PDA

View Full Version : gadni u4iteli



05-29-2006, 11:26
uf tolkova mi e skapano nastroenieto 4e sedq i se 4udq kakvo da pravq... skapanite u4iteli redovno mi razvalqt nastroenieto. Mnogo se draznq i imam 4uvstvoto 4e taq po matematika me mrazi. Prosto si li4i 4e me gleda zlobno i iska po vuzmojno nai-gadniq na4in da me preebe.Dnes mi napisa 2-ka prosto za6toto ne re6ih edna zada4a a celiq klas ne q re6i!!!! Napisa 2-ki i na o6te 3 4oveka , no vinagi purvo men gleda da nabuta.. prosto ne znam tolkova mi e kofti 4e nqmam jelanie za ni6to.. hem si vikam 4e ne trqbva da se qdosvam hem vutre6no mi ide da q :smt067 :smt067 Ne znam ako nqkoi e imal takuv problem i se e opravil nqkak si da kazva.. ili ako imate takiva problemi spodelete da..... tolkova mrazq taq u4itelka... sigurno kolkoto i tq men :evil: :evil: :evil:

i_want_u_f
05-29-2006, 11:44
леле,т'фа учител не е човек братче (или поне в повечето случаи)
П.С.има много яки даскали :)
К'фо да ти кажа,годината почти свърши,можеш само да с надяваш че другата година няма да ви е тази.
В краен случаи,кажи на класната си да говори с нея,да я попита какъв е проблема и да се опитате да го разрешите

saninka91
05-29-2006, 17:03
Mnogo malko sa u4itelite koito naistina sa pe4eni i dobri drugite sa masova izkukali i ozlobeni poradi nqkakva pri4ina koqto izob6to ne zasqga u4enicite .Mani luda rabota s teq daskali upraviq nqma tuk tame moje da ima6 k9smeta da izletqt ot daskalo ama ne e 4esto . A predstavi si ako trqbva da mahat gadnite daskali ot primerno 100 daskala nai mn da ostanat 10 :D

little_sweet
05-29-2006, 20:16
Аз да не ви казвам само какъв господин си имаме по английски! :shock: Малииии,направо е страшен!В смисъл такъв:некав готин по принцип ама нищо не дава за учене и само казва цял час да преписваме някви наебани текстове.И постоянно аз и още няколко човека от класа сме му в очите.И като започне да ни изпитва нас :mrgreen: ни пише най-много 3 независимо дали знаем или не :( Но аз от няколко седмици започнах да му показвам нещо по различно.Казвах му че е секси...и т.н.С една дума-флиртувахме.И :) ето така се изкарват оценки при господин но ако е госпожа не мога да ти помогна =;

i_want_u_f
05-29-2006, 20:26
Аз да не ви казвам само какъв господин си имаме по английски! :shock: Малииии,направо е страшен!В смисъл такъв:некав готин по принцип ама нищо не дава за учене и само казва цял час да преписваме някви наебани текстове.И постоянно аз и още няколко човека от класа сме му в очите.И като започне да ни изпитва нас :mrgreen: ни пише най-много 3 независимо дали знаем или не :( Но аз от няколко седмици започнах да му показвам нещо по различно.Казвах му че е секси...и т.н.С една дума-флиртувахме.И :) ето така се изкарват оценки при господин но ако е госпожа не мога да ти помогна =;

xaxa в такъв случай да проучи госпожата,ами ако късмета е на нейна страна и същата госпожа се окаже лесбиика...плюс това в такъв случай ще можеш да изнудваш госпожата.хаххаххахахахах аахаахахахахаха :)

little_sweet
05-29-2006, 20:51
Еи много интересно е тва с лезбийката.Дори госпожата да е , аз не съм и нямам намерения да ставам такава :)

Roxy
05-30-2006, 16:06
има ги навсякъде.например тая по история-уникален изумруд.мен поне ме обича,ама един съученик миналата година му писа двойка за неучастие?!?тая година има напредък обаче-за неучастие 3ка :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-31-2006, 09:44
има ги навсякъде.например тая по история-уникален изумруд.мен поне ме обича,ама един съученик миналата година му писа двойка за неучастие?!?тая година има напредък обаче-за неучастие 3ка :-D

emi brao prez 2009 za neu4astie 6 nqma li da e qko :) ? az puk mrazq taq po nemski ne 4e neshto .... no prosto sq trqbvashe da izpitva celiq klas i go izpita samo men ne me izpita i nqmam dostatu4no ocenki za da me oformi :( :( ;( i sq i vikam ai da me izpitate tam nali da predavam urok neshto dr. i tq kaza "a ne ne .. toi edi koi si shtql da zavur6i s 2 ta toi da si uprai ocenkite.. " :smt013 super me nervi...