PDA

View Full Version : MNOGO GOLQMPROBLEM VKU6TI



beb_bube
05-27-2006, 18:38
Zna4i v ku6ti jiveem az mama tati i po malkata mi sestra

koqto vse nastroiva mama s\y men
poslednata luja bila 4e sam spala s nai dbriq mi fr i maika mi i vqrva ...zabrani mida izlizams tqh no vsi4ko drygo 6te napravq ne i tova
dneska maika mikaza osven tova 4e e znaela 4e sma pu6ila no se e 4udilado koga 6te kriq tfa e skandal m\y trite jeni , tatko ni6to nezna dneska plakah pred nego poneje te s mama non stop se karat i tati 3 puti ni naposka i se vru6ta .... ve4e se poburkvam sestrami mi jelae snai gadnoto an sveta
na 16 sam a iskam da umra da ne jiveq ...... ndkes ne me posna do spirkata ...vikam uj da se razhodq a iskah da pu6a sega pone znam 4e znae 4e pu6a i ne mi puka...mnogo ....no uvi ne meposna a sestarmi daje hodi na poazar i pari i dade a na men ni6to samo 17 leva za karta za gratskiq ... napravone mi se jiveee a tati ne sme da kaje ni6to za da ne ni ostavi pak

molq vi daite mi savet kakvo da pravq 6te se poburkam

sladkoto_f`4e
05-28-2006, 10:47
mn nepriqtna situaciq naistina..sujalqvam :( am nz kakvo to4no e polojenieto vuv va6eto semeistvo,ne mojah mn mn da razbera ot tova koeto si pisala,no za6to ne pogovori6 s maika ti,vse pak ti e maika i moje bi 6te te razbere,obqsnii i 4e sestra ti q luje za6toto iska da i se obru6ta pove4e vnimanie,iska da q obi4at pove4e o tb,da e po dobrata...a btw sestra ti na kolko e :? az imah podoben problem s brat mi,koito postoqnno luje6e na6te 4e sum pravela glposti,za da mu imat na nego pove4e doverie,za da e toi po dobriq-koito vs pravi kato horata,prosto zavijda6e 4e kato e po maluk ne moje da pravi tova koeto az...

Icaki
05-28-2006, 18:34
mi zna4i 6tom ba6tati ne znae za tva kaji mu kaka sediat ne6tata s sestrati i kvo govori za teb no bez maikati da znae....... a az ako biah na tvoe miasto 6tiah da ia s4upia ot boi taia a i ako sidevstvena koet oe malko veroiatno moje6 da dokaje6 4e ne si spala s nikoi => ne si spala s toia tvoi priatel

If4eto
05-28-2006, 18:46
Za6to ti puka tolkova mnoo ne moga da razbera? Nqma li drugo,za koeto da misli6? Moje bi sajelqa6,4e ne ti davat pari i sa te zatvorili v kletka? Polzvai si kompa,govri po telefona- 6te ti pomogne da ne se 4uvstva6 izoliranaot sveta. Gadno e,kogato vijda6,4e na sestra ti i davat vsi4ko,a na teb - ni6to,ama karai sq....zdrave da e! Opitai se sama da si napravi6 prebivavaneto vka6ti ponosimo.Nedei da zlobee6 i da se opitva6 da promeni6 ne6to -6te stane po-zle,povqrvai mi.
Nai-malkoto- pravi se,akorqbva na puk,4e si 6tastliva! Taka na sestra ti (a i na maikati moje bi ) 6te i stane gadno! :))) Aide usmihni se! Seti se za ne6to hubavo,ne moje dane tisa se slu4vali hubavi ne6ta!

favor_91
06-02-2006, 05:09
леле аз имам брат и(по-голям) и аз така правех в смисъл постоянно го издавах на наще и дори понякога послъгвах но той ми предложи да бъдем комбина и от тогава нито аз него издавам нито той мене ! за каквото и да било...що се отнася до родителите ти .. хмм :-k моите не са такива и не знам дали ще ти дам правилния съвет нопоговори с майка си и й кажи че не само сестра ти е нейна дъщеря ! да се замисли и за 2 те по равно :?

viki91
06-02-2006, 20:08
Ебати хоратааа.....майка ти как може да се държи така....собствената ти майка...сигурна ли си че не си се скарала преди това за нещо с нея или че ти има доверие???Нямам си и представа как и защо може един родител да се държи така със детето си....поговори с нея...кажи й че независимо дали й харесва или не и ти со й дъщеря...ако пак нещо ти се опъне кажи на баща си!;););)В крайна сметка не си длъжна да търпиш такова отношение от МАЙКА СИ!

ElinoR
06-02-2006, 22:36
Ох...гадно :-s
Абе то това малкото дяволче колко е голямо,та му позволяваш да ти се качва на главата?