PDA

View Full Version : Среща днес, неделя, 18.30..



machoka
05-27-2006, 18:43
Мараба,

ако желаете, утре /Неделя/ на пилоните на НДК - 18.30 часа най-късно да се организираме за по едно кафенце? :D

fti4ka
05-27-2006, 19:03
ахах това ли е важната тема :lol: ми аз обещах че повече няма да хода на такива срещи.. :roll:

machoka
05-27-2006, 19:10
ахах това ли е важната тема :lol: ми аз обещах че повече няма да хода на такива срещи.. :roll:

Еми това не е форум среща, а сбирка между няколко човека, които ще пият кафе на прохладно местенце привечер ;)

Значи броя мен + 1, кой друг? :twisted:

priti_kiti
05-27-2006, 19:24
миии може защо не :D ако съм малко по-добре утре ще дойда.. :)

machoka
05-27-2006, 19:31
миии може защо не :D ако съм малко по-добре утре ще дойда.. :)

Туй хубу, ама утре до 11-12 по обяд макс ще чакам да ми кажеш в тая тема със сигурност.. за да не идвам за тоя, дето духа.. въпреки че фтичката ще дойде, да не се ослушва..

Хайде останалите, не се срамувайте :twisted:

fti4ka
05-27-2006, 19:45
Туй хубу, ама утре до 11-12 по обяд макс ще чакам да ми кажеш в тая тема със сигурност.. за да не идвам за тоя, дето духа.. въпреки че фтичката ще дойде, да не се ослушва..

Хайде останалите, не се срамувайте :twisted:

слънце трее се праа на красива а и съм надебеляла не ме караи да се излагам 8-[ :smt005

machoka
05-27-2006, 19:49
Споко, аз ще хубавея и за двама ни 8)

fti4ka
05-27-2006, 19:56
ще си помисля.. може пък и да дойда да се почерпиме.. въпреки че 6:30 още си е жега...

WILD__BOY
05-28-2006, 09:35
нема да дойда

machoka
05-28-2006, 09:36
нема да дойда

Ще изпуснеш приятна женска компания :P

DarthRevan
05-28-2006, 09:56
predpolagam az ve4e nqma smisyl da pi6a po teq temi...a admin4e 6te si pokanim li? a moder4e? primerno prosto az f 4e ne sym q vijdal ot mnogo vreme :)

machoka
05-28-2006, 10:01
predpolagam az ve4e nqma smisyl da pi6a po teq temi...a admin4e 6te si pokanim li? a moder4e? primerno prosto az f 4e ne sym q vijdal ot mnogo vreme :)

Ти я покани, аз изгубих надежда :lol:

Пс. Ей, да не вземете да забегнете на някъде, имайте предвид че имам доста ангажименти и от моя страна е възможен 'коментар' от около 10-на минути.. или ще съм по-рано с толкова или по-късно.. гледайте да не се изнесете, пък ако има нещо по-така, ще се обадя да предупредя ;)

А... и.. алооооо съквартирантитииии, не съм видял друг да се запише в темата, въпреки че вече събрахме минималния норматив ;)

DarthRevan
05-28-2006, 10:16
emi pokanih nqkolko 4oveka :) dano doidat...ako ne, vikam da gi bannem :D kvo kato sa modove i admini ;)

teenkopele
05-28-2006, 11:41
Чудя се дали да идвам... :-k

machoka
05-28-2006, 11:42
Чудя се дали да идвам... :-k

задължително е ;) само казваш с кво си облечен, въпреки че теб единствен от целия форум ще те позная :D

teenkopele
05-28-2006, 11:46
Чудя се дали да идвам... :-k

задължително е ;) само казваш с кво си облечен, въпреки че теб единствен от целия форум ще те позная :D

Защо така?!? :mrgreen: Да не си виждал някой от "малкото" снимки? :mrgreen:

Не думай, вече ще почна да те сънувам... образа ти да ми се явява :lol:
.: machoka :.

priti_kiti
05-28-2006, 11:52
Чудя се дали да идвам... :-k

задължително е ;) само казваш с кво си облечен, въпреки че теб единствен от целия форум ще те позная :D

Защо така?!? :mrgreen: Да не си виждал някой от "малкото" снимки? :mrgreen:

Не думай, вече ще почна да те сънувам... образа ти да ми се явява :lol:
.: machoka :. идваш идваш пчеличке :mrgreen:
П.П. machoka и кфооо.. мене няма да ме познаеш така ли?! :lol:

hamilcar
05-28-2006, 11:57
Възнамерявам да прескоча до пилоните и без това няма какво да правя ... :) Та значи идвам.

fti4ka
05-28-2006, 22:18
абе кажете нещо за срещата впечатления ала бала да се дразнят тея дето не са дошли.. :lol: супер забавно беше нали :-D

priti_kiti
05-28-2006, 22:31
абе кажете нещо за срещата впечатления ала бала да се дразнят тея дето не са дошли.. :lol: супер забавно беше нали :-D ма разбира се беше голям купон :lol: :lol:

machoka
05-28-2006, 22:38
тия които не бяха могат да се 'изядат' от яд, 'щото изпуснаха двама администратори.. и едно 'шефче'.. :D

priti_kiti
05-28-2006, 22:40
тия които не бяха могат да се 'изядат' от яд, 'щото изпуснаха двама администратори.. и едно 'шефче'.. :D хммм май тряя да чакаме и снимки нали? :-k

bluby
05-28-2006, 22:41
тия които не бяха могат да се 'изядат' от яд, 'щото изпуснаха двама администратори.. и едно 'шефче'.. :D хммм май тряя да чакаме и снимки нали? :-k

ima si priti

DarthRevan
05-28-2006, 22:44
abe ostavete gi adminite...ama 6efa... ;) veselie da ima...super qko be6e i mnoo se radvam 4e se vidqhme....tree po-4esto da se organizirame...veselie stava i mydri ne6ta se obsyjdat...

teenkopele
05-29-2006, 11:49
abe ostavete gi adminite...ama 6efa... ;) veselie da ima...super qko be6e i mnoo se radvam 4e se vidqhme....tree po-4esto da se organizirame...veselie stava i mydri ne6ta se obsyjdat...

"Мъдри неща от мъдри хора"! [-X :mrgreen:

Като цяло много яко се изкефих! Лафчето вървеше, кой кафе 8) , кой спрайт, кой бира и т.н...всеки си "къркаше" нещо.

Много яки хора на едно място, какво друго?!? \:D/

teenkopele
05-29-2006, 12:58
На къде без снимки?!? :mrgreen:

Ето ги и тях:

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10570&AlbumId=53804.

П.П. Приличам на идиот, нали?!? :mrgreen:

priti_kiti
05-29-2006, 17:49
На къде без снимки?!? :mrgreen:

Ето ги и тях:

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10570&AlbumId=53804.

П.П. Приличам на идиот, нали?!? :mrgreen: аааа нееее ужасна съммммм :| :-D

DarthRevan
05-29-2006, 17:52
На къде без снимки?!? :mrgreen:

Ето ги и тях:

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10570&AlbumId=53804.

П.П. Приличам на идиот, нали?!? :mrgreen: аааа нееее ужасна съммммм :| :-D

ne kolkoto men...spokoino...az vinagi sym bil nai-gadniqt!!! :D :D :D
ina4e snimkite sa qki...ima admini i 6efove...mydri modove...qko...pe4eni potrebiteli...vsi4ko na MAX!

rusalkata_
05-29-2006, 20:04
муахахаха! :smt005 :lol: само пчеличката и прити разпознах... 8-[ ще ме светнете ли кой кой е? :-s успяхте ли да снимате мистериозния "мачок"?бтв що сте толкова оклюмали на снимките? :roll:

machoka
05-29-2006, 20:30
Шшт, никой да не е казал кой съм :-D

Клюмнали? Обиждаш ме, никога не съм клюмнал.. във всички спектри на тая дума 8)

FikyScHetOo
05-29-2006, 20:41
Шшт, никой да не е казал кой съм :-D

Клюмнали? Обиждаш ме, никога не съм клюмнал.. във всички спектри на тая дума 8)
и аз така....залагам че дамата на снимките е модераторка+момъка до нея с черната темиска (мачока :mrgreen: ) а другото е просто_аз_ф
хах кажете дали да пускам тото

machoka
05-29-2006, 20:45
Не, модераторки нямаше, плюс това защо решихте, че ме има на снимките?

FikyScHetOo
05-29-2006, 20:50
хах ми значи тото няма да пускам. А защо да те няма на снимките. Аз неможех да дойда и да бях свободна (бях извън София)

machoka
05-29-2006, 20:51
хах ми значи тото няма да пускам. А защо да те няма на снимките. Аз неможех да дойда и да бях свободна (бях извън София)

А защо не можеш да дойдеш, ако си свободна и си в София?

FikyScHetOo
05-29-2006, 20:54
хах ми значи тото няма да пускам. А защо да те няма на снимките. Аз неможех да дойда и да бях свободна (бях извън София)

А защо не можеш да дойдеш, ако си свободна и си в София?
защото незнам кой е мачка :roll: а мама е казала да не говоря с непознати... сега по-сериозно - не си падам по тези срещи

machoka
05-29-2006, 20:56
Аз също не си падам, но направих няколко изключения. И оживях. Обичам да знам с кого говоря, никовете са само до един етап.

FikyScHetOo
05-29-2006, 21:02
Еми може и да се престраша...пък ти не си младо беззащитно момиче...(надявам се)...тъй де - нищо не се знае

machoka
05-29-2006, 21:04
Еми може и да се престраша...пък ти не си младо беззащитно момиче...(надявам се)...тъй де - нищо не се знае

На вчерашната среща дойде младо беззащитно момиче, съвсем сама, без да познава никой, без да е виждала никой на снимки, като предварително даде номера си на непознат... оживя и тя.. пък си и прекара хубаво, по мои наблюдения.

Но си си права инак и си имаш пълно право да не ти допадат, в днешно време не можеш да си сигурен в нищо. Ако ти самата нямаш интерес да видиш някой ник как изглежда, как се държи в действителност, никой не може да те накара.

FikyScHetOo
05-29-2006, 21:10
айде обещавам да поразмисля следващия път :roll:

teenkopele
05-29-2006, 21:24
айде обещавам да поразмисля следващия път :roll:

Мисли. \:D/

FikyScHetOo
05-29-2006, 21:27
айде обещавам да поразмисля следващия път :roll:

Мисли. \:D/
само неа се пУашиш копелеее :mrgreen:

priti_kiti
05-29-2006, 21:29
Шшт, никой да не е казал кой съм :-D

Клюмнали? Обиждаш ме, никога не съм клюмнал.. във всички спектри на тая дума 8)
и аз така....залагам че дамата на снимките е модераторка+момъка до нея с черната темиска (мачока :mrgreen: ) а другото е просто_аз_ф
хах кажете дали да пускам тото тази с кръстчето ли си мислиш че е просто_аз_ф ? :lol:

FikyScHetOo
05-29-2006, 21:31
Шшт, никой да не е казал кой съм :-D

Клюмнали? Обиждаш ме, никога не съм клюмнал.. във всички спектри на тая дума 8)
и аз така....залагам че дамата на снимките е модераторка+момъка до нея с черната темиска (мачока :mrgreen: ) а другото е просто_аз_ф
хах кажете дали да пускам тото тази с кръстчето ли си мислиш че е просто_аз_ф ? :lol:
хах теб те познах....освен теб....

bulgarche
05-29-2006, 23:29
Чички и Лелки...аххаахахх :smt005 Ся някой да не се опита да ме пречука само :)

rusalkata_
05-30-2006, 19:58
Чички и Лелки...аххаахахх :smt005 Ся някой да не се опита да ме пречука само :)

:lol: :smt005 аре де machok кажи кой си... :smt005 няма ли да ме светнете кои са останалите образи... :-s :smt005 :roll:

machoka
05-30-2006, 20:07
Аз казах вече, че на тия снимки ме няма,l не знам защо не вярвате :D :roll:

terry
05-30-2006, 20:08
Аз казах вече, че на тия снимки ме няма :De aide dai takiva deto te ima 4e i na mene mi e interesno koi si

rusalkata_
05-30-2006, 20:11
Аз казах вече, че на тия снимки ме няма,l не знам защо не вярвате :D :roll:

хахахахаааа.виж че не само на мен ми е интересно. :D искаме снимки, искаме снимки... :smt005

terry
05-30-2006, 20:13
snimki

machoka
05-30-2006, 20:13
Елате на някоя среща и ме вижте бре, няма да ви изям.. освен ако не сте прекалено сладички 8) :lol:

*Poli*
05-30-2006, 20:16
Eeeeeeee за пръв път виждам тази тема........ мн исках и аз някой път да дойна на подобна среща........ ех.... пропуснах като гледам....

P.S.: следващ път ми пишете на сл плс.....

rusalkata_
05-30-2006, 20:18
ехееее много си ми далечко.ако успея да навия няколко мацки от форума да ходим заедно на форумната среща в София може и да стане ама хич не е сигурно... :?
бтв Честит празник на всички козлодуйци! :D :-D :D

priti_kiti
05-30-2006, 20:22
снимки мили мои има на втора страница...

rusalkata_
05-30-2006, 20:26
снимки мили мои има на втора страница...

видяхме ги,ама не мога да разпозная останалите(освен теб и пчелата). :roll: прити я кажи кои са на снимките. :D

priti_kiti
05-30-2006, 20:37
снимки мили мои има на втора страница...

видяхме ги,ама не мога да разпозная останалите(освен теб и пчелата). :roll: прити я кажи кои са на снимките. :D еее.. мачока не ми дава да го разкривам :D иначе другата мацка е fti4ka,пича с бялото на първата снимка е DarthRevan .. този с жълто-червената тениска е единия админ (цецо) а до него алекс.. този до мен ее хахо_хихи ( на който му се вижда само част от тениската :D ) и до тук съм аз...

machoka
05-30-2006, 20:45
снимки мили мои има на втора страница...

видяхме ги,ама не мога да разпозная останалите(освен теб и пчелата). :roll: прити я кажи кои са на снимките. :D еее.. мачока не ми дава да го разкривам :D иначе другата мацка е fti4ka,пича с бялото на първата снимка е DarthRevan .. този с жълто-червената тениска е единия админ (цецо) а до него алекс.. този до мен ее хахо_хихи ( на който му се вижда само част от тениската :D ) и до тук съм аз...

Ама мен наистина ме няма на тия снимки :-k или аз не довиждам. :roll: :lol:

priti_kiti
05-30-2006, 20:54
снимки мили мои има на втора страница...

видяхме ги,ама не мога да разпозная останалите(освен теб и пчелата). :roll: прити я кажи кои са на снимките. :D еее.. мачока не ми дава да го разкривам :D иначе другата мацка е fti4ka,пича с бялото на първата снимка е DarthRevan .. този с жълто-червената тениска е единия админ (цецо) а до него алекс.. този до мен ее хахо_хихи ( на който му се вижда само част от тениската :D ) и до тук съм аз...

Ама мен наистина ме няма на тия снимки :-k или аз не довиждам. :roll: :lol: не довиждаш.. :lol: айде де кажи им кой си,не ги дръж в напрежение :D

И все пак, няма ме точно на тия снимки.. ;)
.: machoka :.

rusalkata_
05-30-2006, 21:30
снимки мили мои има на втора страница...

видяхме ги,ама не мога да разпозная останалите(освен теб и пчелата). :roll: прити я кажи кои са на снимките. :D еее.. мачока не ми дава да го разкривам :D иначе другата мацка е fti4ka,пича с бялото на първата снимка е DarthRevan .. този с жълто-червената тениска е единия админ (цецо) а до него алекс.. този до мен ее хахо_хихи ( на който му се вижда само част от тениската :D ) и до тук съм аз...

Ама мен наистина ме няма на тия снимки :-k или аз не довиждам. :roll: :lol: не довиждаш.. :lol: айде де кажи им кой си,не ги дръж в напрежение :D

И все пак, няма ме точно на тия снимки.. ;)
.: machoka :.

еми кажи кой си де. :-s :lol: :Dприти м/у другото сега гледах снимките и няколко човека ми се губят кои са:онзи на каретата,един друг в черна тениска,май имаше и още един на карета... :-s

machoka
05-30-2006, 21:37
'що толкова ви интересуват снимки? Ако някой съди за мен по дадена снимка само, въобще няма и да разговарям с него. Не съм крастав или болен, давал съм снимки, но въпросът не е в тях, а в самата идея за пиковете.

rusalkata_
05-30-2006, 21:42
еми щото единствената твоя снимка която виждах беше онази дето си пропуснал да снимаш лицето ти. :lol:сори че ми е интересно.повече няма да се обадя.лека ви нощ.

machoka
05-30-2006, 21:45
еми щото единствената твоя снимка която виждах беше онази дето си пропуснал да снимаш лицето ти. :lol:сори че ми е интересно.повече няма да се обадя.лека ви нощ.

това е щото имам 3 цирея на носа, един на лявото око и гноен съсирек по средата на челОто.

Още някой да иска снимка? :lol:

djigi
05-30-2006, 22:14
еми щото единствената твоя снимка която виждах беше онази дето си пропуснал да снимаш лицето ти. :lol:сори че ми е интересно.повече няма да се обадя.лека ви нощ.

това е щото имам 3 цирея на носа, един на лявото око и гноен съсирек по средата на челОто.

Още някой да иска снимка? :lol:

Wow, ако е наистина такава - да!