PDA

View Full Version : Problem s ob6tuvaneto



gg
05-28-2006, 09:51
Zna4i imam sledniq problem - izlizam s nqkoe momi4e, pyrvite nqkolko sre6ti minavat dobre, opoznavame se, no sled tova idva edin moment, v koito temite za razgovor se iz4erpvat i samo si myl4im. Az mislq, 4e problema e v men i vi molq da mi dadete nqkakvi syveti kak da se spravq - za kakvo da govorq, kak da poddyrjam razgovora i t.n. Mersi predvaritelno.

lev4o
05-28-2006, 09:59
vij sq ako nqma za kvo da si govorite ti i govori za nqkvi hybavi ne6ta (za lubov ne6to lubono i krasivo)pak to nee zadaljitelno samo da si lafite moje da q celune6 i posle pak za hybavi raboti

black_dimond
05-28-2006, 10:17
sa kvo iskash da ti davame temi za razgovor da gi zauchish i shtom te se izcherpat pak she pitash za oshte i oshte nqma kakvo da ti davame temi za razgovor az naprimker s moiq priqtel si govirm na razlichni temi naprimer kakvo ni se e sluchilo prez denq ili prez sedmicata no kato otivam da se vijdam s nego ne si mislq na kakvi temi shte si govorim kato se vidim i temite idvat sami trqbva da go useshtash i da budesh estestven moje da izrusish i nqkoiq prostotiq nma problem vajnoto e da se chuvstvash dobre s choveka s koito si

AnN_G
05-28-2006, 10:27
Ох знам!Много е кофти така...ми гледай не трябва да стоиш и постоянно да мислиш "кво да и кажа,кво да и кажа,мале ако помълча още малко тя ще ме помисли за идиот..."и да изтърсиш някоя глупост,трябва да намерите все нещо общо за вас;разказвайте си интересни случки,музика,филми,ЛЮБОВ-абсолютно всичко за което се сетиш,тъкмо ще се опопзнаете повече ...пък и къде пише че проблема е в теб!Нека тя да стои и да те гледа само пък...

Barbie
05-28-2006, 11:26
Offff...boje, ne i govori za LIUBOV!!!
pone az ne ponasqm mom4e na treta sre6ta da mi drunka razni ligotii...neydobno se 4yvstvam i prosto ne shva6tam kak horata mogat na vsi4ko da lepvat etiketa liubov...
a suveta mi e da ne govori6 ba6 za tva 6toto tq moje ili da si kaje "lele, toq mn si pada po mene" i da i stane6 malko bezinteresen...ili da si kaje su6toto...samo 4e tq da ne e ludo vliubena...da se stresne i da se otdele4i ot tebe...predi da ste imali vuzmojnost da se doopoznaete...
Moq suvet e da q vodi6 na sre6ti kudeto ne e samo govorene...sre6ti kudeto pravite ne6to...otidete da karate kolela...ili na lunapark...ili na nqkakva igra - biliard, bowling, paintball...v takiva momenti 4ovek se se6ta za mnogo istorii koito moje da razkaje...osven tova ako da re4em igraete na ne6to, si imate izvinenie da mul4ite ot vreme na vreme...

reason
05-28-2006, 14:27
Moq suvet e da q vodi6 na sre6ti kudeto ne e samo govorene...sre6ti kudeto pravite ne6to...otidete da karate kolela...ili na lunapark...ili na nqkakva igra - biliard, bowling, paintball...v takiva momenti 4ovek se se6ta za mnogo istorii koito moje da razkaje...osven tova ako da re4em igraete na ne6to, si imate izvinenie da mul4ite ot vreme na vreme...
Съгласна съм.Може и на кино да отидете,после ще обсъждате филма...Аве варианти много,стига само да се сетиш

limubai
05-28-2006, 22:19
Щом вече не можете да си общувате само двамате насаме, опитайте в компания. Събирайте се повече хора и наблягайте на груповите мероприятия и постепенно ще видиш колко много теми ще се появят за разговори насаме ;) Успех!

remember_the_name
05-28-2006, 22:45
opredeleno nai-vajnoto e da se 4ustva6 dobre s 4oveka s koito si a tova 4e vi svur6vat temite mi po4va6 da govori6 za ob6ti gluposti kak si si izkaral v daskalo kvo si prail i po4va6 da gi obura6 puk to v kraina smetka ne moje samo ti da govori6-ima6e edno mom4e s koeto vseki den hodihme na kafe i ni6to ne si govorehme sedqhme toi si pu6e6e ot vreme na vreme kaje nekoq glupost i pak taka i vypreki 4e samo mu mal4ah toi produlji da me haresva ama kakto i da e taka 4e ako vi svur6at temite pomul4ete malko ne e tolkoz nelovko spoko 6te izcepi6 nqkva prostotiq i 6te se posmeete malko :wink:

bluby
05-29-2006, 07:42
Moje da govorish parvo za sebe, za tova koeto si pravila i t.n. govori za neshto koeto na teb ti haresva za sport hobi ili tam kvotu mojesh da govorish i za neshtata koito toi haresva ili da se interesuvash ot denq mu i taka temite sa mn O:)

e_l_i_z_a
05-29-2006, 10:48
Проблемът ти е,че приемаш момичетата като ...хмм... обект за някакво официално-делово общуване.Замисли се на какви теми говориш с приятелите си.(е,не точно същите теми.... :D )В смисъл-начинът,по който се държиш с тях-отпуснато и разлигавено.Ако се отпуснеш и пускаш по някоя друга шегичка или простотийка-времето ще лети неусетно.Разговорите между момче и момиче не се изчерпват с автобиографиите на двамата,както ти си мислиш.Просто включвайте ежедневни теми на разговор-всичко,каквото ти дойде на ума.Забавлявай се :wink: :idea: :D

gg
05-29-2006, 14:20
Blagodarq za otgovorite, mislq, 4e mi pomognahte.

ludamacka
05-29-2006, 15:36
mi kazvai i na neq da predlaga temi za razgovor po nein izbor ako i te se iz4erpqt govori i nqkakvi hybavi ne6ta,komplimenti,vloji malko 4ar nie momi4etata haresvame takiva ne6ta :wink: