PDA

View Full Version : Moderated:Една от моят клас страшно ми лази по нервите



05-29-2006, 14:54
ima edna ot moq klas koqto stra6no mi hodi po nervite napravo ne moga da q ponasqm [-( neizdarjam da sam okolo neq.i na tva otgore e nqkva super razgonena k*4ka prai sa na golqmata hybavica a na tva otgore se hvarlq na garba na vsqko mom4e osobenno na sau4enicite vse edno y4ili6teto i e magistralata :-# nqmam dymi prosto nz kakvo da kaja ne sa li q vazpitavali pone mani4ki?i vinagi tq e hubavata ....... i neq q uvajavat pove4e ot men pak ne e koi znae kvo dori az sam po slaba pak tq nqkva leko palni s korem4e....(van6niq vid nqma zna4enie).iska mi se da q prebiq taq k*4ka :smt017 kakvo da pravq ?znam 4e ne e hubavo da otma6tava6 za6toto sled tva na teb ti se vra6ta 2 pati po gadno...


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

LP_girl_14
05-29-2006, 15:04
Ооо мила във всеки клас има по 1-2 такива,дето се праят на незамно красивите и дето се вживяват като ледерки!Само че рано или късно всички разбират какво преставляват всъщност.Мометата ги използват само ей така,щото са леки момиета,но когато става въпрос за една сериозна връзка,никой не иска за гадже няква к**ва.Така е въобще да не ти пука.Не й обръщай внимание.Ако си си харесала някое моме насочи вниманието си към него и заложи на чара си.Пък тази....дръж се сякаш не съществува и не й показвай с поведението е ти лази по нервите,щото ще вземе да злоупотребава с тва и да става още по-непоносима. :smt023

05-29-2006, 15:09
az se vazdarjam nali ne misli6 4e 6te si pokaja nervite pred neq 4e sled tyi ostanalite da me mislqt za "tapata" no qd me e 4e si ima priqtel daje ot na6eto daskalo i nakra4ka ot nego se varti oklo drygite i im se mazni i te kvo da praqt i obra6tat vnimanie :evil:

05-29-2006, 15:15
oho qsno mi e takiva gi ima navsqkude.i az gi mrazq takiva k*vi4ki tupi ako e naistina takava kakvato q opisva6 de.po dobre q zasramvai s razni ne6ta pred drygite.puk ako si misli6 4e nqma kak da q razkrie6 i pred drygite spoxi te takiva ni6to 4e se prikrivat,vinagi sami se izdavat

POLA^_^
05-29-2006, 18:10
спокойно!Сигурна съм,че в един светъл миг всички ще се осъзнаят :wink:

djigi
05-29-2006, 18:30
Защо пък да й отмъщаваш? Нека си е "хубаво" момичето, нека върви "напред"... А и не мисля, че след като й обръщат внимание значи я уважават повече от теб!

Вътьо
05-29-2006, 18:36
Кво ти пука бе...Боже кви проблеми имате..Научи се да не си толко завистлива(тва му се вика завист, иначе нямаше да пишеш тука ;) ) и щти е по-лек живота...

05-29-2006, 19:43
ne az ne i zavijdam za6to da go pravq?takiva momi4eta padat prekaleno nisko i nakraq vsi4ki gi namrazvat....ne i zavijdam prosto ne q ponasqm

barbito
05-29-2006, 19:49
mi mila parvoo ne e kurva!!!samo ti taka si misli6 za6toto i obra6tat pove4e vnimanie ot kolkoto na teb.zamisli se malko ako be6e kyrva vsi4ki 6tqxa da q smqtat za bokluk ama qvno samo ti........zakfo da i otma6tava6 tq kfo ti e napraila kfo ti e vinovna 4e e po-xubava ot teb da ti kaja 4esno i men nqkoi takiva kato teb me smqtat za ky4ka oba4e ne se vliqq 6tot znam 4e prosto zavijdat.........sori ama tfa si e istinata

little_sweet
05-29-2006, 19:58
Виж какво!Не се безпокой. :P И в моя клас има такава но тя ми се пише че е приятелка.Но само тя си мисли така аз я имам за някоя курвичка :smt019

Real^LOVE
05-29-2006, 20:05
Ооо мила във всеки клас има по 1-2 такива,дето се праят на незамно красивите и дето се вживяват като ледерки!Само че рано или късно всички разбират какво преставляват всъщност.Мометата ги използват само ей така,щото са леки момиета,но когато става въпрос за една сериозна връзка,никой не иска за гадже няква к**ва.Така е въобще да не ти пука.Не й обръщай внимание.Ако си си харесала някое моме насочи вниманието си към него и заложи на чара си.Пък тази....дръж се сякаш не съществува и не й показвай с поведението е ти лази по нервите,щото ще вземе да злоупотребава с тва и да става още по-непоносима. :smt023
Напълно те подкрепям!
даже и в нашия клас има такава личност,но нека се мисли за красавица-но всъщност е буклук и голяма развалина,на всичкото отгоре и грозна...,ама нали мама и тати са от по богатото и знатно общество в града ни...
Такива не заслужат и коментар...

barbito
05-29-2006, 20:11
Виж какво!Не се безпокой. :P И в моя клас има такава но тя ми се пише че е приятелка.Но само тя си мисли така аз я имам за някоя курвичка :smt019 mi togava si bati licemernata ispolzva4ka 6to ne i kaje6 v o4ite 4e e kurva ami i se pi6e6 na priqtelka a?!6tot tq e pove4e ot teb i iska6 pone malka 4ast ot neinata slava nali? :smt011

Ekita
05-29-2006, 20:13
Въх,тоз форум бил пълен със зависливи и злобни лапета...
Може да звучи грубо,ама точно така изглеждате отсрани.
Стига избивахте комплекси и престанете да съдите другите.Таз била такава,държала се еди-как си,не знам си кво си.Смешни и жалки сте.Като не ви харесват,стойте далеч от тях и си гледайте живота.Те адва ли ще ви обърнат внимание така и така...

black_dimond
05-29-2006, 20:23
da ti kaja momichetata kato neq minavat i zaminavat povqrvai mi ima takiva i v moito daskalo i momchetata vuobshte ne gi uvajavat v nachaloto im se kefqt no posle gi prezirat taka che ne i obrushtai vnimanie na tova momiche shte mu mine vremeto

barbito
05-29-2006, 20:24
Въх,тоз форум бил пълен със зависливи и злобни лапета...
Може да звучи грубо,ама точно така изглеждате отсрани.
Стига избивахте комплекси и престанете да съдите другите.Таз била такава,държала се еди-как си,не знам си кво си.Смешни и жалки сте.Като не ви харесват,стойте далеч от тях и си гледайте живота.Те адва ли ще ви обърнат внимание така и така... i az taka mislq =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

sometimes_
05-29-2006, 20:36
Въх,тоз форум бил пълен със зависливи и злобни лапета...
Може да звучи грубо,ама точно така изглеждате отсрани.
Стига избивахте комплекси и престанете да съдите другите.Таз била такава,държала се еди-как си,не знам си кво си.Смешни и жалки сте.Като не ви харесват,стойте далеч от тях и си гледайте живота.Те адва ли ще ви обърнат внимание така и така...
И аз така мисля! Колкото и да отричаш - това си е чиста завист. Остави я и гледай себе си, колкото и да я мразиш и обиждаш няма да промениш нищо. Щом искаш повече внимание - е, заслужи си го. Недей да обвиняваш другите за това, че не си толкова забележима колкото ти се иска.

black_dimond
05-29-2006, 20:41
da moje da ima neshto vqrnov tova che zavijda no ne mislite li che ima naistina i momicheta koito sa si istinski k**vi

barbito
05-29-2006, 20:43
da moje da ima neshto vqrnov tova che zavijda no ne mislite li che ima naistina i momicheta koito sa si istinski k**vi i kfo ti pre4at?!

little_sweet
05-29-2006, 20:49
Еи еи еи еи искам да ти кажа че не искам да съм като нея [-X това е изключено за мене да падна на неиното ниво [-X

black_dimond
05-29-2006, 20:53
na men lichno nikoi ne mi prechi az prosto komentiram che ima i takiva momicheta

bluby
05-29-2006, 21:22
ima edna ot moq klas koqto stra6no mi hodi po nervite napravo ne moga da q ponasqm [-( neizdarjam da sam okolo neq.i na tva otgore e nqkva super razgonena k*4ka prai sa na golqmata hybavica a na tva otgore se hvarlq na garba na vsqko mom4e osobenno na sau4enicite vse edno y4ili6teto i e magistralata :-# nqmam dymi prosto nz kakvo da kaja ne sa li q vazpitavali pone mani4ki?i vinagi tq e hubavata ....... i neq q uvajavat pove4e ot men pak ne e koi znae kvo dori az sam po slaba pak tq nqkva leko palni s korem4e....(van6niq vid nqma zna4enie).iska mi se da q prebiq taq k*4ka :smt017 kakvo da pravq ?znam 4e ne e hubavo da otma6tava6 za6toto sled tva na teb ti se vra6ta 2 pati po gadno...

O:) a struva li si da potarpish gadno za da tarpi i tq ? :-k pak i v nepisanite pravila nema mn istina :-k e shte i otmastish li za nepochtennsta i :-k mai da O:) e no nedei O:) vse pak nema zashto da se drazmish ot tova che e na tolkova niko nivo po-skoro se radvai che ne si takava tochno po-tozi nachin se trupa jiteiski opit i madrota a prostotata i e problem na nas madrite ot visheto obshtestvo taiche spokoino O:)

Ekita
05-29-2006, 21:43
little_sweet,а ти каква си?!Лицемерна подмазвачка...Ама адски много обичате да диктувате този и онзи какъв бил,но не и да погледнете себе си.

rali4ka91
05-29-2006, 22:07
Оле това ми е много познато!Една моя съученичка е на същия принцип-Натиска се на всички момчета и те тичат по нея!Т'фа си е чиста к**ва!!! :x На мен също много пъти ми е идвало да я ошамаря,ама няма смисъл!Факт е че много момчета си падат точно по такива момичета!По-добре не се ядосвай!Защото не са толкова много но ги има и момчетата които забелязват и теб!Повярвай ми не ти трябва славата на твойта съученичка нито момчетата които я обикалят!!! :!:

little_sweet
05-30-2006, 06:21
Нито съм лицемерна нито съм подмазвачка щом става дума за нея.Но просто няма как да й кажа че не сме приятелки

Ekita
05-30-2006, 07:57
Ти осъзнаваш ли,че сама си противоречиш?!Какво друго освен лицемерие е да се пишеш приятелка на някой,а да ходиш да го наричаш курва по форумите?А да не можеш открито да защитаваш вкусовете и предпочитанията си,и то в личните отношения,това пък е безхарактерно,на всичкото отгоре.

priti_kiti
05-30-2006, 08:20
Въх,тоз форум бил пълен със зависливи и злобни лапета...
Може да звучи грубо,ама точно така изглеждате отсрани.
Стига избивахте комплекси и престанете да съдите другите.Таз била такава,държала се еди-как си,не знам си кво си.Смешни и жалки сте.Като не ви харесват,стойте далеч от тях и си гледайте живота.Те адва ли ще ви обърнат внимание така и така... точно! =D>

Вътьо
05-30-2006, 09:23
Въх,тоз форум бил пълен със зависливи и злобни лапета...
Може да звучи грубо,ама точно така изглеждате отсрани.
Стига избивахте комплекси и престанете да съдите другите.Таз била такава,държала се еди-как си,не знам си кво си.Смешни и жалки сте.Като не ви харесват,стойте далеч от тях и си гледайте живота.Те адва ли ще ви обърнат внимание така и така...
Точно тва исках и аз да кажа, обаче с по-лекички думи...

05-30-2006, 12:13
Оле това ми е много познато!Една моя съученичка е на същия принцип-Натиска се на всички момчета и те тичат по нея!Т'фа си е чиста к**ва!!! :x На мен също много пъти ми е идвало да я ошамаря,ама няма смисъл!Факт е че много момчета си падат точно по такива момичета!По-добре не се ядосвай!Защото не са толкова много но ги има и момчетата които забелязват и теб!Повярвай ми не ти трябва славата на твойта съученичка нито момчетата които я обикалят!!! :!:
ne sam kazala 4e iskam neinata izvestnost [-X za kakvo mi e da me izpolzvat kato parcal?neeee az se radvam 4e sam ot po zatvorenite :)

Brrrrrrrrrrrrr
05-30-2006, 12:44
ima edna ot moq klas koqto stra6no mi hodi po nervite napravo ne moga da q ponasqm [-( neizdarjam da sam okolo neq.i na tva otgore e nqkva super razgonena k*4ka prai sa na golqmata hybavica a na tva otgore se hvarlq na garba na vsqko mom4e osobenno na sau4enicite vse edno y4ili6teto i e magistralata :-# nqmam dymi prosto nz kakvo da kaja ne sa li q vazpitavali pone mani4ki?i vinagi tq e hubavata ....... i neq q uvajavat pove4e ot men pak ne e koi znae kvo dori az sam po slaba pak tq nqkva leko palni s korem4e....(van6niq vid nqma zna4enie).iska mi se da q prebiq taq k*4ka :smt017 kakvo da pravq ?znam 4e ne e hubavo da otma6tava6 za6toto sled tva na teb ti se vra6ta 2 pati po gadno...


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

O ne se trvoji! I v na6iq klas ima edna takava! Prosto ne i se gnevi. Skoro vnimanieto ot neq 6te premine. Znam za kakav tip hora govori6. Tq e sviknala da e centar na vnimanie. No tova nqma da trae dalgo. :wink:
SPOKO 4OVE4E!!! Nqma nujda da i otma6tava6 :wink:

Патенце
05-30-2006, 13:27
Оооо момиче я се стегни!Значи аз имам същия проблем!Това момиче е от моя клас и се мята на всичко дето шава.Все се опитва да ме отдели от приятелките и приятелите ми, на свяко момче скача!През седмица ги сменя или поне те нея я сменят, щото като я видят ква е ку*ва и се отказват от нея!Та това момиче не ми пречи, че момчетата я харесват нея повече, то не е така, просто е по-лесна, а след време им става безинтересна и я махат!СъЩОТО Е И СТАЯ ОТ ТВОЯ КЛАС!Ако знаеш сигурна съм, че зад гърба и я убиждат и плюят, защото така се отнасят към това момич, което аз познавам!нЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ РАНО ИЛИ КЪСНО ВСЕКИ ще разбере що за стока е!Аз вече единствено се нервя на това, че ме дели от близките ми познати, но и те я разбират каква е!Просто се дръж нагло с нея!И така тя ще се поуспокои!Или направи някоя сцена с момче, което те харесва поне малко!Трябва да се получи така, че той на теб да обърне внимание, а не на нея и да видиш тя как ще си седне на трибучието!Е успех \:D/

honey_7o
05-30-2006, 19:27
Da i v moq klas ima edna takava "ubavica"deto mi skasva nervi4kite ama ot li4en opit se ubedix 4e ne si zaslujava da se zanimava6 s takiva podobiq.Povqrvai mi ne izpitvam ni nai malka zavist kam neq ;-)

saninka91
05-30-2006, 19:44
Da i v moq klas ima edna takava "ubavica"deto mi skasva nervi4kite ama ot li4en opit se ubedix 4e ne si zaslujava da se zanimava6 s takiva podobiq.Povqrvai mi ne izpitvam ni nai malka zavist kam neq ;-)

Za6to li mi e tolkova oznato za koi govori6 :lol: .Mejdu drugoto tva momi4e naistina ne6to ne e dobre psihi4eski i ne samo psihi4eski .Neznae kak da se d9rji razbiram da se ligvi i az se ligavq no vse pak 4ovek si im agranici ne moje da se ligavi6 non stop . Tq izob6to ne se use6ta 4e drazni vsi4ki okolo ne prosto nqmam dumi :) I na vsi4koto otgore se pravi na velika kato obijda priqtelkite si , a vsy6tnost e zduhana i typa :)

Roxy
05-30-2006, 20:00
оле кви сте завистливи.ужас.да се видите от страни.и после питате ама аз закво да завиждам тя е боклук?завиждате щото и вие искате да ви обръщат внимание и да ви уважават ама не го постигате.момичето си е намерило начин да получи внимание,тва вас кво ви бърка.и кво ще рече курва-всяка която не ви харесва и е по-добре от вас?!?и за какво ще отмъщаваш-че тя на теб нищо не ти е направила.тва че те дразни с поведението си е друго-все пак не може всички да са ти приятни.а за тва че си била по-слаба-ми красотата не е само кльощавото тяло

green_f
05-30-2006, 20:02
xm barbito za6to si misli6 4e zavijdat nz 4ovek moje da e krasiv da go haresvat uvajavat i da e zadravo stypili na zemqta-za tva trqbva da se zavijda spored mene ne na nqkoi koito prosto pravi kakvo line za da izpukne v o4ite drugite i v kraina smetka te mu se vryzvat Horata po sveta sa vsqkakvi kvo ti puka gledai sebe si i gledai sobstaveniq si jivot kato i ti se drazni6 ot neq zna4i i ti i obry6ta6 vnimanie abe ostavqite gi koito ne vi haresva prosto da ne sustestvuva za vas 8-[

saninka91
05-30-2006, 20:07
оле кви сте завистливи.ужас.да се видите от страни.и после питате ама аз закво да завиждам тя е боклук?завиждате щото и вие искате да ви обръщат внимание и да ви уважават ама не го постигате.момичето си е намерило начин да получи внимание,тва вас кво ви бърка.и кво ще рече курва-всяка която не ви харесва и е по-добре от вас?!?и за какво ще отмъщаваш-че тя на теб нищо не ти е направила.тва че те дразни с поведението си е друго-все пак не може всички да са ти приятни.а за тва че си била по-слаба-ми красотата не е само кльощавото тяло

ako i zavijdam da pukna . Po tvoita logika zna4i celiq svqt i zavijda :D

Roxy
05-30-2006, 20:28
по мойта логика - който само коментира и злобее - той завижда.Абе всеки трябва да гледа себе си!

sweet_girl_14
05-31-2006, 14:55
оле кви сте завистливи.ужас.да се видите от страни.и после питате ама аз закво да завиждам тя е боклук?завиждате щото и вие искате да ви обръщат внимание и да ви уважават ама не го постигате.момичето си е намерило начин да получи внимание,тва вас кво ви бърка.и кво ще рече курва-всяка която не ви харесва и е по-добре от вас?!?и за какво ще отмъщаваш-че тя на теб нищо не ти е направила.тва че те дразни с поведението си е друго-все пак не може всички да са ти приятни.а за тва че си била по-слаба-ми красотата не е само кльощавото тяло
аз пък не съм на мнение 4е завиждат [-X !!!!ако мислите 4е някой ще уважава 4овек натискащ се на всеки то нз в кой свят живеете

neMec`
05-31-2006, 15:00
Кво ти пука бе...Боже кви проблеми имате..Научи се да не си толко завистлива(тва му се вика завист, иначе нямаше да пишеш тука ;) ) и щти е по-лек живота...zamisli se nad dumite mu nqma da e zle ....

jadna_za_lubov
06-10-2006, 22:36
mi mila parvoo ne e k***a!!!samo ti taka si misli6 za6toto i obra6tat pove4e vnimanie ot kolkoto na teb.zamisli se malko ako be6e kyrva vsi4ki 6tqxa da q smqtat za bokluk ama qvno samo ti........zakfo da i otma6tava6 tq kfo ti e napraila kfo ti e vinovna 4e e po-xubava ot teb da ti kaja 4esno i men nqkoi takiva kato teb me smqtat za ky4ka oba4e ne se vliqq 6tot znam 4e prosto zavijdat.........sori ama tfa si e istinata

[VaNiA``]
06-11-2006, 14:47
Може авторката на темата да ми се обиди,ама и аз смятам,че всичко е завист :-) И аз не разбирам за какво ще и отмъщаваш-че привлича вниманието на околните и ти оставаш на по-заден план ли??Ха,не това е начина,защотот от страни изглеждаш смешна ;-) Като даденото момиче не ти е приятно не общувай с него :))) До колкото разбрах тя нищо не ти е направила [-X Глупаво е да говориш така ;-) Намери си и ти начин да си забележима и толкова..:))) ОСтави другите да живеят живота си както искат.Помни,че ти си НИКОЯ да слагаш етикети на хората-коя била к***а,коя била лигла и прочие.Все пак първо трябва да видим себе си и тогава да съдим останалите.Така е преценило момичето,така му харесва да се държи и така прави. :-k Друг е въпроса дали поведението му е приемливо или не...:))
Както и да е,отплеснах се малко :oops: Исках да кажа,че със завистта,която таиш в себе си(а аз съм сигурна,че дори и да отричаш е така) няма да стигнеш до никъде.

losemymind
06-11-2006, 20:20
Abe kakvi sa teq gluposti be ... tq bila po pulni4ka puk az po slaba , bila s korem nam ko si ... izvinqvai ama ti da ne v 3 klas? I za kakvo da i otmushtavash pri polojenie 4e tq ne ti e napravila ni6tu? tvoito si e 4ista zavist ... taka 4e q ostavi da si jivee jivota kakto si go razbira i tfa e .. trugnala da se mesi koi kakuv bil ... mi v kraina smetka imame 1 jivot i seki si go jivee kakto mu haresva !

06-12-2006, 18:57
Хей не й се впрягай толкова !!!Аз мисля че ти само малко й завиждаш ама наистина във всеки клас има такива пиклички.Но бъди спокойна -ако не някое момче,то животът ще им го върне.Така че ако смяташ че е на по-долно ниво от теб - просто я подминавай и това!!!Ето аз така постъпих с една от моя клас и това я изкара извън нерви(ама ЯКО) и стана така че целият клас се обърна срещу нея.Така че гледай си твоя живот !!!

УСПЕХ :D

Atula
06-14-2006, 06:32
Spokoino! S izkljuchenie na chastta s "koremcheto" ima edno podobno momiche v moq klas, no neshtata se promenqt. Ako me be pitala predi godina shtqh da ti kaja: O, napravi q da se pochuvstva po-niska ot trevata!, no sega sled vsichko, koeto mi se sluchi shte ti kaja. Do sled godina tq shte se spre. Shte si nameri seriozno gadje, shte se vliubi, shte otslabne moje bi, shte zabravish dori za kakvo si i se surdila, a nai-vajnoto e da proshtavame na horata. A i banalno da zvuchi dori: kakvo te zasqga teb neinoto durjanie. Nedei da imash problem s tova, che vsichki momcheta i obrushtata vnimanie. Az dosega kato ne sum imala gadje ot klasa si, puk i ot vipuska si kakvo mi e. Drugite uchilishta sa pulni s momcheta, koito nqma kak da se povliqqt naprimer ot reputaciqta ti v daskaloto ti, a shte te ocenqt za tova, koeto si. V uchilishte sme, za da se uchim i za da se zabavlqvame, a ne da si kusame nrevite sus susedcheto po chin. Taka che- gore glavata i ne i se vprqgai vuobshte. Shte se sdobrite :D

06-14-2006, 18:16
Spokoino! S izkljuchenie na chastta s "koremcheto" ima edno podobno momiche v moq klas, no neshtata se promenqt. Ako me be pitala predi godina shtqh da ti kaja: O, napravi q da se pochuvstva po-niska ot trevata!, no sega sled vsichko, koeto mi se sluchi shte ti kaja. Do sled godina tq shte se spre. Shte si nameri seriozno gadje, shte se vliubi, shte otslabne moje bi, shte zabravish dori za kakvo si i se surdila, a nai-vajnoto e da proshtavame na horata. A i banalno da zvuchi dori: kakvo te zasqga teb neinoto durjanie. Nedei da imash problem s tova, che vsichki momcheta i obrushtata vnimanie. Az dosega kato ne sum imala gadje ot klasa si, puk i ot vipuska si kakvo mi e. Drugite uchilishta sa pulni s momcheta, koito nqma kak da se povliqqt naprimer ot reputaciqta ti v daskaloto ti, a shte te ocenqt za tova, koeto si. V uchilishte sme, za da se uchim i za da se zabavlqvame, a ne da si kusame nrevite sus susedcheto po chin. Taka che- gore glavata i ne i se vprqgai vuobshte. Shte se sdobrite :D
ами тя си има гадже но на кра4ки от него се натиска на вси4ко живо....неина си работа....мисли си 4е е харесвана но не е така.....просто е по лесна и за това \:D/

Aaaaaaa
06-16-2006, 15:45
Spox i v na6iq klas ima takiva "macki" ne obra6tai vnimanie...

Eimi_{}
06-17-2006, 20:38
Ами виж сега-то не е въпросът да й завиждаш.И ние имахме една такава в нашия клас,но не й завиждахме!Дразнехме се,защото ни използваше.И ни трябваше малко повече време,но накрая и го казахме и тя се промени,или поне се опита,защото годината свърши!Рано или късно и другите ще видят,ако е такава,каквато каза!

seksi_kote_f
06-18-2006, 09:46
NE I OBRU6ATI VNIMANIE USTAVIQ DA SI 4UPI GLAVATA NAKRAQ VSI4KO 6TE Q NAMRAZQT.IMA EDNA OT MOQ KLAS SU6TATA KATO TOQ OT TVOQ KLAS I NAKRAQ KO STANA VSI4KI Q MRAZQT :) ZAREDI TOVA SPOKO VSI4KO 6TE SE UPRAVI :p