PDA

View Full Version : bivshoto gadje



05-28-2006, 18:20
taka,eto q i moqta istoriq tuk sred milioni drugi.. :(
predi 2 godini se zapoznah s edno mom4e.izlizahme 3 -4 puti i trugnahme,zashtoto toi mnogo me haresa.az ne go haresvah tolkova mnogo no reshih da probvam,iskah da vidq dali shte se poluchi neshto.e,hodihme izvestno vreme,kusah go zaradi drebolii ot sorta na-zashto otide da vidish starata si priqtelka na u4ili6te,vmesto da doidesh da vidish men;zashto si se natiskal s neq;zashto ne mi dokazvash che naistina iskash da si s men...
togava tezi neshta za men ne bqha drebolii no sega kato se zamislq za vremeto si sa bili..ta kakto i da e
kusah go blizo 12-13 puti za okolo 2-3 meseca.pla4eh postoqnno i strashno mnogo stradah,zashtoto naistina se bqh vlubila mnogo.
stana vreme kogato toi trqbvashe da se vurne v TVU zashtoto imashe oshte nqkolko meseca da izleji tam.4akah go..na edin list si zapisah kolko 4asa ostavat dokato si doide..naistina go obichah..kaza mi che kato se vurne shte sme si zaedno i pak vsichko shte si e nared.tova beshe edni4kata mi nadejda...zvunqh mu v TVU-to..misleh dori da hodq do tam..
stana vreme kogato toi si doide,o4akvah da mi zvunne-no ne go napravi.mnogokratno mu zvunqh nikoi ne otgovarqshe...taka i ne me potursi
togava az se otkazah da go bezpokoq..zatvorih se v sebe si,ne izlizah nikude i s nikoi,ne misleh za nishto i nikoi..prosto mu se bqh otdala napulno i nevijdah smisul v nishto drugo...obichah go istinski..i za purvi put
znaeh che moje bi me haresva,no pove4e hodeshe s mene zaradi ebaneto...no vupreki tova go obi4ah..i taka i ne mu pusnah
i,sled okolo 1 godina toi me vidq,no az nego ne.obadi mi se,kaza mi che iska da izlezem.izlqzohme...pak trugnahme..za okolko 2 meseca..sled tova zamina da raboti za moreto..obajdashe mi se ot vreme na vreme..otnovo go 4akah..no tozi put ne do kraq..
trugnah s edno mom4e s cel da go zabravq..no ne uspqh.
sled slun4ev brqg pak vleze v TVU..prez tova vreme ve4e si imah seriozna vruzka,koqto q imam i do dnes.
toi se vurna..izlqzohme..obqsni mi se v lubov..kaza mi 4e iska da e s mene,4e me obi4a strashno mnogo,4e sujalqva za tova koeto mi e pri4inil,4e shte napravi neshtata perfektni,shte me napravi ujasno shtastliva....no az nqmah smelost da vqrvam veche na tozi chovek i na dumite mu..
ve4e ne izpitvah onova chustvo kum nego,nqmashe q onazi strast,onova jelanie..haresvah go,no ne dostatuchno za da buda s nego..
toi osuzna kolko obicham segashniq si priqtel,no vupreki tova ne se otkaza..vseki den vijdah v o4ite mu lubovta mu kum men.nakara me da 4ustvam 4e me obi4a,da go vijdam,da go use6tam...no beshe ve4e kusno..
poiska da si ostanem priqteli...i az go iskah..no..toi nito me potusi nito pojela da izlezem sled kato vidq che sum istinski shtastliva s drug...
az go potursih otnovo..toi se suglasi da izlezem..no..strah me e..
kak da mu priznaq che imam nujda ot nego kato priqtel..prosto neznam dali shte me razbete,no imam nujda ot nego do sebe si..nujen mi e..nemoga da ostavq purvata si lubov ei taka..ima oshte ot tazi lubov vuv mene i sum mu go kazvala..no nqma smisul otnovo da opitvame zashtoto iskam samo edno istinsko priqtelstvo s nego..kajete mi kakvo da pravq..da mu priznaq li kolko se nujdaq ot nego,i kolko mnogo znachi za mene,kolko mnogo..mi e skup za da go ostavq ei taka da iznije pokrai men....
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-28-2006, 18:33
начи моя съвет е !!! АКО СЕГАШНОТО ТИ ГАДЖЕ СТУВА ПОВЕЧЕ ОТ ОНЯ МУХЛЬО бъди си с него и не се и сещай за оня !!! Как може да се занимаваш с някой 3 пъти влизал в ТВУ ??? КАК може да имаш някакви положителни чувства към тоя ... я си представи след време такъв човек в семейството ти което едва ли ще просъществува ако решиш да си скапеш дните с такъв нестойностен човек !!! :smt012

djigi
05-28-2006, 18:42
В самото началото ти е малко объркана историятя, той много те харесвал, ти него не чак толкова, ама сте тръгнали и същевременно си плачела като е ходел при бившата си приятелка да се виждат и да се Натискат. Както и да е, ти си осъзнала, че това не е човека за теб или поне вече си го превъзмогнала като такъв, нали. Сега искаш само приятелството му, обаче наместваш и "nemoga da ostavq purvata si lubov ei taka" Според мен, по-добре ти да тръгнеш по твоя си път, със сегашното ти гажде, а този да не го търсиш за каквото и да е било. Не го познавам, но не мисля, че може да се породи едно Истинско приятелство след като сте преживяли такива неща.

nqkoi`na`21
05-28-2006, 18:43
e az ne sum napulno sulgasen s mnenieto na kralica na orgazma,zashtoto vse pak "za lubovta nqma granici".nie ne si izbirame koi da obi4ame i koi ne.puk i shtom momi4eto go e obi4alo..znachi ima polojitelni ka4estva v toq 4ovek,koito zaslujavat da ne budat prenebregnati.spored mene poiskai da si budete priqteli,no ne taka 4e da prozvu4i da mu se molish,ili vse edno toi da si pomisli che umirash za negovoto priqtelstvo.prosto govori s nego..posle pishi kvo e stanalo..are uspeh! :-D

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-28-2006, 18:44
e az ne sum napulno sulgasen s mnenieto na kralica na orgazma,zashtoto vse pak "za lubovta nqma granici".nie ne si izbirame koi da obi4ame i koi ne.puk i shtom momi4eto go e obi4alo..znachi ima polojitelni ka4estva v toq 4ovek,koito zaslujavat da ne budat prenebregnati.spored mene poiskai da si budete priqteli,no ne taka 4e da prozvu4i da mu se molish,ili vse edno toi da si pomisli che umirash za negovoto priqtelstvo.prosto govori s nego..posle pishi kvo e stanalo..are uspeh! :-D

ili ima edno polojitelno ka4estvo 4e e hubav ili tq e na syshtoto deredje kato nego ... neznam kakto i da e :) seki si ima mneniice :wink:

sladkoto_neli
05-29-2006, 11:24
кажи му всичко което чувстваш и мисля че той ще разбере че имаш нужда от него.това мисля че е най правилното решение

sexy_play_baby
05-29-2006, 12:33
начи моя съвет е !!! АКО СЕГАШНОТО ТИ ГАДЖЕ СТУВА ПОВЕЧЕ ОТ ОНЯ МУХЛЬО бъди си с него и не се и сещай за оня !!! Как може да се занимаваш с някой 3 пъти влизал в ТВУ ??? КАК може да имаш някакви положителни чувства към тоя ... я си представи след време такъв човек в семейството ти което едва ли ще просъществува ако решиш да си скапеш дните с такъв нестойностен човек !!! :smt012

съгласна съм :wink:

IKisseDAGirL
05-29-2006, 13:23
миличка, аз донякъде те разбирам, защото въпреки че не съм преживявала подобно нещо, имам чувството, че в бъдеще ще изпитвам същото... човекът, когото обичам до болка, никога няма да е с мене.. или поне не и в този живот... :smt010 ..и дори и някога чувствата ми да охладнеят заради времето или разстоянието, което вероятно ще ни дели, в сърцето ми винаги ще има някаква част от него.. може би полумъртва, но ще я има... дори да обичам друг, когато се сетя за него винаги нещо в мен ще трепва.. и ще ми напомня... или пък ако го видя.. всичко би започнало отначало.. :cry:..

така че няма значение къде е влизал и къде не или какво е направил
всеки заслужава шанс и всеки може да бъде обичан, независимо какъв е :? любовта не гледа с очите, а със сърцето :roll:
не се колебай да му кажеш това, което искаш
дори и да не те разбере, поне ще си опитала и няма да се питаш след това "ами ако все пак бях поговорила с него... нямаше ли да е по-различно?.." :roll:
първата истинска любов е трудна за преодоляване, а може би и невъзможна :( но може би някъде някога вие ще се съберете.. и всичко ще е по-хубаво от всякога.. за вас няма да има пречки и прегради... ще е така, както си си мечтала...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-29-2006, 13:37
mislq che trqbva da zabravish tova momche ne si zaslujava da vqrno ne e tolkova lesno da zabravish choveka koito si obichala i za koito si plakala no ne mislish li che e vreme da zatvorish tazi stranica ot jivota si i da zapochnesh da se radvash na jivota :)

05-29-2006, 14:04
vijte men ne me e grija kude e vlizal i zashto,prosto vseki 4ovek pravi gre6ki v jivota si.nqkoi sa nakazani zaradi gre6kite si,drugi ne.toi kakvo e vinoven che e nakazan za greshkite si.ne mislq che imate pravoto da go osujadete tolkova jestoko :( blagodarq za vsi4ki mneniq no dneska mislq che vzeh reshenieto...sled blizo mesec izliza ot TVU (sega e tam po sobstveno jelanie za da izkara uchebnata godina) i kato se vurne shte se vidim i shte mu kaja kakvo chuvstvam i kakvo iskam...dano ne sgresha :smt010

ludamacka
05-29-2006, 15:50
ne povtarqi gre6kata si [-X [-X [-X budi si sus sega6niq si priqtel 6tom te pravi 6tastliva i ne te naranqva.a tozi samo priqteli budete no ni6to pove4e.daje kolkoto po rqdko go vijda6,tolkova 6ti e po dobre