PDA

View Full Version : ДВГ



Koko-kanafkata
05-29-2006, 18:35
Тоя форум няма секция техника, затова тази темя я мушнах тук. Трябва ми учебник със схема на двутактов ДВГ. По възможност да е онлине езикът няма значение :D

Sapphir
05-29-2006, 20:40
kato ti trqa uchebnik varvi v knijarnicata ili v bibliotekata..

gigi_00
05-30-2006, 15:06
kato ti trqa uchebnik varvi v knijarnicata ili v bibliotekata..

bulgarche
05-30-2006, 15:57
Замисли се че някой би могъл да ти помогне, но незнае какво ти трябва. Всетни ги че "ДВГ" е "Двигател с Вътрешно Горене". Аз не мога да ти помогна (или по-скоро неискам).

koko-kanafkata
06-04-2006, 19:15
Че кат си прост как ще ми помогнеш :evil: :evil: :evil: :evil:
Големи разбирачи се пишете! Мислиш ли че съм търсил!!! В библиотека или книжарница ?!? Човек да не попита нещо в тоя форум, и всички се дават акъл. Не искам акъл, щото си имам достатъчно! Искам отговор! ОТГОВОР !!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Майка му стара...

FikyScHetOo
06-05-2006, 08:34
Че кат си прост как ще ми помогнеш :evil: :evil: :evil: :evil:
Големи разбирачи се пишете! Мислиш ли че съм търсил!!! В библиотека или книжарница ?!? Човек да не попита нещо в тоя форум, и всички се дават акъл. Не искам акъл, щото си имам достатъчно! Искам отговор! ОТГОВОР !!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Майка му стара...
Щом си имаш ъкъл що пишеш в тоя форум, а не си потърсиш сам?!? Отговорите можеш да си ги намериш. И честно казано не всички са "умни" като тебе в тея сфери и да ти кажа "двутактов ДВГ" не ми говори абсолютно нищо!!!
добре че беше Аз съм БЪЛГАРЧЕ да ме светне

WILD__BOY
06-05-2006, 09:02
Че кат си прост как ще ми помогнеш :evil: :evil: :evil: :evil:
Големи разбирачи се пишете! Мислиш ли че съм търсил!!! В библиотека или книжарница ?!? Човек да не попита нещо в тоя форум, и всички се дават акъл. Не искам акъл, щото си имам достатъчно! Искам отговор! ОТГОВОР !!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Майка му стара...

След тоя пост освен да ти кажа да си го начукаш у цилиндъра! Деба мързеливия леймър!

Dobrina
06-05-2006, 17:04
Виж това дали ще ти свърши работа: http://en.wikipedia.org/wiki/Two-stroke_cycle

Поздрави

06-06-2006, 14:25
:D :D :D :D Скъсах се да се хиля, смех... Не съм написал "не" Мислиш ли че съм търсил трябва да стане Мислиш ли че не съм търсил
Голяма излагация :shock: А за акъла имах предвид че вече СЪМ търсил и питам дали някой знае нещо :wink: , няма значение. Аде и не се сърдете :smt016 , бай :smt019