PDA

View Full Version : Аз ли съм луд, или жените са мазохистки...



Lord Vader
05-28-2006, 22:40
Абе, здравейте :-D ...значи, понеже не искам да се бръсна под мишниците или около (хаха)члена, реших да си купя епилатор...ми, купих си, сложих му там, к'вото трябваше...пуснах го в ел. мрежата и първо почнах с едни съвсееееем дребни косъмчета, няма значение къде...болеше, но допустимо..после почнах с едни по-голями косъмчета, не гора, но достатъчно много и не чак толкова голями...ЕЕЕЕЕЕБАСИ...Т'ВА БОЛИ БЕ...щях да умра...вие, женски, сте луди бе...т'ва е непоносимо...тоя епилатор да не епилитра кожа...ужас...
Та, въпроса ми е: Нормално ли е да боли или просто аз съм смахнат а вие сте издържливи... :-D :-k

SwEeT^hIlArY
05-28-2006, 23:00
Spokoino be 4ovek i az naskoro re6ih da zamqstq krem4etata s epilator i adski mnogo me bole6e v na4aloto, no polse se svikva. Taka 4e ne se pritesnqvai boli samo v na4aloto.

OlIgyfRenK@t@
05-28-2006, 23:52
abe nqma zna4enie ama nie 4e sme izdurjlivi-sme izdurjlivi,se pak KRASOTATA ISKA JERTVI nali?nie turpim vsi4ko i ne mi e qsno-poprincip vsi4ki kazvat 4e momi4etata sme kaprizni ,ama za6to nie trqbva da sme ideqlni???smisul mom4etata nai-4esto...da ne kaja vinagi gledat momi4eto da e idealno-da e gotina,da ima perfektno tqlo,ta gardite ili kakto se izrazqvat nqkoi moi priqteli:"mlekocentralite..."trqbva da sa "ogrooomni"...a mom4etata ob6to vzeto ne im pyka kak izglejdat...a na men 4esno kazano nai protivno mi e kato vidq nqkoe mom4e s kosmi nezavisimo kude...men dori i po krakata kato sa nqkfi kosmati i me drazni tfa.. nqkoi kato vidqt mom4e koeto si e obrusnalo krakata i kazvat :"ebati gei4eto!" emi ne e taka napulno normalno e i daje e mnogo gotino tfa nqkoe mom4e koeto se poddurja!!!

Labelle
05-29-2006, 00:01
Не, красотата не иска жертви. Никога през живота си (освен веднъж за проба) не съм ползвала епилатор и пак нямам косми никъде (освен по главата). Има и методи за обезкосмяване без болка - депилиращи кремове и самобръзначки. Не мисля , че е нужно обезкосмяването да се превръща в ритуал, каляващ духа и тялото. За автора - не си луд това , че не ти е било никак приятно е нормално. А момичето , което ти каза, че болката се притъпява с времето - миличка, от 5 години си чистя веждите с пинсета и всеки път "рева като за световно".

05-29-2006, 00:47
Еми Labelle не е вярно това.
1) За Веждите .. чак пък толкоз.. глезиш се в момента. Скубането на веждите почти не се усеща :-k
2) Ползвам епилатор от няколко години. Никога няма да забравя каква адска болка изпитах първия път, сега си правя краката за 10 минути, защото почти не ме боли вечед и космите са оредели доста.

05-29-2006, 04:04
Амии да,първия път е така,все пак ги махаш от корен,пък и ако си ги бръснел,или колкота са по-големи,си боли и то доста.Няма да забравя за първи път под мишниците как ми се разкървавиха,ама вече няма и помен-махат се за максимално кратко време и издържат гладки максимално дълго.Пробвай след баня,тъй като порите се разширяват,боли една идея по-малко :)

Lord Vader
05-29-2006, 07:39
abe nqma zna4enie ama nie 4e sme izdurjlivi-sme izdurjlivi,se pak KRASOTATA ISKA JERTVI nali?nie turpim vsi4ko i ne mi e qsno-poprincip vsi4ki kazvat 4e momi4etata sme kaprizni ,ama za6to nie trqbva da sme ideqlni???smisul mom4etata nai-4esto...da ne kaja vinagi gledat momi4eto da e idealno-da e gotina,da ima perfektno tqlo,ta gardite ili kakto se izrazqvat nqkoi moi priqteli:"mlekocentralite..."trqbva da sa "ogrooomni"...a mom4etata ob6to vzeto ne im pyka kak izglejdat...a na men 4esno kazano nai protivno mi e kato vidq nqkoe mom4e s kosmi nezavisimo kude...men dori i po krakata kato sa nqkfi kosmati i me drazni tfa.. nqkoi kato vidqt mom4e koeto si e obrusnalo krakata i kazvat :"ebati gei4eto!" emi ne e taka napulno normalno e i daje e mnogo gotino tfa nqkoe mom4e koeto se poddurja!!!аз...т'ва за краката...
Тъпо е...няма да си ги бръсна до пенсия...
Не знам дали това имаш пред вид, но това, че едно момче не е с гладко избръснати карака, не означава, че не е подържано...никой не може да ме убеди, че не е така..

Sapphir
05-29-2006, 08:34
Не помня каде бях чела , че жените издържали на болка повече от мъжете.И мен ме болеше в началото бая, сега вече нямам никакви чувства хахах (в смисъл,че не ме боли)

ninsy
05-29-2006, 11:29
аз преди доста време пробвах с епилатор..боже такава болка не бях изпитвала.. обаче понеже съм инат..търпях и след това...докато накрая просто разбрах че няма да стане така и сега си ги махам с кола маска ..по малко боли :mrgreen:

`Death`Whore`
05-29-2006, 12:01
Естествено, че са мазохистки. И са зле. Да търпят болка само за да са гладки за някакъв си мъж.

05-29-2006, 12:16
Еми и мен в началото ме болеше, но полсе се свиква и сега не усещам почти нищо :wink:

Labelle
05-29-2006, 12:22
Еми Labelle не е вярно това.
1) За Веждите .. чак пък толкоз.. глезиш се в момента. Скубането на веждите почти не се усеща :-k
2) Ползвам епилатор от няколко години. Никога няма да забравя каква адска болка изпитах първия път, сега си правя краката за 10 минути, защото почти не ме боли вечед и космите са оредели доста.
Koжата на клепачите е доста нежна.......... не знам как точно не се усеща.... но аз си го усещам.... много неприятно
Защо да търпя болка като мога и да не търпя? Какъв е смисъла да се мъча с нещо , което не ми е приятно като има алтернативи. Разгледайте се колко теми има за обезкосмяване и болката от него, не виждам причина да се правят чак такива проблеми като човек може лесно в домашни условия, без да губи много време да направи това по съвсем цивилизован начин.

`Death`Whore`
05-29-2006, 12:24
Веждите болят, ако не си ги скубал от много време. Иначе пак ми сълзят очите, но се търпи.

a_curious_girl
05-29-2006, 14:10
Аве честно казано изобщо не е толкова лошо с епилатора.Търпи се,не е болка за умиране чак

midnight...
05-29-2006, 14:19
Естествено, че са мазохистки. И са зле. Да търпят болка само за да са гладки за някакъв си мъж.
не винаги е така само заради момчетата, на мен лично ми е по-комфортно когато съм епилирана
относно болката - свиква се, а и не боли чак толкова :-s

648541
05-29-2006, 15:01
emi az sum si mazohistka :---) .ve4e ne mi pravi vpe4atlenie boli ne boli posle e meki4ko :-D

Heaven_inhabitant_f
05-29-2006, 18:29
Мен не ме боли с епилатора,в смисъл не е ТООООЛКОВА непоносимо. Ако ще имам бебешки мека кожа,съм готова и цианкалии да пия (така ли се пише???) А веждите,миличка,иди да ти почистят лицето при козметичка и след това скубането на веждите ще ти се стори като топъл,пролетен дъжд...Така,че мацки красотата изисква жертви,стискайте зъби!

05-30-2006, 00:54
Еми Labelle не е вярно това.
1) За Веждите .. чак пък толкоз.. глезиш се в момента. Скубането на веждите почти не се усеща :-k
2) Ползвам епилатор от няколко години. Никога няма да забравя каква адска болка изпитах първия път, сега си правя краката за 10 минути, защото почти не ме боли вечед и космите са оредели доста.
Koжата на клепачите е доста нежна.......... не знам как точно не се усеща.... но аз си го усещам.... много неприятно
Защо да търпя болка като мога и да не търпя? Какъв е смисъла да се мъча с нещо , което не ми е приятно като има алтернативи. Разгледайте се колко теми има за обезкосмяване и болката от него, не виждам причина да се правят чак такива проблеми като човек може лесно в домашни условия, без да губи много време да направи това по съвсем цивилизован начин.
Ми де да знам .. аз досега не бях чувала някой да му растът веждите по клепачите, ама щом казваш :-s
Пък като не искаш недей търпя болка бе.. Бръсни си там веждите и не по клепачите ами до носа щи стигнат космите ... =P~
И не мога да разбера защо си мислиш, че давам пари за скубане на вежди, а не го правя у нас?! Да не съм проста да давам пари за работа за 2 минути и 5 косъма .. ](*,)

Sapphir
05-30-2006, 08:39
Естествено, че са мазохистки. И са зле. Да търпят болка само за да са гладки за някакъв си мъж.

Холи шит! Ти с космати крака ли ходиш? С косми под мишниците? И на други места,кадето се възприема,че жените не би трябвало да имат косми? Аз се епилирам не заради някакъв си мъж, а заради себе си . То си е и въпрос на лична хигиена.

djigi
05-30-2006, 13:06
Естествено, че са мазохистки. И са зле. Да търпят болка само за да са гладки за някакъв си мъж.

Холи шит! Ти с космати крака ли ходиш? С косми под мишниците? И на други места,кадето се възприема,че жените не би трябвало да имат косми? Аз се епилирам не заради някакъв си мъж, а заради себе си . То си е и въпрос на лична хигиена.

Защо пък е нужно да ходи с космати крака, след като не ползва епилатор. То народа е измислил и безболезнено отсраняване на космите. И всъщност от една страна е права, може и да не го правим, заради "някакъв си мъж", но сама казваш "където се възприема, че жените не би трябвало да имат косми". Общо взето аз го правя на първо място, заради себе си, усещам се по-различен начин, но и заради "общо възприетото".

Пък относно самата тема - не, жените не са мазохистки. Не мисля, че някоя изпитва удоволствие от това, не от самия резултат като гладичка кожа, а от болката!

Glezlata
05-31-2006, 15:35
Prosto trqbva da svikne6.Az v na4aloto gi mahah na krakata do polovinata s epilator,nagore gi brusneh i pak umirah ot bolka.Polse po4nah na rucete da gi maham s epilatora - pak bole6e.Sega celite kraka i rucete si gi maham i sum sviknala ve4e.Ta prosto trqbva da svikne6,nqma da obru6ta6 vnimanie na bolkata. :-D

Malak`Puhkav`Por
06-01-2006, 00:44
тялото ти някак си привиква и то просто като забрамчи машинката и като знаеш кво те чака някак си се превиква кам това първите пъти да боли докато се свикне после някак си изтръпваш и дотам

Axel_f
06-01-2006, 18:41
Абее чак пък толкова не боли!в началото е малко гадно,поне на мен първите няколко пъти ми беше доста болезнено,ама постепенно свикваш!Всъщност като се замисля още от самото начало си епилирам подмишниците,да съм ги бръснала най-много 5-6 пъти за 3 години...та те косъмчетата са адски тънки и светли,пък и никога не ги оставям повече от 0,5-0,6 см да израстат та можеби затова не ме боли :roll: За краката-до коляното даже е приятно-всмисъл усещат се само леки тръпки...абе каквото и да говоря,то при всеки си е ндивидуално,и все пак много зависи от дължината и дебелината на космите :wink:

ucTuHcKa
06-01-2006, 20:02
Пробвах, няма да повторя...
Предпочитам си кремчетата. [-X

^sladyranka`
06-01-2006, 20:25
hahaha :lol: Spored men prosto ne si sviknal na bolka .Pak i nie kvo da pravim.. nqma na4in nalaga se da se obezkosmqvame.Vse pak nqma da ti e priqtno da vidi6 nqkvo gotino momi4e i kato se pribliji6 do neq da e kosmata nali taka .Spoko svikva se s bolkata !Sled o6te nqkolko pati nqma da ti pravi vpe4atlenie !

^sladyranka`
06-01-2006, 20:36
Еми Labelle не е вярно това.
1) За Веждите .. чак пък толкоз.. глезиш се в момента. Скубането на веждите почти не се усеща :-k
2) Ползвам епилатор от няколко години. Никога няма да забравя каква адска болка изпитах първия път, сега си правя краката за 10 минути, защото почти не ме боли вечед и космите са оредели доста.
Koжата на клепачите е доста нежна.......... не знам как точно не се усеща.... но аз си го усещам.... много неприятно
Защо да търпя болка като мога и да не търпя? Какъв е смисъла да се мъча с нещо , което не ми е приятно като има алтернативи. Разгледайте се колко теми има за обезкосмяване и болката от него, не виждам причина да се правят чак такива проблеми като човек може лесно в домашни условия, без да губи много време да направи това по съвсем цивилизован начин.

emi tva za vejdite e mn otnositelno 6tot edni gi boli dr ne :)
men v na4aloto me bole6e ama sega ne .. a kolkoto do krem4etat za epilaciq da naistina tova e moje bi nai dobriq variant ,samo 4e ne na vsi4ki im ponasq.. az naprimer sam si gi mahala s takova krem4e i na dvapati si izgorih kra4eto s razli4ji uj hubavi kremove i zatova sega predpo4itam kola maskata .. :}
ina4e tova e super 4e na teb ti ponasq kojata takiva kremove :-)

honey91
06-02-2006, 09:05
Боли само в началото

`Death`Whore`
06-02-2006, 09:49
Определено не ходя космата.

miloto_girl_4e
06-03-2006, 13:30
Естествено, че са мазохистки. И са зле. Да търпят болка само за да са гладки за някакъв си мъж.

аз лично не се обезкосмявам заради другите, а заради себе си ... :!: по темата :arrow: боли, но само в началото, после кожата привиква :wink:

sarang
06-04-2006, 19:28
До автора на темата - ти космати жени ли харесваш?
И мен точно с епилатора не ме боли, даже ми е приятно, така че не винаги става въпрос за мазохизъм.
А тези които казаха, че има и други методи за обезкосмяване - ами бръсненето и кремчетата са безболезнени, обаче на другия ден, даже някой път и на същия, кожата става много неприятна на пипане и косъмчетата вече си личат. Тъй че аз тия методи ги одобрявам само за най-чувствителните места.

kakyra
06-04-2006, 21:59
ima li smusal ot taq tema ne mi e qnsu... vseki zane 4e boli.. samo v na4aloto oba4e.. kakto i s kolamaskata.. az purviq put si napravih sam kola maska.. i umrqh bukvalnu ot taq bolka.. napraviha miq sled tova drugi i ne me boleshe tolkova.. pak i ako ne sa mazohistki momi4etata nali nqma da gi haresat.. vse pak haresvanite hora sa podurjanite a ne ..murlqvite :wink:

exelero
06-05-2006, 02:37
po темата шефе пробвай със кремове по безполезнено е или се старай да свикнеш със болката

а относно веждите само на мен ли ми прави кеф ? и не ме боли момче съм и нито пищя нито рева просто ми е готино... :mrgreen:

Овцата
06-06-2006, 10:24
Ми, аз се бръсна, стават ми червени точни от епилатор.
Момичетата не знам дали са по-издръжливи, но все пак и космите им са по-нежни.

_Sweet_Love_
06-07-2006, 19:33
Естествено, че са мазохистки. И са зле. Да търпят болка само за да са гладки за някакъв си мъж.
Да ти кажа честно повечето момичета искат гладки крака не заради мъжете, а просто заради самите себе си. А иначе болката е само първия път. Всеки следващ път е по-безболезнен. И все пак няма как да не те боли, защото космите се издърпват до корен. Тайната е да не се изчакват да станат прекалено дълги, а ако първия път са ти дълги е най-добре да ги подстрижеш леко и чак след това да си епилираш краката. Успех!!!

David_Beckham
06-07-2006, 20:09
Абе епилатора е толкова досаден , че направо нямам думи :-k , много боли където и да дърпаш с него , защото ги дърпа едно по - едно . Абе взимай кола-та и си гледай животеца и тя боли ест. , ама е с пъти по - добре .
Епилатор сукс :)

Sweet Baby
06-07-2006, 20:26
Аз досега ходих на кола маска и не боли чак толкова и сега ще почна с епилатор и мисля,че няма да боли много аз съм издражлива!Споко и ти ще свикнеш ха ха

LiLiq
06-09-2006, 17:19
ami za+to si si kypil epilator nqma6 li priqtelka da ti kaje 4e mn boli s toq epilator 6iban :smt013 :smt013 :smt013

dan dan dan
06-09-2006, 21:49
Ами да ти кажа първо сме издръжливи и второ боли!:)

bebenceto
06-10-2006, 10:30
abe ot tezi krem4eta .. nqma kiriq za6toto e s16tata rabota kato br1sneneto ,.., kosmite ne se maxat ot korena i stavat pove4e i po-gadni.,..edinstvenata kiriq e 4e ne boli v1ob6te ,.,
epilator-a ,,,4ast ot kosmite zapo4vat da rast1t nav1tre
zatva nai dobre kola maska ,., d1lgotraino e i kato svikne6 ne boli 4ak tolkova i e ponosimo ... \:D/

macy_day_parade
08-03-2006, 08:55
i men me boli s epilator,za tova hodq na kola maska

08-03-2006, 09:07
Първия път,когато си обезкосмих краката беше с кола маска...Пищях,но пък нямях косми.След това започнах с епилатор.В началото боли,но се свиква.Ако космите са по-дълги май болката е по-голяма.Не съм мазохистка и се обезкосмявам най-вече заради себе си.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2006, 23:26
pri purviq put boli razbira se :P

freerun_girl
08-05-2006, 23:50
epiliram se nqkyde ot dve sedmici i ne me boli...dori i pyrviq pyt ne me bolq mnogo imah chuvstvoto che mi zabivat hilqdi iglichki v kraka no opredeleno ne e bolka za umirane

tainstvenata
08-06-2006, 08:38
xaxxax normalno e da boli razbira se .. :)i az kato se epilirah 1viq pat naprafo otka4ih .. i o6te me boli :smt017 ama e po izdrajlivo.. :)

lilkim
08-10-2006, 17:06
E da moje da se kaje 4e sme mazohistki,no se svikva na 3 put ve4e vuob6te ne ti pravi vpe4atlenie a i nali karasotata e na purvo mqsto :D

ludo_mace
08-10-2006, 18:45
Хахахахаха :smt005 Споко, пич, в началото много боли, после почти не ти праи впечатление :smt006

Kotetoto
08-10-2006, 19:26
Свиква се...