PDA

View Full Version : kajete nqkav krem za lice za letnite jegi



05-29-2006, 12:37
tova mi e vaprosa ,......poprincip kojata na liceto mi e mnogo suha i polzvam krema za lice na niveq (toq za suha koja)nemislimo e da izlqza navun bez krem za6toto napravo zapo4va da mi se lupi kojata!!!
oba4e ve4e navun e super toplo i s toq krem kakto znaete e mnogo mazen i ot jegata kojata mi stava edna takava gadna mazna i kato se razte4e ......mani mani.....ta za tva pitam vi kakkuv krem da polzvam za lqtoto?nqkoi osvejava6t s nqkav extract li de da znam.......mersi predvaritelno macki!!!!

05-29-2006, 13:00
tova mi e vaprosa ,......poprincip kojata na liceto mi e mnogo suha i polzvam krema za lice na niveq (toq za suha koja)nemislimo e da izlqza navun bez krem za6toto napravo zapo4va da mi se lupi kojata!!!
oba4e ve4e navun e super toplo i s toq krem kakto znaete e mnogo mazen i ot jegata kojata mi stava edna takava gadna mazna i kato se razte4e ......mani mani.....ta za tva pitam vi kakkuv krem da polzvam za lqtoto?nqkoi osvejava6t s nqkav extract li de da znam.......mersi predvaritelno macki!!!!na gaqrnier total fresh mno burzo popiva na vodna konsistencie s ekstrakt ot grozde

biberon4e
05-30-2006, 14:03
Пробвай на L'oreal Happy Derm -много е добър и не е мазен

05-30-2006, 16:45
na oriflame ot unskiq katalog ima edin krem s ohlajda6t efekt