PDA

View Full Version : Само за секс ли му трябвам...



05-29-2006, 20:31
Спах с едно момче просто за момента...той каза , че му е харесало и иска пак и аз се съгласих.. и на двамата ни харесва , защо да не се позабавляваме пак...но ей сега той говори по телефона на някакво моми4е и по разговора се разбра , че той явно я харесва и я зарибява..защо му е тогава да идва при мене за секс!?Вие как ще го разталкувате това...?

NeSTa_86
05-29-2006, 20:33
прави си кефа докато можеш прсото не се влюбвай!

HeDa
05-29-2006, 20:38
прави си кефа докато можеш прсото не се влюбвай!
Това мнение ми харесва и аз сум на този принцип и така ми допада , но ако се замисля не е много одачно ... като се замисля също и за другите хора.. какво ще си кажат?! Макарче се старая да не ми пука какво мислят и говорят хората за мене... :-#

az_sam_malka_i_nz
05-29-2006, 20:40
vij ako ne izpitvash nishto kam nego prosto nedei se zanimava pravi si kefa badi kato nego ako ne mahai se po-barzo ot tam...

05-29-2006, 20:43
saglasna sam s tova da si pravi6 kefa dokato moje6,no taka kato te slu6am teb ti mai si vzela da hlatva6 :smt007 ](*,) .6tom si zadava6 vaprosa za6to sam mu az sled kato ima druga koqto haresva :smt017 nai dobre spri da se zanimava6 s nego =; .predi da si zapo4nala da sajalqva6 za tova koeto si napravila ](*,) #-o .ee vse pak ti si znae6 :-#

Stasi`f`
05-29-2006, 20:45
Stqgane :!: :!: :!: Picha te minava samo za kef.Ne vlaga nikakvi chustva :smt019

05-29-2006, 20:45
vij ako ne izpitvash nishto kam nego prosto nedei se zanimava pravi si kefa badi kato nego ako ne mahai se po-barzo ot tam...
Работата е там , че преди сум го харесвала и даже повече.... вече спрях да изпитвам чувства кум него , но ме е страх да не се появят пак.. наистина старая се да не започна пак с тази безнадежна любов от преди , но се страхувам да не се появи пак онова чувставо , което те кара да углопяваш и пак аз да съм прецакана :(

05-29-2006, 20:59
6te napravi6 mnogo mnogo lo6o ako prodaljava6 da se zanimava6 s nego.100% e sigorno 4e 6te ti se razvarnat starite 4uvstva.nedei [-( [-X bqgai vednaga ot tam predi da ostane6 ti precakana to4no kakto te e strah da ne stane #-o

EnJoY
05-29-2006, 21:07
Stqgane :!: :!: :!: Picha te minava samo za kef.Ne vlaga nikakvi chustva :smt019

Това беше правилния отг. Аз тука с две комшийки така секс наразбаркано без чуства но не се разчуваше и нямапе проблем .. За нас момчетата е похвално но за вас срамнооо и унизително :smt017

pitbullbg
05-29-2006, 21:08
pravi se na golqmata rabota pred teb karate da revnuva6... i se prai na nedostapen

miloto_girl_4e
05-29-2006, 21:12
прави си кефа докато можеш прсото не се влюбвай!


дам, и аз съм на това мнение :)
прави секс щом ти харесва, но не влагай чувства :!:

Wu-Tang
05-29-2006, 21:47
Ми само ща ебе шото вече в очите си му "кукла" която е винаги готова

TSecret
05-29-2006, 21:55
zaebi go,izigrai mu nomer. toi mislia 4e 6te mu varvi6 po svirkata 6toto si go haresvala predi i te ima za kukla na konci-moje da te 4uka kogato si poiska za tva moqta preporaka e kolkoto moje po-skoro go zaebi i po-vazmojno po-brutalen na4in-da se okaje taka 4e ne ti si precakanata a toi i da se po4uvstva pone malko kofti!

MalKa_BLuDnica
05-29-2006, 22:22
samo za sex-a ..zaebi go..pove4e nikakuv sex..samo moje da go drazni6 malko..da razbere 4e s tebe samo moje da mu e qko..ako znae6 kvo mu haresva..prilagai go..samo 4e kato se stigne do sex (ili ako go digne) hvani si dre6kite i si otivai vku6ti :::

Luciferian
05-30-2006, 00:07
Спах с едно момче просто за момента...той каза , че му е харесало и иска пак и аз се съгласих.. и на двамата ни харесва , защо да не се позабавляваме пак...но ей сега той говори по телефона на някакво моми4е и по разговора се разбра , че той явно я харесва и я зарибява..защо му е тогава да идва при мене за секс!?Вие как ще го разталкувате това...?
Следващият път го съблечи, като предвидливо си останеш с дрехите и точно тогава му кажи, че си се сетила,че трябва да свършиш някаква работа, важно е, а това сега и без това не е кой знае какво... Това ще го съсипе. :D

bluby
05-30-2006, 06:57
abe izpolzvana si malko kato k*rva inache pak si e qko da ima koi da te e*e kogato se razberete ama malku tvoeto polojenie ne ot nai-qkite O:)

mmmmm
05-30-2006, 06:57
който и съвет да предпочетеш, ще земеш правилен отговор.но според мен не му прави мръсно.. просто го заеби не излизай с него, не се виждай с него.. просто всеедно нищо не е ставало.



ПП: според мен си хлътнала по него, не че вече те страх да не хлътнеш а си хлътнала.. щом задаваш такива въпроси ](*,)

05-30-2006, 15:54
който и съвет да предпочетеш, ще земеш правилен отговор.но според мен не му прави мръсно.. просто го заеби не излизай с него, не се виждай с него.. просто всеедно нищо не е ставало.



ПП: според мен си хлътнала по него, не че вече те страх да не хлътнеш а си хлътнала.. щом задаваш такива въпроси ](*,)
Не не сум все още... старая се да не започна да го харесвам пак.. все още се държа..трябва ми малко време да реша какво точно да правя... много добри съвети дадохте благодаря \:D/

shadow4e
05-30-2006, 15:57
виж,ти сама каза ,че е било само за момента,така явно и ти си знаеш,че наситина няма чувства....
а тва,че е поискал пак,ами това е ест,явно си го задоволила,но това няма общо с чувствата, все още не си прави изводи,че има чувства към теб...

Deicide
05-30-2006, 16:02
чесно казано ,, е възможно да има връзка в която да няма чувства ... за ся нямаш проблема но както казаха по горе внимавай да не се влщюбиш щото тогава нещата стават грозни ...

SuN4o_F
05-30-2006, 16:51
peavite sex a ne hodite?! 6tom ne ste tragnali zn4i te tarsi samo za sex-a...

05-30-2006, 17:42
peavite sex a ne hodite?! 6tom ne ste tragnali zn4i te tarsi samo za sex-a...
Ето тва беше... колко лесно обясни нещата .. с няколко думи и то много варно ... Супер сии =D>

fti4ka
05-30-2006, 18:10
да очевидно.....

SuN4o_F
05-30-2006, 18:40
peavite sex a ne hodite?! 6tom ne ste tragnali zn4i te tarsi samo za sex-a...
Ето тва беше... колко лесно обясни нещата .. с няколко думи и то много варно ... Супер сии =D>
einc mersi :smt006

sometimes_
05-30-2006, 19:16
Определено те използва само за секса. Както казаха - в очите му ти си само играчка. Че кое момче няма да се съгласи на такава "сделка"? Той иска секс - ти му го даваш.
Иначе идеята на Luciferian не е никак лоша :-D .

05-30-2006, 21:42
Определено те използва само за секса. Както казаха - в очите му ти си само играчка. Че кое момче няма да се съгласи на такава "сделка"? Той иска секс - ти му го даваш.
Иначе идеята на Luciferian не е никак лоша :-D .
imenno