PDA

View Full Version : kofti mi e



sladko_f{}
05-27-2006, 19:31
ne namerih po podhodq6to mqsto za tazi tema,sujalqvam ako ne e na to4noto mqsto vuv foruma! Az po princip pu6a mn rqdko,kogato sum na rd ili ne6to takova,skoro si bqhkupila edna kutiq i q zabravih vob6te,maika mi dnes q namerila i doide i mi kaza..tova 4e pu6i6 ne mi heresva,ako ne6tata zagrubeqt i stane6 seriozna pu6a4ka(kakto ba6ta mi) kak 6te se 4ustva6 togava..az i kazah 4e cigarite ne sa moi i 4e samo sum gi skrila..t q popita na koi sa i az i kazah 4e nqma da i kaja..i tq kaji i az ne iskam nqma smisal!I uj za da q ubedq i kazah az ako iskah da propu6a 6tqh da go napravq kato po malka demek 5-6 klas(kogato be6e mn moderno da se pu6i),a sega sum 9ti!Kakvo mislite dali maika mi mi e povqrvala,dali 6te mi izgubi doverie,mn mi e kofti za tova 4e tq e namerila kutiikata :cry:

portokalkaa
05-27-2006, 20:03
Tva mi se sluchi i na men predi edna sedmica!Posle maika mi kazala na brat mi,che mi namerila cigarite i e ubedena,che pusha!Mislq,che ne minava nomera,kat kajesh,che cigarite ne sa tvoi!

05-27-2006, 20:20
Tva mi se sluchi i na men predi edna sedmica!Posle maika mi kazala na brat mi,che mi namerila cigarite i e ubedena,che pusha!Mislq,che ne minava nomera,kat kajesh,che cigarite ne sa tvoi! spored men ne trabva da luge6 maika si ako si re6ila da pu6i6 zn kvi sa vredite no 6om si si go izbrala ok pogovori s nea i i obiasni 4e vse pak si goliama a i kagi 4e ba6ati su6o pu6i a nali decata triabva da zimat primewr ot roditelite no vse pak zn 4e e mn gadno da se pu6i i moia ba6a pu6i no az sum otvratena ot cigarite dage toi mi e kazal ako re6i6 da pu6i6 ok vredi6 na sebesi no pone neka zn za da ti davam pari za hubavi cigari nAI VAGNOTO HORA SPODELIAITE S RODITELITE SI POVIARVAITE MI MN PO LESNO 6E VI RAZBERAT TGAAA!

DevilWish
05-28-2006, 09:04
9ти клас пък за кво е нужно да се криеш,че пушиш.Разбирам да си по-малка,че да се криеш.Ама...според мен и сподели и ще ти олекне.

saninka91
05-30-2006, 18:21
Emi 4esno da ti kaja 6te ima edno na um vinagi z atazi kutiq koeto ozna4ava 4e 6te ima symneniq 4e pu6i6.Ako tolkova ti e gadno po dobre i spodeli 4e pu6i6 no rqdko qmoje da go prieme dobre . uspeh !