PDA

View Full Version : пищови



i_want_u_f
05-27-2006, 22:46
ей хора,интересно ми е да знам вие къде си криете пищовите?Аз лично си ги набутвам в ръкавите,а сега като е топло.......между краката,в смисъл разкрачвам се и си слагам лист4ето там и си гледкам :)

А ВИЕ???????????????

hforce
05-27-2006, 23:08
на пищовите съм цар, немам равен в класа, майка ми ме научи на 1 пощови които си ги държа в ръката с която пиша (дясната) и го върта с палеца, сабирам лист формат А4 на един пищов :) прави се лента широка колкото една сгъвка на пръста (не знам как се нарича) и се нагъва като хармоника като 1 "лисче" е високо колкото тва на пръста и се пише супер дребно и така, много са добри тея пищови на класното по литература имам 5 а още не знам как се пише есе :)

Sunny_stz
05-27-2006, 23:25
Редовно!Даже взеха да ми викат Sunny -пищова хаха.
Ми правя си ги в едно тефтер4е и го слагам в несесера си и така си гледам,ако даскалката много гледа тогава ги правя в един двоен лист и този лист слагам в другия (пак двоен) на който правим контролна примерно и така е много яко нищо не се вижда 4е имаш пищов :)
Казвайте и другите как си ги правите ;) Някав нов на4ин за пищов без да те хванат??

hforce
05-28-2006, 00:20
преписвам като ненормален с моите пищови от години вече и никога не са ме фащали

MC_JAMAL
05-28-2006, 07:07
Без пищови невлизам за класно или контролно. Винаги седя най-отпред и си изваждам пищова спокойно защото бюрото на даскалите е вдигнато малко по-на високо от чина и невижда като преписвам

>>ZLOBI4KA<<
05-28-2006, 09:00
И аз редовно преписвам, но не по всички предмети. По химия например не преписвам(и то само защото не правим контролни:)
Моите ги правя различни, но най-често пиша в телефона(който има с камера може направо да си снима това-онова).Или, ако случайно пищова не е в телефона, а на листче-тогава, както каза авторката на темата "между краката".

Loshotia
05-28-2006, 09:10
Дайте идея за класно по литература

black_dimond
05-28-2006, 09:13
az lichno mnogo rqdko prepisvam ne che sum nqkukuv geni i vsichko znam no ne obicham da prepisvam

>>ZLOBI4KA<<
05-28-2006, 09:26
Аз по литература си преписвах както ми беше между краката, ама по едно време ми писна и направо си го изкарах отгоре! Сложих си го до листа дето трябва да пиша темата и.......газ. Всичко си преписах :-D , но още не ги е проверила!

ProstoAz
05-28-2006, 12:38
Дайте идея за класно по литература

Късаш много внимателно една от страниците на учебника (тази, която е цялата празна, всеки учебник има такива страници!), принтираш си темата със същия шрифт, какъвто се използва в самия учебник (преди това можеш да "потренираш" с шрифтовете на други, съвсем обикновенни листи за принтер). След това внимателно залепяш листа на мястото му, като го прикрепяш в основата за предната (или задната) страница. Това за мен е най-доброто!

Иначе има много други варианти - царски пищов, пищов на отделни листчета (които можеш да държиш под задника си, на чина под литературата, в страниците на литературата и т.н.), написана темата много ситно с моливче в/у страниците на учебника, написана темата с моливче (съвсеееееем леко и незабележимо) на друг лист, от който ще преписваш (а за пред г-жата - просто допълнителен лист), писания и по чина...абе, варианти има много.

Аз лично вече много рядко си правя пищови - не ми се занимава. :wink:

teenkopele
05-28-2006, 14:32
Преписвам адски много. :wink:

teenkopele
05-28-2006, 14:33
Преписвам супер много по всички предмети и по всякакви начини. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-28-2006, 14:55
az puk ... kato pravim kontrolno po neshto (primerno nemski na dumi ili po nqkakuv razkazvatelen predmet) i te nali ni kazvat da si izvadim listi i az si vadq moq.lista trqbva da ne e bql v smisul ... hartiqta da e vesnikova i da e dvoen ot vutreshnata strana s moliv si pisha vsi4ki dumi4ki :P zasega samo vednuj sa me hvanali .. no ina4e e dosta qki4ko

TheMaggie
05-28-2006, 16:27
ей хора,интересно ми е да знам вие къде си криете пищовите?Аз лично си ги набутвам в ръкавите,а сега като е топло.......между краката,в смисъл разкрачвам се и си слагам лист4ето там и си гледкам :)

А ВИЕ???????????????
Да,ама така могат да те хванат.Затова аз си правя пищов и си го слагам под чорапогащника,защото винаги когато има контролно съм с пола.А сега през горещотото време го пиша на чина и после трия или направо на катедрата на учителя,понеже седя на 1 чин.Никога не са ме хващали с пищов и няма да ме хванат.Понякога си слагам тедрадката под чина и си слгам главата на чина все едно мисля,ама си гледам в тетрадката и преписвам. :mrgreen:

stel4eto__
05-28-2006, 19:33
Еми начини и вариант има,колкото искаш...Важното е като преписваш да не те хванат.Сега на класното по литература си преписвах много яко,направо от учебника.Понеже госпожата постоянно обикаля между чиновете,а аз седа в средната редица на предпоследния чин и когато госпожата отиде напред или само да се обърне за малко обръшах на страницата след стихотворението и там имаше някакви анализи и направо си ги преписах и така 3 страници и половина си ги написах,въпреки че можех и повече,ама и това е добре. :-D

i_want_u_f
05-28-2006, 19:46
ей,сетих се още нещо.Значи тая седмица имаме класно по литература и аз винаги правя следното:взимам си темите или от нета или от приатели и я пиша на двоен лист и после на класното на черновата си драскам глупости и втория час си вадя тоя двойния уж това ми е била черновата от първия час и така си преписвам :)

honey91
05-28-2006, 20:09
Izpolzvam redovno!!!A na4inite mi sa olkolo 6-7