PDA

View Full Version : Ъъъм...за класа ми



05-29-2006, 12:12
Не можах да попадна в по-хубав клас :evil:
Значи сега съм в една компания от класа ми, в която не искам да бъда...скучни са, безинтересни, "добри момиченца" и т.н. Не съм свикнала така...от един час не могат да избягат ебаси :evil: Другата компания, на "готините" така да го наречем каточели по-ме кефи...обаче в началото не влязох в нея и сега не знам. Много се дразня така, не знам какво да направя :? Не мога така да си пропилявам времето в училище, ясно, че сме там да учим...ама се пак. Тия дето съм сега с тях...не са зле толко, обаче доста ме дразнят като характер...има само едно момиче в класа ми дето ме кефи, ама нз що напоследък и тя започва да ме дразни. Хахаха това прочвуча мноо гадно....просто съм обиркана и нз какво да правя...не мога да издържам да съм с такива скучни хора :( Ясно, че си имам други приятели...ама искам и от класа ми :cry:
Не знам за кво го написах това, прсто исках да споделя...дали да се сприятелеля с другата част от класа ми и как? оффф нз

Stasi`f`
05-29-2006, 13:54
Ne mislish li che kato podskachash ot kompaniq na kompaniq nqkoi den shte se ozovesh bez friends !? Horata ne obichat takiva raboti [-X .Trqbvashe da mislish predi da se sblijish s tezi priqtelki :evil:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-29-2006, 14:16
nzm nujno li e klasa da e razdelen na dve kompaniiki ne e li po dobre da se opitash da gi sberesh zaedno i da stanete edin zadrujen klas moq klas predi beshe taka i sea vsichki se podarjame edin dr samo 3 momicheta ne sa s ostanalite i ni e mn dobre taka kato sme vsichki zastitavame se ako nqkoi iska da bie dr celiq klas stva i tva ne e ot mn otdsavna 1 mesec nqkade dr godina moje da ne ucha tuka i she mi e mn machno za tqhh :(

Santino
05-29-2006, 14:18
Под "клас" аз разбирам колектив. Колективът значи сплотени ученици. Не е хубаво едно такова деление, защото при един спорен въпрос, късаещ всички ще стане война. Ако класът ви е нов ще се оправите с времето, гарантирам ти го. Но на този етап ти трябва промяна, щом ти е "скучно". Най-малкото, което можеш да направиш е да сядаш до този, дето е "готин". Първоначало трябва да имате общо с учебният материал, да си помагате, да се съветвате...изобщо да се намирате в общи разговори. Така в моят клас се сприятелиха не един и двама...
От друга страна пък на всякъде важи поговорката "с какъвто се събереш такъв ставаш", така че не се безспокой, според нея ти ще промениш "добрите момиченца".
Отделен е въпросът, че "влизам" и "излизам" от компания е глупаво. Бъди приятел на всички, колкото ти позволяват те. Ако не ти позволяват да вървят майната си. Те губят.

midnight...
05-29-2006, 14:24
хаха делите се на групички...това да не ти е детската градина?!
предполагам си 8-9 клас ами не сте малки за да се държите като идеотчета и да си имате групичка на готините и луузърите :lol:

05-29-2006, 15:38
хаха делите се на групички...това да не ти е детската градина?!
предполагам си 8-9 клас ами не сте малки за да се държите като идеотчета и да си имате групичка на готините и луузърите :lol:
e не бе аз съм си ги измислила тия деления. Кво да направя!
миличка Stasi`f` за първа година съм в тоя клас...кво е трябвало да мисля :?:
Santino, 10х за съвета :wink:

fti4ka
05-29-2006, 15:45
опраай се бе да не си малка?!

djigi
05-29-2006, 15:48
Опитай се да се приобщиш към другите, ако мислиш, че там ще ти е по-добре - само да не съжаляваш. И в моя клас се делим на "групички"(и не са две или три) и вече сме далеч от 8-9 клас, но положението не се е променило, дори догодина, последната ни година "заедно" ми се струва, че ще я прекараме така. Все пак за толкова време, аз лично, минах през всичките "групички" - дори не съм усетила как става, наистина в момента се замислям как първата година се движех с едните, с които днес дори не се питаме какво домашно имаме(това е най-нискате степен на общуване,поздрав като "здравей" е на следващото ниво), а не сме се карали или нещо такова.

05-29-2006, 16:27
опраай се бе да не си малка?!
хаха и на теб 10х за съвета. :lol:
не знам защо и аз флуудя, обаче като нямаш какво да кажеш не пиши нищо...много сте смешни по тоя начин

fti4ka
05-29-2006, 16:50
опраай се бе да не си малка?!
хаха и на теб 10х за съвета. :lol:
не знам защо и аз флуудя, обаче като нямаш какво да кажеш не пиши нищо...много сте смешни по тоя начин

това не е флуудене а съвет! ти флуудиш с тъпата тема дето никой с нищо не може да ти помогне само да се намирате на приказка..

05-29-2006, 17:59
опраай се бе да не си малка?!
хаха и на теб 10х за съвета. :lol:
не знам защо и аз флуудя, обаче като нямаш какво да кажеш не пиши нищо...много сте смешни по тоя начин

това не е флуудене а съвет! ти флуудиш с тъпата тема дето никой с нищо не може да ти помогне само да се намирате на приказка..

не, че нещо...ама съм мноого по-отдавана от тебе в тоя форум и има мноооого по-тъпи теми от тая. Така, че не ми се прави на умна :wink:
като нямаш нещо по-дълго от 1 изр. да кажеш "млъквай" (извинявай за тона)
ПП. в темата ми както забелязваш няма конкретен въпрос. Някой ако иска нещо да каже/сподели да заповяда :D

05-29-2006, 18:08
nzm nujno li e klasa da e razdelen na dve kompaniiki ne e li po dobre da se opitash da gi sberesh zaedno i da stanete edin zadrujen klas moq klas predi beshe taka i sea vsichki se podarjame edin dr samo 3 momicheta ne sa s ostanalite i ni e mn dobre taka kato sme vsichki zastitavame se ako nqkoi iska da bie dr celiq klas stva i tva ne e ot mn otdsavna 1 mesec nqkade dr godina moje da ne ucha tuka i she mi e mn machno za tqhh :(


xa v koi film jivee6 moito momi4e .... tva 4e tvoq klas e bil taka ne ozna4ava 4e si4ki sa taka!ima hora koito prosto nqma kak da gi subere6 v edna grupi4ka-naprimer moq...celiqt ni klas e na grupi4ki i 4esno kazano az ne hatesvam nito edna ot tqh-si4ki sa golemi obitaci(i az sum kuk grupui4ka de) ama basi tupata grupi4ka
basi smotanqcite sa si4ki idva mi da se mahna i az nz 6to o6te ne sum go napravil :smt011