PDA

View Full Version : HELP ME LOVE IS HERE ?



EnJoY
05-28-2006, 14:43
Значи имам гадже с което ходим от 1г. и 3 месеца. В началото нищо абе имаше само но вьншно нали знаете . 2 месеца по кьсно секса на мен ми е 5 на нея аз и бях пьрви така. След 1-2 месеа тя е луда по мен аз още си се заглеждам по др. и не ми пука толкова абе секс да кажем. И така почваме даскало тя все повече се влюбва в мен аз не мьрдам е може би повече свиквах след нова година Тя е напьлно луда по мен следи ме кате ходя луда любов аз ставам се по безразличен. И така до април аз се дьржа гадно тя си трьгва от нас такива му работи Е обичам е и аз но немога да и отвьрна сьс сьщата любов! Идва Април на нея и писва и решава на ме зарежа забележете на Велик ден. На мен ми става адски гадно и 3 дена сьм в транс. Пиша и званя и тя не дига на третия ден ми вдига чатим усилено . Тя ми казва че ми дава шанс да и дам любов. СЕга аз и давам всичко което иска ... Аз лудия по нея аз я следя.. НО тя се дьржи безразлично с мен днес прекали и кам 12 и званя да се разберем и тя ми казва че наистина ме обича мн. Малко и че вече ни се е изчерпала любовта а аз откачам и ми е мн. гадно .. ХОРА ИСКАМ ДА МИ КАЖЕТЕ КВО ДА ПРАВА . МНОГО Я ОБИЧАМ СЕГА ВСИЧКО МИ СЕ ВРЬЩА ЛИ НЗ. НО ТОЛКОВА ЗЛЕ НЕ СЬМ БИЛ. С НЕЯ СЕ РАЗБРАХМЕ ДВЕ-ТРИ СЕДМИЦИ И КВОТО СТАНЕ АКО И СЕ ВЬРНАТ ЧУСТВАТА ЩЕ ОСТАНЕМ АКО НЕ край :( . МН Е ГОТИНА ВСИЧКИ МИ ЗАВИЖДАТ ЧЕ СЬМ С НЕЯ ХУБАВА Е МН. мНОГО МИ ДОПАДА НЕЩА ДРУГА HELP ME.... Моля без ебавки само това ми трябва сеа .. Искам да ми отг. хора които са се сбльсквали с любовта !!! КВО ДА ПРАВЯ ЗА ДА Я ВЬРНА ДАВАМ И КВОТО ИСКА И ТЯ ГО ОЦЕНЯВА И ВИЖДА НО НЕ МЕ ЗАОБИЧВА ПОВЕЧЕ ИЛИ ЗА МОМЕНТ МЕ ЗАОБИЧВА УТРЕ ВЕЧЕ ПО МАЛКО И ТАКА!!!!!!!!!! Думайте !! :-({|=

Labelle
05-28-2006, 14:50
Не можеш да си играеш с чувствата на някой. Достатъчно си наранявал момичето и тя е разочарована , сигурно се страхува да не я пподведеш отново. Това обичам малко обичам много - такова понятие няма - или обичаш или не. Направи всичко по силите си да я задържиш, но ако тя реши да скъсате я остави. Нямаш никакво право да и се сърдиш или да очакваш от нея каквото и да било.

EnJoY
05-28-2006, 14:55
Не можеш да си играеш с чувствата на някой. Достатъчно си наранявал момичето и тя е разочарована , сигурно се страхува да не я пподведеш отново. Това обичам малко обичам много - такова понятие няма - или обичаш или не. Направи всичко по силите си да я задържиш, но ако тя реши да скъсате я остави. Нямаш никакво право да и се сърдиш или да очакваш от нея каквото и да било.


Тя разбра че я обичам адски много !!! Всеки ден го вижда . Но само мисьлта че ще скьсаме или нещо такова откачам в пьлния смисьл на думата.

Chiana
05-28-2006, 15:26
Съжалявам, браточка, ти си си виновен. На нейно място изобщо нямаше да търпя такова държание. Е, сега вече като си осъзнал какво си имал, се надявай да не го изгубиш съвсем. Нз всичко е в нейни ръце... Ти не можеш да направиш нищо повече. Надявай се тя отново да те обикне силно и безрезервно...

AnN_G
05-28-2006, 16:33
Хм :-k просто "перфектна"ситуация!Ми винаги така става с момичетата тичаме по някой тичаме,даваме мило и драго за него а той се прави на 2 1/2...еми знаеш кво и е било и завбъдеще не постъпвай повече така-не знаеш кога може да ти се върне."Колелото на съдбата се върти"както и при мен-някой ме харесва-аз си правя пас,после аз съм луа по него-а той вече ме е забравил...такива сме си хората...ох пич наистина искам да ти помогна но не се сещам как!Моя проблем е същия ако го решишп ми пиши, ако аз го реша ще тио кажа как :smt010

ani4ka18
05-28-2006, 16:58
вашата работа като в някой сапунен сериал - аз те обичам, а ти мене не , после - обратното. споко! сега е нейн ред да се побърка отново по теб :D

mishlence{I}
05-28-2006, 17:31
Da ti kaja EnJoY i na men mi se e slu4valo neshto podobno.I razbiram perfektno priqtelkata ti,tichah po edno mom4e 3 god. bqh ludo vlubena v nego praveh si4ko za nego.a toi ush imashe nqkvi 4uvsta ama nqkvo abe igraesh si s men,(boje kolko suzli sum prolqla po nego :cry: )kato mu skimne 4e iska da e s men gotovo , na drugiq den mu skimva 4e ne me obicha i 4e tova bilo samo flirt i taka 3 god. gonenica kato ku4e i kotka.nakraq az se primirih 4e nemoje taka i po-dobre da sum sama.kogato oba4e tova stana toi osuzna kakvo izgubva qvno nz i az.i zapo4na da mi zvunni i da mi kazva kolko me obicha oba4e ve4e az bqh tazi koqto se durjeshe studeno zashtoto me beshe strah da ne stane kato predi,i taka nqkolko meseca toi me sledeshe nakraq se subrahme beshe ni mn gotino no ne za dulgo.blagodarenie na nqkoi "priqteli" pak se razdelihme! az oshte go obicham za nego neznam...no samo 6te ti kaja 4e ako se borish i iskash silno ne6to go polu4avash!specheli q otnovo i ne q puskai....:}

EnJoY
05-28-2006, 21:21
Тази вечер бяхме заедно 3-4 часа и ни беше супер яко разкарвахме се ... Тя ми казва че ме обича и и е гадно че страдам това за шанс ли да го вчитам или просто ме упокоява.. КАзва ми че ще се бори за любовта .. Аз мисля сега с нея да правим тези неща които не сме правили да ходим там кьдето не сме ходили... Ще помогне ли това ..

Оставам на Вас да решите ... За ваше улеснение аз сьм на 19 тя е на 17 и половина.. Живеем в мальк град.. Не са мн. местата на които да се иде давайте идей за разноообразяване на врьзката така че на едно момиче да и е интересно... !!!!!! :smt008

bluby
05-28-2006, 21:26
spored mene mb imash shans da tragnesh pak s neq no polojenieto she e obshto vzeto kakto predi i tq she te obicha no ne kolkoto ti neq mb

EnJoY
05-28-2006, 21:28
spored mene mb imash shans da tragnesh pak s neq no polojenieto she e obshto vzeto kakto predi i tq she te obicha no ne kolkoto ti neq mb

Ние си ходим !!! ДАно не си прав/а [-o<

bluby
05-28-2006, 21:35
spored mene mb imash shans da tragnesh pak s neq no polojenieto she e obshto vzeto kakto predi i tq she te obicha no ne kolkoto ti neq mb

Ние си ходим !!! ДАно не си прав/а [-o<

se 5 mb she ti se varne i kvoto i e bilo na neq i na tebe she ti se sluchi

Real^LOVE
05-28-2006, 21:48
Наистина гадна ситуация. Явно много е страдала,а това е адски много време-1 година,може да е усещала,че не я обичаш и да е страдала още повече от това и сега да ти няма много доверие,знам ли...
Мисля,че не трябва да я притискаш и да и даваш това,което иска-било то ранообразие,свобода... Като гледам и тя май е объркана-дай й малко време!

TSecret
05-29-2006, 06:49
az ako sam na neq hi4 niama da ti vqrvq po akula do sia da sam te zarqzala za tva ti kazvam 4e tova momi4e ima 4uvstva kam tebi se bori usileno za tqh!podarqvai i cvetq,budi mil i nejen s neq i dano vsi4ko si doide na mqstoto!

sladkoto_neli
05-29-2006, 11:16
наистина не трябва да си играеш с чувствата и и изобщо с чувствата на което и да е момиче щото вече мисля че виждаш резултата - всичко което ти си и причинил се изпитва на твоя граб.надявам се да си я варнеш а колкото до савет - ами мисля че трябва да седнеш и да поговорош с нея сериозно и да се разберете.щом се обичате мисля че трябва да забравите миналото и да гледате напред.УСПЕХ!

lost_girl
05-29-2006, 12:15
kakto kazva6 ti vsi4ko se vru6ta,taka kakto ne teb po edno vreme ne ti e pukalo za neq,tq ti go s vurnala kato e skusala s teb!A we prosto nz kakvo da ti kaja sorry!!

Nadelina
05-29-2006, 14:06
Be ei ot tova nai mnogo se draznq...zashto ne mojesh da ocenish tova koeto imash kogato e tvoe...zagubish li go .. chak togava...shte si istinski shtasliv ako obichash..i bydesh obichan...a malko hora go umeqt...

ludamacka
05-29-2006, 15:42
ami mnogo kofti 4e si se podigral s 4yvstvata i [-X taka ne si pravi be 4ovek.takava rana ne zazdravqva.sega samo vremeto moje da pokaje kakvo 6te izleze ot vruzkata vi. i nai ve4e tvoeto staranie.trqbva da napravi6 i nevuzmojnoto,za da q nakara6 da se vlybi otnovo v teb i da zagurbi minaloto.yspeh

EnJoY
05-29-2006, 18:56
Виновен сьм си просто не бях отценил кво имам и сега като го оцених ПОЛУДЯХ ПО НЕЯ ИЗЦЯЛО. Гадно е да гледам малкото и безобразие от време на време но наистина може и в този момента да си внушавам малко или много. Важното е че днес и вчера си прекарахме супер яко. Давайте още сьвети за сега действат БЛАГОДАРЯ ВИ \:D/

Real^LOVE
05-29-2006, 19:00
Предполага се,че за тази 1 година я познаваш добре,прави това,което й харесва,но не прави нещатат на сила,само ако имаш желание!
А секса върви ли ви?

EnJoY
05-29-2006, 20:54
Ауу секса няма грешка все по добьр и по добьр .. По научих я кво ми харесва аз научих на нея кво лиз близ и става яко поне за това няма и спор. Е малко е боли :oops: !!! Даже днес тя свьрши :-({|= ... Аз не го правя на сила иначе отдавна да сьм се откзал .. всичко си ми идва от вьтре :!:

Krem4eto
05-31-2006, 20:03
Не можеш да си играеш с чувствата на някой. Достатъчно си наранявал момичето и тя е разочарована , сигурно се страхува да не я пподведеш отново. Това обичам малко обичам много - такова понятие няма - или обичаш или не. Направи всичко по силите си да я задържиш, но ако тя реши да скъсате я остави. Нямаш никакво право да и се сърдиш или да очакваш от нея каквото и да било.
Или както казват "По-добре кажи "почти те мразя",от колкото "обичам те почти".

ПО темата:Човек знаеш ли кое е най-гадното...че може сега тя да ти го връща...И все пак давай може и да не съм права!Бори се за нея и.....УСПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХХХХХХХ!