PDA

View Full Version : ve4e sam na 20 i o6te ne sam imala gadje



05-28-2006, 23:41
hi na vs imam ojasno gaden problem.Ve4e sam na 20 i o6te ne sam imala
gadje.Problema e tam 4e imam defecti .Nosa mi e mnogo golqm a
ustnite mi sa prekaleno tanki.Nqmam bust.Nikoga ne sam se celuvala .molq vi pomognete mi. :smt010

hforce
05-28-2006, 23:48
nqmam ideq kak da ti pomogna, ni6to ne moga da naprava, ne moga da nakaram nqkoi da trugne s teb nali? ili moga? ne ne moga.

po vuprosa za biusta, mnogo vajno 4e nqma6, mom4etata da ne bi da imame slu4aino
po vuprosa za nosa, ne moje da e po-golqm ot na vui4o puk se ojeni nali
po vuprosa za usnite, ko kato sa tunki na nqkoi puk im haresvat tunki usni, na mene naprimer, ne nekvi debeli

ob6to zeto ne e lo6o malko da si digne6 samo4ustvieto

Labelle
05-28-2006, 23:54
Е как да имаш гадже??? За да те хареесват другите трябва да харесваш себе си . Самочувствие ти липсва....... Излез на улицата с високо вдигната глава и лека усмивка, веднага ще привлечеш вниманието.

Angel_Girl
05-28-2006, 23:56
ne vajen van6niqt vid tolkova kolkoto du6ata i sarceto na 4ovek. A otnosno tvoq problem i az sam na menie 4e mai ti lipsva samo4uvstvie za6toto kak nqkoi drug 6te te haresa kato ti sama ne se haresva6!??? Parvo ti si pomogni za da ti pomognat drugite mili4ka!!! USPEH \:D/

05-28-2006, 23:59
.Nqmam bust.
Hi, samo da ti kaja 4e tva vaob6te ne trqbva da te pritesnqva... :wink:
Az kato mom4e ti kazvam 4e nie ne gledame dali imash golemi gardi ili nqmash... 8)
No da ti imam problemite... az imam mnogo po-golemi problemi...
Na 17 sam, a penisut mi e ujasno maluk i mislq 4e 6te se pobarkam ako ne porasne... :cry:

YliGYfReN4EtO
05-29-2006, 00:04
Vqrno e tova koeto kazvat Labelle i Angel_Girl trqbva ti samo4ystvie eto naprimer az!-predi bqh malko sramejliva i si misleh 4e sum syper grozna,samo si kazvah:"lele kolko sum nadebelqla,mnogo sum debela..i s tazi kosa..a puk nosa mi-yjas!i ystata mi e napykana i gadna..."i naistina togava nikoi ne me haresva6e i ne me poglejdaha,bqh samo priqtelka!!A sega :Oblqkoh edna tqsna gotina bluzka,edni novi sypet gotini dunki,vurzah si dve opa6ki,slojih malko grim i si kazah:az sum ebati mackata 6e gi razbiq prosto... :-D ,q otslabnala sum!!" i sega si4ki mi pravat komplimenti i samo me svalqt nqkoi hora...
ili puk ako ne mine toq nomer,sledva nai-lesnoto-otiva6 v diskotekata i tam nqma kak da ne se zabie6 s nqkoi-ima tolkova zagoreli hora 4e nqmam dymi prosto...

YliGoFreN4eT0
05-29-2006, 00:09
a i da ti kaja purvoto e po efikasno.......... i o6te ne6to zabravih YSPEH i ot mene \:D/

05-29-2006, 00:09
Аз не ти препоръчвам дискотеките - там само некви курви ходат... :evil:

05-29-2006, 05:53
e ne moje da si 4ak tolkova grozna ?!?! q mi prati nqkoq tvoq snimka i 6te ti kaja dali tova koeto pi6e6 sa pulni gluposti


a da maila mi e na_remont@yahoo.com

05-29-2006, 07:26
skapa ako iska6 i na men mi prati pic ( shameless@dir.bg ) .am kakto te posavetvaha i drugite trqbva da si vdigne6 samo4uvstvieto .Spri da tarsi6 svoite nedostataci , a nameri vsi4ko polojitelno v teb .Taka 6te si dade6 smetka 4e si mnogo pove4e ot tova koeto smqta6 4e si .
P.S. i az si imam nedostataci (kakto vseki 4ovek ;) ) no za6to da se kompleksiram zaradi tqh . Prosto nqma smisal . Uspeh :smt007

NeSTa_86
05-29-2006, 08:23
имай самочувствие...;)
за всеки влак има пътници

05-29-2006, 08:51
Мен пък гаджето ми вика че все съм идеален :)

honey91
05-29-2006, 08:56
ne vajen van6niqt vid tolkova kolkoto du6ata i sarceto na 4ovek. A otnosno tvoq problem i az sam na menie 4e mai ti lipsva samo4uvstvie za6toto kak nqkoi drug 6te te haresa kato ti sama ne se haresva6!??? Parvo ti si pomogni za da ti pomognat drugite mili4ka!!! USPEH \:D/
To4en otgovor =D>

SuN4o_F
05-29-2006, 09:14
ne vajen van6niqt vid tolkova kolkoto du6ata i sarceto na 4ovek. A otnosno tvoq problem i az sam na menie 4e mai ti lipsva samo4uvstvie za6toto kak nqkoi drug 6te te haresa kato ti sama ne se haresva6!??? Parvo ti si pomogni za da ti pomognat drugite mili4ka!!! USPEH \:D/
To4en otgovor =D>
=D> =D> =D>

bibliata
05-29-2006, 11:41
не се притеснявай от това защото секса преди брака е грях, а и ти си само на 20 имаш време да си намериш гадже аз познавам момичета които са по големи от тебе и не са женени и си нямат гадже в момента също познавам момичета които си имат гаджета но постоянно се карат с тях и не са щастливи затова не бързай а гледай да намериш точния човек прибързаността почти винаги допуска грешки затова не прибързвай за всичко си има време на този свят важното е да бъдеш спокоина без да се безпокоиш и ще видиш след време че именно това спокойствие ще ти стане голям помощник за да си намериш гадже. Също приди да заспиш може да се помолиш на Бог и ако е полезно за теб Той ще изпълни желанието ти когато доиде време.

naia
05-29-2006, 11:53
Никой не е идеален!
Просто в отчеянието си не си намерила време да потърсиш любовта...предлагам ти да си направиш хубава прическа,гримче....има най-различни козметики.....гланцове които правят по голами устните.....дрън дрън вдъхне си малко самочувствие и се отдай на малко нощен живот....дискотеки барове клубове ала бала
За всеки влак си има пътници :)

MiRaCuLiXbb
05-29-2006, 13:27
имай самочувствие...;)
за всеки влак има пътници

05-29-2006, 13:48
.Nqmam bust.
Hi, samo da ti kaja 4e tva vaob6te ne trqbva da te pritesnqva... :wink:
Az kato mom4e ti kazvam 4e nie ne gledame dali imash golemi gardi ili nqmash... 8)
No da ti imam problemite... az imam mnogo po-golemi problemi...
Na 17 sam, a penisut mi e ujasno maluk i mislq 4e 6te se pobarkam ako ne porasne... :cry:

emi ti pak za kakvo se pritesnqvash 4e vikash 4e tova e po-golqm problem ot neiniq.ne e taka.Na teb koi ti gleda v ga6tite golqm li e ili malak,a neiniq bust vse pak si li4i ....No az mislq 4e nito mom4etata se interesuvat tolkova ot busta na edno momi4e kolkoto ot drugite krasivi ne6ta v neq kato haraktera naprimer...nito pak edno momi4e se interesuva ot tova kolko mu e golqmo na mom4eto nali :D

Kolkoto do problema....naistina ti lipsva samo4uvstvie to ne 4e az si go imam,ama vse pak naistina za da te haresat trqbva i ti da se haresash pone malko.Da badesh po-otpusnata,a ne neprekasnato da mislish za tova kogato si navan,4e busta ti e malak,4e nosa ti.....i kakvo i moq nos e golqm i ima garbica,no prosto ve4e ne obra6tam vnimanie.I az do skoro si nqmah priqtel,a sam na 17 oba4e ve4e si imam i to seriozen :D Spoko za vseki vlak si ima patnik

SeXyAdrenaLinka
05-29-2006, 13:53
Е как да имаш гадже??? За да те хареесват другите трябва да харесваш себе си . Самочувствие ти липсва....... Излез на улицата с високо вдигната глава и лека усмивка, веднага ще привлечеш вниманието.
napylno vqrno, nqmam kakvo da dobavq :)

Тhe Man
05-29-2006, 14:09
Сори пичка ма опусна момента ;) Спокс и аз не съм имал гадже. Голем праз има време до 100 :lol: :lol: :lol: ( на 15 съм ;) )

Atula
05-29-2006, 14:42
Vij, mila, problemite ti ne idvat ot tova, che imash vunshni defekti, a ot tova, che im davash da zavladeqt jivota ti. Az naprimer sushto ne izglejdam kato fotomodel i imam ne 1 i 2 malki ili po-folemi defekti, no napravih nujnoto, za da se chuvstvam dobre. Izlizam chesto, tancuvam, hodq na fitnes i zapochnah da haresvam u sebe si vsichko. Griji se za liceto si, kojata, kosata. Shte vidish, 4e sled nqkolko meseca shte se chuvstvash strahotno, a gadjeta ima. Spokoino. Vajno e kato se poglednesh i samata ti da vijdash 1 zdravo i krasivo mlado momiche

radica1
05-29-2006, 17:12
Пуснато на: Пон Май 29, 2006 10:23 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

имай самочувствие...
за всеки влак има пътници


Според тия дето са писали в темата бих казал:За всяка гора си има вълци! Я по-спокойно на всички кво ви стаа?!?!? Единия имал малук пенис,друга пук крив нос и била грозна....не сте с всичкия си! МЛАДИ СТЕ БЕ ХОРА!!!!!!

PleasureSeeker
05-29-2006, 18:23
имай самочувствие...;)
за всеки влак има пътници и аз така мисля

elti
05-29-2006, 19:14
Spoko be , 6tom tiq ot "Pulna Promqna" si imat gajeta , zna4i i ti 6te si hvane6 , ne se bezpokoi.Puk i kato gi znam kvi gi ima v moq klas , sigurno 6te si krasavica sravnenie s tqh ( momi4eta i mom4eta)

05-29-2006, 19:45
.Nqmam bust.
Hi, samo da ti kaja 4e tva vaob6te ne trqbva da te pritesnqva... :wink:
Az kato mom4e ti kazvam 4e nie ne gledame dali imash golemi gardi ili nqmash... 8)
No da ti imam problemite... az imam mnogo po-golemi problemi...
Na 17 sam, a penisut mi e ujasno maluk i mislq 4e 6te se pobarkam ako ne porasne... :cry:


Ти нямаш пенис ве!Объркал си се!
Имаш клиторче

saninka91
05-29-2006, 19:47
Malko trqbva da si vdigne6 samochuvstvieto. Naistina ima mom4eta koito haresvat momi4e golqm bust i tem podobni ne6ta no vse pak ne vsi4ki sa takiva .Otpusni se ,bydi sebe si ,izlez nqkyde i skoro 6te si nameri6 gadje , a i ne mislq 4e si grozno kakto ti se opisva6 prosto tova si si go nabila v glavata i ti pre4i ,a ne trqbva taka !