PDA

View Full Version : помо6т



05-29-2006, 13:38
mojete li da mi kajete dali e normalno kogato nqkoiti ti kazva 4e te obi4a i iska da e s teb i kogato ti ima6 4uvstva kam nego i se opitva6 da zabravi6 gre6kite koito e storil da ne moje6 da go nameri6.tarsq go po doma6niq no nikoi ne mi vdiga po mobilniq-izlkiu4en.
predi vsi4ki tezi opiti da mu se obadq toi me potarsi i poiska da izlezem.az se saglasih.imahme sre6ta nablizo do moq blok.az go 4akah no toi zakasnq s okolo 40minuti i se pribrah sled malko toi mi mi se obadi po domofona i pita dali 6a slizam i az mu vikam 4e e zakasnql pove4e ot 40m i toi kaza 6tot patq bil dalag.ami kato e dalag patq da mi be6e kazal 4e 6te doide6 sled 4as,a ne sled 20min.i ne slqzoh.togava se ogovorihme za drugiq den no toi izob6to ne doide.ot togava ne moga da se svarja s nego.toi da ne si e mislel 4e sled vsi4ko koeto mi pri4ini az,sqka6 ni6to ne e stanalo 6a tragna s nego.iskam da se saberem no predi tova da mi dokaje 4e naistina me obi4a.kak da mu go kaja i kak da se svarja s nego

Nadelina
05-29-2006, 13:53
Ne go tarsi...toi znae che si mu v krakata...ostavi go da vidi kakvo e da e bez tebe...da si pomisli "Ei taq veche ne se li interesuva ot mene?" Togava she ti lije podmetkite povqrvai mi...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-29-2006, 13:56
mojete li da mi kajete dali e normalno kogato nqkoiti ti kazva 4e te obi4a i iska da e s teb i kogato ti ima6 4uvstva kam nego i se opitva6 da zabravi6 gre6kite koito e storil da ne moje6 da go nameri6.tarsq go po doma6niq no nikoi ne mi vdiga po mobilniq-izlkiu4en.
predi vsi4ki tezi opiti da mu se obadq toi me potarsi i poiska da izlezem.az se saglasih.imahme sre6ta nablizo do moq blok.az go 4akah no toi zakasnq s okolo 40minuti i se pribrah sled malko toi mi mi se obadi po domofona i pita dali 6a slizam i az mu vikam 4e e zakasnql pove4e ot 40m i toi kaza 6tot patq bil dalag.ami kato e dalag patq da mi be6e kazal 4e 6te doide6 sled 4as,a ne sled 20min.i ne slqzoh.togava se ogovorihme za drugiq den no toi izob6to ne doide.ot togava ne moga da se svarja s nego.toi da ne si e mislel 4e sled vsi4ko koeto mi pri4ini az,sqka6 ni6to ne e stanalo 6a tragna s nego.iskam da se saberem no predi tova da mi dokaje 4e naistina me obi4a.kak da mu go kaja i kak da se svarja s nego

Mi otidi do tqh pitai nqkoi obsh priqtel dali zn kak moje da se svarjesh s nego

Labelle
05-29-2006, 15:17
Любовта е сляпа..... Не осъзнаваш ли , че ако тоиз човек държеше на теб щеше да те потърси, да се постарае дае точен и т.н.? ЗА какво си тровиш нервите с него?

LP_girl_14
05-29-2006, 15:34
Не го търси и не прави никакви опити да се свързваш с него.Като има зор ще ти се обади.Няма закво да се унижаваш да го преследваш и т.н.Той е направил грешки,ти си му ги простила ,а сега какво иска?Да мму лазиш в кракаа?Да търчиш по него като кученце!Не го рпави.Все пак и ти си имаш достойнство.Ако иска да говори с теб-знае ти адреса,телефона и ще намери начин да ти каже това,което иска.Но дотогава не предприемай нищо.Нали знаеш-Когато искаш да направишш нещо намираш начин,когато не искаш-намираш оправдание :!:

ludamacka
05-29-2006, 16:32
milsq 4e samo te razigrava.ne my se vruzvai.ako iska naistina da se suberete nqma6e da dopysne tiq gre6ki za koito pi6e6 ti [-X