PDA

View Full Version : Подарък за абитуриентка



05-27-2006, 14:56
Здравейте, притеснява ме следното нещо, канена съм на бала на една приятелка(на съберането в тях) и не съм сигурна какво да и купя.
Попитах приятели и те ми казаха, че е най-добре да и взема букет, как мислите, дали това е достатъчно, или трябва да е нещо друго? :roll:

fti4ka
05-27-2006, 15:54
някво бижу й купи гривна или нещо такова.. букета ше изсъхне а това ще й остане за цял живот..

Maranta
05-27-2006, 16:24
И аз мисля, че е хубаво да й купиш някакво бижу. :) Може би обички или каквото харесаш. Не е нужно да е кой знае колко голямо, но ще се почувстваш кофти ако другите гости са й приготвили подаръци освен цветя. :)

05-27-2006, 17:06
Mnogo e qko spored men nqkakvo hubavo belio da i podari6-primerno v nakakyf nejen cvqt-bledo rozovo, bledo sinio...na nqkoq po-hubava marka....bi trqbvalo edin komplekt ot pra6ki+sutien da e kym 40-50lv...ne zavisi ve4e i s kakvi finansi razpolaga6...

`Death`Whore`
05-27-2006, 19:37
На бала ми подариха златно сърце, което никога не съм носила,. Подариха ми и красива роза, която е много по-хубав подарък.

Elektra_x
05-28-2006, 18:30
Здравейте, притеснява ме следното нещо, канена съм на бала на една приятелка(на съберането в тях) и не съм сигурна какво да и купя.
Попитах приятели и те ми казаха, че е най-добре да и взема букет, как мислите, дали това е достатъчно, или трябва да е нещо друго? :roll:
Мен много ме няма по тия работи,но според мен един хубав букет и някое хубаво кулие ще е много добър подарък... :-k

TSecret
05-28-2006, 19:54
kupi i biket ot izsahnali cveta-pone 6te znae6 4e 6te i ostane i niama daima vtori takav!i ako ima6 pove4e pari moje da i vzeme6 niakva srebarna grivni4ka tani4ka s visulka-6te e okolo 15 lv!

midnight...
05-28-2006, 20:05
ако имаш малко повече парички - бижу, ако не - букет.
при всички положения ще е важен жеста :wink:

malko mace
10-31-2006, 08:15
Biju-chto biju be,hora?Moje da e nechto malko,no ot sarce,a i chte se okaje,che vsichki chte i podariat bijuta!Kakvo mislich,che tia veche niama li,ili che niama da nosi tova ot gadjeto,a tvoeto?Belio sachto ne stava,vse pak ne ste lubovnici,a priatelki!Moje bi e po-dobre edin hubav buket,simpatichna dreha i komplekt markovi grimove!