PDA

View Full Version : Nz kakvo da pravq



kokoto
05-27-2006, 18:48
hey dudes and chicks

mi na4i situaciqta e slednata kak da nakara6 momi4e da ne te vyzpriema kato samo priqtel ami kato ne6to pove4e smisal kak da se dyrja s edno momi4e za da me vyzprieme kato eventualno gadje a ne kato mnogo dobyr priqtel razbirate li ](*,)

aide 10x

LP_girl_14
05-27-2006, 19:03
Ми покажи й по някакъв начин че чувствата ти към нея са на ниво,надвишаващо приятелските.Пускай некви бъзици,провокирай я ,прекарвай повече време с нея,пращай й многозначителни погледи и усмивчици,прави й комплименти(но не наизустени,импровизирай на момента) например за външния й вид или пък за качество от характера,което е проявила в определна ситуация,почни да я каниш по-често да излизате само двамата(без компания) на кафе,дискотека,в парка или пък на кино...Просто остави на действията ти да говорят за чувствата ти.Но пък ако това не стане и видиш че тя не осъзнава че я харесваш,тогава просто избери подходящ момент и й кажи всичко което чувстваш :D

sladkoto_neli
05-27-2006, 19:15
съгласна съм че трябва да и покажеш по накакав начин че я харесваш но не пришпорвай нещата ако ще става нещо то ще стане.просто прави това което чувстваш и може би тя сама ще разбере за твоите чувсва.аиде УСПЕХ!

Malko_kote
05-27-2006, 19:22
Of i az sum v su6tata situaciq, kakto tova mom4e.Samo4e razbirase az sum vlubena v mom4e :smt016 Ta zna4i skupi az deistvam po sledniq na4in:izlizam na disko s nego i kompaniqta mi(ne e mn oda4no da si s drugi, ama v moq slu4ai nqma kak)i zaedno s vuprosnoto mom4e tancuvame, sblijihme se mn.Razbirse o6te predi da zapo4nem da izlizame na disko.Stanahme mn dobri fr i taka.Sno6ti tancuvahme plutno edin do drug i...edva ne se celunahme.Ti i pravi komplimenti i taka...uspeh :!: A i da vi pitam vse pak, kakvo o6te moga da napravq zada bude sigurno moito mom4e, 4e imam 4uvstva :?:

sometimes_
05-27-2006, 21:39
Ми покажи й по някакъв начин че чувствата ти към нея са на ниво,надвишаващо приятелските.Пускай некви бъзици,провокирай я ,прекарвай повече време с нея,пращай й многозначителни погледи и усмивчици,прави й комплименти(но не наизустени,импровизирай на момента) например за външния й вид или пък за качество от характера,което е проявила в определна ситуация,почни да я каниш по-често да излизате само двамата(без компания) на кафе,дискотека,в парка или пък на кино...Просто остави на действията ти да говорят за чувствата ти.Но пък ако това не стане и видиш че тя не осъзнава че я харесваш,тогава просто избери подходящ момент и й кажи всичко което чувстваш :D
Мда, напълно съм съгласна. Ако се държиш приятелски с нея и тя ще те възприема като приятел. Така че действай . Успех \:D/ !

dream_for_you
05-27-2006, 21:52
не мога да кажа какво точно да правиш,но мога да те посъветвам само да не се превръщаш в изповедник или дневниче т.е. да споделя с теб всичко,да ти разказва кой си е харесала и т.н. Така 100% отиваш в графата приятели и може би ще и станеш най-добрия приятел,а предполагам това няма да ти е достатъчно.Най-добре е да искaш да сте по-често само двамата и да си мил s нея,не се дръж с нея както с другите момичета
УСПЕХ!!!

Malko_kote
05-27-2006, 21:56
Da opr e taka =D>

flying_girl
05-27-2006, 23:10
spored men nqma takyv na4in vednyj vazpriela li te e kato priqtel zna4i v tebe ne vijda ni6to po-ve4e 8-[

MC_JAMAL
05-28-2006, 06:53
Щом те има за голям приятел ситуацията става много сложна. Има хиляди вариянти, може и тя да те харесва но да неиска да те губи като приятел защото нишката от много добър приятел и гадже се къса един вид. Можеш да поговориш с нея, ако съм на твое място бих и споделил какви са ми чусвтата и ще съм наясно с нейното решение вместо да се лутам във въпроси и отговори.УСПЕХ

pebz
05-28-2006, 07:46
ami sht0m ste g0lemi priqteli t0va m0je da p-m0gne...t.e che veche ste si spodelqli i t.n...vie ste se 0p0znali ..sega sam0 0stava ti da p0kajesh chustvata si ..a tva shte stane kat0 zapochensh da se darjish s neq p0- razlichn0 ..p0-mil0..kakt0 kazaha drugite da izlizate p0 chest0 dvamata i ...tei ..rabutata shte stani... adi stiskam palci [-o< \:D/

teenkopele
05-28-2006, 13:15
Ми покажи й по някакъв начин че чувствата ти към нея са на ниво,надвишаващо приятелските.Пускай некви бъзици,провокирай я ,прекарвай повече време с нея,пращай й многозначителни погледи и усмивчици,прави й комплименти(но не наизустени,импровизирай на момента) например за външния й вид или пък за качество от характера,което е проявила в определна ситуация,почни да я каниш по-често да излизате само двамата(без компания) на кафе,дискотека,в парка или пък на кино...Просто остави на действията ти да говорят за чувствата ти.Но пък ако това не стане и видиш че тя не осъзнава че я харесваш,тогава просто избери подходящ момент и й кажи всичко което чувстваш :D

Напълно съм съгласен. :)
Успех. :wink:

POLA^_^
05-28-2006, 19:50
spored men nqma takyv na4in vednyj vazpriela li te e kato priqtel zna4i v tebe ne vijda ni6to po-ve4e 8-[
mhm....
I vse pak-USPEH!!!

05-29-2006, 11:02
Priqtel napravi slednoto:otidi pri neq i i kajai 4e sika6 da govorite.Obqsni i 4e mn durji6 na neq i 4e v tozi moment mn te e strah da ne zagubi6 priqtelstvoto i, no mn q obi4a6 i tqrbav da i akje6 tova.Obqsni i kolko e cenna i vajna za teb, kolko mn q uvajava6 i t.n.Popitai q kakvo misli, dali moje mejdu vas da ima ne6to pove4e ot priqtelstvo.
I taka . uspeh :!:

lost_girl
05-29-2006, 12:11
kaji i kakvo izpitva6 kam neq,4e q haresva6 kato gaje,a ne kato priqtelka,no vse pak ne zabravqi 4e ponqkoga e po dobre priqteli otkolkoto gajeta!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-29-2006, 12:53
hey dudes and chicks

mi na4i situaciqta e slednata kak da nakara6 momi4e da ne te vyzpriema kato samo priqtel ami kato ne6to pove4e smisal kak da se dyrja s edno momi4e za da me vyzprieme kato eventualno gadje a ne kato mnogo dobyr priqtel razbirate li ](*,)

aide 10x
vinagi sym bila na mnenieto che za da vpechatlish edin chovek trqbva da si sebe si !!!! Prosto bydi sebe si :P

ludamacka
05-29-2006, 15:56
ami s nameci,dymi koito da go pokazvat i taka natatuk

loook at
05-31-2006, 18:31
kaji i go.nedei da krie6 4uvstvata si za6toto moje i tq da te haresva.v momenta i az sam v takava situaciq zatova iskam da ti kaja:razkrii i 4uvstvata si pak v nai-lo6iq slu4ai 6te si ostanete samo fr v koeto njma ni6to lo6o razbira se.no kakto znae6 e vseizvestno 4e granicata mejdu priqtelstvoto i lubovta e savsem malka.pak i vseki bi bil 6tastliv da znae 4e ima 4ovek koito go obi4a.uspeh i nai-vajnoto e da bade6 uveren v sebe si :)

Незнаен
06-04-2006, 11:04
Това е много сложна дилема която ни преследва и доказва че м/у момче и момиче приятелството е до едно време после единия се влюбва един вид в другия. Та според мен до тук което прочетох са правилни решения но е възможно да останеш наранен и да не искаш да я виждаш за да не ти става гадно. Другото което е вмомента и аз съм в такава ситуация като твоята но предпочитам приятелството защото ме е страх че ще изгубя и него. Така че ти си решавай.
Поздрав с - Слави Трифонов - Не. не и не

SlaDka_BliZalka
06-04-2006, 11:25
spored men nqma takyv na4in vednyj vazpriela li te e kato priqtel zna4i v tebe ne vijda ni6to po-ve4e 8-[


NE!
po nagore nqkoi be6e kazal 4e naistina ne trqbva vsi4ko da ti doverq
ne se sblijavai tvyrde mnogo s neq/nego za6toto v o4ite i/mu si samo i edinstveno PRIQTEL

a otnosno tva 4e vednyj te vyzpriela kat priqtel i taka 6e si ostane...neee
az sym jiviq primer za tova ;)
ima6e mom4e s koeto bqhme mn dobre averi ama posle toi me haresva6e...kaza mi az si promenih 4uvstvata ....ae mn e dylgo
smisal 4e dori 4e bqhme samo priqteli sled kato istinata izleze naqve vsi4ko se promenq :)
uspeh i na dvama vi :)

ani88
06-04-2006, 11:43
emi izlizai s neq namekvai i za chyvstvata ti chrez zakachki s koito da i pokajesh che q xaresvah:) v chata i govori mili dumi :) poglejdai q taka che da razbere tvoite namereniq da xodish s neq :)uspex

cskamoni4ka
06-04-2006, 14:47
Покажи и че не си безразличен към нея,че изпитваш нещо повече от приятелски чувства може и тя да те харесва,дръж се мило прави и комплименти ала бала покани я да излезнете някъде само двамата и така хайде не е толкова трудно.Успех! :D

ludamacka
06-04-2006, 15:09
ami pokaji i go s nameci,jestove,dori i napravo moje6 da deistva6 ako ti stiska

Krem4eto
06-05-2006, 18:35
Дръж се с нея по-различно от както се държиш с другите момичета!