PDA

View Full Version : какво мислите за скейтърките???



skate``girl
05-27-2006, 13:33
аз съм такава...има хора, които изобщо не ме приемат, било то скейтъри или обикновени хора. Повечето смятат скейт-нацията за няква тъпа. Може би, защотот някои правят глупости..ама не съм от тях. Имам много яка компанийка..които са като мен.. Но повечето от нашето общество...мъжката част смята, че момичетата...абе нямат право да боравят с дъска...дайте някво мнение..просто ми е интересно да видя кво мислят повечето.
По принцип, аз съм си такава каквато искам и тва ме кефи...на който не му харесва да си гледа работата.
Но нищо лошо няма да кажете..

Nask0`
05-27-2006, 13:37
Важен е човека, а не това дали е скейтър, колоездач или др.

Dr. Kazimbutt
05-27-2006, 13:38
От всичките скейтърки, които съм виждал на Паметника, само 2 са били сериозни... иначе ме радват.

WILD__BOY
05-27-2006, 14:18
Е па аз не се кефя на кецарки особено. Са зависи как изглежда, ама не си падам то тях.

Nask0`
05-27-2006, 14:47
Е па аз не се кефя на кецарки особено. Са зависи как изглежда, ама не си падам то тях.
А по принцип и аз не харесвам момичета с кецове и със смъкнати гащи.И с някоя обица на носа.Ся зависи от мн неща де. [-X

non-sk8r
05-27-2006, 15:02
Kak da vi priemem? Momi4eta mi hodqt kato torbalankovtzi, govorqt na nqkakyv uli4en dialekt, za6toto mislqt, 4e taka sa gotini. Nosite smyknati pantaloni, i vseki si misli, 4e vie kriete krivite si kraka. Osven tova imate navika da se dyrjite mn myjki. Nai-hubavoto ne6to v edna jena e tova, 4e e jena. Nejenestveni jeni ne mi trqbvat. Tova sa ob6tite stereotipi za skeityrki.

Razbira se,4e vsi4ko zavisi ot 4oveka, no v bylgarite sme mn predubedeni hora. Az edva li vyobte 6te trygna da se vglejdam i opoznavam nqkakvi si "skeityrka". Va6ata moda otdavna mina :)) No 6tom ti haresva da byde6, takava, mi karai si sk8-a, kvo ti puka za ostanalite nali si ima6 gotini priqtel4eta- sk8-yri.

Are, uspeh s jivota i po leko s trevata devoi4e

skate_warrior
05-27-2006, 15:04
Кофти е , че повечето момичета са лигли и като паднат 1-ж от дъската и се отказват... и така другите слагат под общ знаменател всички останали... Аз познавам 4-5 момичета които карат... не са никак зле. Уважавам всеки , които се занимава със скейт , независимо какъв е.

skate``girl
05-27-2006, 15:51
да, донякъде сте прави. повечето, които се водят скейтъри разбират под това да са с дънки до под коленете, блузи-30номера отгоре и някви кецове, които изглеждат все едно са си завързали топузи за краката.
но примерно аз, а и много други не сме такива. аз примерно никога няма да облека нещо смъкнато...вярно е че дънките ми са по широчки, ама не е нещо фрапиращо. нося си нормални блузки и топове, а кецовете ми са...абе даже не са кецове.
не сме от БГ представата за този вид мода, ако мога така да го нарека. а за скейта..тва си е вид спорт, и на който му харесва и има хъс-вратите са отворени.
за разлика от повечето-нито пуша, нито пия...просто да уточня. намерила съм си компанията, която ми допада...които са горе-долу като мен.
и отново, в контраст с общоприетите норми-говорим си напълно правилно. никога не съм говорила на диалект. това също би трябвало да дава някаква представа.
абе според мен ние сме скейтърите-такива каквито трябва са сме. имаме си стила, отношенията и обноските, каквито смятаме за добре..но никога не сме се опитвали да се делим от останалите. всички сме хора все пак.
а тва да се обличаш като клошар и умение само да стъпиш на дъската без да паднеш не те прави никакъв. по-добре си бъди такъв какъвто си.
позьорството е глупаво нещо.

white_chik
05-27-2006, 17:09
Аз съм много голяма фенка на скейтърите, а като видя скейтърката направо...............супер много ме радва.Аз така и не се научих,но момиче на скейт или през зимата на борд,това е върхът =P~

white_chik
05-27-2006, 17:12
Е па аз не се кефя на кецарки особено. Са зависи как изглежда, ама не си падам то тях.

и що по-точно не се кефиш на "кецарки"

WwanAdoO
05-27-2006, 20:59
хммм.. не съм видял скейтърки, които да карат сериозно, ама има блейдърки, които са доста упорити..
В София има едно момиче,което си кара наистина сериозно. Има и още две,които правят нещо повече от оли,обаче не са толкова сериозни. Знам и още едно момиче, което миналата година беше на skate open ли кво беше на парка, ама не беше от София. Иначе другите нищо не правят,тва определено е вярно. Супер много момичета имат дъски,ама ей така колкото да имат. Имам чувството,че повечето хора бъркат смисъла на думата скейтър...

05-27-2006, 22:02
Според мене няма зна4ение дали скейтърка,аз познавам и пълни идиоти скейтъри и мноо свестни хора от тях,така 4е не се слагаи под об6т знаменател(то май тряа 4ислител да е,ма нали така е изразът :lol: )със вси4ки останали :wink:

Sapphir
05-27-2006, 22:46
ne ma radvat takiva skeitari,metali,punkari razni takiva..pone na vunshen vid de..

Lord Vader
05-27-2006, 22:58
Аз се водя скейтър...
Ама момичетата скейтърки са просто жалки позьорки, и плиткоумнички, дразнят ме, защото мъкнат няк'ви дъски с тях и е така, просто си ги носят с тях като няк'ва тетрадка...има може би поне, 1-2 скейтърки, които си карат сериозно и не са като останлите тъпачки...сори ако съм обидил някой амаиака...
Не ожеш да се обличаш от като скейтър и да се наричаш "скейтър"...или да се обичаш като скейтър и да мъкен няк'ва дъска под мишница, чат-пат, да се пребиваш с нея...и пак да се наричаш скейтър...аре мног о се отвлякох аз нещо...

Sapphir
05-27-2006, 23:34
Аз се водя скейтър...
Ама момичетата скейтърки са просто жалки позьорки, и плиткоумнички, дразнят ме, защото мъкнат няк'ви дъски с тях и е така, просто си ги носят с тях като няк'ва тетрадка...има може би поне, 1-2 скейтърки, които си карат сериозно и не са като останлите тъпачки...сори ако съм обидил някой амаиака...
Не ожеш да се обличаш от като скейтър и да се наричаш "скейтър"...или да се обичаш като скейтър и да мъкен няк'ва дъска под мишница, чат-пат, да се пребиваш с нея...и пак да се наричаш скейтър...аре мног о се отвлякох аз нещо...


koi ta znai i ti kuv si SKEITAR

honey_reflection
05-28-2006, 08:44
Az imam priqteli skateri.. i nai dobriqt mi priqtel e skater!! Vajnoto kakvi sa po harakter.. a ne vunshnosta!! Az nqmam nishto protiv skaterite.. !! ;)

TSecret
05-28-2006, 10:07
vsi4ko koito spadat kam opredeln steriotip kato skeityr,metyl,4algar i tn sa mi super sme6ni!!! ne mojete li da ste proto obiknoveni hora-normlani,s normalni drehi,s normalno povedenie s normalni hobita...

skate_warrior
05-28-2006, 10:09
vsi4ko koito spadat kam opredeln steriotip kato skeityr,metyl,4algar i tn sa mi super sme6ni!!! ne mojete li da ste proto obiknoveni hora-normlani,s normalni drehi,s normalno povedenie s normalni hobita...

Какво значи понятието "нормална дреха" ? Защото за мен това , което аз нося си е напълно нормално , докато за някои хора като теб - не е!

teenkopele
05-28-2006, 11:43
Пичове и пички. :mrgreen:

Lord Vader
05-28-2006, 12:28
Аз се водя скейтър...
Ама момичетата скейтърки са просто жалки позьорки, и плиткоумнички, дразнят ме, защото мъкнат няк'ви дъски с тях и е така, просто си ги носят с тях като няк'ва тетрадка...има може би поне, 1-2 скейтърки, които си карат сериозно и не са като останлите тъпачки...сори ако съм обидил някой амаиака...
Не ожеш да се обличаш от като скейтър и да се наричаш "скейтър"...или да се обичаш като скейтър и да мъкен няк'ва дъска под мишница, чат-пат, да се пребиваш с нея...и пак да се наричаш скейтър...аре мног о се отвлякох аз нещо...


koi ta znai i ti kuv si SKEITARпоне карам, там, правя нещо, не се украсявам с дъски..

stel4eto__
05-28-2006, 14:04
Абсолютно нищо против нямам скейтърите или която и да е друга група хора!За мен е важно какъв е човека,а не дали се облича с дълги или къси поли,широки или тесни панталони,дънки и т.н.,дали кара скейт,мотор или не знам к'во още!

SummeRLove08
05-29-2006, 01:48
Имам една мнооооого добра френдка която е запалена по скейта и е доста упорита. :) /Оффтопик/ Теди мило много цунки,надявам се скоро през лятото да се видим! :smt006 \:D/
Иначе да кефите ме,но внимавайте да не се изпотрошите... :lol: :?

FikyScHetOo
05-29-2006, 07:19
Аз се водя скейтър...
Ама момичетата скейтърки са просто жалки позьорки, и плиткоумнички, дразнят ме, защото мъкнат няк'ви дъски с тях и е така, просто си ги носят с тях като няк'ва тетрадка...има може би поне, 1-2 скейтърки, които си карат сериозно и не са като останлите тъпачки...сори ако съм обидил някой амаиака...
Не ожеш да се обличаш от като скейтър и да се наричаш "скейтър"...или да се обичаш като скейтър и да мъкен няк'ва дъска под мишница, чат-пат, да се пребиваш с нея...и пак да се наричаш скейтър...аре мног о се отвлякох аз нещо...
Има добри, но са много малко. Това е защото на момичетата им пука повече... Каквото и да си говорим е така. На момичетата не им е се двеста дали има рана на крака или целия и крак е в рани. Много се радвам на скейтърките...повечето са симпатични...

air_wisp
05-31-2006, 23:44
Абе вярно, че повечето момичета се зарибяват и започват, но лесно се отказват :) пречат им синките по коленцата \:D/ една моя приятелка се зариби покрай мен и прави само оли :) прескача цяла СЛАМКА :mrgreen: ама то тяхното избива на позьорство...обаче има момичета които карат много добре и шапка им свалям :) аз си нося широките дрехи и си слушам лигавата музика, но не е задължително да носиш скейт марки за да си добър скейтър :) даже много се кефя на хора които нямат кинти да си купят нещо хубаво и марково но си кибичат със дъската цял ден и се мъчат да направят някой флип над 5те стълби в центъра
:mrgreen:

adi4kaaa^slim
06-01-2006, 16:28
mn sam saglasna s SKATE-GIRL az za sa6to dvija s takiwa hora kompaniqta mi sa sk8-e az sma 6to se u4a ......razve4ine macki i pi4owe izglejat mnogo po qko ot oniq "kaki" la4enite s skapite dre6ki i tok4encata sme6nisa mnogo tiq brat .taka 4e az mn powe4e se kefq na horata s smaknitie pantaloni razvle4eni t-shirtki i kecowete twa sa hora za mene :smt007

FikyScHetOo
06-01-2006, 19:21
mn sam saglasna s SKATE-GIRL az za sa6to dvija s takiwa hora kompaniqta mi sa sk8-e az sma 6to se u4a ......razve4ine macki i pi4owe izglejat mnogo po qko ot oniq "kaki" la4enite s skapite dre6ki i tok4encata sme6nisa mnogo tiq brat .taka 4e az mn powe4e se kefq na horata s smaknitie pantaloni razvle4eni t-shirtki i kecowete twa sa hora za mene :smt007
"Хората" не се делят по това как се обличат, какво слушат, как изглеждат и т.н.
Тъпо е да слагаш под общ знаменател много хора, тъпо е и да ги сравняваш след това...Според теб май хората са с кецове, а останалите - извънземни...Така ли?!?...ми не е така....освен това значителна част чалгарки носят маркови кецове! "Хората" се делят по това което са, а не по това как изглеждат!!!

beti4ka28
07-28-2009, 11:41
Аз също карам скейт и си се обличам леко смъкнато смисъл - нормална тениска и леко смъкнати дънки прави най- често ама имам едни от тези най- широките... Знаете ли и родителите ми в началото не го одобряваха много но сега свикнаха и майка ми даже ме пита този път какъв цвят ще са ти кецовете :-D но не знам - кефи си ме ! Никога не съм се правила и не съм се смятала за повече от другите и по - готина или нещо от сорта ! Не съм се подигравала на каквито и да е облекла и такива неща - за мене е супер смотано ако обсъждаш някого как се облича и само това гледаш не знам... не го разбирам просто :neutral:

А пък относно момчетата - наистина повечето хич не харесват такива момичета , но пък ако момчето наистина те обича ще приема каквато и да си :) Какво да се прави .... като на момчетата им се гледат дупета, крака и цици :D Ем да ама и пък на мен някой хора са ми казвали, че е супер яко да видиш някфо момиче с прилепнал и тесен потник и широки дънки - не знам хора ...Каквото и да мислят другите аз ще си остана такава.... :)

Ааа и сори за огромния коментар - едва ли някой ще го прочете :-D

SuNsEt
07-28-2009, 12:29
Темата е от 2006 година :-o

И все пак-не ми харесват...нито момичетата,нито момчетата.

Joc
07-28-2009, 12:37
ключ за скейтърите и темата!

teenems
07-28-2009, 13:59
попринцип повечето скейтърки ,които познавам са някви надуфки !
зели бира 4 момчета и скейта и почват да се праят .

:?

Zaharinka
07-28-2009, 14:10
Аз също карам скейт и си се обличам леко смъкнато смисъл - нормална тениска и леко смъкнати дънки прави най- често ама имам едни от тези най- широките... Знаете ли и родителите ми в началото не го одобряваха много но сега свикнаха и майка ми даже ме пита този път какъв цвят ще са ти кецовете :-D но не знам - кефи си ме ! Никога не съм се правила и не съм се смятала за повече от другите и по - готина или нещо от сорта ! Не съм се подигравала на каквито и да е облекла и такива неща - за мене е супер смотано ако обсъждаш някого как се облича и само това гледаш не знам... не го разбирам просто :neutral:

А пък относно момчетата - наистина повечето хич не харесват такива момичета , но пък ако момчето наистина те обича ще приема каквато и да си :) Какво да се прави .... като на момчетата им се гледат дупета, крака и цици :D Ем да ама и пък на мен някой хора са ми казвали, че е супер яко да видиш някфо момиче с прилепнал и тесен потник и широки дънки - не знам хора ...Каквото и да мислят другите аз ще си остана такава.... :)

Ааа и сори за огромния коментар - едва ли някой ще го прочете :-D
Не,че се заяждам ама съм сигурна,че си една от най-добрите скейтърки които си носят скейта.Не те не го карат само се лигавят и мн им се смея...Пълна позьорщина.И кво ми претендирате с кецове бля бля,ако ти е кеф да караш може и с гуменки от 5 лв да караш,но неее важното е да се гъзарим. :?


П.С.Закъв к** вдигате теми от 1000 години?!

woshata
07-28-2009, 18:25
пък вчера ми казаха че щом нося кецове и пия бира съм момче 8-) само скейта ми липсва... :D

devolution
07-28-2009, 18:33
Има някои много якиииии, супер откачени. :)))
Обаче има и доста, които си падат злобарки.
Иначе за начина на обличане..всеки с вкуса си. :))

WhitEShadoW
07-28-2009, 18:43
Не всички скейтърки ходят със смъкнати дънки и широки тениски. И аз си карам скейта, ама си нося нормални дънки, тоест не са смъкнати, и нормални тениски. Вярно че предпочитам кецовете, ама... Иначе като видя момиче със скейт... и аз незнам какво си мисля. :?

ПП Не говорете като бабички, моля ви се. (всяка втора баба ми казва чи ще се убия и че това е за момчета, ама кой ли слуша 8-)

scyLLa
07-28-2009, 18:51
Нищо лично, не искам да се обиждаш, но според мен не си скейтърка защото те кефи, а защото в момента това е на мода.Обзалагам се че след 2-3 години няма да си скейтърка истинските скейтъри който са от години скейтъри не ги интересува какво мислят другите за тях а просто се наслаждават на това което правят.Аз нямам нищо против скейтърите нищо не са ми направили дори са приятни, но в днешно време много започнаха да стават такива и не само също и много започнаха да слушат хаус, но защо, защото хаус музиката е нов стил и сега е на мода, но повечето хаус фенове не незнаят повече от 4-5 Dj

Riot
07-28-2009, 18:54
не ми пука
кой каквото го влече

mArMaLaDkA
07-28-2009, 18:55
И една тема.. възкръсна!

plmn
07-28-2009, 18:57
защото хаус музиката е нов стил и сега е на мода

fail.

scyLLa
07-28-2009, 19:00
защото хаус музиката е нов стил и сега е на мода

fail.
Объкрах се :D исках да кажа че до преди 3 години никой не слушаше хаус а сега секи втори хаус музика слуша

plmn
07-28-2009, 19:07
8-)

D12Respect
07-28-2009, 19:33
По добре смъкната отколкото кифла

idi0tche
07-29-2009, 12:50
vsi4ko koito spadat kam opredeln steriotip kato skeityr,metyl,4algar i tn sa mi super sme6ni!!! ne mojete li da ste proto obiknoveni hora-normlani,s normalni drehi,s normalno povedenie s normalni hobita...

защо всички трябва да сме еднакви .. и защо слагаш скейтърите чалгарите и метълите под един знаменател .. те са коренно различни хора стилове и темп подобни .. познавам скейтъри .. сред тях има и една скейтърка .. момичето си е мн готин човек ..

и аз като skate_warrior питам какво според теб TSecret е нормална дреха .. ?? неможе всички да носим прилепнали дънки и потничета .. хората се харесват с дънки под коляното и с тениски 30 номера над техния .. и така се обличат .. никой немое им го забрани .. :-o :-o 8)

hackberry
07-29-2009, 13:03
не ме радват нещо .. както и скейтърите :?

LiRRRa
07-29-2009, 15:45
Супер много ме кефят скейтърки (и скейтъри), лично аз винаги съм искала да бъда, но тъй като никой около мен не е такъв няма и как да се науча...

Това ще си ми остане като желание... :)

Nam3less3
07-29-2009, 15:50
Не харесвам аутсайдърски, неприемливи от обществото и етиката държания и облекла(нали все с това всеки гледа да се отличава). За мен това са хора, живеещи в друг свят.

bZzZ96
07-29-2009, 18:37
и аз съм скейтърка не съм забелязала някой да ме мрази...хехе супер сме ! :-D :grin: :-P

cookie_master
07-29-2009, 19:02
Виждала съм само едно момиче със скейт и караше по-добре от повечето момчета на НДК :lol: .

woshata
07-29-2009, 19:05
Не харесвам аутсайдърски, неприемливи от обществото и етиката държания и облекла(нали все с това всеки гледа да се отличава). За мен това са хора, живеещи в друг свят. :lol: :lol: :lol: 8-)




как реши че са аутсайдърки :-o

DeadSilence
07-29-2009, 19:08
хах аз по едно време излизах с скейтъри и от там и аз почнах да карам :lol:

YourPoison
07-29-2009, 19:20
еми аз страшно много се радвам на скейт обществото така да го кажа.. самата аз много обичам да се нося свлечено ии преди карах скейт ама се отказах макар ,че ме карат и в момента да почна пак .. 8-) и мисля да го направя..
иначе .. всеки си има мнение относно това ..

и предпочитам да съм си такава и не ми е зор кой какво мисли отколкото да съм кифла .. : )

Nam3less3
07-29-2009, 19:30
Не харесвам аутсайдърски, неприемливи от обществото и етиката държания и облекла(нали все с това всеки гледа да се отличава). За мен това са хора, живеещи в друг свят. :lol: :lol: :lol: 8-)




как реши че са аутсайдърки :-oТука са така. Обличат се рапърски, карат скейт и пият бира по цял ден в парковете. Ходят на отделни групички, сякаш странят от другите.

boomboom
07-29-2009, 20:52
Явно тука повечето са кифло-любители, но реално хората с подобни интереси, в една област така да кажем.. ще си ги харесват. Има различни видове хора, тези, който и ти ще харесаш, с които си в една среда, ще те харесат. Не очаквай примерно някой фешън или турбо-чалгар да те хареса. :D

Тука са така. Обличат се рапърски, карат скейт и пият бира по цял ден в парковете. Ходят на отделни групички, сякаш странят от другите. Не виждам нещо ненормално в това. Не че странят от другите, ама ти можеш ли да си приятел с всички?! Много ясно, че ще си ходят с компанията. :-o

MakeMeLaugh
07-29-2009, 20:57
не особени добри и хубави неща.
нещо не ме кефят и толкоз :)

skuck
07-29-2009, 22:18
Не харесвам аутсайдърски, неприемливи от обществото и етиката държания и облекла(нали все с това всеки гледа да се отличава). За мен това са хора, живеещи в друг свят.

пф, тоз пък!

LambOfGod
07-29-2009, 22:34
Не харесвам аутсайдърски, неприемливи от обществото и етиката държания и облекла(нали все с това всеки гледа да се отличава). За мен това са хора, живеещи в друг свят. :lol: :lol: :lol: 8-)




как реши че са аутсайдърки :-oТука са така. Обличат се рапърски, карат скейт и пият бира по цял ден в парковете. Ходят на отделни групички, сякаш странят от другите.


Ау, че зловещо! Според мен това е някаква секта. Сигурно искат да убият всички и да завладеят света!

Иначе по темата-
Хора като хора. Не ми пречат. Не ми правят впечатление. Безразлични са ми... :-|

slap2trap
07-29-2009, 22:39
Мноо ме кефи скейта като цяло!
Уважавам всички скейтъри, и особено скейтърки! Просто стила на носене, музиката - всичко покрай скейта ми е много на сърце ~~

bog4eto
07-30-2009, 01:12
Не ме кефят много,много :?
Предпочитам biker-и

psychopath
07-30-2009, 01:19
На т'ва не му ли мина модата 2007ма? 8-)

slap2trap
07-30-2009, 06:53
На т'ва не му ли мина модата 2007ма? 8-)
Що пък :shock:

Brunetkaa
07-30-2009, 19:52
Повечето скейтърки както казаха в един от първите коментари носят изсухлени дрехи не се държат подобаващо и говорят .... не знам как да го кажа.. грубо :? и пак не е точната дума..първо, че според мен жената трябва да е женствена а не да подобява мъж. второ да се държи както подобава..обаче днешно време просто е почти невъзможно.Като гледам по улиците как си говорят..и със тия кецове широки мъжки тенискии :booooomb:
Поздравления че си се запазила и ти харесва това, което правиш :)

LambOfGod
07-30-2009, 21:41
Повечето скейтърки както казаха в един от първите коментари носят изсухлени дрехи не се държат подобаващо и говорят .... не знам как да го кажа.. грубо :? и пак не е точната дума..първо, че според мен жената трябва да е женствена а не да подобява мъж. второ да се държи както подобава..обаче днешно време просто е почти невъзможно.Като гледам по улиците как си говорят..и със тия кецове широки мъжки тенискии :booooomb:
Поздравления че си се запазила и ти харесва това, което правиш :)

Говорят си по улиците!!?!?!?!? :shock: Сигурно с други хора! :shock: И носят кецове!!?!?!?!? Ама ти ебаваш ли се с мен!?!?!?! Как може такова нещо!?!?!?! Това е пълна, тотална деградация!! Това, че 'жената трябва да е женствена' е просто едно просто тъпо клише. Все едно да кажа 'Жената трябва да готви и да ражда деца,а не да работи' Просто звучи грозно и изтъркано. Това, че медиите налагат един определен модел за поведение, начин на мислене и начин на обличане не значи, че е правилно...
Надявам се след време да го осъзнаеш.

boomboom
07-31-2009, 08:03
Повечето скейтърки както казаха в един от първите коментари носят изсухлени дрехи не се държат подобаващо и говорят .... не знам как да го кажа.. грубо :? и пак не е точната дума..първо, че според мен жената трябва да е женствена а не да подобява мъж. второ да се държи както подобава..обаче днешно време просто е почти невъзможно.Като гледам по улиците как си говорят..и със тия кецове широки мъжки тенискии :booooomb:
Поздравления че си се запазила и ти харесва това, което правиш :)

Говорят си по улиците!!?!?!?!? :shock: Сигурно с други хора! :shock: И носят кецове!!?!?!?!? Ама ти ебаваш ли се с мен!?!?!?! Как може такова нещо!?!?!?! Това е пълна, тотална деградация!! Това, че 'жената трябва да е женствена' е просто едно просто тъпо клише. Все едно да кажа 'Жената трябва да готви и да ражда деца,а не да работи' Просто звучи грозно и изтъркано. Това, че медиите налагат един определен модел за поведение, начин на мислене и начин на обличане не значи, че е правилно...
Надявам се след време да го осъзнаеш.
+1! Най се дразня на такива твърдения, от къде на къде ще е ненормално да носи кецове примерно?! :lol: Кво, всички тряя да сме кифли и да си говорим за цветчета и дъгички ли? :D
А и още нещо, забелязала съм, че ''женствените'' момичета, които познавам, се държат в пъти по-просташки от смъкнатите ми приятелки. :-o Така че не си мисли, че като се държиш като ''истинска жена'' си повече от ''гадните мъжоподобни, носещи кецове, пиещи бира и говорещи помежду си същества''. :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-31-2009, 10:41
кефят ме :Д секс on скейт :oops:

Brunetkaa
07-31-2009, 19:22
Това за улиците ...ставала съм свидетел на адски грозни сцени на точно такива момичета и просто поведението им някак си...ми наложи цялостно мнение за тия хора и знам, че е грешно и не трябва да ги слагам под общ знаменател, но просто като видя такива момичета..и ги свъзрзвам с грубиянство.
А това за кецовете...просто на мен не ми хааресват и според мен на едно момиче не му стоят добре..всеки е с вкуса си..нали така..
a lambgofgod да изтъркано е..ама защо една жена трябва да има такъв вид-груб..според мен това че карат скейт не ги принуждава да се обличат по този начин..ама ти така ми изопачи думите за това как си говорели по улиците и много добре разбра какво имах предвид, но естествено защо да не иронизираш.. ;) все пак да се подиграваме...и да гледаме хората да се чувстват конфузно...това е якото 8)

Brunetkaa
07-31-2009, 19:25
Повечето скейтърки както казаха в един от първите коментари носят изсухлени дрехи не се държат подобаващо и говорят .... не знам как да го кажа.. грубо :? и пак не е точната дума..първо, че според мен жената трябва да е женствена а не да подобява мъж. второ да се държи както подобава..обаче днешно време просто е почти невъзможно.Като гледам по улиците как си говорят..и със тия кецове широки мъжки тенискии :booooomb:
Поздравления че си се запазила и ти харесва това, което правиш :)

Говорят си по улиците!!?!?!?!? :shock: Сигурно с други хора! :shock: И носят кецове!!?!?!?!? Ама ти ебаваш ли се с мен!?!?!?! Как може такова нещо!?!?!?! Това е пълна, тотална деградация!! Това, че 'жената трябва да е женствена' е просто едно просто тъпо клише. Все едно да кажа 'Жената трябва да готви и да ражда деца,а не да работи' Просто звучи грозно и изтъркано. Това, че медиите налагат един определен модел за поведение, начин на мислене и начин на обличане не значи, че е правилно...
Надявам се след време да го осъзнаеш.
+1! Най се дразня на такива твърдения, от къде на къде ще е ненормално да носи кецове примерно?! :lol: Кво, всички тряя да сме кифли и да си говорим за цветчета и дъгички ли? :D
А и още нещо, забелязала съм, че ''женствените'' момичета, които познавам, се държат в пъти по-просташки от смъкнатите ми приятелки. :-o Така че не си мисли, че като се държиш като ''истинска жена'' си повече от ''гадните мъжоподобни, носещи кецове, пиещи бира и говорещи помежду си същества''. :D

аз какво си мисля недей ми казва...аз точно пък не се държа като "кифла" така че не ме слагай под общия знаменател..просто си изразявам мнението как според мене стоят нещата

neocide
07-31-2009, 20:14

oasis
07-31-2009, 20:20
не познавам такива, обаче скейтърите ох, майкоо ;д

LambOfGod
07-31-2009, 21:08
Това за улиците ...ставала съм свидетел на адски грозни сцени на точно такива момичета и просто поведението им някак си...ми наложи цялостно мнение за тия хора и знам, че е грешно и не трябва да ги слагам под общ знаменател, но просто като видя такива момичета..и ги свъзрзвам с грубиянство.
А това за кецовете...просто на мен не ми хааресват и според мен на едно момиче не му стоят добре..всеки е с вкуса си..нали така..
a lambgofgod да изтъркано е..ама защо една жена трябва да има такъв вид-груб..според мен това че карат скейт не ги принуждава да се обличат по този начин..ама ти така ми изопачи думите за това как си говорели по улиците и много добре разбра какво имах предвид, но естествено защо да не иронизираш.. ;) все пак да се подиграваме...и да гледаме хората да се чувстват конфузно...това е якото 8)

Ами, виж сега. Първо да уточня аз не съм тръгнала да защитавам скейтърите. На мен са ми безразлични. Просто ти се изказа толкова сексистки, а това не говори добре за теб, възгледите ти и цялостното поведение. Първо повечето 'женствени момичета' са прости, тъпи и ограничени или поне така се държат. Не различават 'женствено' от 'курвенско'. Ходят по онези 'хубави и елитни' дискотеки, като 'Амор' и т.н.
Там се напиват и надрусват. Но нали не пият бира, което явно е най-важното. Не носят кецове, тениски и т.н., а обувки с токчета, къси поли, блузи с дълбоки деколтета и т.н. Това се смята за женствено, но обясни ми как едно момиче на 12-16 може да е 'женствено и секси'.
На тази възраст е по-добре да карат скейт, колело и т.н., отколкото да се обличат 'женствено' и да мислят в коя дискотека да отидат, с колко мъже да спят и т.н.
Сеш' с'...

angel4e_f3
07-31-2009, 21:15
Нищо не мисля ... щом те кефи да си скейтър, нека си скейтър! :)

Nam3less3
08-01-2009, 03:38
Повечето скейтърки както казаха в един от първите коментари носят изсухлени дрехи не се държат подобаващо и говорят .... не знам как да го кажа.. грубо :? и пак не е точната дума..първо, че според мен жената трябва да е женствена а не да подобява мъж. второ да се държи както подобава..обаче днешно време просто е почти невъзможно.Като гледам по улиците как си говорят..и със тия кецове широки мъжки тенискии :booooomb:
Поздравления че си се запазила и ти харесва това, което правиш :)

Говорят си по улиците!!?!?!?!? :shock: Сигурно с други хора! :shock: И носят кецове!!?!?!?!? Ама ти ебаваш ли се с мен!?!?!?! Как може такова нещо!?!?!?! Това е пълна, тотална деградация!! Това, че 'жената трябва да е женствена' е просто едно просто тъпо клише. Все едно да кажа 'Жената трябва да готви и да ражда деца,а не да работи' Просто звучи грозно и изтъркано. Това, че медиите налагат един определен модел за поведение, начин на мислене и начин на обличане не значи, че е правилно...
Надявам се след време да го осъзнаеш.
+1! Най се дразня на такива твърдения, от къде на къде ще е ненормално да носи кецове примерно?! :lol: Кво, всички тряя да сме кифли и да си говорим за цветчета и дъгички ли? :D
А и още нещо, забелязала съм, че ''женствените'' момичета, които познавам, се държат в пъти по-просташки от смъкнатите ми приятелки. :-o Така че не си мисли, че като се държиш като ''истинска жена'' си повече от ''гадните мъжоподобни, носещи кецове, пиещи бира и говорещи помежду си същества''. :D-2
Има си стандарти, етика и модел за държание. Жени от всякакви тийнейджърски групи(скейтърки, рапърки и т.н.), се обличат по съвсем различен в зависимост от стила им, който излиза извън рамките на общоприетото, не са харесвани освен от тези, с които дружат.
Една жена трябва да се облича стандартно и модерно, ако иска да я зяпат с добро око. Разходете се малко по центъра и се огледайте.
И стига с тия кифли и фешънки, съвсем малко са. Почти всички са модерни(няма да използвам думата фешън, че я опетниха с онези подобия на фешънки) или no-style girls, и са доста хубавички обикновено.

Pliok0019
08-01-2009, 09:28
Много от приятелите ми са част от "стрий културата". Но и преди съм казвала, че ужасно малко хора карат скейт. И повечето го правят за позата. Особено на рампата при паметника - идват хора със скейтове, пият бира с нас, след време си вземат скейтовете и се прибират. Без излишни (или реално казано никакви) опити на рампата. Е естествено има и много упорити скейтъри. Една мацка тренира от 2-3 години и в момента прави страшни неща.

Иначе смъкнатите дрехи, кецовете и т.н. са ужасно удобни и на мен лично ми харесват. И не смятам, че изглеждам груба...

Bianca
08-01-2009, 09:38
Истината е във vintage-a!

yahhooo
08-01-2009, 10:40
Повечето ги уважавам

woshata
08-01-2009, 10:41
Не съм съгласна с поста ти, Nam3less3. Аз пък не мисля, че момичетата, които искат да са различни трябва да се поддават под натиска на "масата" и да се обличат и държат според "общоприетото". Като цяло най-малкото губят идентичността си. А и ако наистина всеки спазваше модата нямаше да има нито едно момиче от типичните по ценъра КИФЛИ, защото са тактива, да. И ако мислят, че като е излязла последната колекция на Теранова са модерни, грешат. Скейтърките или поне тези, които се обличат различно от общо приетото изграждат свой стил на обличане, независим от стандарните рамки, и това точно е хубавото. Не знам кво всички се кефят на някви клонинги дето в гръб не моеш ги различиш.. пък понякога и в лице :-o

TeenSpirit
08-01-2009, 11:06
харесва ми стилът им.

8992LIGHTER
08-01-2009, 11:54
Момчетата по ме кефят :smt007 :smt007 :smt007

Izzy_
08-01-2009, 13:00
Момчетата радват,момичетата...горе-долу.Иначе има една на НДК със сини кичури беше кат я видях последно,сладур ми се струва. :)

Baby_b
08-01-2009, 13:03
Нищо по-различно, от това което мисля за всички други. :?

Nam3less3
08-01-2009, 19:09
Не съм съгласна с поста ти, Nam3less3. Аз пък не мисля, че момичетата, които искат да са различни трябва да се поддават под натиска на "масата" и да се обличат и държат според "общоприетото". Като цяло най-малкото губят идентичността си. А и ако наистина всеки спазваше модата нямаше да има нито едно момиче от типичните по ценъра КИФЛИ, защото са тактива, да. И ако мислят, че като е излязла последната колекция на Теранова са модерни, грешат. Скейтърките или поне тези, които се обличат различно от общо приетото изграждат свой стил на обличане, независим от стандарните рамки, и това точно е хубавото. Не знам кво всички се кефят на някви клонинги дето в гръб не моеш ги различиш.. пък понякога и в лице :-oСтига с тая идентичност. Общоприетото е нормално, има широк избор при него, така че никой не губи идентичността си. Значи примерно някое момиче вместо пола да носи някакви странни, широки дънки, за да не изгуби идентичността си? Кифлите са малки момиченца, и са изключения, явно не правите разлика между тях и добре облечените момичета.
Никога не бих тръгнал с такава, принадлежаща към някой стил, който я кара да се облича различно от общоприетото. То първо не е красиво и нормално, имам чувството че не живеете в тая държава. Трябва да пусна снимка на момиче от всеки стил, и една на момиче, без стил, ами просто обличащо се стилно и модерно, да ви напомня какво наричаме нормално в тая държава. Не разбирам какви са тия нужди от идентичност, от това да бъдеш част от някакви смешни стиловм, да си различен и т.н. В обществото, от което страните, хората не принадлежат към никой стил. Изобщо всичко това е тийнейджърска работа.

KoRnFlAkE
08-01-2009, 19:38
оф, на който квото му харесва, това да носи. кво им се мешате, егати?
рано или късно ще спрат да се обличат така, кво сте ги заяли? :-o

woshata
08-01-2009, 20:13
]Стига с тая идентичност. Общоприетото е нормално, има широк избор при него, така че никой не губи идентичността си. Значи примерно някое момиче вместо пола да носи някакви странни, широки дънки, за да не изгуби идентичността си? Кифлите са малки момиченца, и са изключения, явно не правите разлика между тях и добре облечените момичета.
Никога не бих тръгнал с такава, принадлежаща към някой стил, който я кара да се облича различно от общоприетото. То първо не е красиво и нормално, имам чувството че не живеете в тая държава. Трябва да пусна снимка на момиче от всеки стил, и една на момиче, без стил, ами просто обличащо се стилно и модерно, да ви напомня какво наричаме нормално в тая държава. Не разбирам какви са тия нужди от идентичност, от това да бъдеш част от някакви смешни стиловм, да си различен и т.н. В обществото, от което страните, хората не принадлежат към никой стил. Изобщо всичко това е тийнейджърска работа.Мисленето ти е повече от ограничено. Тва е предостатъчно в отговор на целия ти ОГРАНИЧЕН пост.

Nam3less3
08-01-2009, 20:31
]Стига с тая идентичност. Общоприетото е нормално, има широк избор при него, така че никой не губи идентичността си. Значи примерно някое момиче вместо пола да носи някакви странни, широки дънки, за да не изгуби идентичността си? Кифлите са малки момиченца, и са изключения, явно не правите разлика между тях и добре облечените момичета.
Никога не бих тръгнал с такава, принадлежаща към някой стил, който я кара да се облича различно от общоприетото. То първо не е красиво и нормално, имам чувството че не живеете в тая държава. Трябва да пусна снимка на момиче от всеки стил, и една на момиче, без стил, ами просто обличащо се стилно и модерно, да ви напомня какво наричаме нормално в тая държава. Не разбирам какви са тия нужди от идентичност, от това да бъдеш част от някакви смешни стиловм, да си различен и т.н. В обществото, от което страните, хората не принадлежат към никой стил. Изобщо всичко това е тийнейджърска работа.Мисленето ти е повече от ограничено. Тва е предостатъчно в отговор на целия ти ОГРАНИЧЕН пост.Не е ограничено, а реалистично. Няма да споря за неща, за които знам, че съм прав. Аз никога не бих общувал със скейтърка, или друго момиче от някакъв стил, което да се облича като... знаете как. Грозно е, а и дрехите отразяват вътрешното светоусещане на човека. Пък и всички, дето познавам биха ми се смели само ако заприказвам такава. Или бъдете нормална част от обществото, или сте аутсайдери. Да не говорим, че такива хора не биха ги пуснали в дискотеките заради фейс контрола :D

Canis_Dirus
08-01-2009, 20:35
Не е ограничено, а реалистично. Няма да споря за неща, за които знам, че съм прав. Аз никога не бих общувал със скейтърка, или друго момиче от някакъв стил, което да се облича като... знаете как. Грозно е, а и дрехите отразяват вътрешното светоусещане на човека. Пък и всички, дето познавам биха ми се смели само ако заприказвам такава. Или бъдете нормална част от обществото, или сте аутсайдери. Да не говорим, че такива хора не биха ги пуснали в дискотеките заради фейс контрола :D
сюррелизма в дълбоката провинция е доволно ограничен.

Lucho
08-01-2009, 20:37
Че то и аз снимам автобуси и влакове, изглежда изчанчено отстрани погледнато, но хората са казали - "всеки луд си има номер", така че, хич да не ти пука, прави си каквото ти е на душата...

Пак прекалих с бирата... :lol: :oops:

neocide
08-01-2009, 20:40

Nam3less3
08-01-2009, 20:44
неймлесчо ми напомня един тип "НеНоРМаЛнИкА", който си беше сложил своя снимка за аватар, само че този тук (безименния) ми се струва маааааалко по-цивилизован..

егаси, всички жертви на калъпа ли се оправдавате с фейс-контрола в "лъскавите" заведения, където хлебарките са ви вместо маслини в салатката, а?Аз съм против всякакви стилове и общества, които нарушават моралните и етични рамки на обществото. Хората, с които общувам, не принадлежат към никакъв стил, нито са фенове на нещо, и са най-добрата компания в града. Да, слумаше чалга, но не сме чалгари. Обличаме се модерно, но не сме фешъни. Бръснем си краката, но не и ръцете :D А жените са страхотни 8) :oops:

ElinoOor
08-01-2009, 20:47
подкрепям валя напълно ;-)
не трябва всички да са еднакви..

Nam3less3
08-01-2009, 20:49
Много хора започнаха да ти казват, че си ограничен... по твоята логика щом всички приемат едно нещо за истина, факт и т.н., то значи е единствената истина и...


се оказва, че си ограничен бе :-oОт вашата гледна точка може да е така. И все пак, и така да е, не ми пречи особено :)

neocide
08-01-2009, 20:52

Nam3less3
08-01-2009, 20:58
nameless, а ми кажи сега, ти като кашляш, кихаш и като се прозяваш сред хора, слагаш ли си ръка на устата?
ако не - не ми говори за никви етични норми, моля... нагледала съм се на благоприлични изтупани кретени, дето пръскат лиги около себе си..Да, слагам си.
@Battlescarred все пак не мисля, че съм ограничен, а че съм реалист в моята и на другите хора наоколо реалност. Ела да ти покажа в каква среда живея, и ти ще почнеш да мислиш като мен след това, ако имаш разсъдък. И какво е вашето светоусещане?

woshata
08-01-2009, 21:04
Тоя са ше се окаже някой от елита на обществото 8) сигурно ходиш костюмиран на училище или вече си завършил и си възмущаваш се чичко от днешната младеж 8-) или пък си глобал :shock:


Тцтцтц, знаел, че е прав. От къде ? Ти не приеамш друга гледна точка освен своята, ти не разсъждаваш над думите, които ти се казват, не ги оборваш, а защитаваш като грамофонна плоча изградената ти на един бог знае кво теория.

Nam3less3
08-01-2009, 21:09
Тоя са ше се окаже някой от елита на обществото 8) сигурно ходиш костюмиран на училище или вече си завършил и си възмущаваш се чичко от днешната младеж 8-) или пък си глобал :shock:


Тцтцтц, знаел, че е прав. От къде ? Ти не приеамш друга гледна точка освен своята, ти не разсъждаваш над думите, които ти се казват, не ги оборваш, а защитаваш като грамофонна плоча изградената ти на един бог знае кво теория.Каква е вашата гледна точка? Приемам само моята, защото за мен, тя е най-вярната, правилната и полезната. Няма какво да разсъждавам, всичко това съм го чувал хиляди пъти, и ми е пределно ясно.
Нямам нищо общо с глобал :(
@Battlescared, мога да те уверя, че живея в голям провинциален град, и сред моята компания няма нито селяни, фешани, кифли и т.н. Вече обясних какви са. Ние сме извън всякакви стилове.
Критикувам скейтърките в тази тема, защото се иска мнението за тях. Обясних какво е моето и защо.
Май от странични разсъждения забравихте за какво става въпрос.
Аз не харесвам скейтърки, страня от тях, и си има причина. Не се вписват в моралните и етични рамки на обществото, както външно, така и вътрешно. Против всички подобни стилове съм.

Canis_Dirus
08-01-2009, 21:14
Момчето е от Зарата.

Bianca
08-01-2009, 21:15
Мен пък скейтърите не ме кефят.
Аре наплюйте ме. 8-)

Bianca
08-01-2009, 21:20
Това не беше ли онзи, който слуша чалга по купони, иначе в тях си пуска рок? :D

Nam3less3
08-01-2009, 21:22
Момчето е от Зарата.Да.
@Battlescared твоя огромен и широк светоглед около какво се върти?

Nam3less3
08-01-2009, 21:22
Това не беше ли онзи, който слуша чалга по купони, иначе в тях си пуска рок? :DДа, просто защото имаш широк набор от музикални вкусове. Проблем? :D Или нещо лошо е това?

Nam3less3
08-01-2009, 21:42
Около Земята и съъъъвсем малко около Луната (да си призная, имам малки предразсъдъци спрямо нея, но се опитвам да ги преборя)Похвално!

LambOfGod
08-01-2009, 22:59
Аз съм против всякакви стилове и общества, които нарушават моралните и етични рамки на обществото. Хората, с които общувам, не принадлежат към никакъв стил, нито са фенове на нещо, и са най-добрата компания в града. Да, слумаше чалга, но не сме чалгари. Обличаме се модерно, но не сме фешъни. Бръснем си краката, но не и ръцете :D А жените са страхотни 8) :oops:


:lol: http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

Nam3less3
08-01-2009, 23:01
Аз съм против всякакви стилове и общества, които нарушават моралните и етични рамки на обществото. Хората, с които общувам, не принадлежат към никакъв стил, нито са фенове на нещо, и са най-добрата компания в града. Да, слумаше чалга, но не сме чалгари. Обличаме се модерно, но не сме фешъни. Бръснем си краката, но не и ръцете :D А жените са страхотни 8) :oops:


:lol: http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gifКакво се смееш? Ти каква си?

psychopath
08-02-2009, 01:40
]Стига с тая идентичност. Общоприетото е нормално, има широк избор при него, така че никой не губи идентичността си. Значи примерно някое момиче вместо пола да носи някакви странни, широки дънки, за да не изгуби идентичността си? Кифлите са малки момиченца, и са изключения, явно не правите разлика между тях и добре облечените момичета.
Никога не бих тръгнал с такава, принадлежаща към някой стил, който я кара да се облича различно от общоприетото. То първо не е красиво и нормално, имам чувството че не живеете в тая държава. Трябва да пусна снимка на момиче от всеки стил, и една на момиче, без стил, ами просто обличащо се стилно и модерно, да ви напомня какво наричаме нормално в тая държава. Не разбирам какви са тия нужди от идентичност, от това да бъдеш част от някакви смешни стиловм, да си различен и т.н. В обществото, от което страните, хората не принадлежат към никой стил. Изобщо всичко това е тийнейджърска работа.Мисленето ти е повече от ограничено. Тва е предостатъчно в отговор на целия ти ОГРАНИЧЕН пост.комуняга кво да го правиш 8-)

psychopath
08-02-2009, 01:43
Единствения печен скейтър е Ванката...
3ти клас е май ...тоя пич кара по цял ден и не е ходил на даскало от 15 септември 2006та :D

Nam3less3
08-02-2009, 01:57
]Стига с тая идентичност. Общоприетото е нормално, има широк избор при него, така че никой не губи идентичността си. Значи примерно някое момиче вместо пола да носи някакви странни, широки дънки, за да не изгуби идентичността си? Кифлите са малки момиченца, и са изключения, явно не правите разлика между тях и добре облечените момичета.
Никога не бих тръгнал с такава, принадлежаща към някой стил, който я кара да се облича различно от общоприетото. То първо не е красиво и нормално, имам чувството че не живеете в тая държава. Трябва да пусна снимка на момиче от всеки стил, и една на момиче, без стил, ами просто обличащо се стилно и модерно, да ви напомня какво наричаме нормално в тая държава. Не разбирам какви са тия нужди от идентичност, от това да бъдеш част от някакви смешни стиловм, да си различен и т.н. В обществото, от което страните, хората не принадлежат към никой стил. Изобщо всичко това е тийнейджърска работа.Мисленето ти е повече от ограничено. Тва е предостатъчно в отговор на целия ти ОГРАНИЧЕН пост.комуняга кво да го правиш 8-)Не съм комунист, а мисленето ми е реалистично, вие не правите разлика. 8-)

psychopath
08-02-2009, 02:18
]Стига с тая идентичност. Общоприетото е нормално, има широк избор при него, така че никой не губи идентичността си. Значи примерно някое момиче вместо пола да носи някакви странни, широки дънки, за да не изгуби идентичността си? Кифлите са малки момиченца, и са изключения, явно не правите разлика между тях и добре облечените момичета.
Никога не бих тръгнал с такава, принадлежаща към някой стил, който я кара да се облича различно от общоприетото. То първо не е красиво и нормално, имам чувството че не живеете в тая държава. Трябва да пусна снимка на момиче от всеки стил, и една на момиче, без стил, ами просто обличащо се стилно и модерно, да ви напомня какво наричаме нормално в тая държава. Не разбирам какви са тия нужди от идентичност, от това да бъдеш част от някакви смешни стиловм, да си различен и т.н. В обществото, от което страните, хората не принадлежат към никой стил. Изобщо всичко това е тийнейджърска работа.Мисленето ти е повече от ограничено. Тва е предостатъчно в отговор на целия ти ОГРАНИЧЕН пост.комуняга кво да го правиш 8-)Не съм комунист, а мисленето ми е реалистично, вие не правите разлика. 8-)вие всичките мислите реалистично 8-)

RichKidsOnLSD
08-02-2009, 08:26
Нищо реалистично не виждам в това да си бръснеш краката( но не и ръцете!) :lol:

По бански сигурно си много секси с космати ръце и обескосмени крачета :-D

lipsvashh_mi
08-02-2009, 09:59
супер много са ме радвали винаги -и скейтърки,и скейтъри най-вече :oops: мнооооооого са сладинки :-)
принципно важен е човека и характера му....никой няма право да определя какъв да си и с какво да се занимаваш-хич да не ти дреме..ако ще като извънземно да те гледат както се вика се усмихни и продължи напред :)

woshata
08-02-2009, 12:09
Тоя вече говори колкото да не заспи 8-)


Иначе и аз мислех да засегна въпроса с къв аватар е и е ясно що мисли така, но реших да спестя и политическата страна на нещата :booooomb:

KoRnFlAkE
08-02-2009, 21:05
кво се занимавате с тоя, мислите ли, че ще му промените мнението?

fluffypie
08-03-2009, 07:51
Хах,всеки човек е различен,не можем да определим някого само по тва дали е скейтър,дали носи кецове и дъска под ръка.Примерно и аз нося кецове,както и 75% от хората ,които познавам,но те не са скейтъри,нали,нито пък аз.. хд Иначе има някви пичове,които изобщо не могат да карат,но си носят скейта просто така,да са готини..

Добре де,не мога да разбера,ако видите някаква скейтърка,с всичките й там необходими атрибути,ще кажете ли ,че е готина само заради това ?

EarthShaker
08-03-2009, 08:06
абе само при мисълта гаджето ми е да е с обелени колена, лакти и синкави крака...

отивам да повърна

Rowdy
08-03-2009, 09:05
Мисля, че са клошари.

Extremescream
08-03-2009, 09:12
[quote=woshata]Май от странични разсъждения забравихте за какво става въпрос.
Аз не харесвам скейтърки, страня от тях, и си има причина. Не се вписват в моралните и етични рамки на обществото, както външно, така и вътрешно. Против всички подобни стилове съм.

Да,то и текстовете и клиповете на чалга изпълнителите надали се вписват в моралните и етичните норми на обществотом,ама ти си слушаш чалга.
Имам приятелки,които са скейтърки и са много свестни момичета.Аз подкрепям повечето хора,който са различни.Защо?
Защото в лицата на 'метъли' и 'рапъри' съм намерила хора,с които може да се води интелигентен разговор.А с добре облечените и модерни момичета (не говоря за кифли,въпреки че като се разходя по Витошка тези 'добре облечени момичета' са баш кифли и фешънки.От 20 такива,2 да са наистина добре изглеждащи) не можеш и две думи да си кажеш,понеже са прекалено заети да мислят за купона довечера.
А мнението за нормите на обществото ме разби... :shock:
Ако не си забелязал,в България такова нещо НЯМА.И то не толкова заради скейтърите и метълите,а заради чалгата.За какви норми ми говориш,при положение че половината страна (може и повече) се кефи на новия клип на Андреа,където тя се размотава по цици и се мляска с друга жена.
Еми предпочитам да седна в парка и да изпия една бира със скейтърите,но не и да гледам това.
Кажи все пак-какви според теб са тези норми?

Nam3less3
08-03-2009, 09:30
[quote=woshata]Май от странични разсъждения забравихте за какво става въпрос.
Аз не харесвам скейтърки, страня от тях, и си има причина. Не се вписват в моралните и етични рамки на обществото, както външно, така и вътрешно. Против всички подобни стилове съм.

Да,то и текстовете и клиповете на чалга изпълнителите надали се вписват в моралните и етичните норми на обществотом,ама ти си слушаш чалга.
Имам приятелки,които са скейтърки и са много свестни момичета.Аз подкрепям повечето хора,който са различни.Защо?
Защото в лицата на 'метъли' и 'рапъри' съм намерила хора,с които може да се води интелигентен разговор.А с добре облечените и модерни момичета (не говоря за кифли,въпреки че като се разходя по Витошка тези 'добре облечени момичета' са баш кифли и фешънки.От 20 такива,2 да са наистина добре изглеждащи) не можеш и две думи да си кажеш,понеже са прекалено заети да мислят за купона довечера.
А мнението за нормите на обществото ме разби... :shock:
Ако не си забелязал,в България такова нещо НЯМА.И то не толкова заради скейтърите и метълите,а заради чалгата.За какви норми ми говориш,при положение че половината страна (може и повече) се кефи на новия клип на Андреа,където тя се размотава по цици и се мляска с друга жена.
Еми предпочитам да седна в парка и да изпия една бира със скейтърите,но не и да гледам това.
Кажи все пак-какви според теб са тези норми?Говоря за обществото, а то не е съставено от метъли, скейтъри, рапъри, както не и от фешъни, чалгарки-кифли и т.н. Има и хора, които не се водят от никакви стилове, и такива са повечето. Общоприето е да се обличаш нормално като за мъж или като за жена, без нестандартни и грозни неща, които предлагат повечето стилове, или пък без да се прекалява с модерното, както фешъните. Общоприето е да се слуша чалга и хаус, това пускат на 90% от местата.

Extremescream
08-03-2009, 09:37
Общоприето е да се слуша чалга и хаус, това пускат на 90% от местата.

http://www.gibsontang.com/img/facepalm.jpg


Значи всички трябва да слушаме 'Накарай ме да крещя,накарай ме да кращя,накарай всяко нещо в мен,да крещи че иска теб',понеже на 90% от обществото им харесва?
Чалга (повечето песни+клипове)-евтино извинение за порно,без капчица смисъл в текстовете.
Аз от колко време си знам,че хората като цяло са тъпи,ама ти ми даде и доказателство.....
Ама ако беше общоприето да се слуша метъл и рап и на теб не ти допадаше,надали щеше да мислиш така/.[/url]

Nam3less3
08-03-2009, 09:46
Общоприето е да се слуша чалга и хаус, това пускат на 90% от местата.


Значи всички трябва да слушаме 'Накарай ме да крещя,накарай ме да кращя,накарай всяко нещо в мен,да крещи че иска теб',понеже на 90% от обществото им харесва?
Чалга (повечето песни+клипове)-евтино извинение за порно,без капчица смисъл в текстовете.
Аз от колко време си знам,че хората като цяло са тъпи,ама ти ми даде и доказателство.....
Ама ако беше общоприето да се слуша метъл и рап и на теб не ти допадаше,надали щеше да мислиш така/.[/url]Чалгата не се слуша, за да търсиш послания или да намираш смисъл в нея... :razz:
Много сте ми интересни, сигурно слушате стилове, които ви "помагат да откриете себе си", или "са смислени, философски и високо-интелигентни", или които да "отговарят на вътрешното ми аз" :lol:
Е, не всички имат нужда от подобни неща, чалгата е неангажираща и приятна за купони.
Това е музика за пиене и забавления, жени и т.н. На много хора им харесва, включително и на мене. Метъла и рапа не могат да заменят чалгата. Всяко нещо си има предназначение. Ти като седнеш на кръчма чалга или метал ще слушаш? Или интелигенцията не сяда на маса?
А това дали хората са тъпи или умни няма нищо общо с чалгата. Всякакви я слушат. И повечето български семейства като се съберат, нея си я пускат, без да гледат клиповете или изобщо без да знаят имената на певиците. И мене не ме интересуват също.

Extremescream
08-03-2009, 10:07
Сядаме на маса,ама ако ще се пуска някаква музика,то тя или ще е метъл,или ако не е това,примерно поп става.Всичко без безумните вопли на нашенските певици.

Nam3less3
08-03-2009, 10:23
Сядаме на маса,ама ако ще се пуска някаква музика,то тя или ще е метъл,или ако не е това,примерно поп става.Всичко без безумните вопли на нашенските певици.Както искаш. Но мнозинството пуска чалга. Вие сте някви странни хора, явно само "умна" музика слушате.

RAWRRR
08-03-2009, 11:15
http://vip-bg.info/content/view/2522/26/ 8-)

silwinka
08-03-2009, 12:25
м ..
чесно казано
аз им се кефя
даже и аз бях към техния отдел ..
само , че се отказах ..
работата си е сложна , пък аз си бях добра :)
смисъл , те момчетата попринцип са си мъжка работа..
за момичета е няк'во по - сложно ..
ако си някъв пробил новобранец , и няк'ви извесни а - у скейтъърчета , квит ги има мноого , и кът дойдат - че се биете , че разни такива..
!
по - хубаво да се откажеш , отколкото да търпиш няк'ви надути ..
пък колкото до момчетата - те са си голяма работа ;Д
:?
карай си отделно с няколко приятелчета и т'ва е , живота .. :P

ScionOfStorm
08-03-2009, 14:08
Чалгата не се слуша, за да търсиш послания или да намираш смисъл в нея... :razz:
Много сте ми интересни, сигурно слушате стилове, които ви "помагат да откриете себе си", или "са смислени, философски и високо-интелигентни", или които да "отговарят на вътрешното ми аз" :lol:


Да.

Музиката е изкуство...?

Чрез изкуството се постига това?

Ей, богът ти ще да е доста недоволен, че си толкова повърхностно същество, а се стремиш към него. Аз ако бях щях да съм.

RichKidsOnLSD
08-03-2009, 14:52
Ах, колкото ти отива никът - Nam3less3... плосък, толкова плосък... явно е общо прието и да си дървен философ. Ти замислял ли си се, че общо приетото от обществото е общо прието именно от мнозиството образуващо обществото, а 90% от него са с интелектуалното ниво на каракуда.


Сядаме на маса,ама ако ще се пуска някаква музика,то тя или ще е метъл,или ако не е това,примерно поп става.Всичко без безумните вопли на нашенските певици.

А това е толкова криво разбрано. Каква точно е разликата между западния поп и нашия поп-фолк? Няма ;)

И вземете се научете вече, че музиката не се свежда до метъл, рап и чалга...

ScionOfStorm
08-03-2009, 14:57
И вземете се научете вече, че музиката не се свежда до метъл, рап и чалга...

spot on.

всички са изморени от антитеза метъл <=> чалга, която се натрапва постоянно..

Swinkenhoffer
08-03-2009, 15:17
И вземете се научете вече, че музиката не се свежда до метъл, рап и чалга...

spot on.

всички са изморени от антитеза метъл <=> чалга, която се натрапва постоянно..
е, то дъртите сме уморени, щото тоя въпрос сме го разисквали години.
иначе, когато бях... по-млада, много се вживявах. 8-)

woshata
08-03-2009, 17:00
ае тоя няма ли да млъкне ве :lol:

ScionOfStorm
08-03-2009, 18:21
е, то дъртите сме уморени, щото тоя въпрос сме го разисквали години.
иначе, когато бях... по-млада, много се вживявах. 8-)

aa, ти си дърта, мене ме не брой, язе сме младо яре 8-)

а то в повечето случаи страната на 'метъла' дори не слушат някакъв особено метъл да кажеш..примерно.

но не достигат неймлеса.

Extremescream
08-03-2009, 19:14
Ах, колкото ти отива никът - Nam3less3... плосък, толкова плосък... явно е общо прието и да си дървен философ. Ти замислял ли си се, че общо приетото от обществото е общо прието именно от мнозиството образуващо обществото, а 90% от него са с интелектуалното ниво на каракуда.


Сядаме на маса,ама ако ще се пуска някаква музика,то тя или ще е метъл,или ако не е това,примерно поп става.Всичко без безумните вопли на нашенските певици.

А това е толкова криво разбрано. Каква точно е разликата между западния поп и нашия поп-фолк? Няма ;)

И вземете се научете вече, че музиката не се свежда до метъл, рап и чалга...

Aз затова каьзах ПРИМЕРНО поп,а не задължително.И ако ще е поп,то да е от по-стария,защото наистина в днешно време разлика между нашите и американските бози на практика няма.

AutumnTears
08-04-2009, 05:03
Моля всички болни мозъци да се върнат в раздела "Философия и религия".

:lol:
по темата : нищо не мисля за скейтърките, не оценявам хората по етикетът, даден им от някой друг или от самите тях

Nam3less3
08-04-2009, 07:25
Нямам предвид този аспект на нещата, че мнозинството е просто и слуша проста музика. Явно не може да разберете значението на чалгата, и колко приятни емоции стават покрай нея. Само за интелигентното говорите... Хората като отиват на маса или да пият или на купон си пускат нещо за целта, а не някаква извисена и интелектуална музика.

Extremescream
08-04-2009, 10:24
Нямам предвид този аспект на нещата, че мнозинството е просто и слуша проста музика. Явно не може да разберете значението на чалгата, и колко приятни емоции стават покрай нея. Само за интелигентното говорите... Хората като отиват на маса или да пият или на купон си пускат нещо за целта, а не някаква извисена и интелектуална музика.

Tи нещо се изживяваше като форумния интелектуалец,докато не спомена за чалгата.
Какво е значението на чалгата?Да можеш да се кълчиш на нея,дори като си къркан?
Ясно,че като се седне на маса няма да се лсуша кой знае колко интелектуална музика,ама не е нужно и такавка простащияна.Вие на масата за какво сядате-да сте заедно и да си поговорите,полафите и тн,или да слушате музика?

woshata
08-04-2009, 11:12
Нямам предвид този аспект на нещата, че мнозинството е просто и слуша проста музика. Явно не може да разберете значението на чалгата, и колко приятни емоции стават покрай нея. Само за интелигентното говорите... Хората като отиват на маса или да пият или на купон си пускат нещо за целта, а не някаква извисена и интелектуална музика. 8-)

вече мисля да си направя папка и да си събирам постовете ти там, за да има какво да ми напомня колко е забавен форума понякога 8-)

Qn
08-04-2009, 11:22
eMi az imam skate ... karam si go i e spR .. naisitna ima momicheta deto se falqt imam skate imam skate i se fukat nalqwo-nadqsno a wsushtnost dori ne go karat :smt013 .. mn se draznq tai .. ne moa wsichko ne sega se ucha =] i tai..

Qn
08-04-2009, 11:25
no seda se ucha * :D greshKa..

Nam3less3
08-04-2009, 11:53
Нямам предвид този аспект на нещата, че мнозинството е просто и слуша проста музика. Явно не може да разберете значението на чалгата, и колко приятни емоции стават покрай нея. Само за интелигентното говорите... Хората като отиват на маса или да пият или на купон си пускат нещо за целта, а не някаква извисена и интелектуална музика.

Tи нещо се изживяваше като форумния интелектуалец,докато не спомена за чалгата.
Какво е значението на чалгата?Да можеш да се кълчиш на нея,дори като си къркан?
Ясно,че като се седне на маса няма да се лсуша кой знае колко интелектуална музика,ама не е нужно и такавка простащияна.Вие на масата за какво сядате-да сте заедно и да си поговорите,полафите и тн,или да слушате музика?Чалгата няма общо с интелекта. Всеки като ми види подписа и ме смята за глупак обаче... Не си мислете, че слушам само чалга, имам колекция от много качествени и смислени песни от най-различни жанрове(примерно песни на Led Zeppelin, или симфонична музика). Просто елате с компанията ми на кръчма и на дискотека, после ще разберете защо слушаме чалга. И имайте предвид, че в нея няма фешъни и чалгари и сякви подобни.
@woshata, тази папка ако я направиш, то тя ще съдържа мъдрост и вечни истини :D

TeenSpirit
08-04-2009, 12:07
неймлес, спри вече, бе...

Nam3less3
08-04-2009, 12:19
неймлес, спри вече, бе...Не виждам да казвам нещо лошо, изразих си мнението, но много хора ме контрираха, и аз си защитавам тезата. Ако искате вече няма да пиша, но и вие не ми отговаряйте на постовете.

TeenSpirit
08-04-2009, 12:51
не съм против да защитаваш тезата си, но го прави някъде където няма да досаждаш на всички.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2009, 02:40
има някои изглеждат яко... има други които си постригват косата и се вманиачават в стил които на мен ми прилича на момчешки и тфа е Ужасно!... :smt078