PDA

View Full Version : petna po tqloto



neznamneznam
05-28-2006, 20:48
cceliq sum v petna po tqloto 4erveni kato malki za4erveni mesta i mai leko poduti i po liceto.ne surbi,ne boli ...kakvo e tova...prosot 4ak sled 1-2 dena 6te moga da otida na lekar ako ne mi e minalo...no nqkoi moje lida mi kaje kakvo e ?

ycMuBkaTa
05-28-2006, 21:43
Да не си ял нещо съмнително?
Най-добре иди на кожен по-бързо.
Може и да си алергичен към нещо-материя, прах, сапун, козметика, ако щеш.
По принцип при тия обриви се маже с алергозан или се пие на таблетки, но недей да експериментираш. Трябва да те види лекар. То може дори обрив да не е щом не сърди, а някоя екзема, а там вече има различни лекарства за мазане.

safassdgdfgfead
05-28-2006, 21:47
10x...dano da e ne6to leko...nai-skoro 6te otida na lekar...mai vtornik...no ako ima alergozan mislq da glutna 1 ...dano ne e ekzemi ili ne6to lo6o 4e predi mesec i ne6to si napraih tatus...i na6te 6te po4nat namilat za tova...puk mina mesedc i ne6to nevuzmojno e da e ot tatusa

batkodoki
05-28-2006, 21:52
НИКАКВИ хапове!

на лекар! веднага! докато го има обрива в тоя вид

ninsy
05-29-2006, 11:06
Да не си ял нещо съмнително?
Най-добре иди на кожен по-бързо.
Може и да си алергичен към нещо-материя, прах, сапун, козметика, ако щеш.
По принцип при тия обриви се маже с алергозан или се пие на таблетки, но недей да експериментираш. Трябва да те види лекар. То може дори обрив да не е щом не сърди, а някоя екзема, а там вече има различни лекарства за мазане.

точно така.. аз се намазах 1 пут и зе че стана по - зле.. за това отвай направо на кожен лекър