PDA

View Full Version : Фитнес



Eleonora
05-27-2006, 21:14
Ходите ли на фитнес?Харесва ли ви?Помага ли ви?От колко време ходите?Спазвате ли някаква диета междувременно?Имате ли си треньор?От колко време ходите?къде ходите?И по колко пъти на седдмица?

А аз ходя 1 път на седмица :wink:

`Death`Whore`
05-27-2006, 21:15
Не ходя. Определено има резултат обаче, стига да имаш пари и време в излишък.

Fena
05-27-2006, 21:18
4 пъти в седмицата. Фитнес център "Аполон" в Студентски град. Имах трейьор колкото да ми направи програмата, вече не ми трябва :twisted: Нямам, и не съм имал нужда от диета. Гледам да спазвам някакъв хранителен режим, но нещо не се получава... :mrgreen:
Не пия никакви химикали, всичко е натурално и на много витамини :mrgreen:
Още един месец и съм готов за лятото 8)

И ДА, определено помага, ако тренирате сериозно....


п.с: От фитнес не се отслабва ! [-X

priti_kiti
05-27-2006, 21:27
Ходите ли на фитнес?Харесва ли ви?Помага ли ви?От колко време ходите?Спазвате ли някаква диета междувременно?Имате ли си треньор?От колко време ходите?къде ходите?И по колко пъти на седдмица?

А аз ходя 1 път на седмица :wink: мии в момента не хода.. иначе преди ходех във фитнес "Боевски" до стадиона Васил Левски по 1 път седмично.. не беше със цел отслабване,просто исках да се поддържам във форма.. диети не спазвам-първо защото не мога и второ щото са адски вредни.. /зависи кои де/ продължих да ходя 3 месеца :)

neMec`
05-27-2006, 21:33
em hodq na tren i tam ima fitnes i praq ot vreme na vreme no poprincip ima polza :)

05-27-2006, 21:58
Според мене от фитнеса определено има добри резултати,но аз не го одобрявам,6тото в крайна сметка то е като да отиде6 на козмети4ен салон - свръхизкуствена работа ,особено ако става дума за мъже :smt012

MiRaCuLiXbb
05-27-2006, 22:04
Zooooooob. If u know what i mean. :lol:

hamilcar
05-28-2006, 00:11
Има полза от него.За жалост в момента нямам време уроците да уча камоли фитнес.

NeNo_pz
05-28-2006, 12:03
Готино е, обаче вече във фитнеса само хапчета за мозък дето не продават :D

hamilcar
05-28-2006, 13:00
Готино е, обаче вече във фитнеса само хапчета за мозък дето не продават :D

Е не всички са малоумни :)

maldini
05-28-2006, 13:07
Определено има полза

teenkopele
05-28-2006, 14:57
Ходя много рядко.
Определено има ефект. :wink:

Juicy_Lucy
05-28-2006, 16:02
redovno hodq ot mesec nqkyde..ina4e i predi si hodih,no po-rqdko.vqrno,ot fitnes samo ne moje da se otslabne,no ako e sy4etan i s dobra dieta,efektyt e super.a ako si qdete normalno-prosto izgarqte kaloriiki i topite nqkoq i druga slaninka,a vmesto tova razvivate nepodozirani muskul4eta i to4no zaradi tova kantaryt ne ot4ita nikakvo otslabvane.no pak izglejdate po-dobre=]

gigi_00
05-28-2006, 16:44
Не ходя но мисля да почвам :lol:

Amorfofalus
05-28-2006, 17:28
Opredeleno ima efekt , lo6oto e 4e kato spre6 za 1-2sedmici kakto az pravq ot vreme na vreme ::: i se edno ni6to ne si pravil , no sega kato mi dadat zaplata i si4ko 6te e na 6 :mrgreen:

midnight...
05-28-2006, 18:04
Ходите ли на фитнес?Харесва ли ви?Помага ли ви?От колко време ходите?Спазвате ли някаква диета междувременно?Имате ли си треньор?От колко време ходите?къде ходите?И по колко пъти на седдмица?
ходя на фитнес от година и половина насам и много ми харесва
ествствено че има ефект иначе не бих се занимавала с това
горе-долу по 3-4 пъти в седмицата ходя

Eleonora
06-15-2006, 08:42
Gotin izvod:
Fitnesa stiaga tialoto,ot nego ne se otslabva :-k \:D/

Пепи Пекторалиса
06-15-2006, 12:12
Gotin izvod:
Fitnesa stiaga tialoto,ot nego ne se otslabva :-k \:D/
Извод - тъпа си. Фитнесът(ако говорим за него като тренировка + хранене) променя тялото на човек както той иска. В зависимост дали иска да качва или да сваля има различни методики в тренирането и най-вече в храненето.

Football_
06-16-2006, 01:02
Има полза разбира се.От всяко физическо натоварване има полза.Мен лично не ме кефи много,ама ходя да тичам на пътеката там гол до кръста,да се запознавам с манекенките които идват на тае бо и т.н. :mrgreen:

WILD__BOY
06-16-2006, 07:41
Фитнесът е много неблагодарен - да поспреш за малко и губиш резултати.

niki7o
06-16-2006, 07:44
Opredeleno ima efekt , lo6oto e 4e kato spre6 za 1-2sedmici kakto az pravq ot vreme na vreme ::: i se edno ni6to ne si pravil , no sega kato mi dadat zaplata i si4ko 6te e na 6 :mrgreen:
em kvo da kaja taka e i az spiram ot vreme na vreme :P

1921
06-18-2006, 14:48
Opredeleno ima efekt , lo6oto e 4e kato spre6 za 1-2sedmici kakto az pravq ot vreme na vreme ::: i se edno ni6to ne si pravil , no sega kato mi dadat zaplata i si4ko 6te e na 6 :mrgreen:
[-X Зависи за какво ходиш на фитнес. АКо ходиш за сила..ДА, вярно е. На мен също ми се случва често да имам дупка 7-10 дни, след това тренирам известно време с по-малки тежести, но на тялото не личи, че съм пропуснал малко. Та за тва, ако тренираш аз оформяне, не е толкова голям проблемът :wink:

beliar
06-18-2006, 19:12
Ходя от ... 2години и половина ...по 3-4 пъти седмично ефекта е огромно повишаване на самочувствието ...заглежда ме сичко живо чувствам се по добре ...обичам да съм център на внимание и това ми харесва ... фитнеса не ми е цел но просто ми харесва да правя нещо за себе си ..както и да спазвам някакъв вид дисциплина въпреки че не ми е задължение а ми доставя удоволствие
Колкото за хапчетата за мозък във фитнеса ... защо смятате че хора който държат да изглеждат добре са тъпи? не се ли стреми всеки да бъде харесан и не само от другите но и от себе си?
За отслабването ... нито става само с диети нито само с фитнес трябва да се комбинира(5% мазнини моя милост)...а и дето казвате стяга се тялото ... направо се разбивам като вида момиче със стегнат корем и дупе дори и да са малко по мусколести така че няма лошо .. а и като тонус ще се чувствате мн по-добре

Lil_Jon_fenka
07-06-2006, 07:46
Ходя от ... 2години и половина ...по 3-4 пъти седмично ефекта е огромно повишаване на самочувствието ...заглежда ме сичко живо чувствам се по добре ...обичам да съм център на внимание и това ми харесва ... фитнеса не ми е цел но просто ми харесва да правя нещо за себе си ..както и да спазвам някакъв вид дисциплина въпреки че не ми е задължение а ми доставя удоволствие
Колкото за хапчетата за мозък във фитнеса ... защо смятате че хора който държат да изглеждат добре са тъпи? не се ли стреми всеки да бъде харесан и не само от другите но и от себе си?
За отслабването ... нито става само с диети нито само с фитнес трябва да се комбинира(5% мазнини моя милост)...а и дето казвате стяга се тялото ... направо се разбивам като вида момиче със стегнат корем и дупе дори и да са малко по мусколести така че няма лошо .. а и като тонус ще се чувствате мн по-добре




v koi fitnes hodi6 we maina :)

RedChil
07-06-2006, 09:02
Фитнесът е много неблагодарен - да поспреш за малко и губиш резултати.
Е тва е истината.Знам го от личен опит.
П.П. WILD__BOY,евалата,че си сложил Раджата на аватар.Тоя човек ме изпълни,когато пръсна мутрата на Коби. :-D

Heaven_Can_Wait
07-29-2006, 22:36
Естествено, че има полза от фитнеса \:D/ Аз си ходя редовно

B@By_Sp0Rt
07-30-2006, 08:39
DAAAAAAAAA opredeleno Da za fitnesa.az hodq sa6to na fitnes 3 pati v sedmicata i u nas is treniram..moga da kaja samo 4e e super da se sportuva i koito ne go pravi neka zapo4ne.. \:D/

mil4eto_
07-31-2006, 15:11
Вече от доста време /2 години и половина/ходя на фитнес.Старая се да съм редовна и да ходя по 4 пъти всяка седмица,но напоследък ходя само 1-2 пъти седмично.Ходя в "Славия Спортес",ходих и в "Атама"-в "Кемпински"ама ми беше много далече и спрях.

Composure
07-31-2006, 15:53
има ефект ако знаеш за кво става вапрос :) има някой ще си говоря направо идиоти каде дебелели цял живот и отиват на фитнес бягат 10 минути на патеката на 2км/х и след това отиват да си починат изяждаики 2 агнета в тоя случеи ефект няма да има :)

Obitax
07-31-2006, 22:13
Parvo takova ponqtie kato stegnat muskul nqma. 2 ako se zahva6ta6 s fitnes trqbva da trnira6 postoqnno ina4e samo si pileete vremeto i parite.
3. vqrno e fitnesa e neblagodaren sport no pak te pravi da izglejda6 kakto iska6.

t3nk0
08-13-2006, 07:17
az hodq prez den i mislq 4e ima smisyl da sa hodi :D

ni6to_ob6to
08-13-2006, 13:39
Преди ходех по веснъж в седмицата и определено имаше ефект .. напоследък съм го позарязала .. :roll: :oops: :oops:

niki7o
08-13-2006, 13:52
Трябва да ходиш 4-5 пъти в седмицата в продалжение на месеци за да има ефект

sun4e
08-13-2006, 18:53
ходя когато имам време и има ефект!

Cro`Cop
08-16-2006, 20:33
Трябва да ходиш 4-5 пъти в седмицата в продалжение на месеци за да има ефект

Не Думай ти да не си профисионален култорист че ше ходиш всеки ден ..... 3 пати в седмицата е напълно достатачно .

08-16-2006, 22:10
Трябва да ходиш 4-5 пъти в седмицата в продалжение на месеци за да има ефект

Не Думай ти да не си профисионален култорист че ше ходиш всеки ден ..... 3 пати в седмицата е напълно достатачно .

Напълно съм съгласен и ако тренираш правилно винаги има ефект ! Аз ходя през ден и помага :)

syth
08-19-2006, 16:07
Трябва да ходиш 4-5 пъти в седмицата в продалжение на месеци за да има ефект
Доколкото знам се ходи най-много през ден за да могат мускулите да си починат и да не се пренатоварваш

AlBundey
08-19-2006, 18:22
Eстествено че има полза да се ходи на фитнес но само за да поддържаш добра форма .... Обаче ако се зарибиш и започнеш тъй нареченото Зобене си Обречен.

[BG]Fen`
08-22-2006, 12:54
mn qsnu 4e ima polza...pfff

09-02-2006, 16:09
4 пъти в седмицата. Фитнес център "Аполон" в Студентски град. Имах трейьор колкото да ми направи програмата, вече не ми трябва :twisted: Нямам, и не съм имал нужда от диета. Гледам да спазвам някакъв хранителен режим, но нещо не се получава... :mrgreen:
Не пия никакви химикали, всичко е натурално и на много витамини :mrgreen:
Още един месец и съм готов за лятото 8)

И ДА, определено помага, ако тренирате сериозно....


п.с: От фитнес не се отслабва ! [-X

Ti 6te kajesh 4e ot fitnes ne se otslabva.Naprotiv otlslabva se do nqkakva stepen ako pazish nqkakav vid dieta ili ograni4enie v hranata.A ina4e ot bqgane nai-mn se otslabva.Az ot mart hodq na fitnes i bqgam.Predi pazeh nqkakva dieta,no ne stroga kolkoto da otslbna i za 2 meseca postignah rezultata.I sega si prodaljavam estestveno i svalih tolkova mn kilogrami 4e sega vsi4kite mi danki sa mi adski golemi.Mn sam dovolna mn se stqgash i natrupvash nqkakva muskolna masa.Hodq po 3-4 pati v sedmicata i si imam specialna programa

09-02-2006, 16:13
Gotin izvod:
Fitnesa stiaga tialoto,ot nego ne se otslabva :-k \:D/
Извод - тъпа си. Фитнесът(ако говорим за него като тренировка + хранене) променя тялото на човек както той иска. В зависимост дали иска да качва или да сваля има различни методики в тренирането и най-вече в храненето.

podkrepqm te napalno :D

Ku4eNcE
09-02-2006, 23:37
Ima polza koito e xodil i xodi znae. Xybavo e da se xodi no koito nqma vazmojnost moje i v doma6ni yslovia :smt006

adi_crazy
09-02-2006, 23:43
Ходя мн рядко.Има ефект, ама е доста скъпичко а и време не достига аз съм зает човек :mrgreen:

HeCu®
09-03-2006, 18:50
Добрееее, а да ви питам за добър фитнес център във Варна, като се има предвид че искам да си купя годишна карта, така че да ми кажете къде е и най-изгодно. Аз разбрах, че в Пикадили парк има Gym palace уилнес студио, и ако си купиш карта е 126 лв. за година и си избираш кога да отидеш. Така че освен това и да ми кажете нещо повече за тоя Gym palace. 10х предварително!

CrIsTiaNo_
09-04-2006, 18:43
ne sam hodil

Nightmare
09-06-2006, 01:16
Ходя на фитнес от година в града, в който живея. Определено съм много доволна. Има полза. Не спазвам определена диета, но не ям сладко, тестени храни, пържено и всякакви храни с много мазнини..

09-07-2006, 11:30
Това дали има полза от фитнеса е прекалено относително....ето защо:ако си отишъл да извлечеш полза от фитнеса и си решил да спазваш всичко както си му е редът...диета..режим...аскети зъм ако мога така да се изразя...ами какво да ви кажа :):) полза има огромна...обаче ако отиваш малко да си полигавиш мускулите или да полафиш малко с френдовете....аммм изводите са за вас...освен това няма такова нещо като благодарен и неблагодарен спорт....стига с тъпите заучени фрази...особено пък за такива малки интервали като 2 седмици...например доказано е научно ,че ако трениращ редовно, спре да тренира за 2 седмици..след като влезе отново в залата се наблюдава значително повишаване на възможностите....аз тренирам от 5 години редовно....ходя по 6 пъти на седмица на фитнес според програмата която съм си изготвил за момента и се чувствам във перфектна форма....

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-07-2006, 11:48
Ходя от 3-4 месеца ... през ден ... супер доволен съм иии има едно правило "с воля се постига всичко" ако не си постояннен във фитнеса ... нищо няма да постигнеш ... а това каква полза има ... може да се разбере и види единствено след месеци постоянна работа по тялото ... а да ииии имам тренер .. не пия никакви добавки ... всичко натурално държа да е ... иии такам http://www.cheesebuerger.de/images/midi/froehlich/a030.gif

emociika:)
09-07-2006, 13:38
Не ходя. Ходих юли месец на Тае-бо и бях супер доволна, но после вече нямах време. Сега смятам пак да почвам. Не ходя за сваляне на килограми, а само за стягане. Ииии съм твърдо против диетите :!:

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-08-2006, 00:17
Не ходя. Ходих юли месец на Тае-бо и бях супер доволна, но после вече нямах време. Сега смятам пак да почвам. Не ходя за сваляне на килограми, а само за стягане. Ииии съм твърдо против диетите :!:
Защо да не ходиш ... така си в тонус ... чувстваш се супер и така ... а съм напълно съгласен с теб ... по добре хранителен режим от колкото строга диета ... от която отслабва организма http://www.cheesebuerger.de/images/midi/froehlich/a040.gif

®S_G_D®
10-08-2006, 13:39
az kato hodq ot 4 godini ne se oplakvam! :smt016

:: Ръжен Пълнозърнест ::
10-11-2006, 22:12
Фитнес...Ефек има ако има желание при мен имаше желание имаше и ефект...тренирам вече 2 години ходя в залата на чичо-ми и просо се е случвало да съм бил там по цял ден и направо ми е умръзнало общо взето от него не че е лош спорт ами просто се дразня на сички хора които вземат химия..толкова ли немогат да тренират и да си направят сами сичко ...затова вече се отказах ..ходя чат пaт ..от една година вече ходя на kick-box и смятам че той е мн по хубав от фитнеса просто които не е пробвал не се е зарибил...Фитнеса е за да имаш хубаво тяло и ако не ти се спортува нещо по така...

zoben_pitbul
10-13-2006, 18:41
Мноо ясно че има-блъскай жеуезото като луд! :-D Аз тренирам към десетина месеца(от които 4-5 сериозни :oops: )но въпреки непостоянството ми има ОГРОМНИ резултати.Преди бях хърба и половина,сега съм от най-едрите в класа ми :D

Far
10-14-2006, 14:07
Как ще няма бе?Аз още от първата тренировка забелязах резултати по тялото(не особено големи или пък впечатляващи,ама имаше резултати),също после се чувстваш свеж и по-бодър.

AKON
10-22-2006, 20:51
fitnesa e nai-skupiq i nai ne blagodarniq sport
Za smetka na tova kato ima6 uspeh 4uvstvoto e nesravnimo :twisted:

АТАКАБГ
10-24-2006, 05:15
Как ще няма бе?Аз още от първата тренировка забелязах резултати по тялото(не особено големи или пък впечатляващи,ама имаше резултати),също после се чувстваш свеж и по-бодър.
Точно. Тва е идеята. Не да правиш мускули и да се правиш по дупе после пред мацките (което даже вече не е и модерно),а да подържаш добра форма,да ти е гот и да си спортуваш. Аз лично ходя отвреме-навреме. Лятото бях по-редовен,сега нямам време и занемарих фитнеса,макар че възнамерявам пак да почна. Малко скъпичко излиза,особено ако ходиш редовно. Но винаги си заслужава да поспортуваш. Е така,да ти е харабийската. 8)

Theoatguy
10-24-2006, 07:42
Ходите ли на фитнес?Харесва ли ви?Помага ли ви?От колко време ходите?Спазвате ли някаква диета междувременно?Имате ли си треньор?От колко време ходите?къде ходите?И по колко пъти на седдмица?

1. Ходите ли на фитнес ? - Да, ходя редовно.
2. Харесва ли ви ? - Верно... супер ми е кеф да дигам тежести и да си потя гъза :mrgreen: .
3. Помага ли ви ? - Резултатите след зимата като ми свърши 6-месечната диета.
4. От колко време ходите ? - От 5 месеца.
5. Спазвате ли някакво диета ? - Да, спазвам диета - ниско въглехидратна със силно намален процент на животински мазнини.
6. Имате ли си треньор ? - Не, нямам си треньор. Не ми и трябва, знам всичко, което ме интересува.
7. Къде ходите ? - От Варна съм, ходя в спортен клуб "Херкулес".
8. По колко пъти на седмица ? - 5 пъти на седмица - 2 часа тренировка.

HanoMnaH
10-26-2006, 17:48
Ходя от година и половина...сега съм в засто заради болест...мразя ги...разбиват ми тренинга....аз лично ходя за сила не за релеф и не се блъскам с нищо..и по-добре....бодибилдинга е култура не просто да блъскаш...не е и за глупаци...ултористите имат адските програми и ги спазват...но са и опитни заичета...всичко минава през тях...но защо да ги съдим и те са хора...в нас бодибилдинга няма почва...прекалено скъп спорт е също....

Amayo
10-26-2006, 18:05
Не че ходя редовно ама чат пат минавам ако ми се отвори пролука в натоварения график.

niGGa
10-26-2006, 19:48
Ходите ли на фитнес?Харесва ли ви?Помага ли ви?От колко време ходите?Спазвате ли някаква диета междувременно?Имате ли си треньор?От колко време ходите?къде ходите?И по колко пъти на седдмица?


Да. Да. Да. Година и половина. Не. Не. От година и половина ;) Във "Славия Спортес". В момента 4 пъти.

DoPye
10-26-2006, 19:54
определено има ефект аз ходя 4-пъти в седмицата и има ефект

Barry
10-29-2006, 22:41
Zooooooob. If u know what i mean. :lol:

tfa moe da go napi6e samo nekoi novak kade toku 6to si e po4nal cikala..ako si misli6 4e sus zob stava si4ko luje6 se..dokato takiva kato tebe piqt "zob" v promishleni koli4estva 50% ot dobrite kulturisti pravqt golemi ne6ta s malki dozi