PDA

View Full Version : Приятелството...



bilka
05-29-2006, 18:05
Поводът да пусна тая тема е, че поредната "приятелка" ме изигра днес и пак момчета ме утешиха :?
Та се чудя кои според вас са по-добри приятели - момчетата или момичетата? Аз в краткия си животец съм стигнала до извода, че момичетата са си родени клюкарки и интригантки особено спрямо същия пол... Най-добрия ми приятел е момче и с него всичко си споделям. Той пък е на обротното мнение... Ама...
Айде казвайте :wink:

djigi
05-29-2006, 18:24
Много зависи какво е "приятел". Ако е върпос само до споделянето.... Много съм споделяла на едно момче и наистина го имах за Приятел, сега почти все едно не се познаваме, но не защото ме е предал. Друг човек, на който много съм си казвала е едно момиче... тя спа с мое гадже, това не знам дали се води за предателство, ама пак сме си Приятелки (е, тази тема ни е малко табу)

Вътьо
05-29-2006, 18:24
Споделям твоето мнение.Наскоро пример - казвам на една "приятелка" ( мога да я нарека вече позната ), за нещо, което тряаше да си остане между нас.На другия ден отивам на даскало, всички знаят ;) ... Само на нея бях казал ;)
На момче квото съм казал, тва си е останало.Никой не ме е издал...

dream_for_you
05-29-2006, 18:41
не можеш да делиш хората така [-( както има лоши приятелки така има и лоши приятели и обратното.това си зависи от човека,защото имаги такива момчета,които са по-големи интриганти и клюкарки от всяко момиче,така си и има и мн точни момичета,само дето още не си попаднала на такива.

LP_girl_14
05-29-2006, 18:53
Много си зависи от човека,но наистина като че ли при момчетата няма толкова много завист,лицемерие,клюкарств ане и т.н.Но както казах зависи от характера на човека,не от тва от кой пол е.Просто преди да се довериш на някого,преди да му споделяш важни неща от живота си трябва си сигурен в него,независимо дали е момче или момиче,защото нещата толкова бързо се променят е може да си си изповядвал душата пред един човек,а на следващия ден от най-добър приятел да се е превърнал във враг.Така че..подбирайте си хората около себе си :wink:

RudeBunny
05-29-2006, 19:37
am az sushto spodelqm tova mnenie .... spored men momchetata ne sa takiva kliukari i tolkova zavistlivi .. spodelqla sum na dve momcheta.. i osven dobur suvet nishto drugo ne sum poluchila .. nito nqkoi drug da e razbral nisto nishto takova.. e naistina che si e do chovek no .. v povecheto sluchai e taka ..

barbito
05-29-2006, 19:41
az sam momi4e i nai-dobriqt mi priqtel e mom4e .............