PDA

View Full Version : Kremove za obezkosmqvane



IsKAmMmm
05-27-2006, 14:35
kolko struva gore dolu edin krem za obezkosmqvane i kakva marka :)
plss kajete mi po burzo

GGGGGGG
05-27-2006, 16:37
kolko struva gore dolu edin krem za obezkosmqvane i kakva marka :)
plss kajete mi po burzo
да и аз бих искал някой да ми предложи някакъв хубав крем.и да ми кажете колко горе-долу дни държи има ли гадни ефекти абе изобщо сичко което може да кажете относно тея кремове(извинявам се за нахалността,ама искам да се информирам)

ninsy
05-28-2006, 19:12
еми veet смятам че е доста ефикасен но за цената незнам защото одавна минах на кола маска :)

Angel_Girl
06-02-2006, 10:13
emi marki ima kolkoto iska6, a cenata e v zavisimost ot markata. NAprimer misle viet 6te ti svar6i dobra rabota

ucTuHcKa
06-02-2006, 11:29
Българските са около 2-3 лева, а чуждестранните като Veet и Strep са между 6-10 лева.

martinski
06-05-2006, 19:12
az pak 6te ti prepora4am sled kato svar6i6 s krema da se naso4i6 kam epilator i post samo s nego otna4alo po 4esto dokato sa malki i post 6te namaleqt az pone taka napravih i sega go polzvam dva pati v sedm i nemam nikvi problemi 6toto s tova braSnene stava mnogo gadno ama 4ak sled nqkolko brasneneta abe edin vid kakto ti e bradata na liceto kolkoto pove4e brasni6 tolkova po tamna i tvarda stava s tqloto e sa6toto

Kam4eto
06-05-2006, 20:11
veet е около 13 лв. , но зависи и откъде си го купиш, въпреки че би трябвало навсякъде да са на една цена. Яно си решил с крем депилатоар да си махнеш космите но както казаха по-горе с епилатор е по-добре а ако нямаш - кола маска - топла на козметик, може и в къщи да си я "сготвиш" или си купуваш лентички от аптеката (в аптеките се продава и топла кола ама аз лично не ти я препоръчвам)
резултата след veet е като след бруснене - след 2 дена трябва пак, само дето не ти стават червени петънца и е сравнително бързо