PDA

View Full Version : kak da otslabna?



05-27-2006, 21:34
kak da otslabna 3 kg za 1 2 sedmici spe6no pls

Eleonora
05-27-2006, 21:36
Пии много минерална вода,прави упражнения,яж плодове и не докосвай тестени изделия [-( =;

SheLLia
05-27-2006, 21:44
аз ще ти даме дна диета , но за нея трябва да имаш воля и желание иначе не става.ако я спазваш точно се свалят до 3-4 килограма за 3 дни,аз съм я пробвала,но след тази диета не трябва да се нахвърлиаш като не видяла на храната,а да се храниш по малко и до 17 ч. след това пий само течности.диетата е следната

Закуска: чаша минерална вода (не повече от 150 мл) с една лъжица мед и 5-7 капки лимон. След 10-15 минути - чай или кафе.

Обяд: варено или печено пиле, пресни зеленчуци (според предпочитанията), но не повече от 500 г.

Вечеря: 150-200 г бяло зеле, сварено в 150 мл вода (вари се 15-20 минути без сол). Отварата се пие бавно, за около 30-40 минути.

Преди сън: ако чувството за глад е много силно, можеш да изпиеш чаша айрян.

ако имаш воля ще успееш,но не прилагай диетата ако има здравословни проблеми.успех

gigi_00
05-28-2006, 16:56
Със дието мн мой приятели са ми казвали че не става.Имам една приятелка която отслабна като ядеше от сичко по малко.И така за
2 седмици поспадна поне със 5 кг

gigi_00
05-28-2006, 16:57
Със дието мн мой приятели са ми казвали че не става.Имам една приятелка която отслабна като ядеше от сичко по малко.И така за
2 седмици поспадна поне със 5 кг

Maria Carmen
05-30-2006, 19:43
kak da otslabne6 li? ami igrai futbol!!!! :lol: :lol: :lol: I izbqgvai testenite izdeliq :lol:

MiRaCuLiXbb
05-30-2006, 19:46
--

neMec`
05-30-2006, 21:49
em ne dei se tup4i sportuvai ne6to i si ti

pure
06-02-2006, 19:29
Пии много минерална вода,прави упражнения,яж плодове и не докосвай тестени изделия [-( =;

Tyson
06-07-2006, 09:22
Яко тичане с повечко дрешки и режим на хранене, ако имаш воля услабваш, ако те мързи не услабваш
Диети и такива глупости няма смисъл само да си вредиш [-(
Спортува се и се прави режим на хранене и с по малко мазнени (да не се яде по късно от 5-6 часа вечер е режима)

piko1
06-07-2006, 09:51
не яж ма нищо нема да ядеш
само на вода и само малко разходки
гарантирам ти че ще отслабнеш с повече от 3 кила
аз го правя така

doctordre
06-07-2006, 11:24
http://bb-team.org

Sweet Baby
06-07-2006, 21:51
Избягвай тестени изделия и прави опражнения!Успех

мечтател
06-10-2006, 12:39
със спорт и внимавай с яденето. ако ти се яде нещо не се измъчвай да не го ядеш, ами си яж, но по по малко. ограничавай се само в количеството, но не прекалено. и се движи повече. тва е от мен. звучи лесно докато не те хване великия мързел. ама има ли мързел има коремче.

LoRinSeR
06-10-2006, 17:07
Шмръкни два пъти амфетамини и ще отслабнеш ;-)

Viche
08-01-2008, 22:27
тва дето ти харесва да го ядеш-НЕДЕЙ 8-)

InnchetO
08-03-2008, 23:12
Шмръкни два пъти амфетамини и ще отслабнеш ;-)

то ако беше толкова леснооооо :D :D

DJACK
08-04-2008, 15:12
Тва не е никаква диета ами чисто гладуване .
Вобще не се свалят килограми така

vikc
08-05-2008, 08:16
Храни се по 5-6 пъти на ден, но в порции колкото юмрука ти. Не яж пържено, панирано и т.н. Само варено , печено или задушено.Спираш напълно сладко и газирано. Ако можеш яж без подправки, ако не опитай вместо олио да използваш зехтин. Надявам се , че съм ти помогнал :-o

windstopper
08-05-2008, 08:33
просто е! НЕ ЯЖ МНОГО! :lol: аз лично като бях 6-7ми клас и още ходех на село редовно се връщах "угоен" с 4-5 кила отгоре и нали съм мързел мързи ме да си направя а и съм скръндза нищо не купувам пък и тогава бяха добри времена секи ден махленски мач и за седмица две ето ти ги :P

cSSiE
08-06-2008, 10:41
аз ще ти даме дна диета , но за нея трябва да имаш воля и желание иначе не става.ако я спазваш точно се свалят до 3-4 килограма за 3 дни,аз съм я пробвала,но след тази диета не трябва да се нахвърлиаш като не видяла на храната,а да се храниш по малко и до 17 ч. след това пий само течности.диетата е следната

Закуска: чаша минерална вода (не повече от 150 мл) с една лъжица мед и 5-7 капки лимон. След 10-15 минути - чай или кафе.

Обяд: варено или печено пиле, пресни зеленчуци (според предпочитанията), но не повече от 500 г.

Вечеря: 150-200 г бяло зеле, сварено в 150 мл вода (вари се 15-20 минути без сол). Отварата се пие бавно, за около 30-40 минути.

Преди сън: ако чувството за глад е много силно, можеш да изпиеш чаша айрян.

ако имаш воля ще успееш,но не прилагай диетата ако има здравословни проблеми.успех
стига с вашите диети против диетите съм само си докарвате проблеми на главата с тези диети Спортувай и пий вода това е начина СПорт спорт и само спорт какви ти диети .. :)

psihiran
08-06-2008, 15:36
Ходи да бягаш, като за начало 40 минути сутрин е добре.
Забранени всякакви въглехидрати след 17:00 за лятото и забранено след 16:00 през останалите сезони. Освен ако не правите още едно нощно бягане както аз правя напоследък. Т.е. без газирано без хляб без сладко без картофи без ориз без боб без леща. Това е с налични средства ако искаш да се справиш.
Ако имаш повечко вазможност за отделяне на пари и време. Утиваш при инсктруктор и ако е добър щи направи и програма за храненето и програма за тренирането.

sweet_s
08-07-2008, 17:42
има хииииляди начини. най-добре да се пита лекар и стига с простотиите за отслабване. Просто се научете да не ядете боклуци, че после да се налага да се вайкате :?

Andreev
08-07-2008, 17:43
отслабва се с мерак

miminkaa
08-16-2008, 21:45
Мхмх... Нямаа смисъл от гладни диети.. Просто яш полезни храни.. Като место.. зеленчуци.. без плодове,защото от тях се дебелее.. яй и пълнозарнести бисквити.. те също много помагат.. и не яш по много а само сутрин,обяд и на вечеря.. вечер след 7 чеса не яй..пиии минерална вода... Не пий нито сокове нито газирано.. Не яш сладки неща тва най вече...Всяка сутрин или вечер тичай... Караии колело... Не спи до късно,защото спането не се препоръчва ако искаш да отслабнеш..Когато спотруваш може да си слагаш неилоново пликче на корема и кракара.. наистина мн помага.. ако спазваш това и имаш воля бързо ще отслабнеш от опит го знам :)

NF_D
08-16-2008, 21:55
Значи моята рецепта е 2 кг за 2 дена.

1 ден отиваш да бягаш 10 обиколки общо с 2 минути почивка.Около 200 метра
Но трябва да бягаш в 14:00 с шапка на главата, на място което не можеш да колабираш
2 Кг са сигурни :Р
без да ядеш и много

psychopath
08-16-2008, 22:36
обръсни си краката :D

esperanto12
09-26-2010, 17:29
не яж ма нищо нема да ядеш
само на вода и само малко разходки
гарантирам ти че ще отслабнеш с повече от 3 кила
аз го правя така

CircleOfPain
09-26-2010, 18:23
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!

Greennight
09-26-2010, 18:32
Абе вие нормални ли сте ?! откъде изнамирате теми от 2006 година бее... :shock: :razz:

Everytime
09-26-2010, 18:51
ти намери кога да отслабваш,когато свърши лятото.. : )
а иначе почни нвд и ако спортуваш ти е лесно : )

CircleOfPain
09-26-2010, 20:38
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ !!!
Да повторя :D

Everytime
09-26-2010, 20:42
я пак че не видях :D

shenffyy_girl
05-10-2017, 14:57
Хаха, ами аз малко късно отговарям,но дам. Та за 2 седмици няма как да отслабнеш толкова бързо. Само спорт, ограничавай тестените, повече зеленчуци и плодове. СПОРТ, СПОРТ И СПОРТ- най-важното при отслабване. Ще ти дам примери за отслабване: спорт-баскетбол, футбол(по желание, ако си момиче), волейбол и най-важното, което укрепва здравето-ПЛУВАНЕ! Сега малко за храната: Закуската ти да е две филийки от здравословния хляб, ще ти дам пример на марката,която на мен лично много ми помага-СИМИД- микс от 4 семена. Сутринта си намажи с масло(маргарина е лошо,защото първо,че не е здравословен, второ,че се дебелее и то много,но ако ти искаш може една сутрин примерно от маргарина) +2-3 или 4 лъжици кисело мляко (супени). Така, обяда: обядвай повече риба, месо и печени зеленчуци + ЯЙЦА (ВАРЕНИ) и хляб СИМИД.
Вечерята- малко гръцка салата + 2-3 или 4 варени яйца. + хляба по-горе СИМИД! Добрем, надявам се със тази статия да съм ти помогнала, ще се радвам! Отговори ми, ако има резултат,защото дооста се постарах да го пиша, да гледам марки и т.н.т. :)

Rakshy
05-10-2017, 18:15
Хаха, ами аз малко късно отговарям,но дам. Та за 2 седмици няма как да отслабнеш толкова бързо. Само спорт, ограничавай тестените, повече зеленчуци и плодове. СПОРТ, СПОРТ И СПОРТ- най-важното при отслабване. Ще ти дам примери за отслабване: спорт-баскетбол, футбол(по желание, ако си момиче), волейбол и най-важното, което укрепва здравето-ПЛУВАНЕ! Сега малко за храната: Закуската ти да е две филийки от здравословния хляб, ще ти дам пример на марката,която на мен лично много ми помага-СИМИД- микс от 4 семена. Сутринта си намажи с масло(маргарина е лошо,защото първо,че не е здравословен, второ,че се дебелее и то много,но ако ти искаш може една сутрин примерно от маргарина) +2-3 или 4 лъжици кисело мляко (супени). Така, обяда: обядвай повече риба, месо и печени зеленчуци + ЯЙЦА (ВАРЕНИ) и хляб СИМИД.
Вечерята- малко гръцка салата + 2-3 или 4 варени яйца. + хляба по-горе СИМИД! Добрем, надявам се със тази статия да съм ти помогнала, ще се радвам! Отговори ми, ако има резултат,защото дооста се постарах да го пиша, да гледам марки и т.н.т. :)

абе ей малоумник тъп да ти *** всичко
последните отговори са от преди 7 години

темата е пусната преди 11 години

къв ти е проблема, шибан дегенерирал аутист такъв

написали са с едър шрифт "темата е стара", не бате, то си знае неговото - ше даде своя невероятен съвет

мислиш ли, че на някого му пука за съвета ти, при положение, че имаш точно нула факти - само кретенско, напълно невярно мнение

кой яде филия с маргарин и 4 лъжици мляко на закуска бе, бордюр


как можете да сте толкова тъпи бе, майка му стара