PDA

View Full Version : Проблем с стомаха



?.>>!>
05-27-2006, 11:06
Искам да попитам има ли хора които да ходят през ден по голяма нужда.Защото аз ходя през толкова а навсякаде чета че трябва всеки
ден.. и че нередовното изпразване води до сериозни проблеми като разширяване на червото и т.н.

[UN]HappY
05-27-2006, 12:37
Ami tova zavisi mnogo ot hranata, koqto priemash. Chyvala s1m, che za po-redovno hodene po golqma nujda e hybavo da se piqt mnogo technosti i dori da se qdat supichki po-chesto... chaqt pomaga s1shto..

Black_Witch
05-27-2006, 15:21
Искам да попитам има ли хора които да ходят през ден по голяма нужда.Защото аз ходя през толкова а навсякаде чета че трябва всеки
ден.. и че нередовното изпразване води до сериозни проблеми като разширяване на червото и т.н.


Ами к'во да ти кажа.Много зависи.При нередовно хранене-сутрин,обед,вечер-напълно нормално да имаш този проблем.Аз примерно ходя през 4-5 дни,случва се и седмица да издържа :oops: Не съм умряла още.Наистина не е хубаво,защото се задържат много вредни токсини в организъмчето ти.
Ако наистина искаш да дриштиш всеки ден ето ти една рецепта -задължително всяка сутрин пий чаша вода с една лъжица мед разтворена вътре.Т'ва пречиства всичките черавца и е много полезно.
А другото е...ягоди,диня,ряпа и много БОБ :lol: Няма как да не ходиш всеки ден :wink: Успех....

ycMuBkaTa
05-27-2006, 18:01
Хич не е полезно нередовното ходене по-голяма нужда. Затова пий повече течности и яж течна храна - супички. Полезни са и плодовете и зеленчуци като зелето ( то съдържа целулоза, която помага доста в този случай)
Ако пък си по-съвестен/тна върви на гастроентеролог (дано не бъркам как се казва лекаря само ;-) ) Той ще ти предпише някоя диета, за да се справиш с това, защото по-късно може да ти създаде сериозни проблеми като почнем от хроничен запек и стигнем до рак на дебелото черво...

05-28-2006, 12:15
Аз сера по три пъти на ден, а ям по 8. Не съм дебел, ако ми мрънкате. Хабя я таз енергия и качвам мускулна маса.

batkodoki
05-28-2006, 16:38
години?
пол/май М/?
физически натоварвания "за маса"?
анаболни стероиди или "безвредни храни" за целта?

07-29-2006, 23:03
секи с проблема си аз пък хода по 3 пъти на ден даже и по повече това е от както се помна и знаете ли какъв е проблем е когато ти се доходи по време на училище или на среща ;( ама горе главата :-D