PDA

View Full Version : Работа



nekaduren
05-28-2006, 21:27
Кой от тук работи? какво и колко му плащат? аз много искам да си намеря работа обаче не мога да намеря нещо което да съчетая с даскалото и е мн кофти :( а мн ми трябва да си имам допълнителни доходи

FikyScHetOo
05-28-2006, 21:49
всичко зависи от възрастта и анкетата е много подходяща имайки предвид идващото лято. Аз искам да работя и май ще стане. Колко ще е готина - не се знае...май нещо със счетоводството на някоя малка фирма ще е. В помощ на роднина ще е, но на 16 години това си е страхорно и отговорно...

hamilcar
05-28-2006, 22:11
Работя само лятото.Надявам се това лято на морето.

Sapphir
05-29-2006, 08:23
Работя само лятото.Надявам се това лято на морето.

me too

teenkopele
05-29-2006, 12:08
Не, но имам много голямо желание. :o

gigi_00
05-29-2006, 12:43
Не, но имам много голямо желание. :o

И аз тай :)

DarkSanctuary
05-29-2006, 16:47
В момента не работя, но сериозно съм решила да си намеря работа за лятото, а това дали ще успея е друг въпрос!

saninka91
05-29-2006, 17:36
Не работя ,но искам

djigi
05-29-2006, 18:00
Не работя, имам желание, но като се замисля, че ще го правя цял живот и решавам, че няма смисъл да започвам сега само заради ентусиазма!

Потърси си някаква работа на половин ден или почасово. Знам за доста хора(ученици), които работят в MCDonald's. Лятната ваканция е съвсем скоро, така че....

MiRaCuLiXbb
05-29-2006, 18:06
Я копам...

FikyScHetOo
05-29-2006, 18:07
Искам първо да се извиня за малкото отклонение, но ще ми съдействате ли за една анкета, която ще пусна скоро време, относно работните места за малолетни, непълнолетни и пълнолетни? Много ще съм ви благодарна

Devilsplaymate
05-29-2006, 18:09
Не работя , но би било хубаво ако се хвана на някое кафене лятото като барманка примерно :roll:

MyCuHkA
05-29-2006, 19:39
Ами миналата година работих в една фирма за недвижими имоти ама то там беше няква пълна измислена история.... Ама пак беше интересно..
Вече почнах да търся работа като барманка в някое кафе тука.Щях да ходя на морето ама обещах на една приятелка да работим тази година заедно пък нея не я пускат и така... Ама на морето големи пари се изкарват... особено от бакшиши ако се работи като сервитьорка.И в магазините за сувенири също се изкарват.Ама другата година там.Да се надяваме... :D

sometimes_
05-29-2006, 20:05
Ами работя само през лятото. Това лято съм се навила и аз към McDonalds, ама ще видим, защото трябва да мога да работя там поне 3 месеца, иначе няма смисъл, защото 1-2 месеца ми е обучението и фактически ще работя 1 месец .Иначе е яко , брат ми работи там вече от една година, а и ходеше на училище (не, че много е ходил де, защото беше 12 клас). И за няма и една година стана инструктур... Аз сигурно ще съм сервитиорка някъде ... :-k

Swinkenhoffer
05-29-2006, 20:09
мда, бачкам ... повече от половин година някъде или нещо такова.

направо не мога да си представя как съм живяла преди без да работя. вярно е, че доста се оплаквам понякога, ама все пак ... друго си е сам да си изкарваш парите, а не да викаш само - дай! :lol:
пък така мога да си позволя доста повече волности, за които иначе нема кинтье.

а кво работя .. еми, отговарям на разни имейли и такива подобни. плащат ни на час и в зависимост от това колко часа си работил - толкова ти плащат ... на моменти си мисля, че е голяма далавера, щот е лесно някво ...

midnight...
05-29-2006, 20:10
от 7ми клас насам всяко лято поработвам иначе докато съм на даскало нямам голямо желание

thirteen
05-29-2006, 21:27
Принципно не , но ся за сефте четвартак,петък и понеделник ще работя за 3 лева на час горе доло 5 4аса.. доволно си е... :P

rosskata
05-30-2006, 23:12
Да, от 10 клас някъде бачкам всяко лято.
Сега откакто съм студентка- и зимата.
Сега съм сервитъорка в един хотел на Златните- голям купон е! \:D/ Жалко че не може да бачкаш такова нещо цял живот... :| Ама нали трбва вече да се ориентирам към по=-престижни професии знам ли, догодина ще гледам да е нещо по-тъпо, като администратор в някой хотел или нещо такова...

Иначе парите не са много все още, нали не е почнал сезона... :?

anonymous464110
05-31-2006, 02:11
a ako primerno rabotq samo zimata kude da si q zavra 6ibanata anketa?

skate_warrior
05-31-2006, 08:43
a ako primerno rabotq samo zimata kude da si q zavra 6ibanata anketa? отзад :twisted:

Boot
05-31-2006, 12:11
Мииии, аз бачкам. От ноември някъде , събота и неделя и ако имам време през седмицата и ако искам. Хапсолютна далавера си е. Изкарвам си кинти, родителското тяло и то е доволно, че не блея цял уикенд, имам си готини колеги. Особено напоследък, новия сисадмин е некъф изрод, и Ди е пич. И пор си го любя.
Плащат ми хубаво. В смисъл, няма да ви кажа колко, ама аз съм си доволна. И други неща съм работила и пак е било фън. въпрос на гледна точка де. Плащат ми на час, колкото си работя - толкова ми плащат. Шефката е готина и миличка. И ни хвали. И такива неща, баси обичам си работата :-# !!! Не искам да напускам на есен :(

Psyxodelia
05-31-2006, 13:06
Ами работя да...миналото лято започнах да работя постоянно в един кафе-бар...два на два съм,по 14ч на ден...за 250лв...сега,след като завърших вече наш'те искат да съм в някой офис...в момента се готвя за кандидат-студенстски изпити и нямам възможност да работя постоянно,само когато ме извикат да замествам.А относно офиса не ми е ясно как ще вземат 19-годишно неопитно момиче с една диплпма за средно и 3 езика,на не чак толкова перфектно ниво...просто незнам... :(

FikyScHetOo
05-31-2006, 17:48
Ами работя да...миналото лято започнах да работя постоянно в един кафе-бар...два на два съм,по 14ч на ден...за 250лв...сега,след като завърших вече наш'те искат да съм в някой офис...в момента се готвя за кандидат-студенстски изпити и нямам възможност да работя постоянно,само когато ме извикат да замествам.А относно офиса не ми е ясно как ще вземат 19-годишно неопитно момиче с една диплпма за средно и 3 езика,на не чак толкова перфектно ниво...просто незнам... :(

взимат ;)
стига да си грамотна и да владееш езиците, обаче няма да скочиш над 250 лв
Е пак е по-добре и скоро ще стане опитна и..и ще я повишат \:D/

malkoto^f
09-01-2006, 13:16
malka sam vse oshte i ne mi davat :(

Anabella
09-01-2006, 16:55
Не но много искам за да си запълвам времето с нещо ;)

SeXyTo_f
09-01-2006, 17:11
еми аз съм на 14...и си търсих работа ляотото ама не намерих нищо... 8-[

BroKeN^DreAmZ`f
09-01-2006, 17:13
ммм аз да се похваля тва лято бачках един месец в една фирма дет се занимава с преводи и легализация на документи :-D Бях доволна и накрая взех 200 лв. ,което разбира се беше най-хубавото от всичко :-D И вероятно другото лято пак ще поработя, но нз не съм сигурна все още,защото все пак след време ще ми се налага да работя искам не искам и ми се иска сега да се възпползвам от свободата си докато мога :-D

psycho_girl
09-01-2006, 17:19
da, tva lqto ba4kah :mrgreen:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-01-2006, 20:40
az ne no mi se iskashe tova lqto da po rabotq nqkude... :)

Ku4eNcE
09-02-2006, 00:46
Rabotix lqtoto na pynkt za izkypyvane na cvetni metali !

AssShot
09-02-2006, 11:47
Мдам, и аз бачках миналото лято в Кониката в Хасково, обаче докато не ми е неубходимо няма пак да се прекарам. Иначе сам да си изкарваш кинтите е супер яко. Ставах супер рано и има-няма тамън съм прекрачил вратата и вече ме чакаха куп простотии. В Хасково има няколко Коники (около 4-5), обаче само в едно от тях могат да проявяват снимките, другите са просто пунктове и та моята работа беше да разнясям лентите от едно до друго, готовите снимки, паспортните,а бе най-големия кошмар и бяха 'експресните' снимки (те трябва да са готови за 30-60 мин), е тогава направо се спуквах да ходя, и не на малко разстояния. Последната Коника беше на километър разстояниия, а най-тъпото беше, че до там имаше най-голям процент 'експресни' поръчки. А, бе, направо мъка. И накрая к'во, нищо, само някакви си 150лв.

®©PeTq®©
09-02-2006, 14:58
Аз не работа ама много искам...но съм прекалено малка и няма никаде да ме вземат :(

FikyScHetOo
09-22-2006, 15:14
Както се акзва "Дойдох, видях. победих" ....и аз търсих, работих и взех пари :))) И другото лято пак, ама и по-скоро не них отказала, защото искам да си взема янкои други неща... :smt006

sherry
09-22-2006, 18:19
Аз досега не съм работила, но ми се иска...Писна ми да завися от майка и татко :(

ssiimmoonna
10-14-2006, 14:18
hahah kak 6e rabota(vupreki 4e imam jelanie ama.....)

iLoveChocolate
03-17-2007, 14:21
де да можех да работя и уча едновременно =P~

malka_sladuranka
03-17-2007, 18:17
За сега не разборя, не знам дали ще почвам рабора скоро, въпреки, че завърших училище миналата година. :-k Зависи от много неща..