PDA

View Full Version : Piqni momi4eta



veselka_15
05-28-2006, 11:24
Iskam da pitam mom4etata kato vidite nqkoe piqno momi4e i kvo si mislite za nego?6toto v petak se napih mnogo a pov4eto ot horata deto me izpra6taha bqha mom4eta i koi znae kakvo sa si pomislili za men.Napravo mnogo me e sram

djigi
05-28-2006, 11:48
Може ли и аз да кажа, макар че не съм момче.

Специално за твоя случай не знам защо те интересува само какво са си помислили момчетата, но много зависи и от тяхното състояние. Всъщност, зависи и от това колко ти си била пияна и колко си го показвала.

Доста е "гнусно"(както се изразиха в предния пост) да гледаш как някой повръща. Много е неприятно да гледаш и как всички момчета на даден купон се изреждат (съжялвам, но това е точната дума) на някое момиче единствено, защото тя е толкова пияна, че едва диша да не говорим, да се съпротивлява на нещо.

Все пак, ако не си направила нещо, заради което да те е срам по принцип - няма от какво да се притесняваш толкова. На всеки му се случва да попрекали...

Loshotia
05-28-2006, 11:48
Мани мани...грозна гледка...особено момиче.....пък аз вчера кво видях...бе мани....по добре като ги видиш момчетата носи си един хартиен плик и си го сложи на главата да не те познаят

veselka_15
05-28-2006, 11:55
nikoi ne mi se e izrejdal no 4e povra6tah povra6tah tova e taka no do sq tolkova seriozno nikoga ne sam se napivala 4estno vi kazvam 3 mom4eta me i bratov4edka mi podpiraha tolkova bqh zle

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-28-2006, 12:06
Мани мани...грозна гледка...особено момиче.....пък аз вчера кво видях...бе мани....по добре като ги видиш момчетата носи си един хартиен плик и си го сложи на главата да не те познаят

suglasna sum .. super gnussno e ... kakvo bih si pomislila? 4esno kazano momi4etata koito se napivat.. ne me kefqt osobeno ... ne se obijdai v smisul momi4e koeto se e napilo se vijda haraktera mu .. tai si mislq az de pak ti kazvam ne se obijdam ne celq da te obidq...

ProstoAz
05-28-2006, 12:40
Пияно момиче е една от най-грозните и противни гледки.
Какво ще си помисля, ако видя такова? Ами, че е много зле най-вероятно...абе, много ще ми падне в очите общо взето.

teenkopele
05-28-2006, 14:30
Зависи от момичето, зависи от това колко добре го познавам.
В крайна сметка на всеки се случва да се напие. :wink:

white_chik
05-28-2006, 16:05
Миналата година на РД ми се напих много брутално и в поведелник цялото даскало знаеше и тогава някак си изобщо не се чувствах засрамена или нищо такова.Но след като на няколко купона гледах как другите се напиват до такава степен,че да не могат да си стоят на краката,напрово се отвратих.Едно момиче може да пие,но в никъв случай не трябва да се НАПИВА,защото наистина гледката е ужасно гнусна и най-вече адски много падаш в очите на околните

thirteen
05-29-2006, 09:24
Утрепка.

05-29-2006, 11:11
Хахаха и ква е разликата дали е момче или момиче? Значи момчетата могат,а момичетата не..така ли?
Ми ще си помисля, че е прекалила с пиенето :lol: кво толкова. стига сте повтаряли клишета "грозна гледка"....то попринцип си е такава гледката който и да се е напил!

Dr. Kazimbutt
05-29-2006, 12:13
Пияно или напушено момиче... и двата варианта ме отвращават.

`Death`Whore`
05-29-2006, 12:28
1. Думата е "Отрепка".
2. Пиян, напушен и надрусан човек е жалка гледка. Но обществото сякаш е свикнало да вижда индивиди от мъжки пол в такива състояния и ги приема дори нормално. А всъщност е същото. Еднакво неприятно ми е.

Karlos
05-29-2006, 12:29
Найстина и аз споделям мнението, че са малко по-грозните гледки от пияни момичета. Една жена колкото и да е сексапилна и да ме привлича, ако я видя в безпомошно пияно състояние бих се отвратил много от нея.

Спомням си един много траги-комичен случай от времето когато бях ученик. На един купон един приятел страшно много си хареса едно момиче. Тя от малко се напи много зверски. Той цяла вечер си танцува с нея и накрая двамцата си легнаха на спалнята. За съжаление, аз трябваше да си тръгна по-рано, защото следващия ден трябваше да пътувам но какво е станало не е истина. Моя човек тамън тръгнал да целува мацката и тя започнала да драифа върху лицето му, по леглото, на чаршафите и т.н. Представяте ли си каква картинка.
Така, че мили момичета, ако искате да отвратите найстина момчетата от себе си, напиваите се до несвяст.
Понякога едно напиване има и полозотворни ефекти обаче, както е в моя случай. Веднъж когато бях 9ти клас се напих от интерес, просто да видя какво ще стане. След това чувството беше, че все едно свършва света, беше ми много лошо и едвам доидох пак на себе си. От тогава имам такова отвръщение, към алкохола, че не искам да погледна ракия и водка, а ако ги помириша ми става лошо. Това ми беше първото и последното напиване през живота.

`Death`Whore`
05-29-2006, 12:31
А представете си как се чувства момиче, ако до него има пияно момче? Не е ли същото?

MiRaCuLiXbb
05-29-2006, 13:20
Утрепка.
E аре па сааа. Утрепка чак. Голема работа че се напило момичето, има далеч по-кофти работи. На всекиго се случва да се натряска; и поводи дал бог... Са ако се е усмъртила верно не е приятна гледка, но леко пияна нема чак толкоз лошо...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-29-2006, 14:23
Утрепка.
E аре па сааа. Утрепка чак. Голема работа че се напило момичето, има далеч по-кофти работи. На всекиго се случва да се натряска; и поводи дал бог... Са ако се е усмъртила верно не е приятна гледка, но леко пияна нема чак толкоз лошо...

kfo losho ima momiche da se napie da ne bi te da ne mogat da se poveselqt i nie sme hora bre :!: :!: :!: :!: :!:

veselka_15
05-29-2006, 14:27
Oh ujas o6te pove4e me e sram kvo da pravq napravo nz. kade da se skriq.Pove4e alkohol nqma da barna dokato sam jiva kak mojah sq mnogo me e qd

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-29-2006, 14:32
Oh ujas o6te pove4e me e sram kvo da pravq napravo nz. kade da se skriq.Pove4e alkohol nqma da barna dokato sam jiva kak mojah sq mnogo me e qd

Spoko macka nqma ot kakvo da te e sram napraila si si kefa bilo ti e veselo da ne ti puka vse pak ne plashtash za obshtestveno mnenie vseki ima pravo da misli kakvoto si iska a ne e li sramno momche da se napie kakva e razlikata mi obqsnete !!!!!

saninka91
05-29-2006, 16:45
Emi slu4va se i momi4eta da se napivat bre i az sym se napivala ama do draifane ne sym stigala.A mom4etata kato se napiqt vsqka6 ne e gnusno taka li ? Te sa o6te po zle ot momi4etata , taka 4e na vseki mu se slu4va nqkolko pyti da se napie , da vidi kakvo e , a ne do 20 godini da ne znae kakvo e alkohol

little_sweet
05-29-2006, 20:30
Точно заради всичко това на купони гледам да не се напивам но момчетата искат поне малко да пия за да съм на вълната но да съм и в съзнание.

Roxy
05-30-2006, 16:15
kfo losho ima momiche da se napie da ne bi te da ne mogat da se poveselqt i nie sme hora bre :!: :!: :!: :!: :!:

олее ама как кво лошо има?!?отвратително е.гадно гнусно.блякс.едно е да си пийнеш,друго е да се напиеш.все пак жената е едно грациозно и финно създание,а да го видиш пияно кат свиня?!?мъжът си е коч на него му е позволено.(без да се обиждате :-D )все пак народът е казал "Пияна жена-ебана жена",тъй че замислете се малко че изглеждате кат ефтини магистралки и общо взето някои момичета започват да се държат като слабоумни.
и изобщо ще престанете ли да говорите за равенство между половете.все пак жената и мъжът са от различни планети,по природа са си различни и никога не могат да бъдат еднакви!кат искате толкова да сте еднакви закво не престанете да се контите и да станете стругари,общи работнички,копачи,зидаро-мазачки

xOtkiSsSs
05-30-2006, 20:16
Зависи от момичето, зависи от това колко добре го познавам.
В крайна сметка на всеки се случва да се напие. :wink:
Присъединявам се :-)

WILD__BOY
05-30-2006, 21:34
Просташко, мизерно и курварско.

Dr. Kazimbutt
05-30-2006, 21:41
Зависи от момичето, зависи от това колко добре го познавам.
В крайна сметка на всеки се случва да се напие. :wink:
Работата е там, че не ти се случва просто ей-така, а сам си го правиш. Нищо не ти пречи да не се напиваш.

05-30-2006, 23:00
Гледката наистина е мн грозна!Хора внимавайте с алкохола че скоро се напих до такава степен че щях да бутна 1 приятел от петия етаж , добре че се хвана за парапета :-k

rosskata
05-30-2006, 23:53
](*,) Беее... Аман от моралисти... Грозно- гнусно, дрън-дрън.
На всеки се случва. Нито е гнусно нито нищо. Сега ще знаеш че е кофти и няма да стигаш чак дотам да се влачиш...
Приятелите ти не вярам кой знае какво да си мислят- едва ли те не са се напивали. Така че- споко.
А дали си момиче или момче няма голямо значение... :wink:

Loshotia
05-31-2006, 12:29
НА ВСЕКИ СЕ СЛУЧВА?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Бе тва кво значи? Че не е виновна тя ли бе? Ми кой я е наливал? Я се стегнете малко, че ме дразните вече

MiRaCuLiXbb
05-31-2006, 12:37
НА ВСЕКИ СЕ СЛУЧВА?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Бе тва кво значи? Че не е виновна тя ли бе? Ми кой я е наливал? Я се стегнете малко, че ме дразните вече
Тя може да е виновна, но не е курва или утрепка заради това.

Loshotia
05-31-2006, 12:40
А бе момиче, а ти за какво същнтост се напи?????????????? Пред кого да се издокараш и да се направиш на голямата работа?

Dr. Kazimbutt
05-31-2006, 13:35
](*,) Беее... Аман от моралисти... Грозно- гнусно, дрън-дрън.
На всеки се случва.
Случва се да завали дъжд. Случва се да падне метеорит. Но напиването до безпаметност не е случайност. Пак казвам - никой не ти налива алкохола в устата. Това си зависи само от тебе.

Извинявай, но момиче, което налита на бой и драйфа... това красива гледка ли е?

neMec`
05-31-2006, 14:07
mn sme6na gledka a i protivna ....

Loshotia
05-31-2006, 14:19
](*,) Беее... Аман от моралисти... Грозно- гнусно, дрън-дрън.
На всеки се случва.
Случва се да завали дъжд. Случва се да падне метеорит. Но напиването до безпаметност не е случайност. Пак казвам - никой не ти налива алкохола в устата. Това си зависи само от тебе.

Извинявай, но момиче, което налита на бой и драйфа... това красива гледка ли е?

Браво, е за тва те уважавам. Точно - няма случайни неща!

xOtkiSsSs
05-31-2006, 16:34
](*,) Беее... Аман от моралисти... Грозно- гнусно, дрън-дрън.
На всеки се случва.
Случва се да завали дъжд. Случва се да падне метеорит. Но напиването до безпаметност не е случайност. Пак казвам - никой не ти налива алкохола в устата. Това си зависи само от тебе.

Извинявай, но момиче, което налита на бой и драйфа... това красива гледка ли е?
Ама само не разбрах защо момичетата не могат да се напиват до несвяст , а на момчетата им позволено. Колкото грозна гледка е пияно момиче, налитащо на бой и готово всеки момент да повърне, също толкова грозно е и момче в същото положение. Не се заяждам, ама супер се ядосах, защото почти всички я осъдиха че е направила едва ли не нещо непростимо....

Dr. Kazimbutt
05-31-2006, 16:41
](*,) Беее... Аман от моралисти... Грозно- гнусно, дрън-дрън.
На всеки се случва.
Случва се да завали дъжд. Случва се да падне метеорит. Но напиването до безпаметност не е случайност. Пак казвам - никой не ти налива алкохола в устата. Това си зависи само от тебе.

Извинявай, но момиче, което налита на бой и драйфа... това красива гледка ли е?
Ама само не разбрах защо момичетата не могат да се напиват до несвяст , а на момчетата им позволено. Колкото грозна гледка е пияно момиче, налитащо на бой и готово всеки момент да повърне, също толкова грозно е и момче в същото положение. Не се заяждам, ама супер се ядосах, защото почти всички я осъдиха че е направила едва ли не нещо непростимо....
Вие сте момичета. От вас се очаква да бъдете красиви, нежни и т.н. Оставете простотиите на нас - момчетата!

xOtkiSsSs
05-31-2006, 16:54
](*,) Беее... Аман от моралисти... Грозно- гнусно, дрън-дрън.
На всеки се случва.
Случва се да завали дъжд. Случва се да падне метеорит. Но напиването до безпаметност не е случайност. Пак казвам - никой не ти налива алкохола в устата. Това си зависи само от тебе.

Извинявай, но момиче, което налита на бой и драйфа... това красива гледка ли е?
Ама само не разбрах защо момичетата не могат да се напиват до несвяст , а на момчетата им позволено. Колкото грозна гледка е пияно момиче, налитащо на бой и готово всеки момент да повърне, също толкова грозно е и момче в същото положение. Не се заяждам, ама супер се ядосах, защото почти всички я осъдиха че е направила едва ли не нещо непростимо....
Вие сте момичета. От вас се очаква да бъдете красиви, нежни и т.н. Оставете простотиите на нас - момчетата!
Хех е някой път и на момичетата им писва да бъдат нежни и т.н. и им ид да направят някоя простотия и за това, че н бива чак така да я съдим е вярно че не е особно приятна гледка да видиш някой пиян...

fti4ka
05-31-2006, 17:20
никой не ти налива алкохола в устата

е да ама след като си пийнал няколко чашки за да се отпуснеш другите ги гаврътваш от само себе си щото не осъзнаваш вече какво правиш.. така че се случва и без да искаш...

Dr. Kazimbutt
05-31-2006, 17:24
никой не ти налива алкохола в устата

е да ама след като си пийнал няколко чашки за да се отпуснеш другите ги гаврътваш от само себе си щото не осъзнаваш вече какво правиш.. така че се случва и без да искаш...
Не можеш ли да се отпуснеш без тези "няколко чашки"?

fti4ka
05-31-2006, 17:26
никой не ти налива алкохола в устата

е да ама след като си пийнал няколко чашки за да се отпуснеш другите ги гаврътваш от само себе си щото не осъзнаваш вече какво правиш.. така че се случва и без да искаш...
Не можеш ли да се отпуснеш без тези "няколко чашки"?

вече да..

Loshotia
05-31-2006, 17:32
Всичкото това напиване според мен е проява на комплексарщина е позьорство. Винаги може да си направиш весело без да пиеш, пушиш и боцкаш. Плюс това никой не е казал, че на момчетата им е позволена да се напиват. Това, както за момичета така и за момчета си е личен избор. Ние само коментираме как ни изглежда това отстрани. Но да се напиеш, така че някой да те кара у вас си е направо жалко

hforce
05-31-2006, 17:45
какво си мисла ли? нищо не си мисла, свикнал съм, 7ми клас секи ден се напивахме 10тина човека повечето от които момичета и не ми прави впечетление вече, иначе сигурно е грозна гледка

Loshotia
05-31-2006, 17:48
какво си мисла ли? нищо не си мисла, свикнал съм, 7ми клас секи ден се напивахме 10тина човека повечето от които момичета и не ми прави впечетление вече, иначе сигурно е грозна гледка


И мислиш, че едно 13-14 годишно момче е нормално да се НАПИВА и то всеки ден???

CVETELLINA
05-31-2006, 17:54
ами пияно момиче-същото като пияно момче...отвратително е...да пиеш,добре,обаче чак да се напиеш и да не знаеш на кой свят си,тва е тъпо, нещо не възприемам идеята. :?

veselka_15
05-31-2006, 18:57
1.Nikoi ne mi e nalival v ustata
2.Be6e mi tapi4ki 6toto poznavah 5 du6i a te bqha 30
3.Pred sebe si priznavam 4e donqkakva stepen be6e pokaznost no ne i izbivane na kompleksi
4.Misleh 4e nqma da izgubq kontrol no sgre6ih i drug pat sm pila no nikoga do takava stepen 4e nqkoi da me podpira Razbrah kolko sgre6ih na drugiq den no ve4e be6e kasno

The Goodbye Girl...
05-31-2006, 19:11
Човек се учи от грешките си. Голяма работа, че си се напила. Малко срам, малко смях и за два дни работата е забравена. Пък и аз не знам мъртво пиян човек - момиче, момче - да е красива гледка. Затова всичко с мярка, че да си изкараш хубаво, а не да не помниш половината вечер.

05-31-2006, 19:11
Та след като прочетох всичко-искам и аз да си кажа мнението!Аз съм момиче и колкото ме е срам да си го призная,доста често си пийвам.Особенно по купони,дискотеки и рожденни дни.......Била съм много,много пияна,когато не мога и името да си кажа,но това се е случвало най-много 2-3 пъти,иначе си пийвам,колкото да съм на градус.Та искам да кажа,че и аз съм против това момиче да е пияно,въпреки,че не мога да осъждам никого,щот и аз го правя....
Много грозно е да гледаш,как дете на по 16-17 години едвам едвам се влачи мъртво пияно.В коя държава го има това?В коя държава по-голяма част от тинейджърите пушат и употребяват наркотични вещества?
Но когато си пийнеш чашка -две,продължаваш да пиеш,без да мислиш за последствията.И защо,когато едно момиче се напие то вече е курва или уличница,след като обикновенно момчето се възползва от състоянието на момичето.Да се чука с нея,само защото тя не знае даже,как се казва,а после момичето курва,а момчето,че се е възползвало?????Незнам,но според мен алкохолът е едно голямо зло.Щот ние си казваме сега ,че можем да спрем,но дали....Та помислете си какво ще е след 20 години,ако доживеем,щот с тоя начин на живот.....Според мен всички трябва да се замислим над това и да преусмислим живота си и най-вече да се научим да се забавляваме без алкохол,цигари и наркотици

DeSiTo0o
05-31-2006, 19:39
Mnogo e grozno momi4e da se napie.E,kakto i mom4e de,ama za momi4e....tva prosto ot strani izglejda napravo tragi4nooo...
Opredeleno ima za kakvo da te e sram. :roll:

black_dimond
05-31-2006, 22:01
i az sum si mislila kakvo li si mislqt momchetata kato se natrqskam i sum dichuvala razgovori che na nqkoi im e gotino da gledat izlagaciqta na edno momiche no na drugi momicheto mn im padalo v ochite

alex_7777
06-01-2006, 22:09
a[N]D[i]T[k]a]
Мани мани...грозна гледка...особено момиче.....пък аз вчера кво видях...бе мани....по добре като ги видиш момчетата носи си един хартиен плик и си го сложи на главата да не те познаят

suglasna sum .. super gnussno e ... kakvo bih si pomislila? 4esno kazano momi4etata koito se napivat.. ne me kefqt osobeno ... ne se obijdai v smisul momi4e koeto se e napilo se vijda haraktera mu .. tai si mislq az de pak ti kazvam ne se obijdam ne celq da te obidq...
suglasna!

honey91
06-02-2006, 09:00
Зависи от момичето, зависи от това колко добре го познавам.
В крайна сметка на всеки се случва да се напие. :wink:
Присъединявам се :-)
И аз

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-03-2006, 17:54
Mnogo e grozno momi4e da se napie.E,kakto i mom4e de,ama za momi4e....tva prosto ot strani izglejda napravo tragi4nooo...
Opredeleno ima za kakvo da te e sram. :roll:


suglasnaa sum !!! :P

Say I
06-04-2006, 19:46
Ami spored mene e grozno ..
q si predstavete edno sedite si nqkade i minava nqkva super qka macka super oblechena s pri4eska s si4ko i oti6la na nqkav kupon i posle q gleda6.. q vla4at po ulicata 2 choveka.. i tq cqlata mrasna gnusna povryshta tam.. a e otvrat..
prosto tva e pokazvane na niska kultura ..
Ne kazvam 4e momichetata ne trqbva da piqt.. obache da piqt v granicite na normalnoto.. i to ne samo momi4etata a i momchetata... za tqh su6to e grozno ll.. !
Otidi si na kupon4eto sedni kato horata piini si ena-dve vodki i se zabavlqvai...
kakto kaza ena u4itelka : "Ne e nujno da piem za da sme veseli"
taka 4e sam sigorna 4e mojem da sme veseli i bez alkohol..
Prosto neka ne pochvame da pravim taq greshka da se napivame da prepivame i da stavame za smqh... 6toto kolkoto e zle Bulgaria.. s tea cigari , alkoholi6ta i narkotici.. 6e se provalim na cqlo

MOLQ VI HORA .. ZAMISLETE SE ZA BUDESHTETO SI ! ! !

CaSsPeR
06-04-2006, 22:18
LEKO PODPIIINALA DA MA DA TE GLEDAM KAK POVRA6TA6 P ODOBRE DA NETE POZNAAM

Loshotia
06-05-2006, 11:40
На скоро бях на един купон и едно момиче се направи баш на задник. Не спря да повръща и беше жалка гледка. Сега на всички отношението и към нея е различно. Мисля, че това е нещо нормално, не би трябвало такива екземпляри да са толерирани.

Axel_f
06-05-2006, 15:31
EEE ебаси стига сте съдили момичето... :evil: Сякаш вие не сте имали изцепки,сякаш не сте правили тъпотии :shock: Имам чувството,че в тая тема са се събрали селските бабички клюкарки и се правят на моралистки :shock: :lol: Нищо лично към никой,просто ми е странно да толерирате секса на 15 години,а за алкохола едва ли не на клада ще изгорите авторката :?
Колкото до личното ми мнение-ми в пиенето няма нищо лошо,ноо границата между пииването и напиването е твърде тънка :roll: И все пак няма човек,който да пие по купони и нито веднъж да не се е напивал като свиня...и не трябва и да има,защото веднъж изпиташ ли го на собствен гръб,повече няма да опиташ!А затова какво впечатление правиш на хората-К`ВО ТИ ПУКА?! Те ако са ти истински приятели,няма да си променят мнението за теб,защото веднъж си се изложила :!: И сори,ама това да съдите за хората по това колко пият е просто смешно... [-(

faith girl
06-05-2006, 19:51
:smt019 i kakva e razlikata mejdu piqni mom4eta i momi4eta??? zna4i mom4etata moje da se natrqskat a ti da sedi6 i da gi gleda6 i 6e pu6im(nezavisimo kakvo) kogato i kakto iskame kakvo kato sme momi4eta???????? :smt018 #-o

06-05-2006, 20:02
все пак народът е казал "Пияна жена-ебана жена", народът е казал "пияна жена, весела къща!" :| стига сте засрамвали момичето, нищо лошо не е станало! [-X кво толкова да няма пък само да седи отстрани и да подсмърча докато другите се кефят... :roll:

06-05-2006, 20:09
da gleda6 piano momi4e naistina e grozno i osobeno ako e martvo piano.az mnogo mrazq da gledam takiva piani hora bilo to momi4eta bilo mom4eta.e moje da piine6 edna dve 4a6ki za nastroenie no 4ak pak da se oliva6 kato svinq(izvinqvam se za izraza) e gadno.moje da se pie samo v umereni koli4estva :!:

06-05-2006, 20:13
На скоро бях на един купон и едно момиче се направи баш на задник. Не спря да повръща и беше жалка гледка. Сега на всички отношението и към нея е различно. Мисля, че това е нещо нормално, не би трябвало такива екземпляри да са толерирани.
прочетох ти всичките мнения в тази тема и стигам само до един извод - толкова си зардъстена че от теб и монахиня не става! :-D

06-05-2006, 20:43
Определено има защо да те е срам.Гледката е гнусна.това е точната дума .. една приятелка наскоро я влачих ... тя лягаше по улиците и нещеше да мръдне .. даже и окото ми беше насинила .. без да иска разбирасе

Dr. Kazimbutt
06-05-2006, 21:39
На скоро бях на един купон и едно момиче се направи баш на задник. Не спря да повръща и беше жалка гледка. Сега на всички отношението и към нея е различно. Мисля, че това е нещо нормално, не би трябвало такива екземпляри да са толерирани.
прочетох ти всичките мнения в тази тема и стигам само до един извод - толкова си зардъстена че от теб и монахиня не става! :-D
Ти се напивай и въргаляй по улиците - няма лошо. Кой каквото го кефи. Може би един ден ще разбереш, че си правил простотии...

e4o
06-05-2006, 21:52
nikoi ne e krasiv piqn :?

Loshotia
06-06-2006, 07:08
прочетох ти всичките мнения в тази тема и стигам само до един извод - толкова си зардъстена че от теб и монахиня не става! :-D

Пък ако знаеш как ми дреме за мнения на такава измет като тебе.

MI6LETO 92
06-07-2006, 08:30
Хахаха и ква е разликата дали е момче или момиче? Значи момчетата могат,а момичетата не..така ли?
Ми ще си помисля, че е прекалила с пиенето :lol: кво толкова. стига сте повтаряли клишета "грозна гледка"....то попринцип си е такава гледката който и да се е напил!
SAGLASNA SAM .MOM4E ILI MOMI4E NQMA RAZLIKA NE E PRIATNA GLEDKA NO E 4OVE6KO. :? :lol: :lol: :lol: :lol: ZA6TO NIE MOMI4ETATA NE MOJEM A MOM4ETATA DA AIDE SA [-( [-X :lol: :lol: :lol: NE SE PRITESNQVAI [-X :lol: :lol: