoto v protiven sluchai shte si navlechesh drygi PROBLEMI... ;-)

teenkopele
05-28-2006, 12:48
Ами това е хубаво бе, човек... нямаш проблем :-D

Така е. :wink:

AnN_G
05-28-2006, 12:59
Всички момичета търсят такова гадже като теб,но обикновенно и ние не знаем какво искаме и като го получим вече не ни се струва интересно,поне това мисля че е проблема на момичетата с които си бил...само че не разбирам какво лошо има в твоята история-ти си точен човек който търси момиче според определени критерий които не включват само външе вид,а като намериш момичето напълно се отдаваш на него.Ми тези момичета са големи щастливки,но някои НЯКОИ от нас наистина не знаят какво искат!!!Мисля че ще намериш идеалното момиче след като ги подбираш внимателно,а не като някои момчета които просто гледат да забършат нещо за да не са сами!

j0r0_fear
05-28-2006, 13:35
sardi se na maika ti..
tq te e rodila takava :)