PDA

View Full Version : Въпрос - към момичетата



05-29-2006, 18:32
момичета.. отблъсква ли Ви много пъпките по лицето на някое момче..
и много ли е ужасно това за Вас ?

LP_girl_14
05-29-2006, 18:35
Мне,не бих казала!Все пак всичко сме в пубертета и на всеки може да се случи.Освен тва те са нещо времено и с полагане на малко повече грижи се отстраняват за известен периуод от време.Пък и по-важен е характера на един човек,не пъпките по лицето му :!:

saninka91
05-29-2006, 18:40
Мне,не бих казала!Все пак всичко сме в пубертета и на всеки може да се случи.Освен тва те са нещо времено и с полагане на малко повече грижи се отстраняват за известен периуод от време.Пък и по-важен е характера на един човек,не пъпките по лицето му :!:

И аз съм на това мнение :wink:

naia
05-29-2006, 18:41
зави си.....
ми гаджето ми има пъпчици по лицето но не ме отблъскват и така си го обичкам :D

djigi
05-29-2006, 18:42
Да! Наистина пъпките се лекуват, обаче когато видя едно момче/момиче с Много пъпки - не ми е приятна гледка. А разни брадавици и бенки с косми, наистина думата е, ме отвръщават.

AnN_G
05-29-2006, 19:01
eeEe nqma problem spoko,poznavam mnogo gotini pi4ove koito si imat papki,no mackite pak ti4at sled tqh..ako si si qk nqma problem,papkite ne sa pre4ka =;

Real^LOVE
05-29-2006, 19:20
момичета.. отблъсква ли Ви много пъпките по лицето на някое момче..
и много ли е ужасно това за Вас ?
не е особено приятно,за това има маски,кремове... използвайте ги и се поддържайте,защото не мисля,че на някое момиче би й било приятно да погледне момче пълно с пъпки без да се погнуси!

05-29-2006, 19:25
mi za mene nqma zna4enie..az samata imam pypki koeto me kara mnogo da se sramuvam no znam 4e tova e vremenno na seki moje da se slu4i...nai vajnoto e da vidi6 4oveka do sebe si kato si go predstavi6 bez pypkite i vidi6 i vytre6nata mu krasota

priti_kiti
05-29-2006, 19:33
не е от тоооолкова голямо значение.. но все пак говори добре за него ако се пак се поддържа.. не казвам да се мацоти с некви фон дьо тен-и и тем подобни просто да спазва лична хигиена ;)

RudeBunny
05-29-2006, 19:39
ami na men lichno ne mi prechi.. i kakto kazaha predi men .. kogato se poddurjat pone malko e mn dobre .. no ima mn qki pichove vupreki pupkite ;]

barbito
05-29-2006, 20:20
ami na men lichno ne mi prechi.. i kakto kazaha predi men .. kogato se poddurjat pone malko e mn dobre .. no ima mn qki pichove vupreki pupkite ;]axam

black_dimond
05-29-2006, 20:37
ne v povecheto sluchai tova ne mi pravi vpechatlenie n ne che nqma i takiva v koito sum se otbluskvala ot tqh no pri mnogo tragichni sluchai koito vuobshte ne si podurjat kojata

little_sweet
05-29-2006, 20:37
Аз пък имам един приятел с който бих искала да сме нещо повече от приятели.Той има супер много пъпки по лицето дори и акне.Но той не полага никакви грижи за лицето си :roll: за жалост.Толков е красив но някой като го пипне по лицето и много се отблъсква.Мене ме е срам да му кажа да използва нещо за лице защото все пак ми е приятел и може да се расърди. :smt006 Иначе до сега щях да му кажа.Но аз и така си го ОБИЧКАМ :smt005 като приятел или не :P

EnJoY
05-29-2006, 21:00
не е от тоооолкова голямо значение.. но все пак говори добре за него ако се пак се поддържа.. не казвам да се мацоти с некви фон дьо тен-и и тем подобни просто да спазва лична хигиена ;)

Нещо лошо ли има в фон дьо тен-а и в коректора немое ли и ния да скрием някоя .. Аз използвам обичам лицето да е fREsH !! и не виждам нещо лошо момче с фон дьо тен-а или с коректор вьпрос на ПОДРЬЖКА при повече момчета има едно здухване и неподдьржане момичета не здухвайте момчетата =;

05-29-2006, 21:04
Абе не е толкова просто с тия пъпки! И да се маже може да няма ефект. Аз например по лицето имам малко, но имам много по гърба и не знам какво да правя, къпя се всеки ден, мажа се с разни боклуци дето струват сумати пари и няма ефект... :? Така че трябва вие момичетата да проявявате разбиране :wink:

bluby
05-29-2006, 21:08
не е от тоооолкова голямо значение.. но все пак говори добре за него ако се пак се поддържа.. не казвам да се мацоти с некви фон дьо тен-и и тем подобни просто да спазва лична хигиена ;)

Нещо лошо ли има в фон дьо тен-а и в коректора немое ли и ния да скрием някоя .. Аз използвам обичам лицето да е fREsH !! и не виждам нещо лошо момче с фон дьо тен-а или с коректор вьпрос на ПОДРЬЖКА при повече момчета има едно здухване и неподдьржане момичета не здухвайте момчетата =;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pich ne che mn ti se podgravam ama s podobni li neshta liceto ti e fresh :smt007 mani ti 1 m nema nujda ot korekciiiiiiii !!!!!!! :!: samo ot malko sport !!!!!!!!!!!! :!: momichetata sashto nema shto da se maujat poveche ot normalnoto nema mn da im pomogne a i sam obeden che ga*a mi e po fresh ot 1 majko lice s fonduten korektori ... :smt019

SeXyAdrenaLinka
05-29-2006, 21:19
v nikakav slu4ei ne me otblaskvat, 6tom pi4a e gotin i pe4en, nqma edni papki da go zagrozqt
az imah edno gadje, koeto ima6e dosta pypki po liceto, oba4e super gotin pi4, stra6en sladur, male male da go izpapka6 :)
i imam mn gotini priqteli s pupki, koito sa golemi playboy-i :)

Absconding
05-29-2006, 21:23
Да! Наистина пъпките се лекуват, обаче когато видя едно момче/момиче с Много пъпки - не ми е приятна гледка. А разни брадавици и бенки с косми, наистина думата е, ме отвръщават.

Мдам ..съгласна съм.

rali4ka91
05-29-2006, 22:17
Не може всеки да е идееален без недостатъци,така че...ако си го обичаш си го обичаш такъв какъвто е! :smt007

ludamacka
05-30-2006, 15:17
amiiiii da malko,no vse pak sme v pyberteta-nai gadnata vuzrast :|

eleto_ludo_dete
05-30-2006, 15:25
men me drazni fakta ,4e kogato edno momi4e ima papki napravo mu izqjdata du6ata!!!!Mom4etata nqma jelanie da se poddarjat(ne vsi4ki de) i smqtat za tapo da se majata s kremove lil takiva ne6ta.Abe mom4eta pisna mi da sedq po sto 4asa pred ogledaloto,a vie da se sramuvate 4e ako si brasnete krakata zna4i ste obratni.
Ta, za papkite-ne me otblaskva mnogo stiga pone da se starae6 da gi maha6.....VSi4ki imame papki nali?Tva ne e porok!!!!Ako sam vljubena i o4ite da ne mu se vijdat ot papki az pak 6te mislq 4e Brad Pit :smt016

Nadelina
05-30-2006, 15:33
Ne me otblaskvat...Sega sam vlubena vav momche s papki..daje priatelite mi mu vikat cherveniq princ na belite tochki..am ako mislish che mi puka...toi si e gotin nezavisimo dali ima papki ili nqma :)

bulgarche
05-30-2006, 15:51
Не ми харесват особено много. Може би, че се радвам, че имам "чисто лице" и нямам мн пъпки попринцип. Само понякога някви, ама аз ги правя рани, защото ме дразнят. Ама не ми пука особено много. Който ме харесва ме харесва всякакси.

white_chik
05-30-2006, 17:28
ЗА мен лично не е голям проблем.Е разбира се вих предпочела момче с чиста кожа,но тва дали има пъпки е едно от последните неща,които ми правят впечатление особено ако не са в некви огромни количества

dr1n dr1n_1912
05-30-2006, 19:01
......aaa.... otnosno p1pkite mi da malko mi e gadnu da gledam nqkoe mn p1p4asalo mom4e ........no kato se ima iz predvid v1zrastta aide priema se.............az poprincip nqmam p1pki po liceto no adski mn se draznq 6otto imam p1pki po g1rba i kato re6ii6 da sloji6 nqkoi potnik s po-gol gr1b i ........... mn kofti no.............. :cry: :evil: prejivqva se .ta iskah da vi kaja koito iska neka da si kupi ot aptekata : СИЛИЦИЛОВ СПИРТ 2% И HLORNITROMICIN(tova sa edni kapsulki koito se raztvarqt v spirta i se maje tam k1deto ima p1pki :mn pomaga az regovno se maja s nego i ve4e g1rba mi e po dobre

zabelejka:majete se samo ve4er ,za6otto e gor4ivo i ako re6ite da se celuvate na drugiq 6te e kofti ....... :smt008
aide tova za sq ot men

miloto_girl_4e
05-30-2006, 19:02
не, определено това не е проблем за мен, нито критерии :)

fti4ka
05-30-2006, 20:09
да