PDA

View Full Version : Прочетете!



Просто пич
05-27-2006, 09:42
Проблема ми е същия : http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39707

То не е точно проблем.Просто според мене имам доста повече акъл в главата от колкото повечето мои връсници просто мисля по трезво.За мене няма значение дали ще е първа хубост или няма да е толкова хубава...просто много критерии ли имам незнам...понякога аз самия се ядосвам.И най-гадното е че когато тръгна с някоя много хлътвам...Толкова ли е лошо това...мисля че много малко хора са останали такива...от момчетата....и най-вече от момичетата които си развалят живота и се проебават с някакави 'батковци' на 12-13-14.Просто някои неща не мога да ги проумея момичета вие не търсите ли точно това...давайте съвети....сега сигурно ще кажете няма нищо лошо...ама се поставете малко на мое място...това е от мене.БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО!

NeNo_pz
05-27-2006, 09:43
Абе хора това да ви е проблема, няма нищо по хубаво от това \:D/

djigi
05-27-2006, 10:04
Зависи на какви момичета попадаш. Според мен хората се деялт на две главни групи: такива, които се отдават страшно много на другия и ако/след като ги разочарова, правят нещо като поставяне под един общ знаменател и по-трудно допускат хората до себе си; другите си падат по по-разкрепостените връзки (дори за една нощ), за тях всичко е удоволствие и забавление, дори неща като изразяване на чувства ги дразнят.
"Просто според мене имам доста повече акъл в главата от колкото повечето мои връсници просто мисля по трезво" - всички си мислим така! В 6ти клас бях сигурна, че света се върти около мен и всички наоколо гледат само в мен, сега ми е страшно смешно как съм могла да мисля така; кой би забелязал една дванадесетгодишна хлапачка. И това съм го осъзнала, обаче сега също смятам, че мисля по-разумно от връстниците ми - понякога е така, понякога - не. "Всеки е прав сам за себе си"
Единсвеното, което не ми стана ясно е какви съвети очакваш? И м/у другото, ако не ти се струва много лично, коя зодия си?

Просто пич
05-27-2006, 10:07
риби

black_dimond
05-27-2006, 10:10
az lichno v edno momche tursq da e s gotin harakter i da se durji dobre s men ako moje i na vunshen vid da stava shtee perfektno vupreki che vunshniq vid ne e tolkovo vajen ako namerq momche koeto da ne e kreten da se durji normalno s men da me obicha i da izglejda dobre tva za meb e perfektnata combinaciq e drug vupros e che az si mislq che nqma da namer takova momche no nqma znachenie

djigi
05-27-2006, 10:17
риби

Ха, знаеш ли точно това си мислех. Съвсем сериозно. Точно такива са си, влюбчиви и отдадени. В един друг форум има "Всичко за зодиите", но не е пуснат адреса от, които е взета информацията, а е много дълга да я пускам тук. Колко и да не вярваш в тези "глупости" като си прочетеш зодията и какво е написано за разни други хора, които познаваш по-добре -> 90% от нещата си съпадат!

Просто пич
05-27-2006, 10:22
кажи поне кой е тоя форум да прочета и да видя.или дай адрес.

djigi
05-27-2006, 10:30
Ето, намерих го и като страница http://www.smile.bg/bin/zodia?sign=2&sex=1

Lord Vader
05-27-2006, 11:01
Казах вече в другата тема, че това е хубаво и не е проблем...
Значи и аз съм такъв...намерих своя идеал за момиче. Няма да обеснявам сега к'во е момичето...разпитах за нея, защото съм прекалено срамежлив за да я разпитвам...оказа се че е умна и имаме сходни интереси...поканих я на среща, колкото и да ми се струваше невъзможно...казах си, че това е ТЯ...и е моя...направих всичко възможно за да я впечатля на втората среща...използвах целия си мозък клетка по клетка...и тя ми предложи да ходим...ТЯ ми предложи, което удари от земята,както всички тъпи комплексари-подигравчии...
Ми сля, че по голямата част от мнението ми не е за тая тема...ама както и да е...

sometimes_
05-27-2006, 16:08
Да ти имам проблемите... ](*,) . Нищо ти няма, няма нищо лошо в това да знаеш какво искаш.