PDA

View Full Version : Моята любовна история :) :) :)



hackersdown
05-27-2006, 10:30
Така , тук искам да Ви разкажа моята любовна история. :)
Аз съм на 14 години(Април.92). :) От скоро ходя по дискотеки(2 месеца) и на последните две дискотеки късметът ми се усмихна. :)
Значи , тръгвам си аз да забивам момичета(пълен аматьор бях , поне дотогава ;) ) и налетех на 2.Танцувах малко с тях , весело беше.Обаче един приятел ми каза , че едната я харесва и да му я оставя.И така , както следва аз я оставих и продължих с другата.Беше супер яко!Последните 30 мин бях с нея и си прекарах страхотно.
На следващата дискотека(вчера) бях навит на едно друго момиче от нашия град(това , с което танцувах първия път не беше от нашия град) , писахме си SMS-и и такива подобни и се бяхме разбрали тя да ми каже в дискотеката дали иска да се получи нещо между нас...и така.
Започна дискотеката.Там малко танцувах общо така..... ;) и дойде момичето от нашия град.Добре , налетях й , танцувахме 1-2-3 минутки и тя отиде някъде и ми каза "Е сега идвам.".Добре , чаках я маааалко(1 мин MAX) ;) и си викам "Стига толкова , изморих се.".Отидох на нашата маса , седнах и видях другото момиче , с което танцувах предишната дискотека.Мисля , че погледите ни се засекоха , но май не стана така. :)Такаааааа , това момиче , което ми каза да я изчакам и че сега идва , нещо се покри.И аз си викам "Аааа нема сега да я гона. :D " и така , отивам аз и видях момичето , с което танцувах миналия път.То беше близко до мен.Беше ми в гръб.Доближих се до нея и почнахме да танцуваме гръб в гръб. ;) Минаха няколко секунди и аз се обърнах и я гушнах.Почнахме да си танцуваме хубаво.И по едно време гледам това момичето , което трябваше да го изчакам......стой някаде 3-4 метра до мен и ме гледа по този гадния начин , сещате се как е като момичето , което мисли , че сте му навити ви види с друго момиче. :) И така , аз си викам "Край , едната е отписана. ;) ". И продължих да танцувам с моята кака от съседния град(или село). ;) И така , след около 30мин-1 час , момичето , което ме изгледа "шукаритетно" се блъсна в мен , все едно е паднала и ми каза "Упс , извинявай...без да искам." .Но изглежда не беше без да иска. ;)Продължих на почивки да танцувам с другото момиче и така до края на дискотеката. ;)
Има още няколко подробности относно момичето , което ме изгледа "шукаритетно"....само при голям интерес към темата мога Ви ги споделя.
То е 6 клас , а аз 7ми. ;) :)A момичето от съседния град(село) незнам на колко е. ;)
Сега , можете да напишете своя коментар , да ме посъветвате как да продължа , или просто да напишете нещо по темата. ;)
Вие сте! :D

bluby
05-27-2006, 10:51
Bre trebelo e da gi fanesh i dvete i da si karash s 2 :lol: :lol: :lol: em bate ako pa e trebelo da izbirash trebelo e da zemash tova deto e ot tboq grad O:)

hackersdown
05-27-2006, 10:59
Bre trebelo e da gi fanesh i dvete i da si karash s 2 :lol: :lol: :lol: em bate ako pa e trebelo da izbirash trebelo e da zemash tova deto e ot tboq grad O:)Това ми подсказва , че трябва да Ви разкажа подробностите за момичето от нашия град.;) Сега излизам да постортуваме малко навън , като се върна ще Ви ги споделя. ;)

smooky
05-27-2006, 11:10
Ами моя съвет е да не се занимаваш с онази от селото а с тази в града, която е, защото ще се виждате всеки ден ако стане нещо. Пък ако скъсате случайно си хвани онази от селото :P

NeNo_pz
05-27-2006, 11:31
Ами моя съвет е да не се занимаваш с онази от селото а с тази в града, която е, защото ще се виждате всеки ден ако стане нещо. Пък ако скъсате случайно си хвани онази от селото :P

a_curious_girl
05-27-2006, 13:43
Ми хвани тази,която ти харесва повече.А ако не можеш да избереш според мен е по-добре да вземеш тази от твоя град

pebz
05-27-2006, 13:54
amchi chesnu kazan0 az malk0 se p00barkax sas m0michetata..ama ti si naprei sv0q izb0r..k0qt ti haresva p0veche ..neq...ama m0q savet e tazi 0t grada k0qt0 e :) {}

hackersdown
05-27-2006, 14:08
Bre trebelo e da gi fanesh i dvete i da si karash s 2 :lol: :lol: :lol: em bate ako pa e trebelo da izbirash trebelo e da zemash tova deto e ot tboq grad O:)Това ми подсказва , че трябва да Ви разкажа подробностите за момичето от нашия град.;) Сега излизам да постортуваме малко навън , като се върна ще Ви ги споделя. ;)Така , обещах Ви нещо и сега ще го изпълня. ;)
Мненията , които изписахте до тук(БЛАГОДАРЯ ВИ!) няма да ги зачета поради следното:
Така , да Ви разкажа малко подробности относно момичето от града:
1.Когато сме в дискотеката или изобщо някаде - натиста се със всички , танцува със всички , обарват я всички - с 1 дума - *урва. ;)
2.Всички говорят , че тя била голяма *урва.(и те като мен са видяли и са разбрали)
3.Лицемерна е - не разбирам точно какво означава тази дума - да дам пример: вчера в дискотека , както написах горе - танцувах с нея...и едно момче , колко мен на години(пак 7 клас) , което я харесва(и той не е сигурен) , ни е видяло как танцуваме.И с момичето са си засекли погледите - той и е направил знак "остави го - не си струва" - ако ме разбирате - махнал с ръка по гадния начин. ;) Все едно да кажеш "Бягай от тук , остави го , не си струва" и да го подкрепиш с махане на ръка. ;) Така , след като тя ми каза "след малко идвам" е отишла при него(не съм сигурен , че е било точно тогава , може и да е било след като ме е видяла с другото момиче) , на неговата маса , и той и казал "защо с него" или нещо подобно и тя му отговорила "е ми той почна ......" ->>>>> иска да каже , че не го е искала това , а бях сигурен , че го искаше на 230%.
Е , стига толкова.А!Сетих се още едно нещо:
4.Когато преди 2-3 месеца си беше гадже с един от моя клас , той като и се обаждал да излизат тя все си намирала оправдание(лъжела го!) , че не може да излезне и един ден (Събота) също така направила , но една приятелка на момчето , което си било гадже с нея я видяла на пазара -> лъже го!
Това беше от мен , за сега! :)
Този път искам повече мнения , този път на чисто!
Само мога да вметна , че момичето от съседния град/село е много културно , не лъже , не е лицемерка - личи си и! ;) :)
Вие сте! 8)

LP_girl_14
05-27-2006, 14:35
Ми пич тогава закво са ти повече мнения?аз като гледам ти вече си взел решение с коя да бъдеш,просто искаш малко подкрепа и насърчение.Щом едната я виждаш в образ на *урва,пък другата била културна,не лицемерна и т.н....тогава избери тази която на теб ти харесва повече,скоято мислиш че може да имаш некво бъдеще,която мислиш че ще те направи щастлив.И както казах ти май вече си си решил :wink:

hackersdown
05-27-2006, 14:38
Ми пич тогава закво са ти повече мнения?аз като гледам ти вече си взел решение с коя да бъдеш,просто искаш малко подкрепа и насърчение.Щом едната я виждаш в образ на *урва,пък другата била културна,не лицемерна и т.н....тогава избери тази която на теб ти харесва повече,скоято мислиш че може да имаш некво бъдеще,която мислиш че ще те направи щастлив.И както казах ти май вече си си решил :wink: Просто минуса на другата е , че се виждаме с нея само в Петък(поради технически причини - само в дискотеката , тя не е от нашия град) , :) .А и тази много ме кефи.......ама много. :-D
Не съм взел решение , чакам мнения! [-X

hackersdown
05-27-2006, 19:39
Добре хора , моля Ви , напишете нещо по темата.За 1-2 минутки ще прочетете всичко! 8) Благодаря!

05-27-2006, 21:34
А бе пробвай с едната,после с другата щом толкова се колебаеш и,с която накрая ти е било най-готино взимай нея.Или поне разбери коя от двете изпитва повече симпатии към теб и избери нея.

Malko_kote
05-27-2006, 21:49
Mi az osven da razkaja i moqta istoriq :)
Zna4i zapoznah se s edno mom4e, koeto sled tova me zapozna s o6te dosta mom4eta i sred tezi mom4eta e i moqta lubov :smt007 .Takam, s tazi moqta lubov-Viki, stanahme mn dobri pr.Vs zapo4nahme da se vijdame vseki den.Po4nahme da si spodelqme i t.n.Sblijihme se mn, osobeno s viki. :) I po4nahme da hodim po diskoteki i s viki da tancuvame i t.n.Sno6ti tancuvahme edin do drug i se celunahme :)Mallllll :smt008 I si kazahme 4e se obi4kame i mislq 4e vs 6te se polu4i.:) lo6oto be6e 4e ima nekvi tupa4ki deto mn revnuvat i samo me zapla6vat ama viki kaza 4e mi obe6tava 4e et ni6to qnam da mi napravqt.E mn sum vlubena :)
A otnosno teb mom4e...a samo da kaja az sum na 14 i sum ot sf i tova mom4e koeto sum si haresala e su6to na 14 ot sf.Taka otnosno teb...hum izberi tazi koqto ti ahresva pove4e ili mojebi tazi koqto e ot tvoq grad za da moje da se vijdate po-4esto :wink:

hackersdown
05-28-2006, 19:58
Тази от града не е с добър характер - лицемерка може би! ;)
А иначе вече си пишем СМС-и с момичето от съседното селище. ;)
Супееер! :) Ще видим какво ще стане....

05-29-2006, 21:34
Uspeh :!: :)

Malko_kote
05-30-2006, 10:29
Az sum nai-6tastlivoto momi4e na toq svqt.V4era nai-prekrasnoto mom4e...hodq s nego :!: :!: :!: :smt007 I se celunahme i dnes imame sre6ta i mn si go obi4kam i toi kaza 4e me obi4ka i napravo 6e ppoludeq.Mn sum 6tastliva.

ludamacka
05-30-2006, 15:06
tva si e 4ista bebe6or6tina :smt005

05-31-2006, 21:19
of da be, molqte na vseki mu se slu4va da se vlubi :wink:

hackersdown2
09-19-2006, 12:54
tva si e 4ista bebe6or6tina :smt005Права си, егати тъпите женки!

koalka
09-19-2006, 13:08
По-добре продължи с момичето от съседния град или село,а не с онази лицемерката.Такива хора не са готини определено.

No_LiMiTe^f
09-19-2006, 16:21
Интересно ми е само какво се занимаваш с неща които са станали в дискотека!Това са по-скоро флиртове за една вечер!Иначе много добре че си пишете!Продължавай до няма смисъл!:)

hackersdown
10-09-2006, 13:13
Аз отдавна ги заебах , скивайте тука новото :arrow: http://bgteen.com/f/viewtopic.php?t=56860

hackersdown
04-15-2007, 11:57
Сега , близо след 1 година от пускането на темата...като се видя какво съм писал напрао да се ударам от стената ](*,) ](*,) ](*,)
Не ви ли се струва детска история? :D :D сега е малко по-така

IKisseDAGirL
04-15-2007, 15:20
Направо детски игрички на криеница или "прееби другарче" и тем подобни, и то в дискотека.
Дано малко да си поумнял от тогава... да не говорим, че повечето беше написано по-скоро да се похвалиш как ги въртиш тези момичета, от колкото с някаква по-сериозна цел :roll: