PDA

View Full Version : Moderated: Получи ми се голяма инфекция от тампон - какво да



neshto mnogo vajno
05-27-2006, 20:50
zdraveite imam edin golqm problem ne znam dali nqkoi do sega e pital za tova i nqmam vreme da se rovq iz statiite za tova re6ih da vi napi6a tova. problema e svurzan sus tampon koito qvno bqh zabravila da mahna. praveh sex i toi popadnal po navutre. Ot tam se polu4i golqma infekciq i nqkolko dena po kusno tampona izleze ot men. Problema e 4e sum v USA i ne znam kakvi hap4eta da si vzema ne6to za promivka 6te svur6i li rabota. kupih si kremove sa zurbej (za6toto adski me surbi) no toi se polzva samo za vun6nata 4ast. Molqvi ako nqkoi znae kakvo da pravq 6te mi bude mnogo ot polza.

Blagodarq

Instinct *

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

ycMuBkaTa
05-27-2006, 21:21
Според мен върви на лекар. За промивка не знам какво, но май трябва да пиеш някакъв антибиотик заради възпалението - напр. гентамицин, но пак казвам най-добре е лекар.

portokalkaa
05-27-2006, 21:51
Idi na lekar,tova si e seriozno neshto,nie ne mojem da ti pomognem ... [-X

LiLeNcEtOoO
05-28-2006, 10:44
az do sega ne pozznavah 4ovek deto da si zabravi tampona i da prai sex za da si s tampon :arrow: si v cikul ujas ti si prosto ujasna kak moje 6to ne misli6 i za mom4eto we gad gad gad ](*,) ](*,) ](*,)

Chiana
05-28-2006, 11:04
Виж какво, умницо, тия инфекции не могат да си минат от самосебе си! Отиваш на лекар и той ти изписва конкретното лечение за твоята инфекция. Аз не мога да разбера какво още чакаш, че и си готова да си самопредпишеш лечение, някой антибиотик може би... брао брао! Еми какво да ти препоръчам, освен да отидеш на гинеколог веднага... можеш да си правиш промивки с млечна киселина и дамски душ, но това се прави след като ти предпишат хапчетата, които ще убият цялата ти флора и няма да си защитена от нищо. Също така лайката успокоява. Но в тоя случай трябва незабавно да отидеш на гинеколог! С кремчета това не се оправя! Ти имаш влагалищно възпаление, бе момиче, как очакваш да ти мине само с кремчета?? ](*,)

`Death`Whore`
05-28-2006, 12:54
1. Ти си тъпа.
2. Ти си идиотка.
3. Кончето на тампона се слага отвън и за да се сетиш за него поне когато шикаеш.
4. Има огромна вероятност да се е получила инфекция. Тампонът не трябва да стои повече от 4, най-много 5 часа в теб. АКО БЕШЕ ПРОЧЕЛА УПЪТВАНЕТО, ЩЕШЕ ДА ЗНАЕШ, ЧЕ АКО НЕ МОЖЕШ ДА ИЗВАДИШ САМА ТАМПОНА, ТРЯБВА ДА ОТИДЕШ ВЕДНАГА НА ГИНЕКОЛОГ ДА ГО ИЗВАДИ ТОЙ!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

batkodoki
05-28-2006, 16:35
в USA е малко трудно да отиде на лекар :(

пишете на ЛС

parasko
10-02-2006, 17:37
И ТАКИВА РАБОТИ ЛИ СЕ СЛУЧВАЛИ... СМЯТАЙ! 8-[ ма прави сте бе! КЪДЕ ЛЕКАРИ В САЩ!!!!!!!!!! :smt005

ProstoAz
10-03-2006, 12:15
Темата е стара!