PDA

View Full Version : родината винаги е рай-есе



desi_find
05-28-2006, 17:35
mn spe6no mi trqbva za utre ako moje do 2-3 4asa da ima ne6to.mn 6te sam blagodarna!

SweetBunny
05-28-2006, 19:24
Ne mi se pi6e ese sega, no 6te se opitam da ti naatrupam nqkakvi razsujdeniq i se opitai 4rez tqh da oformi6 eseto ;-)

-Rodnoto mqsto e jaduvanoto spokoistvie, tam e istinskata harmoniq i zatova 4ovek se 4uvstva istinski 6tastliv, kogato e tam...
-samo tam 4ovek se 4uvstva razbran, obi4an, tam e uiutut, spokoistvieto, svetlinata i toplinata, nravstvenata opora...dori az samata, kogato sum v moqta rodina, 4uvstvam, 4e sum v raq, istinsko blajenstvo :-D ...tam sa mi priqtelite...(pi6i ot svoe lice, taka 4e da si proli4i, 4e i ti taka go 4uvstva6) :wink:
- v 4ujdoto prostranstvo (izvun rodinata) 4ovek se 4uvstva okaqn, prezrqn, samoten (kakto naprimer sa se 4uvstvali hu6ovete ot "Nemili-nedragi" - davai pove4ko primeri :) ),
-moje6 da spomene6, 4e v rodinata sa obi4aite na 4oveka, kulturata, s koqto e sviknal...
- v rodinata e i ba6tiniq dom, koito e sakralno prostranstvo na ve4nata harmoniq....moje6 da kaje6 4e rodniq dom e duhovna krepost, izkonna cennost i samo tam 4ovek e istinski 6tastliv...

Dai primeri...i go napravi po-emocionalno :-k
Nakraq napravi nqkakuv izvod, 4e nie, horata v zaburzanoto sivo ejednevie se ot4ujdavame edin drug i ne ocenqvame kolko prekrasna e rodinata ni. Vsi4ki trqbva da sme patrioti, da q uvajavame i po4itame. Za6toto rodinata vsu6nost e zeminiq rai i jaduvanoto 6tastie:)

eli_9824
04-14-2012, 07:46
Бързо ми трябва есе на тема носталгия по родината днес моля ви спешно е !!!! ;(

crazygirl13
04-15-2012, 19:56
Бързо ми трябва есе на тема носталгия по родината днес моля ви спешно е !!!! ;(

http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=1261 виж това дали ще ти свърши работа.

Ако намериш есето, което ти трябва в pomagalo.com ми прати линка. Ще ти изтегля темата, не е проблем.