PDA

View Full Version : okosmqvane po gurdite?!



lubopitko^
05-26-2006, 22:27
zdraveite,iskam da popitam za6toto mai ne sum mn zapoznat s tezi ne6ta,normalno li e momi4e da ima kosmi po gurdite okolo zurnata? i dali i kak da moje da si gi mahne?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-26-2006, 22:28
zdraveite,iskam da popitam za6toto mai ne sum mn zapoznat s tezi ne6ta,normalno li e momi4e da ima kosmi po gurdite okolo zurnata? i dali i kak da moje da si gi mahne?

зависи колко са ! ако са 2-3 косъма е нормално и се махат по желание на притежателя им :-D ако са много потърси лекар може нещо хормонален дисбаланс

lubopitko^
05-27-2006, 08:55
mi, ne sa mnogo,3-4 da sa maximum ama purviq put kato gi vidqh se stresnah. 10x za suveta.

honey91
05-27-2006, 10:45
Spoks normalno e

a_curious_girl
05-27-2006, 10:55
Щом са 3-4 не е страшно!Спокс

dan dan dan
05-27-2006, 14:03
И аз имам,ама са около 4-5 някъде +/- 2 косъма, и това ли е нормално?Благодаря предварително.

05-27-2006, 14:11
mi normalno e. az sa6to imam i si mahmam s pinsetka s vremeto shte vi iz4eznat.

05-28-2006, 11:50
И аз имам и си ги махам с пинсетка. Радвам се, че е нормално, шот ми беше голям комплекс :oops:

a_curious_girl
05-28-2006, 11:51
Spox.щом са няколко няма страшно

djigi
05-28-2006, 15:34
Ох, и аз да се изповядам... До сега не съм се замисля да ходя на лекар, заради окосмяването... но!тази тема..... и аз имам косъмчета около зърната,обаче не са едно или две. По принцип имам косми, където (предполагам) имат и останалите момичета - единсвено на ръцете мисля, че са ми в повече. Иначе нямам мустачки, дори, на корема нямам (или поне не са такива, че чак да ги махам) тЪ, вече съм решила, че ще ходя на лекар, но въпросът ми е на какъв специалист по-точно да отида?

ninsy
05-28-2006, 19:05
Ох, и аз да се изповядам... До сега не съм се замисля да ходя на лекар, заради окосмяването... но!тази тема..... и аз имам косъмчета около зърната,обаче не са едно или две. По принцип имам косми, където (предполагам) имат и останалите момичета - единсвено на ръцете мисля, че са ми в повече. Иначе нямам мустачки, дори, на корема нямам (или поне не са такива, че чак да ги махам) тЪ, вече съм решила, че ще ходя на лекар, но въпросът ми е на какъв специалист по-точно да отида?

ако си решила да ги махаш то тогава направо отиди на козметик

ycMuBkaTa
05-28-2006, 22:17
Ох, и аз да се изповядам... До сега не съм се замисля да ходя на лекар, заради окосмяването... но!тази тема..... и аз имам косъмчета около зърната,обаче не са едно или две. По принцип имам косми, където (предполагам) имат и останалите момичета - единсвено на ръцете мисля, че са ми в повече. Иначе нямам мустачки, дори, на корема нямам (или поне не са такива, че чак да ги махам) тЪ, вече съм решила, че ще ходя на лекар, но въпросът ми е на какъв специалист по-точно да отида?
Ендокринолог.
Той се занимава по пинцип с хормоните. Но ти така или иначе трябва да идеш първо при личния и той да ти даде направление и да те прати, защото изследванията са скъпички. През здравната каса ще ти излезе по-евтино.

Angel_Girl
06-02-2006, 10:15
6tom sa malko naistina se maham po jelanie na pritejatelq im i e normalno spokoino