PDA

View Full Version : ako mojete pomognete mi.. ;(



tFa`sLaDkOtO`F
05-29-2006, 16:16
zdraveite..iskam da spodelq ne6to s vas i ako mojete 6te mi pomognete..zna4i vs kazvat 4e sm nai sladkoto sa6testvo nai golemiq sladur i tem podobni..i momi4eta i mom4eta..no nikoga do sega ne sm si imala serizoen priqtel..vse nqkakvi flirt4eta :( mn me boli ot tova..ne sm nqkva k*rva ili takova i nikoi ne me misli za tva...prosto mi e 4udno za6to vs kazvat 4e sm super momi4ence vapreki 4e az ne se mislq za takava..abe..nz ako mojete i imate mnenie po vaprosa kajete go blagodarq vi predvaritelno ! 4ao 4ao :(

saninka91
05-29-2006, 16:28
Spokoino tova 4e do sega si nqmala seriozen priqtel ne zna4i 4e si grozna ili ne6to takova prosto qvno ne si gotova za seriozna vryzka ili ne trygva6 s mom4eta koito ne sa gotovi za seriozna vryzka a prosto za malko flirt .Gore glavata jivota e pred teb kogato doide momenta 6te si nameri6 seriozen priqtel :)

Nadelina
05-29-2006, 16:32
To i az ne sam imala seriozna vrazka .. i gore dolu sichku mi e samo flirtove i ne sam kurva :) .. Koi sa vsichki? Priatelite ti? Ami tia s koito imash flirtche qvno ne sa ot masata koito ta mislqt za sladurka...ili mislqt te ama nishu seriozno...trqbva da opoznaesh edin chovek..da si sigurna v nego i togava da zapochnesh da pravish neshto po takoa s negu...az lichno.. ne mi prechi che jivota mi e samo ot flirtove...stila mi e mujete da prekarvam...am ako ti iskash da imash neshto poveche ot tfa...prosto izchakvai :) lele mai mnogo obarkano go napisah ama karai :) ;) :) :)

tFa`sLaDkOtO`F
05-29-2006, 16:42
emi da pravi ste mersi..prosto nali vi kazvam 4udno mi e zashtoto si4ki mali kfa si sladka na kukla si..a vsa6tnost..teq mom4eta kade sm flirtuvala s tqh sa6to go tvardqt no qvno iksat samo flirt..nz jivota prodaljava..moje bi sega kato nqmam mom4e do men sled vreme 6te sm 6tastliva i naistina se nadqvam :) blagodarq vi !

dream_for_you
05-29-2006, 16:50
радвай се,че те харесват \:D/ има много време и те първа ще си имаш сериозен приятел.не се отчайваи,просто се забавлявай и да ти призная и аз съм така =P~