PDA

View Full Version : Molq za nqkolko syveta



05-27-2006, 20:38
Zdraveite - imam problem i mojete da mi pomognete sys syveti.Zna4i kato xodq na diskoteki i ponqkoga mi haresvat momi4eta oba4e ne znam kakvo da napravq 4e da gi zaribq taka da se kaje , a ne sym nqkyf grozen ili zabit prosto nqmam podxod - moje li pomo6t i malko syveti

LP_girl_14
05-27-2006, 20:47
Ми почваш да танцуваш около момието,което си харесаш или пък просто заставаш много близо до нея,така че тя да забележи че я гледаш проницателно,може пък просто да седнеш на нейната маса и да се запознаете.Оттам нататъка е лесно-намираш общи теми-щом сте в дискотеката със сигурност са много-музика,песни,групи,любими изпълнители,може да я питаш колко често идва,абе на момента квото ти хрумне.Важно е разговора да потръгне.Също така през цялото време се дръж много мило и внимателно и гледай да не прекаляваш с алкохола ако употребяваш такъв :wink:

05-27-2006, 20:53
ami da ama na men problema mi e to4no takyv - 4e ne sym uveren i neznam kakvo da i kaja

honey91
05-27-2006, 20:54
Ми почваш да танцуваш около момието,което си харесаш или пък просто заставаш много близо до нея,така че тя да забележи че я гледаш проницателно,може пък просто да седнеш на нейната маса и да се запознаете.Оттам нататъка е лесно-намираш общи теми-щом сте в дискотеката със сигурност са много-музика,песни,групи,любими изпълнители,може да я питаш колко често идва,абе на момента квото ти хрумне.Важно е разговора да потръгне.Също така през цялото време се дръж много мило и внимателно и гледай да не прекаляваш с алкохола ако употребяваш такъв :wink:
Saglasna sam

honey91
05-27-2006, 20:55
A ti v koq diskoteka xodi6???

MC_JAMAL
05-27-2006, 21:02
Трябва да си по нахален ако може така да се изразя, направи така че само с поглед да разберът че си и навитак а и доза самочуствие няма да е зле според мен, УСПЕХ :wink:

LP_girl_14
05-27-2006, 21:04
Ми кажи й че танцува много хубаво,направи й някакъв комплимент,питай я с кой е дошла,както вече казах поговорете малко за дискотеката,за стила музика,който обича да слуша,после станете ,танцувай около нея,доближавай тялото си до нейното(но не прекалено и само ако видиш че не се дърпа прекалено),после може да я почерпиш нещо...Но в никакъв случай недйе да пришпорваш много нещата ,защото може да си помисли че я искаш само за едната зарибявка или пък за една нощ.Карай полека,после накрая й поискай телефона и през седмицата може да й се обадиш и да й предложиш да пиете по едно кафе или пък да се разходите...Ама наистина не можеш да планираш всичко,пък и така ще стане прекалено нагласено...А пък увереността се натрупва с повече практика.Така че въобще не се притеснявай,просто дай всичко от себе да се преставиш във истинската си светлина.Пожелавам ти много успех и без паника :smt023

e_l_i_z_a
05-28-2006, 08:12
Абе ако е сладък,квото и да ми каже,като се усмихне,работата е станала..няма да му откажа да се запознаем :D Затова ще ти кажа какво В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ДА НЕ ПРАВИШ
1."Хубави крака...в колко отварят?"---тва ми го каза един мухльо и едвам се сдържах да не го фрасна!
2.Вчера в дискотеката се бях качила горе да се поразходя на чист въздух и нали влизам аз и някъв ама мн сладък беше ама взе,че ме спъна!И вика "Да се запознаем???"---Това със спъването не е добра идея,колкото и да си готин.
3.Недей да я бараш,за да я свалиш..не става.Освен ако не е някоя курва ест..ама едва ли си търсиш такава :wink:

Ето и какво(лично на мен) ми харесва:
1.Ей,сладурче,мн си сладка и не се сдържах да не те питам как ти е името!
2.Танцувам си аз и нещо ме спъва.Вдигам го аз-кутийка РедБул.И на нея е написано с маркер..ма вече не помня кво беше ама имаше телефонен номер и името на момчето и аз нали се оглеждам и някъв ми се усмихва и ми сочи РедБула.И мене кат ме напуши един смях.... :D Мн весели хора... :D
3.Просто ме гледа изпепеляващо около 5-10 мин. докато танцувам и после аз като почна да го гледам по същия начин и идва да се запознаем :)
4.Просто идва при мен и почваме да си говорим
и т.н....

honey_reflection
05-28-2006, 08:32
KkKkogato tancuvash, preblijishe i prosto zapochni da tancuvash s tqh!! Ili pak, po trudno otidi pri tqh i kaji neshto kato " kak si " ili neshto koeto moje da se produlji v rajgovora..!! (znam, che e lesno da se kaje, a trudno da se naprai.. no ponqkoga si zaslujava ;)) aide uspeh =)

DevilWish
05-28-2006, 08:51
Ми почваш да танцуваш около момието,което си харесаш или пък просто заставаш много близо до нея,така че тя да забележи че я гледаш проницателно,може пък просто да седнеш на нейната маса и да се запознаете.Оттам нататъка е лесно-намираш общи теми-щом сте в дискотеката със сигурност са много-музика,песни,групи,любими изпълнители,може да я питаш колко често идва,абе на момента квото ти хрумне.Важно е разговора да потръгне.Също така през цялото време се дръж много мило и внимателно и гледай да не прекаляваш с алкохола ако употребяваш такъв :wink:
Абсолютно съм съгласна.А ако танцуваш с нея тъкмо това е най-готиния момент.В танца и телата Ви ще се слеят много лудо и тогава може дори да си пуснете езичета :)

:P
05-28-2006, 09:10
spored men otidi pri neq i se napravi 4e si se pripoznal i po4ni da q pita6 ne6to uj 4e misli6 4e e nqkoi drug. POsle tq kato ti kaje 4e si se pripoznal se izvini u4tivo i q pitai ottam kak se kazva i t.n. - Kazvam ti ot li4en opit pri men vinagi ba4ka

radica1
05-28-2006, 09:47
xaxaxa daskali ste vsi4ki :P pi4 samo 1 tanc 6te ti svur6i rabota!

j0r0_fear
05-28-2006, 10:07
hahahahah v diskoteki...pi4 nedei 6otot kato gi znam kvi sa v diskotekite nai mnogo da si izqde6 boq ;)

teenkopele
05-28-2006, 13:10
Ми почваш да танцуваш около момието,което си харесаш или пък просто заставаш много близо до нея,така че тя да забележи че я гледаш проницателно,може пък просто да седнеш на нейната маса и да се запознаете.Оттам нататъка е лесно-намираш общи теми-щом сте в дискотеката със сигурност са много-музика,песни,групи,любими изпълнители,може да я питаш колко често идва,абе на момента квото ти хрумне.Важно е разговора да потръгне.Също така през цялото време се дръж много мило и внимателно и гледай да не прекаляваш с алкохола ако употребяваш такъв :wink:

Съгласен съм. :wink: