PDA

View Full Version : B-BOY BREAK DOWN



...SPaiKi...
05-28-2006, 19:57
B-Boy BREAK DOWN DO SI4KI BREIKARI IMA SASTEZANIE NA 2 ULI V SF
A do drugite :D ko mislite za breaka kefi li vi ili ne
I vapros do momi4etata ko bihte izbrali breikar4e ili futbolis4e :D

05-28-2006, 20:01
Mii az pove4e si padam po futbolis4etata :P po gotini sa nqma kvo da se spori imat hubavi telca :p

05-28-2006, 20:01
Mii az pove4e si padam po futbolis4etata :P po gotini sa nqma kvo da se spori imat hubavi telca :p

...SPaiKI...
05-28-2006, 20:03
haha ama i breikarite ima mn qka fizika i v tva nema ko da se spori :P

05-28-2006, 20:06
eeee prav si i te sa mn gotini hora :P i te ne sa za ispuskane ina4e men li4no breika me kefi

PaSsioN_GiRL
05-28-2006, 20:19
hah az sq hodq s fudbolis4e.povqrvai mi-priqtno e :P

Jamalska
05-29-2006, 15:42
еми...хаха при все че мразя футбола и...ъъъ тия дет го играят са фешъни,тия дет го гледат са изтрещели селяни дет само се напиват и се сбиват...
Лично мнениееееееее
хаха еми аз се радвам на би-бойз.Има един от Пластик Деф дет мн радва хахахахаха
така де дай некфо друго инфо за тоя сешън че са спя и не ми се търси.
И по другия въпрос..при все че се мъча да го тренирам(нишо не мога) дали ме кефи а?

...SPaIkI...
06-02-2006, 18:20
VLEZNI TUK WWW.HIP-HOP.LV TOZ OT PLASTIK E DOBAR DA AMA MU TREA O6TE AZ SAM OT ELECTRIC FORCE I TAM E MN QKO SPORED MEN STANAHME I BALKANSKI 6AMPIONI I SA NA CVETOVNO V GERMANIQ 21 OKTOMVRI :D Q SI KAJI SKYPA AKO IMA6 PLS :D

06-02-2006, 22:30
Mn sa kefq na breika as li4no tez kat po4nat da poludqvat naprao mnogo me palnqt. Elektric Force-ne sa hora (sorry ako ne se pi6e taka )

hamilcar
06-03-2006, 06:58
Зависи кои гледам.Като цяло ми харесва.

Jamalska
06-03-2006, 14:03
Jamalska ъм у скайп:)
Еми нз...аз на Електрик Форс не се кефя..в смисъл кефи ме как играят...се пак се водят най-добрите в Б-я...Ама някак си са ми далеч от сърцето...не са хора,които мога да засека на некое джемче.А и се плаща мн на техните тренировки
ма се тая...брейк е:)

06-03-2006, 20:18
jamalke zabelqzal sam 4e si zapalena po hip hopa i 4e si breikarka koga 6te imam vazmojnosta da te vidq kak densa6 ?

Jamalska
06-03-2006, 22:38
jamalke zabelqzal sam 4e si zapalena po hip hopa i 4e si breikarka koga 6te imam vazmojnosta da te vidq kak densa6 ?
хаха ами едва ли скоро...в момента не се чувствам уверена и докато не науча поне една стойка на една ръка едва ли ще съм;)(за уточнение сега едва задържам мъъничко на 2)
иначе...хип-хопа си ми е...начин на живот

skate_warrior
06-03-2006, 22:42
jamalke zabelqzal sam 4e si zapalena po hip hopa i 4e si breikarka koga 6te imam vazmojnosta da te vidq kak densa6 ?
хаха ами едва ли скоро...в момента не се чувствам уверена и докато не науча поне една стойка на една ръка едва ли ще съм;)(за уточнение сега едва задържам мъъничко на 2)
иначе...хип-хопа си ми е...начин на живот

тази твоя т.нар. "стойка" е freeze ;) Значи имаш още много да учиш... после земи да научиш 90s - това е да се въртиш на една ръка на много бързи обороти. Чувството да направиш 3-4 суперхипермегагигаултра 90s-a е повече от велико ! =P~ :wink: :lol:

Jamalska
06-04-2006, 12:41
jamalke zabelqzal sam 4e si zapalena po hip hopa i 4e si breikarka koga 6te imam vazmojnosta da te vidq kak densa6 ?
хаха ами едва ли скоро...в момента не се чувствам уверена и докато не науча поне една стойка на една ръка едва ли ще съм;)(за уточнение сега едва задържам мъъничко на 2)
иначе...хип-хопа си ми е...начин на живот

тази твоя т.нар. "стойка" е freeze ;) Значи имаш още много да учиш... после земи да научиш 90s - това е да се въртиш на една ръка на много бързи обороти. Чувството да направиш 3-4 суперхипермегагигаултра 90s-a е повече от велико ! =P~ :wink: :lol:
О извинявайте ваше разбирачество,че не използвам английските имена при все че в акта на раждане ми пише 'българка'.Ти кфо?да не падаш от великите Електрик Форс?
Радвам се за тебе че въртиш найнтис.Рядко ми се случва да го виждам...за разлика от тутаузънд...(колко ме кефи да пиша на английски с кирилица).
И да наистина имам ужасно много да уча.При все че искам на първия сешън да не играя само стайлове.

skate_warrior
06-04-2006, 13:18
jamalke zabelqzal sam 4e si zapalena po hip hopa i 4e si breikarka koga 6te imam vazmojnosta da te vidq kak densa6 ?
хаха ами едва ли скоро...в момента не се чувствам уверена и докато не науча поне една стойка на една ръка едва ли ще съм;)(за уточнение сега едва задържам мъъничко на 2)
иначе...хип-хопа си ми е...начин на живот

тази твоя т.нар. "стойка" е freeze ;) Значи имаш още много да учиш... после земи да научиш 90s - това е да се въртиш на една ръка на много бързи обороти. Чувството да направиш 3-4 суперхипермегагигаултра 90s-a е повече от велико ! =P~ :wink: :lol:
О извинявайте ваше разбирачество,че не използвам английските имена при все че в акта на раждане ми пише 'българка'.Ти кфо?да не падаш от великите Електрик Форс?
Радвам се за тебе че въртиш найнтис.Рядко ми се случва да го виждам...за разлика от тутаузънд...(колко ме кефи да пиша на английски с кирилица).
И да наистина имам ужасно много да уча.При все че искам на първия сешън да не играя само стайлове.

Честно да ти кажа не разбирам толкова, колкото си мислиш. Радвам се , че в акта ти за раждане пише "българка" , само че не българин е измислил самия танц , както и елементите в него ,така че моите уважения... Не падам от великите Електрик Форс , а от великите ми приятели , с които след часовете в у-ще оставахме във физкултурния салон и тренирахме...
Изглеждаш ми упорит човек и вярвам , че ще се научиш ;)

06-04-2006, 16:44
Въпросът за футболистите и брейкърите е просто неоснователен,защото разликата им е от небето до земята,че и повече..Както каза Jamalska футболистите са фешъни,а пък bboying-ът е част от хип хопа,демек от култура далеко от фешън средите..И как пък измислихте,че футболистите са с по-хубави тела не знам...Както и да е,това е въпрос на личен вкус. А Jamalska ти от колко време тренираш и какви са постиженията ти(имам предвид до какво ниво си,какво мъчиш да правиш)? Интересно ми е щото и аз се мъча да играя,макар че не бих казала,че имам кой знае какъв успех..:)

Jamalska
06-04-2006, 18:16
Скейт_уориър да кажем,че няма какво да ти отговарям слабо ме инт.

Верно че брейка си е част от хип-хоп културата..именно за това ми стана интересен в началото...Но се забелязват доста разнообразни лица...в момента ми изникват 2 образа от мойте тренировки-метал и шефън чалгар...в най-буквалния буквален смисъл и за двамата:/

Аз тренирам от 4-5 месеца май ми се връзват..макар и не достатъчно редовно...събота и неделя рядко имам възможност да ходя на тренировка...И нищо не мога...ама разбирай нищо...!Имам голям мерак за пауъри,но нз дали защото съм женско без никаква предварителна подготовка или само аз съм си инвалид ама нищо не връзва...А в топрока и паяците съм си на ниво 'млад сакатлък' -не мога да импровизрам много-много...ама не ми липсва амбиция хахаха

06-04-2006, 18:34
И тва,че хората,които се занимават с брейк,са от сяква порода е вярно,но все пак има разлика с футболистите..Пък и не е изключено някой да се кефи и на двете неща..Аве няма значение тфа.А иначе за пауърите..еми то като че ли хората се кефят най-много на тях..Ам колко са трудни,особено за някфи женски...Аз съм забелязала,че мъжки още от първата тренировка почват да се мъчат да седят на ръце и им се отдава повече от колкото на мене,която се мъчи от бая повеч време..Няма спор,че на момчетата им е по-лесно заради структурата на тялото и такива простотии,ам тфа още повече би трябвало да амбицира момичетата(поне мене) да покажат,че с желание могат да постигнат повече от два фрийза и някъф сикс степс...Трдуно е,но за тва пък супер красиво,и суупер зарибяващо :D

Jamalska
06-05-2006, 13:11
Мхм..то по мои наблюдения всички почват от първа тренировка...ама наистина на момчетата наистина им връзва...а те имат и мускули от преди..което си е плюс,колкото и по-голямо значение да има стойката и равновесието...
На сешъни в България съм виждала само 2 женки ...и двете играха топрок и паяци...и малко попин...
Най-мн ми харесва да гледам разчупена игра,някой със собствен стил...а не да повтаря толкова заучаваните деласали примерно..:)

06-05-2006, 18:50
Естествено собственият стил прави играта красива..Обаче за да имаш стил толкова тренировки са необходими...Поне няколко години по мои наблюдения.То всеки заимства,ама си има предпочитани движения,различни комбинации...Пък да не говорим,чев брейкденса има мнооого различни стилове...Супер разнообразно е и тфа е супер якото...Аз съм гледала бг женски ама са слаба работа.Ве много хъс и мерак се иска :D най-много два-три фрийза,футуърк,топрок...общ разбота.За тфа пък извън бг има някои наистина луди мадами,детето правят кфо ли не...Аве нека се трошим и може да се засечеме на някой джем.

Jamalska
06-06-2006, 13:55
Мен Йоана от стз ме радва как играе.Иначе нищо интересно не съм виждала от бг фимейл...Ма никога не е късно да се яви нещо;)

skate_warrior
06-06-2006, 14:10
фимейл Нали в акта ти за раждане пишеше "българка".. к'во стана? :)


Иначе по темата:
казаха ми , че скоро в Пазарджик щяло да има джем.. Не съм сигурен кога точно ,но ако има заинтересовани ще поразпитам ;)

Jamalska
06-06-2006, 16:07
[quote=Jamalska] фимейл Нали в акта ти за раждане пишеше "българка".. к'во стана? :)


[quote]
И продължава да го пише.Ама също така пише и че съм женско а.к.а. female;) :P :P :smt016

skate_warrior
06-06-2006, 16:15
[quote="skate_warrior"][quote=Jamalska] фимейл Нали в акта ти за раждане пишеше "българка".. к'во стана? :)




И продължава да го пише.Ама също така пише и че съм женско а.к.а. female;) :P :P :smt016

Ааа... а нещо друго интересно пише ли? :smt016 :smt005 :smt081

Jamalska
06-06-2006, 20:29
Пише ми родата и името май...и останалото нз...сигурно го пише в личната карта.

Та като пренебрегнем заяждането на некъф вафлар на колелца тук :wink: :smt016 да се върнем на темата http://www.bboythegame.com/

skate_warrior
06-06-2006, 21:10
Пише ми родата и името май...и останалото нз...сигурно го пише в личната карта.

Та като пренебрегнем заяждането на некъф вафлар на колелца тук :wink: :smt016 да се върнем на темата http://www.bboythegame.com/

Ти пък намери к'во да кажеш...

Обаче те поправих веднъж и вече ти се струвам като трън в очите мналИ? ;) Кофти е знам го от опит ](*,) :mrgreen: \:D/ :smt006 :smt005 :smt005

...SPaIkI...
06-07-2006, 14:55
Sa bate i az 6te popravq tva na raka se kazva naitis sa6to i rivars stava da znae6 :D

skate_warrior
06-07-2006, 15:06
Sa bate i az 6te popravq tva na raka se kazva naitis sa6to i rivars stava da znae6 :D

Еми аз какво написах? 90s ;)

Jamalska
06-07-2006, 16:01
Пише ми родата и името май...и останалото нз...сигурно го пише в личната карта.

Та като пренебрегнем заяждането на некъф вафлар на колелца тук :wink: :smt016 да се върнем на темата http://www.bboythegame.com/

Ти пък намери к'во да кажеш...

Обаче те поправих веднъж и вече ти се струвам като трън в очите мналИ? ;) Кофти е знам го от опит ](*,) :mrgreen: \:D/ :smt006 :smt005 :smt005
Поправи ме 15 пъти за неща,които явно не осъзнаваш качествено...Нещо като да нарека някого 'раперяга' и да ме поправиш,че се казва 'рапър' и да ми разкажеш историята на пидисе стинки;)няма зн уотева
на 17ти споменах ли че има сешън в плд?

...SPaIkI...
06-08-2006, 17:08
Hu nekoi ot vas 6e idva li na b-boy break down na 2 uli viknete i svoi pr 6toto 6e e mn qko otbori ot cqla balgariq 6e badat ama MonsTribe 6e biqt o6te ot sa se znae

skate_warrior
06-08-2006, 17:32
Hu nekoi ot vas 6e idva li na b-boy break down na 2 uli viknete i svoi pr 6toto 6e e mn qko otbori ot cqla balgariq 6e badat ama MonsTribe 6e biqt o6te ot sa se znae

Защо да се знае? Познавам 2-ма от MonsTribe и знам , че са луди копе*енца , ама има къде по-силни крюта. Sleepwalkers са 100 пъти по-добри , но те не се занимават с такива дребни батълчета между пубери , а се изявяват на световната сцена...

Дай малко повече инфо за джема - кои крюта ще участват и всичко каквото знаеш за събитието...

...SPaIkI...
06-08-2006, 21:02
Mi bace 6e ima mn otbori kat: X-Energy, Bs Crew, PlasticDefSquad, F'n'F, Crazy Steps, Black Style, Air Style, Crazy Force, NRG Wild Crew, Effect i drugi ma tva sa osnovnite Ef-to nema da igraqt 6toto i nz de mislqt se za mn silni :D a ne sa a tva 4e MonsTribe 6e biqt se znae 6toto ima dvama novi b-boy v grupata ot koito ediniq ve4e sam az napusnah ef-to ma nqma zn 6to

...SPaIkI...
06-08-2006, 21:07
Vij za sleepwalking da igral sam tam i znam ko e

skate_warrior
06-08-2006, 21:21
Ти сега в MonsTribe ли си? Предполагам , че си от Враца ?

Jamalska
06-09-2006, 13:30
Аз имам слабост към ПластикДеф:)
ама ми е се тая кой ще спечели:)

...SPaIkI...
06-09-2006, 22:14
Mi bate Mons Tribe sa i v Sofia 6toto ako znae6 Margy koito e osnovatel na unidet-pro igrae v Mons Tribe i e promenil imeto na kluba si zaradi teh i sa i tuk se kazva Mons Tribe seeti li se a nie tuk 6e bieme ne tea ot vraca :D

...SPaIkI...
06-09-2006, 22:17
T.E. nie sme zaedno de i az se obarkah ma i tuka ima mons tribe

...SPaIkI...
06-09-2006, 22:20
Abe bace ti ot Sofia li si bre i ima6 li skype se zapoznaeme te zavedem na dve tri sastezaniq moe da stane6 b-boy :P :D :D :D

skate_warrior
06-09-2006, 23:49
Abe bace ti ot Sofia li si bre i ima6 li skype se zapoznaeme te zavedem na dve tri sastezaniq moe da stane6 b-boy :P :D :D :D

Ако говориш на мене... daredevil7205 - т'ва ми е скайпа... от София съм ;)

/wan`a`doo/
06-13-2006, 22:20
Аз ще ходя с няколко приятеля,ако не замина за някъде, че миналата година на аниверсерито не можах и от тогава ми е мерак още :lol:

...SPaIkI...
06-14-2006, 21:47
Bace ti trenira6 li v nekoe crew 6toto tarsim crew za brat4et mi a toi e mn dobar :D

...SPaIkI...
06-14-2006, 21:48
T.e. dali znae6 nekoe crew v koeto da ima svobodni mesta :-D

skate_warrior
06-14-2006, 21:53
T.e. dali znae6 nekoe crew v koeto da ima svobodni mesta :-D

Еми не знам... а ми се щеше лятото и аз да се запиша да тренирам някъде :mrgreen:

Jamalska
06-15-2006, 14:02
И за двамата мога да кажа крю в софия...ама тряа зарибявка и страст към хип-хопа или поне фънка...че ми омръзна да ги гледам на тренировките,...некфи фешънчета там...отврат...
така де ако наистина го има желанието лс...

...SPaIkI...
06-15-2006, 18:19
T.e. treami nekoe mn dobro crew kat sleepwalking ama nema i pitah dali znaete :D ako 4uete ne6to mi kajete pls predvaritelno 10x a bate teb ako ti se trenira ela v Mons Tribe tam pone e sig 4e 6e stane6 dobar

Jamalska
06-15-2006, 22:03
Не знам как е при крюта като SWC ili United-Pro и тн...Според мен няма лошо д асе започне някъде,къдтео със сигурност ще ти обърнат внимание от началото и ще ти помагат.Примерно при ЕФ няма смисъл да се ходи щото нищо няма д анапраеят за теб ако имаш нужда от баавно показване,обяснения по няколо пъти и опори...тн...

...SPaIkI...
06-17-2006, 12:16
Napalno sam saglasen qmalska =D>

07-01-2006, 11:52
Да се надяваме на един хубав джем утре в Универсиада...Пожелавам на тия дето ще ходят яко изживяване и здраво шоу.Очертава се да е добро с тия французи... :D Някой има ли прогнози за тва кой ще спечели?

skate_warrior
07-01-2006, 12:20
Мойта прогрноза е че нямам пари да се усмихна и едва ли ще намеря 10 кинта за вход :smt013 ](*,)

Slipped Away
07-01-2006, 12:45
Брейкърите мноо ме кефят и е много готино като участват в клипове,ще видя дали ще мога да дойда да гледам!А иначе не знам какво бих изнрала-брейкарче или футболистче!

Jamalska
07-01-2006, 15:03
Аз май няма да ида...Мойте са се отказали а не ми се дават 10 точки..ако ме вкарат без пара добре...ако не...ПлаааааааааааааааааСт к Деф! хахаха

skate_warrior
07-01-2006, 15:58
Абе тия Електрик Форс са супер зле !!! Как ше ми сложат 10 кинта вход?! :smt019 :smt019 :smt019 :smt013 :smt013 :smt013 ](*,) ](*,)

skate_warrior
07-01-2006, 20:18
Еми който е ходил да каже какви са му впечатленията;кой е бил; и ако може някакво видео или снимки да дава :)

Jamalska
07-02-2006, 14:12
Аз мисля да намина да видя кой ше е пред залата...Иначе да..и аз тфа смятам за ЕФ...Просто наема на залата не може да е толкова голям еба си...

skate_warrior
07-06-2006, 21:22
??????????? ??? ?????????? ????? ???????????? ??????? ?? ????????????

skate_warrior
07-06-2006, 21:25
Разбрах че френдовете от MonsTribe са били ( хехе мн яснУ :P ) Някой може ли да даде някакви снимки и/или видео материал от джема ;)

Jamalska
07-07-2006, 08:08
http://store1.data.bg/valchaka/bbbd6/ видео
http://gallery.359hiphop.com/thumbnails.php?album=44 снимки
чух че са преебали WBA ...Изобщо че си е било излагация...Поне от гледна точка на някои би-бои...Очаквах нещо такова и не съжалявам че не отидох...макар че ако беше по-малко пари би било добро убиване на времето.

skate_warrior
07-07-2006, 09:40
Офф.. абе тия WBA са ми хипер смешни [-o< Особено тоя "Машината" супер много ме дразни! Не знам дали са ги преебали, обаче на един джем в Пловдив ги гледах и бяха толкова зле.....

П.П. Мерси ;)

Jamalska
07-07-2006, 10:29
Мен па мн ма надъхват..Специално тоз Джонката дет идва при нас често...нема такъв нечовек...баси стила...И мн се накефих на ФФ как пратиха тия срещу които играха да си ходят..с билетчета...

skate_warrior
07-07-2006, 10:32
Мен па мн ма надъхват..Специално тоз Джонката дет идва при нас често...нема такъв нечовек...баси стила...И мн се накефих на ФФ как пратиха тия срещу които играха да си ходят..с билетчета...

Хахаха те го правиха и на един друг джем, обаче MonsTribe им ги "провериха" и ги върнаха, което според мен беше по-яко :mrgreen: Стават за контрольорчета :mrgreen: :mrgreen:

07-07-2006, 18:30
Jamalska..от ямбол ли си

Jamalska
07-07-2006, 21:01
Jamalska..от ямбол ли си
Не,...ама не бих отказала да съм;)
От София съм

07-08-2006, 05:48
а на кой по-точно от пластик деф се кефиш? :-D

DeSiTo0o
07-08-2006, 15:04
Heh men me kefi mnogo breika ;)
A da izbiram mejdu breikar4e i futbolist4e ...hmm mi neznam.To si zavisi ot 4oveka. :wink:

Jamalska
07-08-2006, 21:26
а на кой по-точно от пластик деф се кефиш? :-D
Ахахаха ми имаше един младеж дет си го харесах на Фънки Фреш...с мноу странен прякор предполагам..Ба-нещо-си...хаха бе то в брейкърите си има некъф чар по принцип..и тоз Иво ми беше направил впечатление че ми го бяха показвали..и като момче и кат брекър се 6 точки;))))

07-09-2006, 05:55
оооо да да да :-D Иво направо си е перфектен :-D имам едно тяхно лпичке,не те знам може и ти да го имаш.дай си пощата да ти го пратя :smt007

Jamalska
07-09-2006, 06:43
dly@abv.bg че в другата вече няма място :mrgreen:
Ти от Джамбол ли си?Да ми помогнеш с именцето на тоз другия че ме е срам да питам някой тука хаха

07-09-2006, 09:09
ами за Байджата май че ми говориш.да от ямбол съм :-D

Jamalska
07-09-2006, 16:03
ами за Байджата май че ми говориш.да от ямбол съм :-D
мда...същия..уф на китайски да беше щеше да ми е по-лесно хаха
Хах играйш ли ти?
Ааа май след малко тряа си видя пощата ако си ми пратила..ма са съм си з амалко у нас

07-09-2006, 16:31
ами не играя брейк ,а модерен балет :-D иначе супер мно се кефя на пластик деф.дано си видяла клипчето :-D

Jamalska
07-09-2006, 20:07
Ами..общо взето нищо не си ми пратила.. :smt017 Ни знам ко е станало...Ма е праазно писмо...
А иначе и аз им са кефя на Пластик Деф...и на доста други хора от ДЖАмбол

07-09-2006, 20:17
ами файла е мно голям и за тва не е станало нищо.ако имаш DC++ в него пиши Plastic def и ще ти излезе едно клипче него свали :-D а иначе в ямбол са само таланти хехе като почнем от Толйо (Nowallz);Leshper Art Crew,Silent City,Plastic def...абе общо взето лудницата :-D

skate_warrior
07-09-2006, 20:32
Drajeto - Jambol pz :smt005 :smt005 :smt005

...SPaIkI...
07-20-2006, 18:33
ABe basi tapoto sastezanie be6e sa nekoi za svetovnoto 6e pali li bileta e 100$ hhaha ama e svetovno se pak tam za koi ste az sam za francuzite po to4no moje bi Vagabone :P

LILETO
01-14-2007, 13:53
MEN BREIKA ME KEFI STRASHNO MNOGO I MISLQ CHE BREIKARITE SA MNOGO SLADKI :p

Kar4eto
01-28-2007, 10:13
Ами много ме кефи брейка и винаги съм обичала да гледам брейкарите как играят! :P
А за въпросът кой бих избрала - брейкарче или футболистче...Е,много ясно,че брейкар!!!Ми аз се по такива си падам :oops: :wink:

Miro[TNT]
01-28-2007, 11:08
Манията е Black Style!Гледайте Метин какво ги прави сега при слави :P

Proceed
01-29-2007, 09:29
Да бе мноу е готско това ама предпочитам народните танци щот съм патриот ;D

bboy_bunker
01-29-2007, 10:53
мноо ясно... брейка рулз ! ;)