PDA

View Full Version : Neznam kakvo da pravq s nego?



bmw_fenka
05-29-2006, 14:34
Zna4i situaciqta e slednata.imam si priqtel,kogoto poznavam ot mn vreme i stra6no mn go obi4am.Predi se vijdaxme dosta 4esto,a sega toi sprq da idva.Kogato go popitam za6to ne idva toi mi otvru6ta 4e ima mn rabota.kazva mi 4e iska da e s men a pokazva razli4noto.Postoqno iska sex ot men,a kogato mu kaja 4e toi e s men samo za tova toi mi se surdi i mi kazva 4e ne e vqrno!Ne6to v men mi kazva 4e trqbva da go skusam,a ne6to drugo me spira!Pls kajete mi kvo da pravq?MNOGO SUM OBURKANA :cry:

LP_girl_14
05-29-2006, 14:40
Само вие знаете какво става във връзката ви!Просто си личи когато един от двамата охладнява от към страната на чувствата.Но щом мислиш че нещтата не са както преди,че не прекарвате достатъчно време заедно,че той е с теб само заради секса,щом не си щастлива с него-тогава се разделете.Но според мен най-малкото,което би трябвало да направите преди това е да поговорите,да му кажеш как се чувстваш,да изискваш да сте заедно повече време и ...за известен период не наблягайте само на секса.Ако видиш някаква огромна промяна в държанието му и той стане още по-студен...ясна е работата :-s

ludamacka
05-29-2006, 15:30
ami da ti kaja 4e tiq opravdaniq s rabotata [-X kogato ima6 jelanie pravi6 vsi4ko vuzmojno za da se vidi6 s lybimiq 4ovek.po-dobre go zareji 6toto spored men ti izneverqva

bmw_fenka
05-29-2006, 16:00
ami i az nz kvo stava m\u nas.sigurna sam 4e nqma drugo momi4e.i az misleh da go kasam ama prekaleno mn go obi4am i 6te mi e mn trudno da go skasam.vartq se v edin omagusan krag i nqma izhod :cry: :cry: